Mateo Kovačić - 23

Archívum
Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Mateo Kovačić - 23

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2018. július 31., kedd 15:23

Instán láttam, hogy Lukitával együtt hajókáznak meg tényleg nagy spanok. Én abban bízok, hogy Modric meggyőzi, hogy maradjon és idővel lesz helye a csapatban. Nyilván valahol érthető Kova álláspontja is, de új edző van, új lehetőségek, ezért lenne furcsa ha most távozna. Ha maradt volna Zizou akkor elfogadható lenne, de így.
Modricnak csak arról kell meggyőznie, hogy ne duzzogjon szeptembertől, mert láthatóan nálunk is innentől le van szarva, hogy mit akar a játékos, ha mi nem akarjuk, hogy menjen, akkor nem fog menni.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mateo Kovačić - 23

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. július 31., kedd 15:17

A brazilra gondoltam. :mrgreen: Marcelo Viera de Ronaldora. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mateo Kovačić - 23

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2018. július 31., kedd 14:57

Pedig ha C nyaral általában Ronaldo is :mrgreen:
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mateo Kovačić - 23

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. július 31., kedd 14:55

eReMA írta:
ArjenMagicRobben írta:Instán láttam, hogy Lukitával együtt hajókáznak meg tényleg nagy spanok. Én abban bízok, hogy Modric meggyőzi, hogy maradjon és idővel lesz helye a csapatban.
Sajnos ez nem így működik. Cének a legnagyobb spanja Marcelo. Elment.
Kova, ha nem kap valami (legalább) jelzésértékű bizalmat, szerintem lelécel. Modric ide vagy oda.
C-t én egyszer se láttam Ronaldoval nyaralni, illetve nem is a példaképe. Mateo meg felnéz Lukára.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
eReMA
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 22:48
Kedvenc játékosaid: 4
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mateo Kovačić - 23

HozzászólásSzerző: eReMA » 2018. július 31., kedd 14:19

ArjenMagicRobben írta:Instán láttam, hogy Lukitával együtt hajókáznak meg tényleg nagy spanok. Én abban bízok, hogy Modric meggyőzi, hogy maradjon és idővel lesz helye a csapatban.
Sajnos ez nem így működik. Cének a legnagyobb spanja Marcelo. Elment.
Kova, ha nem kap valami (legalább) jelzésértékű bizalmat, szerintem lelécel. Modric ide vagy oda.
“Játssz nyugodtan!” - Puskás

The time on the clock is etched on our memories, 92:48.

El Real Madrid es el equipo más importante del mundo y lo será hasta que yo lo diga

Avatar
ArjenMagicRobben
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 21:51
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: UT

Re: Mateo Kovačić - 23

HozzászólásSzerző: ArjenMagicRobben » 2018. július 31., kedd 13:23

Instán láttam, hogy Lukitával együtt hajókáznak meg tényleg nagy spanok. Én abban bízok, hogy Modric meggyőzi, hogy maradjon és idővel lesz helye a csapatban. Nyilván valahol érthető Kova álláspontja is, de új edző van, új lehetőségek, ezért lenne furcsa ha most távozna. Ha maradt volna Zizou akkor elfogadható lenne, de így.
Sportklub Csíkszereda
Arjen Robben Oranje R.M.C.F. Luka Modric
Valentino Rossi Usain Bolt Mikaela Shiffrin Federica Pellegrini
St.Louis Blues Utah Utes

Avatar
hala real
Hozzászólások: 1182
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:54
Kedvenc játékosaid: casillas, r9, cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Mateo Kovačić - 23

HozzászólásSzerző: hala real » 2018. július 25., szerda 22:21

8 Minutes of Kovacic Epic Dribbling & Runs || Always Going Forward ||
Annyi a köcsög , hogy megtelik velük a Nou Camp.

"A szívem inkább fehér, mint gránátvörös-kék” – (R9)

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mateo Kovačić - 23

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2018. július 25., szerda 12:22

Realista24 írta:
ericco írta:Pereznek sem esett nehezere elengedni ot, finoman szolva. Mas klub ra tud parancsolni a sztarjara, hogy meg elo szerzodesed van, maradsz a seggeden, a Real Madrid nem? Legalabb addig, amig megtalaljak a helyettest.
A vezetosegnek is mar elege lehetett a hisztikbol.
Sajnos megerdt a helyzet a szakitasra, talan mindket felnek jobb igy.

Ami Kovacicot illeti, az o tavozasa erthetobb lenne. Csak hat pechjere Ronaldo es Zidane is ezen a nyaron tavozott, igy ketlem, hogy konnyen elengedne a klub.
Könnyen elengedte? 9 évet volt nálunk Cé, minden évben ment a hiszti, hogy el akar igazolni, stb. Minden évben megoldotta, ha nehezen is, de sikerült. Most meg egy tökéletes időpontban kiszálltunk belőle, és engedtünk egy legenda "kérésének".
De biztos jó lett volna a savanyú arcát nézegetni hónapokig, hogy aztán karira megint elmenjen a bajnokság.
:banplz: :banplz:
Ez elegge ugy hangzott, mintha CR tehetett volna arrol, hogy Karacsonyra kiszalltunk a bulibol. Biztos nem igy gondoltad...
:goat:

Avatar
eReMA
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 22:48
Kedvenc játékosaid: 4
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mateo Kovačić - 23

HozzászólásSzerző: eReMA » 2018. július 25., szerda 10:31

Bocs, már nem tudtam szerkeszteni, mikor láttam, hogy R24 már átvitte a helyére...

