Cristiano Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.

Visszahoznád a Real Madridhoz?

A szavazás 2022. december 7., szerda 18:56-kor befejeződött.

Igen, de legfeljebb a szezon végéig.
48
35%
Igen, erre és a következő szezonra is.
39
28%
Szép volt, jó volt, de köszi, nem.
50
36%
 
Szavazatok száma: 137

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. július 7., szombat 13:37

Mondjuk ő bl győzelem nélkül is Juve legenda lesz. Egy olyan csapatról beszélünk ahol egy Higuain a sztár vagy khedira betonkezdő. Elég sok Juve legenda van aki bl nélkül lett az.Biztos sikeres lesz ott.

Ettől függetlenül nem sajnálom tőle,hogy csúcsra érjen a Juvéval a következő 7 évben egyszer de amint hivatalos,hogy Juve játékos a riválisunk lesz európában.

Remélem összejön a közeljövőben egy bl-meccs ellenük. Az öreg ember az öreg hölgyel azért nem az a kategória amitől annyira beszarnának Madridban.

De ha mi már ki estünk neki fogok szurkolni mégha a juventust rühellem is mint a szart.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

ekissm
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2018. január 24., szerda 23:09
Kedvenc játékosaid: Zizou, R9, Ramos, Marcelo, Raúl, Modric

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ekissm » 2018. július 7., szombat 12:56

wZoLee7 írta:
ekissm írta: Én személy szerint szurkolok neki, sőt erre az egy évre nyerjék meg ők a BL-t, mi meg "csak" a bajnokság+kupa kombót.
Most akkor Real Madrid vagy CR szurkoló vagy? Engem ha elmegy pont nem fog érdekelni, hogy mit nyer, nem szeretem a Juventust, sosem szurkolnék nekik. Ő akar annyira menni, elégedjen meg az olasz győzelmekkel, már ha azokat be tudja majd húzni a Juve
2002-2010ig elvakult Real szurkoló voltam gyerekként. Most huszonévesen ez kevésbé igaz. A RM number 1. és a Real meccs az egyetlen sportesemény, amit megnézek még (a VB mellett), de CR-t, mint sportembert nagyon tisztelem és bárhová menjen szurkolok majd neki. Nyilván egy Real Juvén jövőre a Realnak szurkolnék és remélem összejön a zsinórba 5BL, mint annno DE egy esetbe nem lennék igazán csalódott ha nem jönne össze, ha CR nyerné a juvéval.

off.:
Számomra egyre kevésbé szerethető az a foci, a Ramos CR Modric generáció az utolsó, akiket még nagyon csipek... "Sajnos" Ronaldo és Zizou mega 98-2006 közötti focivilág túl magasra tette fel a lécet...

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2018. július 7., szombat 12:33

RealAsensio írta:
ekissm írta: Körbenéztem juvés fórumokon. A Biankanénitől kezdve külföldieken, kiváncsi voltam, mi a véleményük. Nem viccelek, mint a messiást úgy várják. Konkrétan az olasz foci felemelkedését és a 23 év után úja BL győzelmet várjákk a mi Ronaldonktól.

Én személy szerint szurkolok neki, sőt erre az egy évre nyerjék meg ők a BL-t, mi meg "csak" a bajnokság+kupa kombót.

CR itt mindent letett az asztalra, sőt többet, amit bárki elvárt tőle. Valószínűleg kiégett, új kihívás kell neki. A világ legjobb csapata(RM) és legjobb angol csapata (MU) már pipa, nézzük meg mit kezd a legjobb olasszal.

Bapppé és Neymár nem pótolja és nem is fogja. Ezt a teljesítményt a következő 20 évben senki nem is fogja, erre ne is számítsunk.
Egy nagy loszart nyerjenek BL-t, mi vagyunk a cimvedok, es amit ZZ lerakott alapokat, azzal a mentalitassal es felfogassal kell jatszani: a BL a Real Madrid terepe, CR nelkul is, nem adjuk konnyen a tront, kuzdjenek meg erte! Es ha CR tavozik, kivanom, hogy a BL-ben osszekerulve ismet elpicsazzak oket Ramosek. Mert mi vagyunk a Real Madrid, es CR nelkul is kepesek vagyunk uralni Europat.
+1 Ìgy van! a Real Madrid nyerje a Blt a KLUB Ronaldoval vagy nélküle!!

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2018. július 7., szombat 12:08

ekissm írta: Körbenéztem juvés fórumokon. A Biankanénitől kezdve külföldieken, kiváncsi voltam, mi a véleményük. Nem viccelek, mint a messiást úgy várják. Konkrétan az olasz foci felemelkedését és a 23 év után úja BL győzelmet várjákk a mi Ronaldonktól.

Én személy szerint szurkolok neki, sőt erre az egy évre nyerjék meg ők a BL-t, mi meg "csak" a bajnokság+kupa kombót.

CR itt mindent letett az asztalra, sőt többet, amit bárki elvárt tőle. Valószínűleg kiégett, új kihívás kell neki. A világ legjobb csapata(RM) és legjobb angol csapata (MU) már pipa, nézzük meg mit kezd a legjobb olasszal.

