Bundesliga

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. július 23., hétfő 13:31

Realista24 írta:Dortmund eladja Weigl-t a PSGnek, ha fizetnek érte 50 milliót.
Lassan ugy erzem itt mar mindenki mindenkivel szovetkezik csak hogy ne a real nyerje a beellt :lol:

Most epp a psg a soros, remelem meg kantet is elviszik, ugy lesz oket majd megint faszasag jol megbaszni :lol:
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. július 23., hétfő 13:28

Dortmund eladja Weigl-t a PSGnek, ha fizetnek érte 50 milliót.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. július 23., hétfő 13:22

Realista24 írta:
Babinho írta:Megvárom amíg a "lófasz" "bazdmeg" "takarodjon a picsába" és további rasszista tartalmak is moderálva lesznek... :smile:
Lehet kötekedni, de amíg hehét kivagdalom, addig te nem kaptál semmit. Zárjuk le ezt a részt itt szerintem és megmaradok rugalmasnak, vagy lehetek kockafejű ge.i is. Nekem mindegy.
Pont ezt akartam mondani :lol:

De amúgy hogy jon ide dardai?
Teljesen szar pelda.
Merkel, putyin hidd el ott is lenne boven baj egy vebe elott ha monnyuk egy ukran jatekos fotozkodna putyinnal.
Szoval ezek is szar vagy feligazsagok reszedrol.
Ha nem erted ez miert lehet baj, ha nem erted hogy ezen a szinten ha tetszik, ha nem a politika es a nemzetek resze a sportnak, akkor sztem felesleges tovább ide irkalnod.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. július 23., hétfő 13:12

Babinho írta:Megvárom amíg a "lófasz" "bazdmeg" "takarodjon a picsába" és további rasszista tartalmak is moderálva lesznek... :smile:
Lehet kötekedni, de amíg hehét kivagdalom, addig te nem kaptál semmit. Zárjuk le ezt a részt itt szerintem és megmaradok rugalmasnak, vagy lehetek kockafejű ge.i is. Nekem mindegy.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Babinho » 2018. július 23., hétfő 13:09

Megvárom amíg a "lófasz" "bazdmeg" "takarodjon a picsába" és további rasszista tartalmak is moderálva lesznek... :smile:
nem kéne ostobán viselkedni, és akkor nem kapná ezt.
jobban kéne mutatni a pályán, hogy érdekli a dolog, és akkor nem kapná ezt.
ilyen egyszerű a dolog.
ne csodálkozzon, hogy megtalálja mindenki, abba kötnek bele, akibe bele lehet.
Nem viselkedett ostobán. Aki merkellel fotózkodik mivel jobb? És aki putyinnal?
Mit szólnánk mi magyarok, ha Dárdai palit kicsapnák a Herthától egy Orbánnal való közös fotó miatt? Ha emiatt a német sajtó és internet gyökér népe rászállna, fenyegetné, támadná minden fronton?
A futball nem erről szól.
Ne csodálkozzon, ha emiatt megtalálják? De, csodálkozzon, háborodjon fel és ne tűrje!
Sem az erdogan kép miatt, sem a teljesítménye miatt! Hány nála rosszabb focista van, aki lustább, gyengébb mint ő? Könyörgöm, egy világbajnokról beszélünk! De egy megyei gólkirály sem érdemli ezt. Egyszerűen focistákkal, pékekkel, emberekkel nem lehet így bánni.

