Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. július 16., hétfő 19:58

poronty írta:
Nekem az volt a fura, hogy vkp-t játszott középen hátul, az Interben meg inkább TKP szokott lenni.
Nem szokott TKP lenni.
nem követtem a meccseket, de a kezdőket, eredményekre rászoktam nézni, abból írom.

De ránézve a transfermarktra itt is elég sűrűn jelölték tkp-nek.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

poronty
Hozzászólások: 2709
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: poronty » 2018. július 16., hétfő 19:56

Nekem az volt a fura, hogy vkp-t játszott középen hátul, az Interben meg inkább TKP szokott lenni.
Nem szokott TKP lenni.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Emery------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. július 16., hétfő 19:48

Nekem az volt a fura, hogy vkp-t játszott középen hátul, az Interben meg inkább TKP szokott lenni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2018. július 16., hétfő 19:45

Brozovicot sose tartottam rossz jatekosnak de most a vbn elegge magan felul teljesitett. Ot nem hoznam.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. július 16., hétfő 19:43

Hmmm. Kétes a szitu, mert én nagyon sokra hivatottnak látom, de még konstans jó ilyen-olyan okból nem tudott lenni. Casemirot én már rég kiváltottam volna vele. De kb. most meg úgy vagyok vele, hogy Brozovic lehet féláron elhozható, aztán láttuk milyen faszán szűrt és egészítette ki Modricot és Rakiticet is.

Ha menni akar, akkor minél többet ki kell belőle hozni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Ladislao Suarez
Hozzászólások: 889
Csatlakozott: 2014. május 23., péntek 11:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Ronaldo, Zidane, Raúl, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Ladislao Suarez » 2018. július 16., hétfő 19:39

ziro4vr írta:Nem kérdés, hogy annyiért elmehet. Vannak pótolhatatlan, semmi pénzért el nem adandó emberek, ő nem az.


Az Ő és Cris árából már lassan kijön a Hazard-Courtois pakk. :shifty:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. július 16., hétfő 19:37

Nem kérdés, hogy annyiért elmehet. Vannak pótolhatatlan, semmi pénzért el nem adandó emberek, ő nem az.
Nem illik.

Avatar
Ladislao Suarez
Hozzászólások: 889
Csatlakozott: 2014. május 23., péntek 11:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Ronaldo, Zidane, Raúl, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Ladislao Suarez » 2018. július 16., hétfő 19:35

Kerlon írta:
Ladislao Suarez írta:A Man City emeli a tétet. 90 millió eurót ajánlanak Kovacicért.
Múltkor még 80 millió volt és fontban.


Tényleg. :mrgreen: Akkor maradt ugyanaz. :lol:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. július 16., hétfő 19:31

Ladislao Suarez írta:A Man City emeli a tétet. 90 millió eurót ajánlanak Kovacicért.
Múltkor még 80 millió volt és fontban.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. július 16., hétfő 19:24

Max akkor nem adnam oda annyiert, ha Lopi fixen szamit ra es mondjuk Kroos es Luka mellett ra szamit harmadikkent a kp-n. Padra luxus lenne itt tartani ilyen ajanlat mellett. Illetve szerintem Kova is lepni akar.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. július 16., hétfő 19:21

Annyiért oda is adnám.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Ladislao Suarez
Hozzászólások: 889
Csatlakozott: 2014. május 23., péntek 11:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Ronaldo, Zidane, Raúl, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Ladislao Suarez » 2018. július 16., hétfő 19:18

A Man City emeli a tétet. 90 millió eurót ajánlanak Kovacicért.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. július 16., hétfő 18:05

ziro4vr írta:Ha elhozzuk a belgák a kapuba, ki lesz a kezdőkapus jövőre?

Csak kérdezem, mert a jövő nyilván a colosé, de Keylort meg csak úgy padra tenni..necces, sok szempontból.

Hazard ha jön..a vb-n igazából fordult kicsit a világom vele kapcsolatban, értékelem, mikor valaki egy foci vb-n viszi a csapatát és éretten játszik, mint ő vagy Pogba. Sokan villognak egy klubban egy adott rendszerben, de egy rövid felkészülési idejű, hatalmas téttel bíró eseményen, ahol a szív és az ész is fontos, kiderül kiben van vér. Benne több van mint hittem eddig. Szóval már elfogadom ha jön, de azért 150-nél nem baj ha nem drágább.
Szerintem akkor Navas nem marad, az is lehet az uzlet resze lesz
Inkabb Hazard mint Neymar, mas opcio meg nen igazan van

Lacsy
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:17
Kedvenc játékosaid: David Silva, Neymar, el Shaarawy, Eden Hazard, Pogba, Veratti
Kedvenc csapatod: Real Madrid,

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Lacsy » 2018. július 16., hétfő 18:04

Szerintem Cr távozásától függetlenül Bale-t is el lehet adni ,akár bevonni a Hazard üzletbe. Már elég sokszor bizonyitotta hogy képtelen a játékba rendesen beszállni. Van elég fiatal játékos a padon akikben több potenciál van és elkezdhetünk egy új felfogásban játszani. Előre kell nézni egy csatárt amire icardi lenne szerintem a megfelelő jelölt de ő nem fog lépni, ezért lesz szerintem lewa fog jönni.

kiserik
Hozzászólások: 5748
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. július 16., hétfő 16:16

RaúlCF írta:az se lenne egy halott dolog ha mondjuk Balet feltolnánk középre.
De, az lenne. Sokszor bizonyította már, hogy fingja nincs a csatár mozgásokhoz. Beindulgatni be tud, de kb ennyi.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. július 16., hétfő 16:09

Ha elhozzuk a belgák a kapuba, ki lesz a kezdőkapus jövőre?

