VB - 2018

Archívum

Ki lesz a Világbajnok?

A szavazás 2018. július 15., vasárnap 11:05-kor befejeződött.

Franciaország
41
42%
Horvátország
57
58%
 
Szavazatok száma: 98

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. július 9., hétfő 13:56

Na, hivatalos LE.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. július 9., hétfő 12:41

Mondjuk sokat elmond a 2 gólkirály jelöltről,hogy a panama-tunézia meccsek óta nem lőttek akciógólt és már az elődöntőknél járunk.1 kane tizi jött azóta.Bár Lukaku cserébe mezőnyben szerintem jól dolgozik.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. július 9., hétfő 12:40

misafeco írta:
'shutterisland írta:
mondjuk a harry kane vb golkiraly mondatot meg emeszteni kell, pedig muller sem volt egyszeru falat anno. :mrgreen:

Müller gólkirályságán mit kellett emészteni? Ő nem tizenegyesekből, meg sarkáról bepattanó labdákból szerzett gólokat Panama erősségű ellenfelek ellen. :lol:
Két meccset hagyott ki a 2010-es vb-n (köztük a nevetséges eltiltása miatt az elődöntőt), mindkettőn kikaptak, az összes többi meccset megnyerték. Argentina és Uruguay ellen is ő lőtte a meccs első gólját, Anglia ellen duplázott. A jelenlegi Müller más kérdés, bár nem kiáltanám ki egyedüli bűnbaknak, főleg, hogy még nála is gyengébben játszottak egyesek.
Egy Barcás és egy Bayernes egymásnak feszül egy Realos fórumon.
Popcornt ide :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

misafeco
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2017. március 25., szombat 13:54
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: misafeco » 2018. július 9., hétfő 12:39

'shutterisland írta:
mondjuk a harry kane vb golkiraly mondatot meg emeszteni kell, pedig muller sem volt egyszeru falat anno. :mrgreen:

Müller gólkirályságán mit kellett emészteni? Ő nem tizenegyesekből, meg sarkáról bepattanó labdákból szerzett gólokat Panama erősségű ellenfelek ellen. :lol:
Két meccset hagyott ki a 2010-es vb-n (köztük a nevetséges eltiltása miatt az elődöntőt), mindkettőn kikaptak, az összes többi meccset megnyerték. Argentina és Uruguay ellen is ő lőtte a meccs első gólját, Anglia ellen duplázott. A jelenlegi Müller más kérdés, bár nem kiáltanám ki egyedüli bűnbaknak, főleg, hogy még nála is gyengébben játszottak egyesek.

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2018. július 9., hétfő 12:37

Realista24 írta:LE lett a spanyol válogatott edzője. Megvan? :mrgreen:
Tegnap még Xavi nevét is bedobták mint lehetséges jelölt. :| :lol:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. július 9., hétfő 12:18

rashidm írta:
Realista24 írta:LE lett a spanyol válogatott edzője. Megvan? :mrgreen:
Akkor marad a tiki-taka? :lol:
Bár most egy angol klub bekavart, mert évi 6 milliós ajánlattal találta meg LE-t, a szövetség max 1,5 milliót tud fizetni. :mrgreen: megnézném Rubiales fejét azért
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. július 9., hétfő 12:17

Realista24 írta:LE lett a spanyol válogatott edzője. Megvan? :mrgreen:
Akkor marad a tiki-taka? :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. július 9., hétfő 12:15

LE lett a spanyol válogatott edzője. Megvan? :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3129
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Pipita » 2018. július 9., hétfő 12:04

haszi írta:Egy kis összeesküvés elmélet Puzsértól :D :mrgreen: Érdekes összefüggéseket állított fel, egy-egy azért elgondolkodtató is lehet akár :ike: :hmmm:
Ez az ember egy igazi modern kori polihisztor. Mindenhez is ért, filmeket kritizál, sorozatokat, tudja, mi a megoldás politikai kérdésekben, közéleti kérdésekre tudja a magától értetődő választ és nem csak a focihoz ért de még ilyen bonyolult összefüggéseket is fel tud fedezni csodálatos oknyomozói munkával.