Ilyen rohadt véleményt...ccccc

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Mickey » 2018. július 23., hétfő 13:09

Realista24 írta:Benzema: ‘When I score I’m French, when I don’t I’m an Arab’

Lukaku: ‘When things were going well, I was Lukaku the Belgian striker...when they weren’t going well, I was the Belgian striker of Congolese descent’

Ozil: ‘When we win, I am German. When we lose, I am an immigrant’
semmi meglepő.
így megy ez az élet számos területén.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. július 23., hétfő 13:03

Benzema: ‘When I score I’m French, when I don’t I’m an Arab’

Lukaku: ‘When things were going well, I was Lukaku the Belgian striker...when they weren’t going well, I was the Belgian striker of Congolese descent’

Ozil: ‘When we win, I am German. When we lose, I am an immigrant’
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. július 23., hétfő 13:03

H.E.H.E. írta:nem kéne ostobán viselkedni, és akkor nem kapná ezt.
jobban kéne mutatni a pályán, hogy érdekli a dolog, és akkor nem kapná ezt.
ilyen egyszerű a dolog.
ne csodálkozzon, hogy megtalálja mindenki, abba kötnek bele, akibe bele lehet.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. július 23., hétfő 12:56

Megkérdezném tőle, mi a véleménye Müller teljesítményéről. Vajon akkor is ilyen őszinte, egyenes, német lenne?

Pár selejtezőn és barátságos meccsen láttam őket. Lehetett látni, hogy problémáik lehetnek a VBn. Ez az Erdoganos sztori jó mentség Löwnek és a többi játékosnak.

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. július 23., hétfő 12:54

nem kéne ostobán viselkedni, és akkor nem kapná ezt.
jobban kéne mutatni a pályán, hogy érdekli a dolog, és akkor nem kapná ezt.
ilyen egyszerű a dolog.
ne csodálkozzon, hogy megtalálja mindenki, abba kötnek bele, akibe bele lehet.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. július 23., hétfő 12:45

Személyeskedés mehet privátban, itt meg maradjunk a szakmánál.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Babinho » 2018. július 23., hétfő 12:40

H.E.H.E. írta: özil a tipikus puha, érzékeny lófasz ember, aki amint kritizálják a teljesítményét, egyből már rasszizmust kiált.
hát bazmeg akkor legyünk is rasszisták.
örülök, hogy elment a madridból, és annak is örülök, hogy nem tévedtem vele kapcsolatban.
arsenallal továbbra sem fog semmit nyerni, nemhogy egyéni díjat, a német válogatottnak is sokkal jobb lesz nélküle.
amikor szabad szemmel, durván kirívó módon lehet látni, hogy az ember nem fut a sima labdákért sem, nem egyszer, nem kétszer, ennyi pénzért takarodjon a picsába a csapatomból az ilyen ember.
nem kell sajnálni, és itt szóba se hoztam az erdögános esetet, amit nyilván felnagyítottak, de ugyanakkor orbitális faszság is volt a mai helyzetben pont egy vébé előtt smúzolni egy enyhén megosztó pacákkal...
Moderálva Amellett, hogy fogalmad sincs miről nyilvánítasz véleményt. Azt a gyűlőletkampányt, támadásokat, fenyegetéseket amit kapott ez a szerencsétlen, bűnözők sem érdemlik meg. Nem hogy egy focista, akinek a teljesítménye nem tetszik néhány tízezer proletár parasztnak.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. július 23., hétfő 12:18

Az az érdekes hogy ujjal mutogatnak Ozilre meg par játékosra de az edző fele töretlen a bizalom holott a fotelbol megmondta a többség a kerethirdetés utan hogy kuka az egész.
Aztán ezt alátámasztotta a munkával amit leraktak a torna alatt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. július 23., hétfő 12:16

rashidm írta:
Kerlon írta: Ha elolvastad volna a cikket, de leginkább Özil közleményét, akkor nem írtál volna ekkora fasságot. Nem a teljesítmény kritizálást nem viseli el.
Én azért nem lennék meglepve ha az is közrejátszana. Az hogy nem írta le, az egy dolog.
Olvasd el te is azt a 3 részes közleményt, amit kirakott Özil.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. július 23., hétfő 12:15

Kerlon írta:
H.E.H.E. írta:
özil a tipikus puha, érzékeny lófasz ember, aki amint kritizálják a teljesítményét, egyből már rasszizmust kiált.
hát bazmeg akkor legyünk is rasszisták.
Ha elolvastad volna a cikket, de leginkább Özil közleményét, akkor nem írtál volna ekkora fasságot. Nem a teljesítmény kritizálást nem viseli el.
Én azért nem lennék meglepve ha az is közrejátszana. Az hogy nem írta le, az egy dolog.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. július 23., hétfő 12:10

mesuthoz opta: 5.5 - @MesutOzil1088 created more chances per 90 minutes than any other player at the 2018 World Cup (minimum 90 minutes played). Tackled.

