Cristiano Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.

Visszahoznád a Real Madridhoz?

A szavazás 2022. december 7., szerda 18:56-kor befejeződött.

Igen, de legfeljebb a szezon végéig.
48
35%
Igen, erre és a következő szezonra is.
39
28%
Szép volt, jó volt, de köszi, nem.
50
36%
 
Szavazatok száma: 137

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2018. július 7., szombat 11:00

Buffon mennyire lesz megborulva, ha jövőre Psg - Juve bl döntő lenne és C góljával a Juve húzna be? :lol:

Egyébként nem tetszik a kép, Ronaldo lehet király Olaszországban is, én nem sajnálom tőle, de Európa a mi helyünk. Meg ha most évekig lehet nem is érünk oda
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

kiserik
Hozzászólások: 5838
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. július 7., szombat 9:05

Realista24 írta:
Berti írta:Szerintem itt már nem kérdés, hogy Juve lesz belőle. Amilyen váratlanul ért, úgy egyre logikusabbnak tűnik.
Már csak az egyezkedés mehet a részletekről.

Neymar relatív normális viselkedése tegnap (hozzá képest) is furcsa volt az eddig látottak alapján. Lehet oda lett szólva neki, hogy dropthatshit ha Madridban akarsz focizni.
Picit találgatósan, de lassan összeáll a kép.
Ez most off és ne fűzzön rá senki, de ebben a közegben esélytelen volt eleve :mrgreen:
https://pbs.twimg.com/media/DhcsTFFUcAA3NGm.jpg
A kép persze túlzó kicsit, de jól bemutatja a tegnapi erőviszonyokat.
Sajnos nem hagyhatom ki http://e00-marca.uecdn.es/assets/multim ... 388124.jpg :mrgreen:

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6660
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2018. július 7., szombat 9:01

Egyebkent tobb hivatalos CR7 weboldala is van. Azokon semmi valtozas nem tapasztalhato. Amig nincs meg hivatalos ajanlat se, addig barmi lehetseges, az is, hogy marad.
:goat:

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Santi » 2018. július 7., szombat 8:58

shoota írta:
Realista24 írta:Érdemes megnézni a nyitólapot...
https://www.cr-underwear.com/
Olasz nyelven van ha jol latom? :hmmm:
A google tárolt változata július 4.
Eddigis olasz volt, de zebracsík eddig nem volt.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. július 7., szombat 8:45

Berti írta:Szerintem itt már nem kérdés, hogy Juve lesz belőle. Amilyen váratlanul ért, úgy egyre logikusabbnak tűnik.
Már csak az egyezkedés mehet a részletekről.

Neymar relatív normális viselkedése tegnap (hozzá képest) is furcsa volt az eddig látottak alapján. Lehet oda lett szólva neki, hogy dropthatshit ha Madridban akarsz focizni.
Picit találgatósan, de lassan összeáll a kép.
Ez most off és ne fűzzön rá senki, de ebben a közegben esélytelen volt eleve :mrgreen:
https://pbs.twimg.com/media/DhcsTFFUcAA3NGm.jpg
A kép persze túlzó kicsit, de jól bemutatja a tegnapi erőviszonyokat.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3461
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Berti » 2018. július 7., szombat 8:43

Szerintem itt már nem kérdés, hogy Juve lesz belőle. Amilyen váratlanul ért, úgy egyre logikusabbnak tűnik.
Már csak az egyezkedés mehet a részletekről.

Neymar relatív normális viselkedése tegnap (hozzá képest) is furcsa volt az eddig látottak alapján. Lehet oda lett szólva neki, hogy dropthatshit ha Madridban akarsz focizni.
Picit találgatósan, de lassan összeáll a kép.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. július 7., szombat 8:42

shoota írta:
Realista24 írta:Érdemes megnézni a nyitólapot...
https://www.cr-underwear.com/
Olasz nyelven van ha jol latom? :hmmm:
A zebracsíkos háttérre gondoltam elsősorban :mrgreen: Bár nem tudom milyen volt korábban, mert nem járok rá naponta, mint ziro.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
shoota
Hozzászólások: 296
Csatlakozott: 2014. szeptember 1., hétfő 11:34
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: shoota » 2018. július 7., szombat 8:41

Realista24 írta:Érdemes megnézni a nyitólapot...
https://www.cr-underwear.com/
Olasz nyelven van ha jol latom? :hmmm:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. július 7., szombat 8:30

