Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. július 20., péntek 12:49

Nekem az a gyanús, hogy mind Mbappe és mind Neymar híreit megcáfoltuk és ez szerintem azért van, mert nem akarunk illetlenül igazolni, viszont megpróbáljuk. #illuminationconfirmed #kak
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. július 20., péntek 12:49

De ne rontsad már el a pillanatot. :x Dzsi olyan jól elő tudja adni ezt/ezeket a hatasvadasz forgatokonyvet/forgatokonyveket, hogy tök jo belegondolni es elhinni. :'(
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Remy 2018. július 20., péntek 12:50-kor.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. július 20., péntek 12:47

ne álmodozzá mán itt, teljesen tiszta a kép sztem. :lol:

céronaldo meg a péz, meg az "elvek" miatt ment el. a lényegen nem változtat, inkább most, mint, hogy itt traktorozzon 36 éves korában is.

ha hozunk vkit, aki nagy név előre, az csak hazard, ez a realitás.
és még ő sem biztos.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. július 20., péntek 12:42

Én még mindig nem hiszek senkinek.Elég balfasz dolog lenne perez részéről,hogy arréb tessékeljük Cr-t,hogy teret nyissunk a fiatalságnak ami Neymar vagy Bappé, ezen összeveszünk Zz-vel aki inkább Hazardot akarja és végül elmegy Zz és Cr de nemjön se Bappé se Neymar viszont érkezik Hazard. :mrgreen: ez így összegezve elég wtf lenne nekem.

Perez nagyon magabiztosan nyilatkozott az érkezőkről.Itt még robbanni fog egy neymar vagy herrikén. :mrgreen: de én bappét se zárom ki. Egyszerűen semmi nem indkolta Cé eladását ha nem érkezik csak hazard (igazából szerintem hazard nagyon jól illett volna CR-hez). Ha meg CR tényleg csak új challangek miatt távozott akkor nem ilyen tahó mód tette volna egy szaros közleménnyel.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. július 20., péntek 12:37

Kerlon írta: Mivel novemberben lesz, ezért nem egy egész évet kéne kihagynia előtte, lehet nem lesz akkora terror ez.
gondolom október vége felé bajnoksági stop lesz.
Nem az utolsó évben fogják leültetni, hogy írd alá, hanem már előtte. A szerződése 2022 nyarán jár le, azaz januártól tárgyalhatna ingyen, magyarul a 2020/21-es szezonban már bőven el fogják kezdeni terrorizálni, ha arról van szó.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. július 20., péntek 12:34

Realista24 írta:


4 év múlva pont VB lesz, a sejk meg kiülteti a lelátóra előtte olyan nyugodt szívvel, ahogy kedve tartja. Hosszabbítás solved.
Mivel novemberben lesz, ezért nem egy egész évet kéne kihagynia előtte, lehet nem lesz akkora terror ez.
gondolom október vége felé bajnoksági stop lesz.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. július 20., péntek 12:34

Babinho írta:Csatárba szívesen látnám Iago Aspast. A keretbe nagyon elférne
Milyen érved van mellette a szokásos közhelyeken kívül? :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3155
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Babinho » 2018. július 20., péntek 12:33

Csatárba szívesen látnám Iago Aspast. A keretbe nagyon elférne

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. július 20., péntek 12:32

pheco írta:
Nike is ugyanilyen, csak alapjaraton jobb mezeket csinal. Most lattam kepet, hogy a Spurs vendegmeze es a Barca edzo felszerelese szinte teljesen egyforma :D
:mrgreen:
Szerző: Kerlon » 2018.07.20, péntek 10:19
Kerlon írta:Az adidas kreativitásra lépett a Nike is:
Barca edző mez
Spurs idegenbeli mez :lol: :lol: :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. július 20., péntek 12:26

Nike is ugyanilyen, csak alapjaraton jobb mezeket csinal. Most lattam kepet, hogy a Spurs vendegmeze es a Barca edzo felszerelese szinte teljesen egyforma :D

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. július 20., péntek 12:25

Viniciusnak nehéz lesz pótolni Cr-t a getafeben vagy a rayoban.