Bapppé és Neymár nem pótolja és nem is fogja. Ezt a teljesítményt a következő 20 évben senki nem is fogja, erre ne is számítsunk.
Egy nagy loszart nyerjenek BL-t, mi vagyunk a cimvedok, es amit ZZ lerakott alapokat, azzal a mentalitassal es felfogassal kell jatszani: a BL a Real Madrid terepe, CR nelkul is, nem adjuk konnyen a tront, kuzdjenek meg erte! Es ha CR tavozik, kivanom, hogy a BL-ben osszekerulve ismet elpicsazzak oket Ramosek. Mert mi vagyunk a Real Madrid, es CR nelkul is kepesek vagyunk uralni Europat.
:goat:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. július 7., szombat 11:50

ekissm írta: Én személy szerint szurkolok neki, sőt erre az egy évre nyerjék meg ők a BL-t, mi meg "csak" a bajnokság+kupa kombót.
Most akkor Real Madrid vagy CR szurkoló vagy? Engem ha elmegy pont nem fog érdekelni, hogy mit nyer, nem szeretem a Juventust, sosem szurkolnék nekik. Ő akar annyira menni, elégedjen meg az olasz győzelmekkel, már ha azokat be tudja majd húzni a Juve

ekissm
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2018. január 24., szerda 23:09
Kedvenc játékosaid: Zizou, R9, Ramos, Marcelo, Raúl, Modric

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ekissm » 2018. július 7., szombat 11:33

Körbenéztem juvés fórumokon. A Biankanénitől kezdve külföldieken, kiváncsi voltam, mi a véleményük. Nem viccelek, mint a messiást úgy várják. Konkrétan az olasz foci felemelkedését és a 23 év után úja BL győzelmet várjákk a mi Ronaldonktól.

Én személy szerint szurkolok neki, sőt erre az egy évre nyerjék meg ők a BL-t, mi meg "csak" a bajnokság+kupa kombót.

CR itt mindent letett az asztalra, sőt többet, amit bárki elvárt tőle. Valószínűleg kiégett, új kihívás kell neki. A világ legjobb csapata(RM) és legjobb angol csapata (MU) már pipa, nézzük meg mit kezd a legjobb olasszal.

Bapppé és Neymár nem pótolja és nem is fogja. Ezt a teljesítményt a következő 20 évben senki nem is fogja, erre ne is számítsunk.

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2018. július 7., szombat 11:00

Buffon mennyire lesz megborulva, ha jövőre Psg - Juve bl döntő lenne és C góljával a Juve húzna be? :lol:

Egyébként nem tetszik a kép, Ronaldo lehet király Olaszországban is, én nem sajnálom tőle, de Európa a mi helyünk. Meg ha most évekig lehet nem is érünk oda
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

kiserik
Hozzászólások: 5750
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. július 7., szombat 9:05

Realista24 írta:
Berti írta:Szerintem itt már nem kérdés, hogy Juve lesz belőle. Amilyen váratlanul ért, úgy egyre logikusabbnak tűnik.
Már csak az egyezkedés mehet a részletekről.

Neymar relatív normális viselkedése tegnap (hozzá képest) is furcsa volt az eddig látottak alapján. Lehet oda lett szólva neki, hogy dropthatshit ha Madridban akarsz focizni.
Picit találgatósan, de lassan összeáll a kép.
Ez most off és ne fűzzön rá senki, de ebben a közegben esélytelen volt eleve :mrgreen:
https://pbs.twimg.com/media/DhcsTFFUcAA3NGm.jpg
A kép persze túlzó kicsit, de jól bemutatja a tegnapi erőviszonyokat.
Sajnos nem hagyhatom ki http://e00-marca.uecdn.es/assets/multim ... 388124.jpg :mrgreen:

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2018. július 7., szombat 9:01

Egyebkent tobb hivatalos CR7 weboldala is van. Azokon semmi valtozas nem tapasztalhato. Amig nincs meg hivatalos ajanlat se, addig barmi lehetseges, az is, hogy marad.
:goat:

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2434
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Santi » 2018. július 7., szombat 8:58

shoota írta:
Realista24 írta:Érdemes megnézni a nyitólapot...
https://www.cr-underwear.com/
Olasz nyelven van ha jol latom? :hmmm:
A google tárolt változata július 4.
Eddigis olasz volt, de zebracsík eddig nem volt.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. július 7., szombat 8:45

Berti írta:Szerintem itt már nem kérdés, hogy Juve lesz belőle. Amilyen váratlanul ért, úgy egyre logikusabbnak tűnik.
Már csak az egyezkedés mehet a részletekről.

Neymar relatív normális viselkedése tegnap (hozzá képest) is furcsa volt az eddig látottak alapján. Lehet oda lett szólva neki, hogy dropthatshit ha Madridban akarsz focizni.
Picit találgatósan, de lassan összeáll a kép.
Ez most off és ne fűzzön rá senki, de ebben a közegben esélytelen volt eleve :mrgreen:
https://pbs.twimg.com/media/DhcsTFFUcAA3NGm.jpg
A kép persze túlzó kicsit, de jól bemutatja a tegnapi erőviszonyokat.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Berti » 2018. július 7., szombat 8:43

Szerintem itt már nem kérdés, hogy Juve lesz belőle. Amilyen váratlanul ért, úgy egyre logikusabbnak tűnik.
Már csak az egyezkedés mehet a részletekről.