Csak kérdezem, mert a jövő nyilván a colosé, de Keylort meg csak úgy padra tenni..necces, sok szempontból.

Hazard ha jön..a vb-n igazából fordult kicsit a világom vele kapcsolatban, értékelem, mikor valaki egy foci vb-n viszi a csapatát és éretten játszik, mint ő vagy Pogba. Sokan villognak egy klubban egy adott rendszerben, de egy rövid felkészülési idejű, hatalmas téttel bíró eseményen, ahol a szív és az ész is fontos, kiderül kiben van vér. Benne több van mint hittem eddig. Szóval már elfogadom ha jön, de azért 150-nél nem baj ha nem drágább.
Nem illik.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2018. július 16., hétfő 15:43

én is soknak tartom ezeket a 220-250m körüli összegeket a Belga duóért.
sztm 180m ojró alatt reális lehet, persze többre is van lóvé.
nem tartok az eszement áraktól cseppet sem, jó helyzetben vagyunk, minden szempontból. Perez pedig érti a dolgát, mint mindig.

azt sem tartom elképzelhetetlennek, hogy Lope majd megfelelően össze tudja hangolni a keretet és a játéklehetőséget, ha jönne Hazard és Courtois .
Navas ettől még maradhat első számú, miért ne, lesz bőven meccsünk ( én őt preferálom ) .
Hazard pedig megfér a támadók között. Ase szépen üldögél a seggén, stabil kiegészítőnél jelenleg nem is több, és még fiatal !
Bale is bekerülhet , őt Vasqez tudja tehermentesíteni....neki szava nincs ezzel a szerepkörrel. Ráaádsul a sérülések is befigyelhetnek.
Befejező téren Benzemát nem tudom ki válthatja, esetleg váltunk felállást. Vagy majd Raul de Tomas és Vini megoldja :mrgreen:

a középpálya meg adott ,mint eddig is !
Case-Kroos-Modric....Kova, Ceba és Isco pedig bevetésre készen. mondom ezt az eddigiek tükrében, de ide is javában beleszól majd sztm edzőbá. Isco lehet megy stabil kezdőnek. Case lehet kiszorul? Kova talán csapatot vált? :hmmm:
na majd lesz valahogy.
De, minőség és mennyiségre megvagyunk ! már ami a középpályát illeti.

Védelem patent, sztm oda nem is jön senki sem, max Coentrao.... ( bár egy Marci tehermentesítőt el tudnék viselni, de ugye majd Theo+Coentrao )
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2018. július 16., hétfő 15:25

Hazard ára meg kell álljon 120-130 millióban. Igazából finoman elkezdte jelezni,hogy a távozik. 2 év van a szerződéséből így ez az utolsó lehetőség, hogy komoly összeget kaphatnak érte. Télen valószínűtlen,hogy elmenne míg jövő nyáron már elég nyomott lenne az az árcédula.
én is emiatt gondolom hogy relatíve jó áron meglesz. jönni is akar, a szerződése se hosszú ahogy Courtois-nak is 1 éve van tehát ő is bagó lesz. szerintem jó helyzetben vagyunk velük.

a gólvágóhoz meg Mbappé az ideális de nem túl reális ellenben valaki kell. itt is jó lehet egy amolyan áthidaló megoldás. nem a kedvencem de pl Icardi jó korban van és szépen termel. akár Aguero is jó lenne 2-3 évre, vagy az se lenne egy halott dolog ha mondjuk Balet feltolnánk középre.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. július 16., hétfő 15:20

Jim írta:ha Pereznek Neymar kell marketing okokból, miért elégedne meg Mbappéval? :hmmm:
jelenleg nincsenek egy szinten ilyen téren...
persze egyértelmű, hogy mi Mbappéval jobban járnánk
Máppé marketing értéke ugrásszerűen nő, ráadásul mindenki számára sokkal szimpatikusabb ember egyelőre, mint Neymar. A franciából sokkal többet ki lehet hozni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2018. július 16., hétfő 15:17

ha Pereznek Neymar kell marketing okokból, miért elégedne meg Mbappéval? :hmmm:
jelenleg nincsenek egy szinten ilyen téren...
persze egyértelmű, hogy mi Mbappéval jobban járnánk


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 85 regisztrált és 0 vendég