Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. július 17., kedd 9:19

ericco írta:
Realista24 írta:Én úgy érzem, hogy terv nélkül nem adta volna el Pérez Cristianót. Ennél - remélem - okosabb, márpedig ő korunk legjobb elnöke, minden hibájával együtt. Kíváncsian várom, hogy miként ugorjuk meg a nyarat.
En ebben nem vagyok annyira biztos. Lehet ismet csak egy szobeli igerete volt Neymar faterjatol :D
Komolyra forditva a szot, szerinten Ronaldoval kapcsolatban betelt a pohar, Perez megunta a sok kovetelodzest, sajton keresztul uzengetest, es siman el tudom kepzelni, ugy adta el, hogy kozben a hatterben max csak targyalasok folytak az esetleges erkezokkel.
Amugy ha Mbappe, Hazard, Neymar pakkbol senki sem hozhato, en sem igazolnek dragan mast.
Legalabb eleg perc jutna a fiataloknak a tamadosorban is. Bizonyitsanak.
Amúgy kb. házonbelül is "megoldás" van. Bale átveszi CR helyét, Asensio több lehetőséget kap, Vinicius meg nézheti őket edzésen. :D
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2018. július 17., kedd 9:13

ericco írta:
Realista24 írta:Én úgy érzem, hogy terv nélkül nem adta volna el Pérez Cristianót. Ennél - remélem - okosabb, márpedig ő korunk legjobb elnöke, minden hibájával együtt. Kíváncsian várom, hogy miként ugorjuk meg a nyarat.
En ebben nem vagyok annyira biztos. Lehet ismet csak egy szobeli igerete volt Neymar faterjatol :D
Komolyra forditva a szot, szerinten Ronaldoval kapcsolatban betelt a pohar, Perez megunta a sok kovetelodzest, sajton keresztul uzengetest, es siman el tudom kepzelni, ugy adta el, hogy kozben a hatterben max csak targyalasok folytak az esetleges erkezokkel.
Amugy ha Mbappe, Hazard, Neymar pakkbol senki sem hozhato, en sem igazolnek dragan mast.
Legalabb eleg perc jutna a fiataloknak a tamadosorban is. Bizonyitsanak.
Ezzel az a baj, mármint a drága/ minőségi igazolás elhagyásával...-persze a kettő nem 100% hogy fedi egymást-.
hogy az elmúlt 1-2 évben már bajok voltak akkor, ha CR nem gyújtotta be a góllövőt...na már most, ha idén semmi extrát nem igazolunk, ráadásul még CR is lelépett....... én így kicsit pesszimista vagyok, ami a többi játékost illeti a keretből, az eredményességet szem előtt tartva. :hmmm: :kivagyhe:

mondhatnám úgy is, hogy a "Bizonyítsanak" kifejezés, nálam már elúszott.
de persze én is örülnék, ha innentől Bale + Benz átvenné a stafétát, és verné a 30+ gólokat.
vagy Vini olyan szintet hozna, amire leszakad a pofám.
esetleg "bagóért" Mariano érkezne, és ő nyújtana erőn felülit.
kit hagytam még ki? Raul De Tomás. :mrgreen:

szóval na...vannak kétségeim
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miVida » 2018. július 17., kedd 9:05

Ha betelt a pohár CR-rel a követelődzése miatt akkor nem hiszem hogy Neymar az ideális célpont (ha csak nem akarják a követelődzést is pótolni) :roll:
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2018. július 17., kedd 8:55

Realista24 írta:Én úgy érzem, hogy terv nélkül nem adta volna el Pérez Cristianót. Ennél - remélem - okosabb, márpedig ő korunk legjobb elnöke, minden hibájával együtt. Kíváncsian várom, hogy miként ugorjuk meg a nyarat.
En ebben nem vagyok annyira biztos. Lehet ismet csak egy szobeli igerete volt Neymar faterjatol :D
Komolyra forditva a szot, szerinten Ronaldoval kapcsolatban betelt a pohar, Perez megunta a sok kovetelodzest, sajton keresztul uzengetest, es siman el tudom kepzelni, ugy adta el, hogy kozben a hatterben max csak targyalasok folytak az esetleges erkezokkel.
Amugy ha Mbappe, Hazard, Neymar pakkbol senki sem hozhato, en sem igazolnek dragan mast.
Legalabb eleg perc jutna a fiataloknak a tamadosorban is. Bizonyitsanak.
Merci Zizou!