Amúgy a ligában bőven meg leszünk CR góljai nélkül, utolsó 2 évben ott inkább csak vegetált.Azt a 20-25 gólt meglőtte 4-5 meccs alatt amikor olyanja volt.

A bl-ben leszünk Cr miatt bajban.Ligához nem kell semmi csak Küzdés/szervezettség meg egy kis VAR.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. július 20., péntek 12:23

Anthony írta:
ericco írta: Elarulnad, miert vagy benne ilyen biztos?
Amit a többiek is írtak: ha lesz benne elég ambició, akkor tovább akar majd lépni. Mint írtam akkor lesz a legjobb korban, addigra kinőheti a család függőségét is. Nem biztos, hogy 4 év múlva pont a Realhoz fog igazolni, de lejár a szerződése, és más opciót keres majd (vagy eladja a Párizs 1 évvel előtte), nem rabszolga, nem fogják odakötni.
A másik, hogy szerintem ez a PSG sem lesz hosszútávú projekt, még néhány év és meg fognak állni, a Chelsea sem bírta a végtelenségig, a City sem fogja, és Neymar ügyeiből tudjuk mennyire komoly szervezet a PSG.
Én legalábbis ezt látom, ezt várom, aztán ki tudja mi lesz.
4 év múlva pont VB lesz, a sejk meg kiülteti a lelátóra előtte olyan nyugodt szívvel, ahogy kedve tartja. Hosszabbítás solved.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. július 20., péntek 12:20

nekünk MOST kell valaki gólzsák különben nem lesz meg a BL se...
:lol:
mondat első fele: várom a listát :lol:
mondat második fele: annyira rakás szar csapatok vannak mindenütt, hogy csak ha nem akarunk, akkor nem jutunk be a béellbe.

céronaldo pótolva van, viniciusban van kakaó, ráadásul szélről jobb is, mint céronaldo, mert legalább le tud futni vkit.
csapatként kell megoldani, sztem nem lesz probléma a gólszerzés.
céronaldo nem pótolhatatlan.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miVida » 2018. július 20., péntek 12:12

nem vagyunk meg. CR-t pótolni kell... vini meg a rodry jó potenciálok de ezek a tinik nem fognak csodát tenni a következő 2 évben. nekünk MOST kell valaki gólzsák különben nem lesz meg a BL se...

hazard jó lesz a középpályára Bale v Asensio helyett, de CR helye még mindig üres, ...ha csak télleg nem üt a ménkű benzemába, ami óriási kellemes csalódás lenne, és hozná azt amit a Lyonba, de CR és Zizu nélkül valszeg meg fog semmisülni (vagy lelép)
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8048
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2018. július 20., péntek 11:56

ericco írta: Elarulnad, miert vagy benne ilyen biztos?
Amit a többiek is írtak: ha lesz benne elég ambició, akkor tovább akar majd lépni. Mint írtam akkor lesz a legjobb korban, addigra kinőheti a család függőségét is. Nem biztos, hogy 4 év múlva pont a Realhoz fog igazolni, de lejár a szerződése, és más opciót keres majd (vagy eladja a Párizs 1 évvel előtte), nem rabszolga, nem fogják odakötni.
A másik, hogy szerintem ez a PSG sem lesz hosszútávú projekt, még néhány év és meg fognak állni, a Chelsea sem bírta a végtelenségig, a City sem fogja, és Neymar ügyeiből tudjuk mennyire komoly szervezet a PSG.
Én legalábbis ezt látom, ezt várom, aztán ki tudja mi lesz.

