Marco Asensio

Archívum
poronty
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: poronty » 2018. július 22., vasárnap 12:08

Casilla, Hakimi, Ramos, Nacho, Theo, Llorrente, Isco, Kova, LV, Karim, Asensio; Real Madrid-Leganes: 1-2)
Egy ilyen meccsen pont nem Asensio-nak kell húznia a csapatot, hanem Isco-nak meg Pencemának, akik alapkezdők. Egy Leganest a Kova-Isco duónak rendesen dominálnia kéne és szarrá tömni labdákkal a támadó részleget, de nagyjából helyzetig se nagyon jutottunk.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: KAG » 2018. július 22., vasárnap 12:00

Volt az elején meg a vége felé egy par meccses szeriaja, ahol tenyleg jo volt.
Ezen kivul szamomra rendre lefele logott ki.

Annyit minimum elvarnek tole, mint amit L.V hoz, de közelében sincs sajnos.
Iden sokkal tobbet varok tőle.
Ha ismét hoz egy hasonlót, mint eddig akkor en is eltolnam 100 150 környéken.
ZIDANE

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. július 22., vasárnap 11:54

wZoLee7 írta:
kiserik írta:Mindent elárul a tavalyi teljesítményéről a kupában nyújtott teljesítménye...
a kupából is annyira lehet kiindulni hogy sehogy, C csapattal szerencsétlenkedtünk a pályán
ami nekünk kell az már meg is adatott, CR elment, lehet alakítani a taktikát, felállást, ha továbbra is lesznek szent tehenek akiknek muszáj kezdeni akkor semmi sem fog változni, de ha nem lesz, akkor van remény

Isco volt a spanyolok talán legjobbja a vb-n, nem csak szerintem, mert nem értek hozzá, ezt hozzáértők is így látták. Nem tudom miért reagálok még mindig a butaságaidra, az a baj h hiába tiltottalak le, ha idéznek akkor is látom a marhaságokat :lol:
Miért ne lehetne? Egy fiatal, magát kezdőbe verekedni akaró titánnak tökéletes bizonyítási lehetőség. Szinte rá volt bízva a komplett támadó részleg. Erre nagy kegyesen, nagyképűen sétálgatott mindkét meccsen, mikor kizúgott a csapat. Úgy telibeszarta az egészet, ahogy kell. Egy taknyos kölyök, akinek meg kellett volna szakadnia, és a jövő nagy sztárja, akinek hónaljból meg kellett volna oldania a feladatot egy fostos ellenfél ellen. (c csapat: első meccs: Asensio-Mayoral, LV támadó részleg, második meccs: Asensio-Karim-LV támadó részleg, a második meccsen a kezdő: Casilla, Hakimi, Ramos, Nacho, Theo, Llorrente, Isco, Kova, LV, Karim, Asensio; Real Madrid-Leganes: 1-2)

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. július 22., vasárnap 11:36

Kerlon írta: A spanyolok egyik legjobbja volt (média, szakértők szerint is), ezt maximum te nem ismered el és folytatod tovább az Isco ellenes hadjáratot.
Nem tudom, nem olvasok annyit, hogy tudjam mennyien gondolják így. De van két tippem:
Ez is akkora túlzás, mint amikor valaki írta, hogy Modricot minden vb meccsen a legjobbnak választották.
Ezeknek a szakértőknek a véleménye akkor nem számítana, ha például De Bruyne képességeit dicsérnék.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3157
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: Babinho » 2018. július 22., vasárnap 11:30

Ez Asensiora nem igaz.
Szerintem de :)

yeaP17
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2018. július 10., kedd 16:29
Kedvenc játékosaid: Raul,Cristiano
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: yeaP17 » 2018. július 22., vasárnap 11:12

Szerintem van benne potenciál de a posztjához ès a koràhoz kèpest elèg lassù...nem lehetne jobb hátrèbb?