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8011
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2018. július 17., kedd 8:43

Pogba ára és megítélése most tui felment (és még mindig Raiola az ügynöke) de uhh egy Hazard-Pogba pakk elég kellemes lenne, megfűszerezve egy csatárral :roll:

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: istimester » 2018. július 17., kedd 8:43

pheco írta:Mi sem vagyunk jo helyzetben. Ha Neymar mozdithatatlan, akkor a Chelsea is tudja, hogy szuksegunk van Hazardra es kerhet az indokoltnal magasabb arat 150-180 korul, ami mai arak mellett nem is irrealisan magas. Courtois esete mas, ott nem vagyunk bajban, ha marad Navas elsoszamunak.
Sehol sincs felírva, hogy csak Hazarddal oldhatjuk meg a keretben kialakult helyzetet. Jó lenne, de nincs ilyen kényszerünk. Nem véletlen, hogy a hosszútávú szerződések megkötése után azért 2-3 évente újítgatják a kulcsjátékosok szerződéseit a klubok.

Hazard még nem is olyan vészes, de az ára már neki is csökkenni fog. Padoztatással sem tudják zsarolni, jövőre nincs világverseny. Courtois dettó. Rég volt két ilyen fontos játékos ennyire elérhető helyzetben. Nyilván nem két gombért lehet leigazolni őket, de 180-as árcédulákat nyugodtan el is felejtheti a Chelsea.
Valaki Coutinhot és az árát hozta fel példának. Igen ám, csak neki 2022-ig volt szerződése, amikor átigazolt a Barcához.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. július 17., kedd 8:35

R. Carlos írta:
dannen írta:elindult az a pletyka is, hogy ha hazard nem jon akkor nem lesz galaktikus igazolas iden nyaron, mivel neymar es bappe elerhetetlen igy nem nagyon van opcio. viszont “kurtoat” nagyon irjak, igy szerintem hazard is be lesz huzva elobb- utobb.
Most nagyon azt érzem, hogy Hazardra le fog csapni Perez. Túl sok a "szerelmes" nyilatkozata Madrid felé. Mbappé viszont sajnos maradni fog Párizsban, ezt mondja ki mindig. Így úgy érzem, hogy gyengülni fogunk... Kellett volna a francia is. Kivéve akkor ha végre Bale átkapcsol valami olyasmibe egész szezonra, mint áprilistól tolta.
Én úgy érzem, hogy terv nélkül nem adta volna el Pérez Cristianót. Ennél - remélem - okosabb, márpedig ő korunk legjobb elnöke, minden hibájával együtt. Kíváncsian várom, hogy miként ugorjuk meg a nyarat.

Hazard és Courtois nekem már elég lenne, minden más extra, de két lábbal állok a földön. A 120 milliós Rodrigóktól mentsen meg az ég.

De hogy álmodozzak, a fenti kettő mellé Kovacicot szó nélkül cserélném Pogbára, hiába volt/van(?) több a horvátban.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. július 17., kedd 8:32

a vilag legjobbja igazolt el. persze hogy gyengulni fogunk. de csapatkent barmire kepesek lehetunk. nekem bajnoksag es kupa eleg is. atmat jol lenne megcsapni es a cwc kotelezo.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. július 17., kedd 7:25

dannen írta:elindult az a pletyka is, hogy ha hazard nem jon akkor nem lesz galaktikus igazolas iden nyaron, mivel neymar es bappe elerhetetlen igy nem nagyon van opcio. viszont “kurtoat” nagyon irjak, igy szerintem hazard is be lesz huzva elobb- utobb.
Ezt mar Multheten is irtak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2018. július 17., kedd 6:12

dannen írta:elindult az a pletyka is, hogy ha hazard nem jon akkor nem lesz galaktikus igazolas iden nyaron, mivel neymar es bappe elerhetetlen igy nem nagyon van opcio. viszont “kurtoat” nagyon irjak, igy szerintem hazard is be lesz huzva elobb- utobb.
Most nagyon azt érzem, hogy Hazardra le fog csapni Perez. Túl sok a "szerelmes" nyilatkozata Madrid felé. Mbappé viszont sajnos maradni fog Párizsban, ezt mondja ki mindig. Így úgy érzem, hogy gyengülni fogunk... Kellett volna a francia is. Kivéve akkor ha végre Bale átkapcsol valami olyasmibe egész szezonra, mint áprilistól tolta.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. július 17., kedd 0:07