Neymar relatív normális viselkedése tegnap (hozzá képest) is furcsa volt az eddig látottak alapján. Lehet oda lett szólva neki, hogy dropthatshit ha Madridban akarsz focizni.
Picit találgatósan, de lassan összeáll a kép.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. július 7., szombat 8:42

shoota írta:
Realista24 írta:Érdemes megnézni a nyitólapot...
https://www.cr-underwear.com/
Olasz nyelven van ha jol latom? :hmmm:
A zebracsíkos háttérre gondoltam elsősorban :mrgreen: Bár nem tudom milyen volt korábban, mert nem járok rá naponta, mint ziro.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
shoota
Hozzászólások: 296
Csatlakozott: 2014. szeptember 1., hétfő 11:34
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: shoota » 2018. július 7., szombat 8:41

Realista24 írta:Érdemes megnézni a nyitólapot...
https://www.cr-underwear.com/
Olasz nyelven van ha jol latom? :hmmm:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. július 7., szombat 8:30

Érdemes megnézni a nyitólapot...
https://www.cr-underwear.com/
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Edit
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2017. november 1., szerda 7:36

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Edit » 2018. július 7., szombat 6:48

"Ha 100 millióra tartanak, az azért van, mert nem szeretnek engem” – mondta a hírek szerint januárban Ronaldo. Történt mindez azután, hogy állítólag a klub vezetősége úgy döntött, a portugál világklasszis távozhat, ha olyan csapat jön 100 millió euróval, aki nem közvetlen riválisa a Real Madridnak. A Marca szerint ez volt a döntő pillanat, amikor Ronaldo úgy döntött, nem értékelik úgy, ahogy megilletné őt."

ezt itt találtam, a hírek között. ha igaz, akkor most már ne akarják felverni az árát... és szerintem jogos igény, amíg a teljesítménye a legjobbak között van, addig a fizetése is ott legyen. (és ehhez semmi köze a vagyonának, ilyen alapon ingyen kéne játszania, mert hát úgy sem tudja elkölteni a pénzét) Ha ide veszem még ZZ hirtelen távozását, olyan érzésem van mintha Perez próbálna nagyobb lenni a klubnál.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. július 7., szombat 0:29

Hát annak sem lenne értelme, hogy megszabunk egy olyan árat amit teljesen érthető okok miatt senki sem fizet ki, ő meg itt marad duzzogni és mindent amit a 9 év alatt felépített le is rombolná ő is és a csapat is egy szaros nyár alatt. Menni akar akkor álljon ki, mondja ki, menni akarok mert itt már végeztem, jön az új generáció és viszlát, kapunk egy 100-ast amit oda adunk Bappenek csak írjon alá :lol: :lol:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. július 7., szombat 0:10

Torquemada írta:Csak akkor érthető és védhető, ha az élő szerződés ellenére diszkontáron történő átadás egyfajta gesztus a játékos felé.
Szerintem akkor sem.A 200 teljesen reális lenne érte és össze is kapargatná a juve vagy a fiat,ferrari a maffia vagy bárki.

Hírek alapján 1 milliárd továbbra is a kivásárlási ár,szerintem a másik hír annyit takar,hogy hajlandóak vagyunk tárgyalni 100 milláért. Magyarul perez kezében van minden,ha olyan napja van akkor beinthet a juvénak és Cr-nek is kitölteti vele a szerződését Akár ugyanazért a fizuért amit eddig kapott 2021.

Ilyen nyilván nem lesz de azért csapoljuk már meg őket rendesen ha látjuk,hogy tényleg nagyon kell nekik.Pakoljuk tele opciókkal az egészet.Gondolom amikor ez a szóbeli megállapodás megszületett Perezék nem a juvét várták ajánlattal, nekik meg egész olaszországnak ez most mindent megérne,ki kell használni.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2018. július 6., péntek 23:55

A százmillió nevetséges 1Md kivásárlási ár mellett, egy olyan világban, ahol Higuaínokért el lehetett kérni 90 milliókat. CRnél ráadásul a márkanevet is meg kellene fizettetni, lásd máris részvény árfolyam emelkedést meg mindenféle egyébb jövedelmező felhajtást kezd generálni a dolog.
Aki menni akar, azt hagyni kell, egyszer mindennek eljön az ideje. De azért ne mi legyünk már a karácsonyi csapat, december még messze van. Még korai az ajándékozás. Csak akkor érthető és védhető, ha az élő szerződés ellenére diszkontáron történő átadás egyfajta gesztus a játékos felé.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. július 6., péntek 23:03

A fáradt josé a régi szépidők emlékére bedobhatna egy 150millás ajánlatot ha más nem felverni kicsit az árát Cének.Nekem ez a 100 nagyon csipí a szemem,így is jó de van ebben sokkal több is.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 22 regisztrált és 0 vendég