Érdemes megnézni a nyitólapot...
https://www.cr-underwear.com/
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Edit
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2017. november 1., szerda 7:36

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Edit » 2018. július 7., szombat 6:48

"Ha 100 millióra tartanak, az azért van, mert nem szeretnek engem” – mondta a hírek szerint januárban Ronaldo. Történt mindez azután, hogy állítólag a klub vezetősége úgy döntött, a portugál világklasszis távozhat, ha olyan csapat jön 100 millió euróval, aki nem közvetlen riválisa a Real Madridnak. A Marca szerint ez volt a döntő pillanat, amikor Ronaldo úgy döntött, nem értékelik úgy, ahogy megilletné őt."

ezt itt találtam, a hírek között. ha igaz, akkor most már ne akarják felverni az árát... és szerintem jogos igény, amíg a teljesítménye a legjobbak között van, addig a fizetése is ott legyen. (és ehhez semmi köze a vagyonának, ilyen alapon ingyen kéne játszania, mert hát úgy sem tudja elkölteni a pénzét) Ha ide veszem még ZZ hirtelen távozását, olyan érzésem van mintha Perez próbálna nagyobb lenni a klubnál.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. július 7., szombat 0:29

Hát annak sem lenne értelme, hogy megszabunk egy olyan árat amit teljesen érthető okok miatt senki sem fizet ki, ő meg itt marad duzzogni és mindent amit a 9 év alatt felépített le is rombolná ő is és a csapat is egy szaros nyár alatt. Menni akar akkor álljon ki, mondja ki, menni akarok mert itt már végeztem, jön az új generáció és viszlát, kapunk egy 100-ast amit oda adunk Bappenek csak írjon alá :lol: :lol:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11244
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. július 7., szombat 0:10

Torquemada írta:Csak akkor érthető és védhető, ha az élő szerződés ellenére diszkontáron történő átadás egyfajta gesztus a játékos felé.
Szerintem akkor sem.A 200 teljesen reális lenne érte és össze is kapargatná a juve vagy a fiat,ferrari a maffia vagy bárki.

Hírek alapján 1 milliárd továbbra is a kivásárlási ár,szerintem a másik hír annyit takar,hogy hajlandóak vagyunk tárgyalni 100 milláért. Magyarul perez kezében van minden,ha olyan napja van akkor beinthet a juvénak és Cr-nek is kitölteti vele a szerződését Akár ugyanazért a fizuért amit eddig kapott 2021.

Ilyen nyilván nem lesz de azért csapoljuk már meg őket rendesen ha látjuk,hogy tényleg nagyon kell nekik.Pakoljuk tele opciókkal az egészet.Gondolom amikor ez a szóbeli megállapodás megszületett Perezék nem a juvét várták ajánlattal, nekik meg egész olaszországnak ez most mindent megérne,ki kell használni.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1266
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2018. július 6., péntek 23:55

A százmillió nevetséges 1Md kivásárlási ár mellett, egy olyan világban, ahol Higuaínokért el lehetett kérni 90 milliókat. CRnél ráadásul a márkanevet is meg kellene fizettetni, lásd máris részvény árfolyam emelkedést meg mindenféle egyébb jövedelmező felhajtást kezd generálni a dolog.
Aki menni akar, azt hagyni kell, egyszer mindennek eljön az ideje. De azért ne mi legyünk már a karácsonyi csapat, december még messze van. Még korai az ajándékozás. Csak akkor érthető és védhető, ha az élő szerződés ellenére diszkontáron történő átadás egyfajta gesztus a játékos felé.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11244
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. július 6., péntek 23:03

A fáradt josé a régi szépidők emlékére bedobhatna egy 150millás ajánlatot ha más nem felverni kicsit az árát Cének.Nekem ez a 100 nagyon csipí a szemem,így is jó de van ebben sokkal több is.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9207
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2018. július 6., péntek 23:01

Nincs írta:akkor azt ígérte, hogy beszél a jövőjéről, azóta nem szól semmit!!! Azt is megtehette volna, hogy kiáll és közli, hogy elmegy!!!
Megtehette volna, csak ez nem ugy mukodik, hogy o eldonti es akkor az ugy is lesz. Még mindig élő szerzodese van. Sokkal jobb, hogy mindegyik fel a hatterben egyezkedik es nem kezdtek el a sajtoban uzengetni egymasnak.
KAG írta:Mivaaaaanmar?!
Ha mar most ennyire turelmetlen vagy, hogy 4 nap alatt nem rendeztek le egy ilyen volumenű igazolast, akkor eleg hosszu lesz ez a 2 honap. :mrgreen:

Nincs
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2013. augusztus 20., kedd 20:59
Kedvenc játékosaid: Zidane
Kedvenc csapatod: RM.