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13139
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. július 22., vasárnap 11:12

kiserik írta:Mindent elárul a tavalyi teljesítményéről a kupában nyújtott teljesítménye...
a kupából is annyira lehet kiindulni hogy sehogy, C csapattal szerencsétlenkedtünk a pályán
ami nekünk kell az már meg is adatott, CR elment, lehet alakítani a taktikát, felállást, ha továbbra is lesznek szent tehenek akiknek muszáj kezdeni akkor semmi sem fog változni, de ha nem lesz, akkor van remény

Isco volt a spanyolok talán legjobbja a vb-n, nem csak szerintem, mert nem értek hozzá, ezt hozzáértők is így látták. Nem tudom miért reagálok még mindig a butaságaidra, az a baj h hiába tiltottalak le, ha idéznek akkor is látom a marhaságokat :lol:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. július 22., vasárnap 11:09

Babinho írta:Nem sarkitom ki a véleményem, nem fekete-fehér az elképzelésem. De Isconak vitathatatlanul nagy esélye lett volna ősszel megmutatni magát, vele a csapatban pedig szégyenteljes volt a csapat. Nem egyedül ő, de nekem nagyon nem ült a játéka. És ő már korban is ott van, hogy huznia kellene a csapatot.
Asensio még jóval fiatalabb és rutintalanabb.
Én sem voltam elájulva Asensiotól, de nekem Ő és Lucas pozitív hősök voltak a szezonban. Mindketten hajtottak az utolsó percig, megfutották az ellenfelet, helyzeteket dolgoztak ki, sok labdát ennek ellenére nem szórtak el. Nem világklasszis szintről beszélek persze. Igen néha alibinek tűnt, de egyrészt a vonal mellől szervezni nem lehet, általában 2-3 lehetoseged van a labda megjátszására, másrészt van olyan fiatal hogy elnézem neki még.
Elégedetlen nem vagyok vele, de a fejlődést idén én is nagyon várom.
Ez Asensiora nem igaz.
wxyz írta:Isco gyakorlatilag ugyanazt csinálta a vbn, mint itt ősszel. Balszélsőként kapott szabadabb szerepkört, mozoghatott be középre, a túloldalra, mélyebre. És ezzel ugyanúgy oltotta ki a körülményességével, a pályán való nem látásával a társakat.

Asensiot elővenni a VBért nem igazságos. Az oroszok ellen kapott annyi lehetőséget, hogy bizonyítson, erre kikerült szélre teljesen elszigetelődve, amiben a húzóemberünk keze is benne volt Hierroé mellett.
Azon a meccsen az egyetlen Mbappe sem csinált volna többet a helyén.
A spanyolok egyik legjobbja volt (média, szakértők szerint is), ezt maximum te nem ismered el és folytatod tovább az Isco ellenes hadjáratot.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. július 22., vasárnap 10:52

Mindent elárul a tavalyi teljesítményéről a kupában nyújtott teljesítménye...

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. július 22., vasárnap 10:40

Isco gyakorlatilag ugyanazt csinálta a vbn, mint itt ősszel. Balszélsőként kapott szabadabb szerepkört, mozoghatott be középre, a túloldalra, mélyebre. És ezzel ugyanúgy oltotta ki a körülményességével, a pályán való nem látásával a társakat.

Asensiot elővenni a VBért nem igazságos. Az oroszok ellen kapott annyi lehetőséget, hogy bizonyítson, erre kikerült szélre teljesen elszigetelődve, amiben a húzóemberünk keze is benne volt Hierroé mellett.
Azon a meccsen az egyetlen Mbappe sem csinált volna többet a helyén.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3157
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: Babinho » 2018. július 22., vasárnap 10:09

wZoLee7 írta:Asensio a.vb n is teljesen el volt tunve, Isco meg vitte a spanyolokat amennyire lehetett, az meg h osszel mi volt...ugyan mar
Írtam is arról hogy Asensio a válogatottban gyenge. Remélem itt Lopi jobban tudja majd használni.

Isconak meg maga a megváltás hogy Lopi lett az edző. Ha zidane marad lehet távozott is volna. Bízzunk benne hogy hozza azt amit a válogatottban.
És nem csak ő lesz jó, hanem általa a csapat is. Mert nekem ezzel van a legnagyobb bajom vele kapcsolatban...