Csak élném meg egyszer, egyetlen egyszer amíg élek én is meg ő is, hogy ő is alkosson végre valamit az életében. Azt még nem sikerült, minden mást elért már. :lol:

gunner
Hozzászólások: 2904
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: gunner » 2018. július 9., hétfő 11:01

Gondolom akkkor a belgák is kis országnak fognak minősülni :mrgreen:
"And my heart will leave you never."

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. július 9., hétfő 10:56

haszi írta:Egy kis összeesküvés elmélet Puzsértól :D :mrgreen: Érdekes összefüggéseket állított fel, egy-egy azért elgondolkodtató is lehet akár :ike: :hmmm:

Ennek a palinak is túl sok a szabadideje... :ike: Akkor az oroszoknak csak egy negyeddöntőre volt most otthon pénzük, bezzeg a horvátok... :lol:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
haszi
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:01
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo, Marcelo, C.Ronaldo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Farkaslaka, Székelyföld

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: haszi » 2018. július 9., hétfő 10:44

Egy kis összeesküvés elmélet Puzsértól :D :mrgreen: Érdekes összefüggéseket állított fel, egy-egy azért elgondolkodtató is lehet akár :ike: :hmmm:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. július 9., hétfő 9:18

Kicsit eltűntem, pedig tudom sokan hiányoltátok szakértő hozzászólásaimat. :mrgreen:

A Francia-Uru meccs úgy papírforma volt, hogy Cavani nem játszott, egyszerűen kijött a tudáskülönbség. A brazil meccsen a belgákon azt éreztem végre az első félidőben, amit eddig hiányoltam, a gyilkos ösztönt, a tét nagyságát, a totális koncentrációt. Legalábbis támadásban, a brazilok ha nem ilyen suták, hármat lőhettek volna 20 perc alatt. De összességében ez is megérdemelt volt a belgáknál. A horvátoknak örültem, az orosz csapat jó hogy kiesett, a svéd szintén, azért ez nem egy eb selejtező, hogy ilyen csapatok jussanak elődöntőbe. Mondjuk a németek eléggé elcseszték, tükörsima döntő lett volna ebből egy átlagos német tornateljesítménnyel.

Elődöntők?

A Francia-Belga lesz nálam az igazi döntő, azt gondolom állományt tekintve top4 csapat mindkettő, és most értek be, most értek össze. Főleg a belgák, rajtuk azt érzem, hogy a tehetség mellé most léptek azzal szintet, hogy van koncepció, felelősségvállalás, rutin. A franciák nagyon nem fejlődtek ezekben az edző miatt, ott egyszerűen a tehetség lenyom minden ellenfelet eddig. Annak a csapatnak fogok drukkolni, aki azt a meccset megnyeri. Úgy fogom nézni a meccset, hogy a francia csapatot erősebbnek gondolom, ugyanakkor a belgák megugrottak egy szintet az edzőnek is köszönhetően, és ez lesz az igazi erőpróba, hogy a nyers tehetség vs formált tehetség. Nagyon izgi lesz.

A másik meccsen igazából egyik csapattal sincs bajom, noha most az angoloknál ez a Pickfordozás, Hurrikánozás, és mindenekelőtt ez a homecoming nagyon túl van tolva, dehát csórók elég sokat vártak egy ilyen eredményre. Mondjuk az águkon semmi kihívás nem volt. A horvátok szintén tovább szenvedték magukat folyamatosan, egy kiemelkedő meccsük volt. Ugyanakkor ott van Modric, Kovacic, több embert is bírok onnan, ahogy kűzdenek, ahogyan egyre jobban elhiszik, az nekem nagyon szimpatikus. Ott én a kicsinek fogok drukkolni, aztán mondjuk egy Francia-Horvát döntőn győzzön a jobb csapat, MBappé torna embere, Modric aranylabda, R24 kefir, hehe patodildo, mindneki boldog. :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. július 9., hétfő 9:05

