Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2018. július 24., kedd 10:09

ericco írta:A spanyol AS szerint Abramovich szamara kulcsfontossagu lesz a mostani ideny, igy azt is bevallalja, hogy Courtois jovore ingyen igazol el. Foleg ugy, hogy a piacon nem latnak megfelelo helyettest egyelore.

Szerintem az europai klubok besokalltak a BL cimeinktol, es osszeeskudtek, hogy meg penzveszteseg aran sem erositenek minket tovabb :mrgreen:
oke.
maradhatna is így, nem szükséges nekünk a Belga kapus.
jó hír mára.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

petiamadridista
Hozzászólások: 5218
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2018. július 24., kedd 9:58

Na mi van, nem jön Hazard ??

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2018. július 24., kedd 9:45

Az még oké, hogy nem jön Curtois, de még Hazard sem?
Komolyan egy Isco-Karim-Bale sorral megyünk neki az idénynek?

Még elengedjük Kovat aztán tényleg kumma fasza idénynek nézhetünk elé. B-)

Viszont télen jön Rodrygo meg igazolunk még egy rakat fiatalt és készen is vagyunk. B-)
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. július 24., kedd 9:39

egyáltalán nem baj, ha nem jön kurtoá, eleve nem tartom sokra, lepkézik eleget.
teljesen felesleges igazolás.
ha ez az ukrán gyerek valóban fasza, akkor 2 év múlva kejlor helyére meg is van.

én ezzel a kapuskérdést le is zártam, teljesen hidegen hagy.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2018. július 24., kedd 9:39

Kerlon írta:Mondjuk meg is értem. 35 millió nem túl sok érte, ennyiért lehet nem is talál normális pótlást idén. Plusz a Chelseanek nem is igazán kell a zseton.
Kell nekik a zseton, mert a Chelsea mar elhagyta a feneketlen penztarca modot. Ezert kulcsfontossagu nekik iden a BL-be kerules. Ha veszitenek is par tizmilliot Hazardon es Courtoison, akkor is megeri nekik. Raadasul van egy egesz szezonuk a hosszabbitasrol gyozkodni oket.
Madridban is egyre erosebbek a hirek, hogy iden sem lesz sztarigazolas, mert Perez nem minden aron akar hozni nagy nevet. Ennek orulni is lehet meg nem is.
Viszont ennek fenyeben nem ertem Ronaldo elengedeset. Erzelmi alapon szuletett volna ez a dontest? :hmmm:
BBeno írta:és inkább tartsanak meg egy olyan kapust aki már rég jönne haza a családjához és arra vár hogy elengedjék?

majd közlik vele hogy jövőre ingyen mehetsz. na ő onnantól vágná a centit hogy mikor léphet már le.
Profi futballistarol beszelunk, akinek fontos a kerrierje, igy nem lenne gond a teljesitmenyevel.
Merci Zizou!

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. július 24., kedd 9:30

és inkább tartsanak meg egy olyan kapust aki már rég jönne haza a családjához és arra vár hogy elengedjék?

majd közlik vele hogy jövőre ingyen mehetsz. na ő onnantól vágná a centit hogy mikor léphet már le.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. július 24., kedd 9:26

ericco írta:A spanyol AS szerint Abramovich szamara kulcsfontossagu lesz a mostani ideny, igy azt is bevallalja, hogy Courtois jovore ingyen igazol el. Foleg ugy, hogy a piacon nem latnak megfelelo helyettest egyelore.

Szerintem az europai klubok besokalltak a BL cimeinktol, es osszeeskudtek, hogy meg penzveszteseg aran sem erositenek minket tovabb :mrgreen:
Mondjuk meg is értem. 35 millió nem túl sok érte, ennyiért lehet nem is talál normális pótlást idén. Plusz a Chelseanek nem is igazán kell a zseton.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2018. július 24., kedd 9:17

A spanyol AS szerint Abramovich szamara kulcsfontossagu lesz a mostani ideny, igy azt is bevallalja, hogy Courtois jovore ingyen igazol el. Foleg ugy, hogy a piacon nem latnak megfelelo helyettest egyelore.