Az őszt meg miért hagyjuk? Botrányosan szar volt. Az nem érv hogy mindenki szar volt. Annak oka volt. De akkor mi? Szerintem a gyémánt alakzat.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13139
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. július 22., vasárnap 10:01

Asensio a.vb n is teljesen el volt tunve, Isco meg vitte a spanyolokat amennyire lehetett, az meg h osszel mi volt...ugyan mar

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3157
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: Babinho » 2018. július 22., vasárnap 9:55

Nem sarkitom ki a véleményem, nem fekete-fehér az elképzelésem. De Isconak vitathatatlanul nagy esélye lett volna ősszel megmutatni magát, vele a csapatban pedig szégyenteljes volt a csapat. Nem egyedül ő, de nekem nagyon nem ült a játéka. És ő már korban is ott van, hogy huznia kellene a csapatot.
Asensio még jóval fiatalabb és rutintalanabb.
Én sem voltam elájulva Asensiotól, de nekem Ő és Lucas pozitív hősök voltak a szezonban. Mindketten hajtottak az utolsó percig, megfutották az ellenfelet, helyzeteket dolgoztak ki, sok labdát ennek ellenére nem szórtak el. Nem világklasszis szintről beszélek persze. Igen néha alibinek tűnt, de egyrészt a vonal mellől szervezni nem lehet, általában 2-3 lehetoseged van a labda megjátszására, másrészt van olyan fiatal hogy elnézem neki még.
Elégedetlen nem vagyok vele, de a fejlődést idén én is nagyon várom.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. július 22., vasárnap 9:38

Érdekesség
https://pbs.twimg.com/media/DisWoaGWAAUu5oS.jpg
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. július 22., vasárnap 9:37

A többséggel vagyok. Sokkal több van benne, színtelen-szagtalan játék jellemezte az egész tavalyi évét. Talán túlságosan is biztonságban érezte magát, és ez Lopi érkezésével sem lesz másképpen lehet. Hacsak tényleg nem a vezetőség fogja összeállítani a kezdőt.

Képességei, technikája, látása és esze megvan, már csak akarat és küzdés kell bele.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. július 22., vasárnap 9:28

Babinho írta:Sajnos az ősz tavaly csúnyán el lett baszva, amikor is szélső támadók nélkül játszottunk, ebben az időszakban inkább Isco kapta meg a nagy lehetőséget, ő rá alapoztunk, sajnos be is égett, a bajnokság el is ment.
Januárban kellett valamit kitalálni Zidanenak és ekkor kezdte többször használni a 442-t Lucassal és Asensioval a szélen. Gyakorlatilag ez mentette meg a szezonunkat, mert az alap BL kezdő és ennek a variálásával vált kiegyensúlyozottabbá a csapat játékban és eredményekben is.
Tavasszal akkorát tett hozzá Asensio is hozzá a játékhoz, hogy nem véletlenül cukkolták a psg elnököt azzal a kérdéssel, hogy gondolja e hogy Asensio jobb mint Mbappe. Persze túlzásnak túlzás, de jól mutatta mit tudott hozzatenni a játékhoz Asensio is.
A baj az hogy ő nem vonalszelső így itt kicsit le volt korlátozva, de többször is próbálkozott ő melysegbe visszalépni, középre tolódni, és nagyon ügyesen osztogatott sokszor, jaratta a labdát.

A baj, hogy Lopinál is a válogatottban szélsőre volt lebutitva, nem is volt igazán kiemelkedő meccse ott. Remélem jobban fogja itt Madridban használni,mert szerintem nagyon nagy lehetőség van benne továbbra is.
Nagyon kisarkított a véleményed. Isco felsült ősszel? CR, Benzema, Marcelo, Carvajal vagy akárki aki előre beállt az mit csinált? Nagy szar volt ősszel minden.

Asensio tavaszi remekléséből meg 2 dolog maradt meg: Dani Alves köténypasszal alázta, amiből utána beadás és CR fejes gól lett, valamint mikor a Sevilla ellen megindult pár csellel. Amúgy Marconak az év eleji bombáin kívül gyakorlatilag értékelhető megmozdulása is alig volt.