így lesz a legjobb. eggyel kevesebb támadási felület.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. július 23., hétfő 12:05

H.E.H.E. írta:
özil a tipikus puha, érzékeny lófasz ember, aki amint kritizálják a teljesítményét, egyből már rasszizmust kiált.
hát bazmeg akkor legyünk is rasszisták.
Ha elolvastad volna a cikket, de leginkább Özil közleményét, akkor nem írtál volna ekkora fasságot. Nem a teljesítmény kritizálást nem viseli el.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. július 23., hétfő 12:01

a németek ilyenek, aki dolgozott már velük együtt, néha sértőnek vagy túl keménynek tűnnek, de hosszútávon jobb ez így , mint finomkodni mint monnyuk egy amerikai, aki ha szöges ellentétben áll a nézőpontja a tieddel se mondja a szemedbe, hanem 10 percig csak azt hallgatod hogy írja körül.
a német meg 1 mondatban 5 másodperc alatt megmondja neked. (nem is értem, miért képesek normális autót csinálni).
szóval ezt nem venném parasztságnak.

özil a tipikus puha, érzékeny lófasz ember, aki amint kritizálják a teljesítményét, egyből már rasszizmust kiált.
hát bazmeg akkor legyünk is rasszisták.
örülök, hogy elment a madridból, és annak is örülök, hogy nem tévedtem vele kapcsolatban.
arsenallal továbbra sem fog semmit nyerni, nemhogy egyéni díjat, a német válogatottnak is sokkal jobb lesz nélküle.
amikor szabad szemmel, durván kirívó módon lehet látni, hogy az ember nem fut a sima labdákért sem, nem egyszer, nem kétszer, ennyi pénzért takarodjon a picsába a csapatomból az ilyen ember.
nem kell sajnálni, és itt szóba se hoztam az erdögános esetet, amit nyilván felnagyítottak, de ugyanakkor orbitális faszság is volt a mai helyzetben pont egy vébé előtt smúzolni egy enyhén megosztó pacákkal...
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Babinho » 2018. július 23., hétfő 10:58

rashidm írta:Lehet az, de attól még igaza van Özil-lel kapcsolatban. Semmit nem csinált, cirka azóta mióta elment a Realból.
Csak erre akkor sincs semmi szükség, főleg nem egy felelős futball vezetőtől. Van elég gyűlölködés a világban, és Özil nem csinált semmi rosszat, csak odaállt egy protokoll fotóra. Ettől nem kellene gyalázásba átcsapni, és mindent hozzávágni. Ahogy Özil is írta, a futball nem erről szól, a focinak a rengeteg háború közepette össze kellene hoznia az embereket, a nemzeteket. És ebben a vitában a foci teljesítménnyel jönni...baszódjon meg az aki így gondolkodik, főleg ne ő kritizáljon már más embert, hát egy börtöntöltelék a pali...

Az ember többet ér annál, mint amit a legnagyobb hibája alapján rásütnek.
Teljesen megértem Özilt.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. július 23., hétfő 10:51

rashidm írta:Lehet az, de attól még igaza van Özil-lel kapcsolatban. Semmit nem csinált, cirka azóta mióta elment a Realból.
Péreznek is biztos sok mondanivalója lenne, de mégsem teszi. Attól hogy lehte igazad van, nem kell parasztnak lenni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 66 regisztrált és 0 vendég