Az a baj, hogy bármennyire is szeretném, hogy a horvátok dontozzenek, a két hosszabbítás miatt nem látok rá sok esely. Maximum egy korai gollal meglehetne, akkor az angoloknak kellene futni. De minden mas esetben ki fog szerintem jonni a fizikai kulonbseg, plane h az angoloknak nem kellett megszakadniuk a svedek ellen. :kivagyhe:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. július 9., hétfő 7:58

Özilt egyre többen támadják az Erdoganos eset miatt. Mesut apja azt mondta, hogy ő a fia helyében lemondaná a válogatottságot, mert szerinte bűnbakot csináltak belőle és megkérdőjelezik nemzetiségét, pedig már 9 éve a németekért játszik és világbajnok is lett.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Gaborone1
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:48
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, CR7, Kaká, Casillas, Raul, Ramos, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Gaborone1 » 2018. július 9., hétfő 7:47

Horvátoknak drukkolok, de nem érzem erősnek Őket ahhoz, hogy Franciát vagy Belgiumot lenyomják a döntőben. Angolokat meg fogják verni szerintem.
Angolok, Belgák semlegesek számomra.
Franciáktól kiver a víz Dösamp miatt. Azt akarom, hogy most essen pofára, hogy nem vitte el Benzemát.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. július 9., hétfő 2:19

Én csak a horvátoknak tudnék igazán örülni,ott is csak Modric miatt meg hogy 99%ban akkor az aranylabdát is megkapná.

Belgák semlegesek számomra,nem sajnálnám tőlük egyáltalán igazából szimpatikus csapat is,Hazard leigazolására nagyobb esély lenne.Debruyne és Lukaku is elképesztőt melózik.

Franciák és Varane még bőven ráérnek,van ebben a cspatban még rengeteg idő.Addigra pont kimegy ez a dösamp zsiru grízmann vonal akiktől rosszul vagyok.+szeretném,hogy Zidane átvegye a válogatottat vb után,nehogy a Juventusnál kössön ki ő is jövő nyáron.

Angoloktól engem a hideg kiráz herrikénestől hendersonostól meg a mellényes csávótól is.Igazából tudnék röhögni ha megnyernék mert mást nem nagyon lehetne abban az esetben.

Bárki nyer lesznek nevek akiket emésztgetni kell,hogy a tahó mandzukic/fellaini világbajnok,ugyanilyen abszurd kijelentés lenne ez a grízmann-zsiru kettősre vagy bárkire az angoloktól.

A vb szerintem jó volt csak olyan jókat röhögtünk a nagy csapatok kiesésén,hogy így a végére nézhettük a svédeket-oroszokat(akik előtt amúgy le a kalappal) és ott maradt anglia akiknek meg van az esélyük mostmár rá,hogy a végén ők röhögjenek a legnagyobbat. :D

Egyébként púp a hátára 70 meccses klubszezon után a nagycsapatok játékosainak.Persze odateszik magukat de rengetegen iszonyat fásultak voltak.Ha a fifa ezt meg akarná oldani akkor julus közepe augusztusban kéne induljon a torna nyári szünet után,de akkor meg a klubszezon tolódna amit nemakarok mert alapjáraton magasról leszarom a válogatott futballt.Csak ugye nyári szünet után lenne kraft a sztárcsapatokban is.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8396
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2018. július 9., hétfő 1:57

nekem mar mindegy, ki nyeri.

ez a belga generacio most erett meg a nagy sikerre, a keret magja a legjobb futballista korban van, es durva, hogy egy top 10-es vkp kihagyasa sem viselte meg oket.
(meg ha a karaktere olyan is, amilyen.)

a franciakban az a durva, hogy nalam is ok innentol az eselyesek, pedig szerintem a kovi eb-re vagy vb-re ernenek be igazan.

siman kimehetne egy : areola - mendy, varane, umtiti, pavard - pogba, tolisso, fekir - martial, mbappe, dembele fele kezdo a kovetkezo vb-n is ugy, hogy mind 30 alatt lesz meg akkor is...es akkor meg hernandez, rabiot, lemar, lacazette vonulat is ugyanugy ott lesz a kante, grizi fele ''oregek'' mellett.