Tavasszal akkorát tett hozzá a játékhoz, hogy a legtöbbször nem csinált mást, mint megkapta majd hozott egy alibi visszapasszt. Vagy visszalépett labdáért és szintén semmi. Vagy mikor meghúzhatta volna merészen és csinált volna 1 cselt. Ja ilyenek nem voltak. Sőt a tavaszra még egy jó lövése se maradt.

Nem tudom, hogy mi volt az az akkorát játszott, de tavasszal a meccsek 90%-ban semmit se ért kb. Számomra az egyik legnagyobb csalódás volt az, hogy mennyire nem tudott lendületet adni a játékunknak, ha beállt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3157
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: Babinho » 2018. július 22., vasárnap 9:11

Sajnos az ősz tavaly csúnyán el lett baszva, amikor is szélső támadók nélkül játszottunk, ebben az időszakban inkább Isco kapta meg a nagy lehetőséget, ő rá alapoztunk, sajnos be is égett, a bajnokság el is ment.
Januárban kellett valamit kitalálni Zidanenak és ekkor kezdte többször használni a 442-t Lucassal és Asensioval a szélen. Gyakorlatilag ez mentette meg a szezonunkat, mert az alap BL kezdő és ennek a variálásával vált kiegyensúlyozottabbá a csapat játékban és eredményekben is.
Tavasszal akkorát tett hozzá Asensio is hozzá a játékhoz, hogy nem véletlenül cukkolták a psg elnököt azzal a kérdéssel, hogy gondolja e hogy Asensio jobb mint Mbappe. Persze túlzásnak túlzás, de jól mutatta mit tudott hozzatenni a játékhoz Asensio is.
A baj az hogy ő nem vonalszelső így itt kicsit le volt korlátozva, de többször is próbálkozott ő melysegbe visszalépni, középre tolódni, és nagyon ügyesen osztogatott sokszor, jaratta a labdát.

A baj, hogy Lopinál is a válogatottban szélsőre volt lebutitva, nem is volt igazán kiemelkedő meccse ott. Remélem jobban fogja itt Madridban használni,mert szerintem nagyon nagy lehetőség van benne továbbra is.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: kodo » 2018. július 22., vasárnap 1:12

Nekem is hatalmas csalodas volt a pali, de lehet csak tobbet akartam belelatni mint amit tud valojaban.

Jo lenne látni egy igazi vilagsztar szuleteset es kibontakozasat Madridban. Nagyon sokat lattam benne az elején lehet csak mert fel voltam dobva hogy vegre egy kivetelesen tehetseges játékost latok aki nalunk lehet vilagklasszis. Aztan szépen leszallt a köd (nem a khöd :mrgreen: ), kezdtem mar tavalyi visszaesese utan is azt érezni hogy nem o lesz az. Neha neha megvillant de elkepesztoen unalmasan játszik, semmit nem vallalt, nem tett hozza semmit csereként kiveve ha volt területe futni. Kemény szavak, kicsit csalódott is vagyok miatta biztos azért. En lennek a legboldogabb ha ram cáfolna egy percig nem bannam. Azt gondolom vele kapcsolatban mint Iscoval. Most vagy soha. Legalábbis Madridban.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5850
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: Jim » 2018. július 22., vasárnap 0:15

új edző jött, új taktika
adjuk meg a bizalmat Marconak is :salute:
itt az ideje bizonyítania :coffee:

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2018. július 22., vasárnap 0:01

biztos hogy nem adnám asensionak, nekem az egyik legnagyobb csalódás volt az idei szezonban.
az első szezonja után, meg amit hozott ősszel kb 5 meccsig (amig cr eltiltott volt) az parádés volt. de utána full középszer, még lucas is megelőzte a sorban. és a legszarabb hogy még annyira küzdést se lehetett rajta látni még a vb-n se. pedig a vb-t csak egy valaki szarhatja le.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 33 regisztrált és 0 vendég