istimester írta:
ziro4vr írta:Ha elhozzuk a belgák a kapuba, ki lesz a kezdőkapus jövőre?
Nem kérdés. A belga.
Mickey írta:sztm 180m ojró alatt reális lehet
Még lejjebb.
Hacsak nem újítják meg őket, akkor nincs jó helyzetben a Chelsea a szerződések terén.
Mi sem vagyunk jo helyzetben. Ha Neymar mozdithatatlan, akkor a Chelsea is tudja, hogy szuksegunk van Hazardra es kerhet az indokoltnal magasabb arat 150-180 korul, ami mai arak mellett nem is irrealisan magas. Courtois esete mas, ott nem vagyunk bajban, ha marad Navas elsoszamunak.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2018. július 16., hétfő 23:30

istimester írta:
ziro4vr írta:Ha elhozzuk a belgák a kapuba, ki lesz a kezdőkapus jövőre?
Nem kérdés. A belga.
Mickey írta:sztm 180m ojró alatt reális lehet
Még lejjebb.
Hacsak nem újítják meg őket, akkor nincs jó helyzetben a Chelsea a szerződések terén.
Nálam sem kérdés, Navas ! :)
lehet koppanok. :'(

Persze Pityu, fasza lenne még lejjeb, de Perez úriember lesz.
Olyan 130 max a két játékosért, viselhető volna. :mrgreen:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Petr
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2017. január 14., szombat 23:45
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Petr » 2018. július 16., hétfő 23:10

kiserik írta:A poén, hogy annó Brozovic simán padozott Kova mögött az Interben. Nálam Mateo a tehetségesebb/jobb játékos.
Nem akkor érkezett hozzátok Kovacic, amikor Brozovic az Interbe? :) Egyébként igen, Kova szerintem is tehetségesebb, bár más stílusú és szerepkörű játékos. Mást adnak egy csapatnak, a kérdés, hogy melyik kvalitásaira van éppen szükség.

kiserik
Hozzászólások: 5748
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. július 16., hétfő 23:07

Kerlon írta:Hmmm. Kétes a szitu, mert én nagyon sokra hivatottnak látom, de még konstans jó ilyen-olyan okból nem tudott lenni. Casemirot én már rég kiváltottam volna vele. De kb. most meg úgy vagyok vele, hogy Brozovic lehet féláron elhozható, aztán láttuk milyen faszán szűrt és egészítette ki Modricot és Rakiticet is.

Ha menni akar, akkor minél többet ki kell belőle hozni.
A poén, hogy annó Brozovic simán padozott Kova mögött az Interben. Nálam Mateo a tehetségesebb/jobb játékos.

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: istimester » 2018. július 16., hétfő 23:04

ziro4vr írta:Ha elhozzuk a belgák a kapuba, ki lesz a kezdőkapus jövőre?
Nem kérdés. A belga.
Mickey írta:sztm 180m ojró alatt reális lehet
Még lejjebb.
Hacsak nem újítják meg őket, akkor nincs jó helyzetben a Chelsea a szerződések terén.

G. V.tinho
Hozzászólások: 804
Csatlakozott: 2015. december 5., szombat 14:08
Kedvenc játékosaid: Raul, Michel, El Buitre
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: G. V.tinho » 2018. július 16., hétfő 22:18

elmebetegség, ami a labdarúgó piacon megy, ennek nem lehet jó vége

50, 80, 90, 100, 400 millió ajrók röpködnek a labdába alig két egyeneset rúgó fószerekért, mintha két kifliért lépnél a sarki közértbe....

poronty
Hozzászólások: 2709
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: poronty » 2018. július 16., hétfő 20:02

A szezon második felében amikor alapember lett és, ahonnan jött a játékpercei nagyrésze, akkor 4231-ben volt középen Gagliardini-vel és előttük volt 10-esbe Rafinha. Tavaly ugyanez volt, akkor Kondogbia volt mellette és Banega előtte.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Emery------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. július 16., hétfő 19:58

poronty írta:
Nekem az volt a fura, hogy vkp-t játszott középen hátul, az Interben meg inkább TKP szokott lenni.
Nem szokott TKP lenni.
nem követtem a meccseket, de a kezdőket, eredményekre rászoktam nézni, abból írom.

De ránézve a transfermarktra itt is elég sűrűn jelölték tkp-nek.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

poronty
Hozzászólások: 2709
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: poronty » 2018. július 16., hétfő 19:56

Nekem az volt a fura, hogy vkp-t játszott középen hátul, az Interben meg inkább TKP szokott lenni.
Nem szokott TKP lenni.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Emery------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. július 16., hétfő 19:48

Nekem az volt a fura, hogy vkp-t játszott középen hátul, az Interben meg inkább TKP szokott lenni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 61 regisztrált és 0 vendég