Szerintem az europai klubok besokalltak a BL cimeinktol, es osszeeskudtek, hogy meg penzveszteseg aran sem erositenek minket tovabb :mrgreen:
Merci Zizou!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62631
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. július 24., kedd 9:03

RealAsensio írta:
Realista24 írta:Más számára nem érdekes, hogy Navast és Courtoist említette Lunin a bemutatkozásán? :mrgreen:
Persze csak ha tokeletes a forditas es valoban igy hangzott el. :lol:
Lunin was quizzed about his role in the team given Keylor Navas' position as custodian and the possible arrival of Thibaut Courtois."They are two very strong goalkeepers and right now Keylor is in the team, and I am happy to be able to train at his side," he said.

Így már érhető, rm.com-on nem tértek így ki rá.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2018. július 24., kedd 8:58

Realista24 írta:Más számára nem érdekes, hogy Navast és Courtoist említette Lunin a bemutatkozásán? :mrgreen:
Persze csak ha tokeletes a forditas es valoban igy hangzott el. :lol:
:goat:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. július 24., kedd 8:41

jó is lenne oda martial. megkapná a megérdemelt lehetőséget és újra lehet egy penge balszélsőjük. kíváncsi leszek az árra. josé elengedné az már tuti csak az ára nem túl kevés.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4805
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2018. július 24., kedd 8:39

Szerintem nem lesz itt semmifele Hazard, egyaltalan nem porognek a hirek rola pedig csak augusztus 8-ig lenne ido leigazolni. :(

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. július 24., kedd 8:36

BBeno írta:most hogy willianről úgynézki leszállt a barca nagyobb esélyt látok arra hogy jön hazard. két szélsőt nehezen pótolt volna a chelsea 2 hét alatt. szerintem.
Szerintem Martialt behúzzák mindenképpen.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. július 24., kedd 8:35

most hogy willianről úgynézki leszállt a barca nagyobb esélyt látok arra hogy jön hazard. két szélsőt nehezen pótolt volna a chelsea 2 hét alatt. szerintem.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2018. július 24., kedd 8:33

Realista24 írta:Más számára nem érdekes, hogy Navast és Courtoist említette Lunin a bemutatkozásán? :mrgreen:

Azt hittem így hangzott el egy újságírói kérdés. :hmmm:

Meg gondolom Ők is látják, olvassák a pletykákat. Illetve miután nem volt hivatalos cáfolat, biztos van valami a háttérben, azt is el tudom képzelni, hogy már mindenki tudja, hogy teljes az egyezség, csak megvárják, amíg a Chelsea megtalálja az utódot.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Gaborone1
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:48
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, CR7, Kaká, Casillas, Raul, Ramos, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gaborone1 » 2018. július 24., kedd 8:31

Realista24 írta:Más számára nem érdekes, hogy Navast és Courtoist említette Lunin a bemutatkozásán? :mrgreen:
freudi elszólás

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62631
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. július 24., kedd 8:27

Más számára nem érdekes, hogy Navast és Courtoist említette Lunin a bemutatkozásán? :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. július 23., hétfő 21:37

pont reggel írtam pulisicet. nekem is eddig bejön a játéka.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2646
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2018. július 23., hétfő 21:35

Ladislao Suarez írta:Angol hírek szerint Pulisic iránt is érdeklődünk. Ez a srác a jövő egyik nagy sztárja lehet. B-) Bár kevés esélyt látok most rá. Viszont a BVB-vel jó a kapcsolatunk és ez bíztató lehet a későbbiekben.
azért az USA nagy piac, sztem meg kéne venni, piszok nagy marketing értéke lehet a jövőben
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
Ladislao Suarez
Hozzászólások: 889
Csatlakozott: 2014. május 23., péntek 11:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Ronaldo, Zidane, Raúl, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Ladislao Suarez » 2018. július 23., hétfő 21:18

Angol hírek szerint Pulisic iránt is érdeklődünk. Ez a srác a jövő egyik nagy sztárja lehet. B-) Bár kevés esélyt látok most rá. Viszont a BVB-vel jó a kapcsolatunk és ez bíztató lehet a későbbiekben.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 97 regisztrált és 0 vendég