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Nincs » 2018. július 6., péntek 22:46

Neymar soha nem fog annyit érni, a hiszti megvan de az szorgalma meg sem közelíti CR-ét!!! Amúgy a liga is bukik a távozásával, a tavaly szerintem nem volt véletlen Neymar távozása után, hogy a Barca már ősszel jelentősen vezetett a bajnokságban!!! Nem lett volna jó az egy csapatos bajnokság a ligának sem, pedig nagyon úgy nézett ki a bajnokság elején. Én abban éreztem bírói dolgokat, de lehet rosszul gondolom.

Amúgy CR talán a világ valaha volt legjobbja, Real Madrid legenda, Pérez pedig az egyik legjobb üzletember, klubvezető! Amikor az ilyen emberek egymásnak feszülnek abból bármi lehet, még maradhat CR aki mosolyogva azt mondja, ő nem akart menni sehova!!! Hiszen ő nem nyilatkozott és Pérez sem. Azt sem tudni, hogy köztük milyen egyezség volt, ha volt egyáltalán, illetve mi folyik a háttérben.

Nincs
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2013. augusztus 20., kedd 20:59
Kedvenc játékosaid: Zidane
Kedvenc csapatod: RM.

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Nincs » 2018. július 6., péntek 22:17

Nagy a csend és ez nem fair Cr-től. Mindig hisztizett, ha nem tetszett neki valami, hisztizett, hogy a klub álljon ki mellette az aranylabda szavazáson, sírt a fizetésekért, pedig úgy gondolom, hogy neki a pénz már nem számít!!! Ezt mutatja az is, hogy annyit kap a Juvénál, mint amennyit itt ígértek neki!!! Akár mekkora játékos, undorító amit csinált a BL döntő után, mert nem róla szólt a döntő, akkor azt ígérte, hogy beszél a jövőjéről, azóta nem szól semmit!!! Azt is megtehette volna, hogy kiáll és közli, hogy elmegy!!! Érthető lett volna, mert csúcson megy, idős is és gyengébb bajnokságba megy. A Juvét és az egész olasz bajnokságot felrázza egy kicsit és neki is jövedelmező lesz, nyithat pár üzletet. Azt is tudomásul veheti, hogy az olasz bajnoki címmel többet nem kopogtathat az aranylabda szavazáson, de lehet szerencséje lesz, mert a mostani játékával Messi sem nyer többet. A sor fintora már csak az lenne, ha a Horvátok VB-t nyernének és MODRIC kapná az aranylabdát. :mrgreen:

Gondolom Pérezék kiszámolták a távozása miatti kieséseket is és úgy döntöttek. Abban igazuk van, hogy azért a pár meccsért amin jól játszott ekkora feltételeket ne szabjon pláne ennyi idősen!!! A probléma csak annyi, hogy ekkora reklámértékű játékost nem tudnak igazolni, így csak csapat szinten lesz pótolható.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9613
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: KAG » 2018. július 6., péntek 20:51

Realista24 írta:
KAG írta:Mivaaaaanmar?!
Korunk legnagyobb játékosa baszki. Nem egy kiló kenyér.
Attol en meg még megőrülök. :kivagyhe: :mrgreen:
ZIDANE

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. július 6., péntek 20:05

KAG írta:Mivaaaaanmar?!
Korunk legnagyobb játékosa baszki. Nem egy kiló kenyér.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9613
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: KAG » 2018. július 6., péntek 20:01

dannen írta:
KAG írta:Mivaaaaanmar?!
semmi, es mar-mar tul nagy a csond. hogy ez jo vagy rossz-e azt mindenki dontse el, de lehet, hogy tenyleg elhuzodik jovohetre.

Elképesztő
Mar tényleg csak ugy vagyok vele, hogy legyen valami es lehessen lépni.
ZIDANE


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 65 regisztrált és 0 vendég