kiserik
Hozzászólások: 5823
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. július 20., péntek 11:56

kiserik írta:... az a baj, hogy nincs majd ki gólt rúgjon, illetve Lopi eddig minden csapatánál használt 1 befejező csatárt.
Egyébként, hogy saját magamnak feltegyek egy költői kérdést: képes valaki egy nyár alatt megváltoztatni a játékát annyira (főleg fejben), hogy a legfőbb gólfelelősünk legyen, mint a Real Madrid 9-ese? :hmmm: (a tudása meg van hozzá, már ha nem megy a Napoliba :mrgreen: )

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13112
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. július 20., péntek 11:42

LiamGallagher írta:
wZoLee7 írta:Jesszusom, ne legyetek ilyen naivak :D Icardi egy rossz vicc, olasz bajnokságban rúgott 29 gólt, essünk hasra, egy értelmetlen igazolás lenne.
No offense, de akkor ennyi erővel Mariano is egy rossz vicc a miki egér ligában lőtt 18 góljával.
Szerintem kell egy vérbeli góllövő, aki 10-ből 9x bebassza, mert Benzemára és Bale-re nem lehet alapozni.
Egyikük már játszott a Real Madridban, és bizonyította is hogy kellő agresszivitás, sebesség és kapura való veszély van benne. Plusz rosszul vagyok az argentinoktól :lol:

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2018. július 20., péntek 11:40

Hazardnal siman el tudom kepzelni, hogy a Chelsea megkockaztat par tizmilliot, es iden meg nem engedik el. Nagyon kell nekik a belga a BL helyekert, mellette remenykedhetnek abban, hogy a szezon hosszu, es vegul sikerul meggyozni a jatekost is a hosszabbitasrol. Legrosszabb esetben jovore engedik el, valamivel olcsobban, de nem tul sokkal, mert rajtunk kivul meg lesz jopar erdeklodo, akik felnyomjak majd az arat.
Nagyon vagy-vagy a szituacio jelenleg. Remelem, jon, es nem tul dragan
Merci Zizou!

kiserik
Hozzászólások: 5823
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. július 20., péntek 11:34

H.E.H.E. írta:aztán amikor nem megy sehova pl a család meg a pénz miatt, meg amugyis minden évben esélyesek több címre is, akkor ne lepődjetek meg.

a mostani piacról egyedül hazard maradt, kinézem a cselsziből, hogy pont emiatt húzzák majd az időt és folyamatosan emelik 200 felé az árat.

de nem baj, ősszel vinicius bassza meg a ligát, tavasszal meg megyünk a brazil csatárduóval szopatni szerte európában. mögöttük a kiszolgálás megvan, kovacsics helyzete még nem dőlt el, de amúgy megvagyunk szépen mindenütt.
Brazil csatárduó? Ejj, nagyon lemaradtam. Addig vagyok meg, hogy vettünk 2 ifjú szélsőt... :mrgreen:

füst: csak az a baj, hogy nincs majd ki gólt rúgjon, illetve Lopi eddig minden csapatánál használt 1 befejező csatárt.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3862
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: füst » 2018. július 20., péntek 11:33

H.E.H.E. írta:aztán amikor nem megy sehova pl a család meg a pénz miatt, meg amugyis minden évben esélyesek több címre is, akkor ne lepődjetek meg.

a mostani piacról egyedül hazard maradt, kinézem a cselsziből, hogy pont emiatt húzzák majd az időt és folyamatosan emelik 200 felé az árat.

de nem baj, ősszel vinicius bassza meg a ligát, tavasszal meg megyünk a brazil csatárduóval szopatni szerte európában. mögöttük a kiszolgálás megvan, kovacsics helyzete még nem dőlt el, de amúgy megvagyunk szépen mindenütt.
Jók vagyunk most így szerintem is. Hazard akkor jön amennyiért jön, aztán körbenézve a topligák között, én úgy látom senkivel szemben sem vagyunk lemaradva. A Barca is évről évre puhábbnak tűnik számomra, a többinek is megvan a maga gondja. Pappe meg majd jön amikor jön.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 49 regisztrált és 0 vendég