az angolokkal sosem szimpatizaltam, de mivel most itt elek, es baromi nagy fanatizmus van a szurkoloikban, szivesen atelnek a varosban egy vb dontot ugy, hogy ok az egyik fel.
mar a svedek ellen is megallt az elet mindenhol, igazi futballaz van, nagyon elhiszik most, hogy hurrikan hazahozza nekik :D

a horvatok funny lenne, ha megfricskaznak a papiron nagyobb csapatokat es behuznak, illetve modric megerdemelne a koronat a palyafutasara egy vb cimmel a klubsikerek moge.

egyebkent egyetertek a tobbseggel, nagyon jo a vb.
a meccsek szinvonala mondjuk sok esetben csalodas, de vannak golok szep szammal, sok latvanyos talalat is szuletett, dramaban nincs hiany es ez a csillaghullas kiszamithatatlanna teszi.
a var pedig mondhatni jol vizsgazott.

gyakorlatilag 4 olyan meccs jon, ahol igazabol barmilyen kimenetel lesz, ezek utan nem lesz meglepetes kategoria.

mondjuk a harry kane vb golkiraly mondatot meg emeszteni kell, pedig muller sem volt egyszeru falat anno. :mrgreen:


ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: ferni » 2018. július 9., hétfő 0:46

Realista24 írta:
A focivébén a Franciaország ellen a negyeddöntőben alulmaradó (0-2) Uruguay válogatottjának sztárja, Luis Suárez nem volt elragadtatva Antoine Griezmann viselkedésétől.

A meccs előtt sokat cikkeztek arról, hogy a francia csatár amolyan „tiszteletbeli uruguayi”, mivel jóban van a szintén a spanyol Atlético Madridban futballozó Diego Godínnal és José Giménezzel is az „uruk” közül.

„Láttátok, nem uruguayi, a francia csapatban játszott és gólt lőtt ellenünk. Bármennyire hangoztatja, hogy félig uruguayi, francia marad, nem tudja, mit jelent uruguayinak lenni" – mondta Suárez.
Hát ez igaz ? :lol: :lol:
Meccs előtt is nyilatkozott hasonlót Suarez, arra a nyilatkozatára volt ez gondolom reflektálás.

misafeco
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2017. március 25., szombat 13:54
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: misafeco » 2018. július 9., hétfő 0:39

Petr írta:
miVida írta:Nem tudom nézni a döntőt mert pont akkor kötelező elfoglaltságom van :-( de pl. 8kor már meg tudnám nézni.

KÉRDÉS: Tud-w valaki egy jó megoldással előrukkolni hogy mi lenne a legésszerűbb ebben az esetben, ha nem akarom tudni az eredményt meg hogy voltak-e 11esek meg semmit se, csak meg akarom nézni a haverokkal a meccset mintha élő lenne? :)
Kölcsönözzed ki ncore-ról úgy, hogy villámgyorsan nagyítod ki a képet vagy ne nézz oda, hogy a videó hosszát se lásd. Az egér ne mozogjon be, hogy ne jöjjön elő a időjelző progressjelző sáv.

A netet hanyagold, tömegközlekedésen meg kapd fel a fülest és ne figyelj semmire.
Az ncore-ral az a baj, hogy általában a fájlok számából és nevéből lehet következtetni arra, hogy volt-e hosszabbítás. Hacsak nem kérsz meg valakit, hogy töltse le neked, és tegye be, valószínű, hogy elspoilerezed magadnak.
Én a replaymatches.com-on szoktam visszanézni meccseket, ha nem akarom előre tudni a kimenetelt. Az első és második félidő mellett van egy olyan fül, hogy "ET/pens (if any)", tehát ha nincs hosszabbítás, akkor simán nem lesz ott videó.
A minőség teljesen vállalható, angol kommentátor van minden meccshez.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 17 regisztrált és 0 vendég