Bytheway Kova maradj! :mrgreen:
“Játssz nyugodtan!” - Puskás

The time on the clock is etched on our memories, 92:48.

El Real Madrid es el equipo más importante del mundo y lo será hasta que yo lo diga

Avatar
eReMA
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 22:48
Kedvenc játékosaid: 4
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mateo Kovačić - 23

HozzászólásSzerző: eReMA » 2018. július 25., szerda 10:25

ericco írta:Ami ertheto, le is irtam, hogy talan mindket fel szamara jobb volt a valtas. Viszont az uj sztar igazolasanak szempontjabol nem jott jol a korai uzlet. Ki beszelt itt arrol, hogy meg egy szezont itt kellett volna marasztalni, ha torik, ha szakad? :hmmm:
Leírtad, amire céloztam. Nem azzal van baj, hogy eladtuk, hanem, hogy minden megerőltetés nélkül, pillanatok alatt elengedtük.
Ezért mondtam, hogy a mi igazolásainkat meg húzzák, mint a rétestésztát. Időt nyernek, mert nekünk meg kell várni, még megtalálják a pótlást, vagy megérkezik a szerelő megjavítani a faxot, vagy mittomén.
Olyankor van idejük keresgélni mást, vagy meggyőzni az adott játékost a maradásról, új szerződést aláíratni, netalán feljebb srófolni az árat stb.
Itt meg bekopogott a Juve és szinte azonnal csilingelt is a kassza.
Szóval nekem nem a "miért", hanem a "hogyan" nem tetszett. Amennyiben AKARUNK pótlást (ami mint kiderült, nem volt lezsírozva), akkor így megint xar alkupozícióba kerül(het)ünk
“Játssz nyugodtan!” - Puskás

The time on the clock is etched on our memories, 92:48.

El Real Madrid es el equipo más importante del mundo y lo será hasta que yo lo diga

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Mateo Kovačić - 23

HozzászólásSzerző: ericco » 2018. július 25., szerda 10:04

Realista24 írta:Könnyen elengedte?
Ki tudja, mi lett volna, ha nem engedik el. Ezt te es en sem tudhatjuk potnosan. Volt mar boldogtalan, a teljesitmenyt megis letette az asztalra.
Kulonben nem is errol beszeltem. A nem esett nehezere elengedni arra vonatkozott, amit Te is irtal, hogy mar megkonnyebbules lehetett a szamara. Ami ertheto, le is irtam, hogy talan mindket fel szamara jobb volt a valtas. Viszont az uj sztar igazolasanak szempontjabol nem jott jol a korai uzlet. Ki beszelt itt arrol, hogy meg egy szezont itt kellett volna marasztalni, ha torik, ha szakad? :hmmm:
Merci Zizou!

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mateo Kovačić - 23

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. július 25., szerda 10:03

Én tényleg nem értem, hogy mi a bajotok CR eladásával. Teljesen jól kijöttünk belőle. Az a baj, hogy még mindig sokan azt hiszik, hogy minket CR vitt egyedül a hátán, pedig CR-t a csapatvitte a hátán és ő volt a gyilkos fegyver. De ehhez kellett 9 ember aládolgozása. Jövőre egy független, de felszabadultam és egyéntől mentesebb focit játszhatunk, amiből többen is profitálhatnak majd. Mellesleg jó pénzt kaptunk még Ronaldoért is, amivel lehet mit kezdeni, ha tudunk és akarunk is.

Én akkor se fogok a kardomba dőlni, ha nem jön idén nagyágyú és a jelenlegi keret fogja megkapni a lehetőséget az átalakulásra. A bajnokságban így is jók lehetünk, de az elmúlt évek miatt annak is bele kell férnie, hogyha nem nyerünk semmit se, de ott leszünk a tűzközelében és lesz arculata a játéknak.

Abban meg biztos vagyok, hogy Ronaldoék hisztiztek Pereznél, aki nemet mondott és az lett belőle, hogy akkor távozik C, amire Perez azt mondta, hogy jó ajánlat esetén mehetsz, amiből Cristiano még nagyobb ledöbbentsége is feldúltsága lett. Ebből jött a BL győzelem utáni hiszti nyilatkozat meg az a fapofa, művigyor, amit a Juvenál belengetett. Számomra tök egyértelmű, hogy ő oda már csak gőgből ment el és nem azért, mert ez volt minden vágya, de itt nem kapta meg, amit akart és szószerint pofára esett Perezék reakciójától. Amivel meg egyet tudok érteni, mert senkinek nem szabadna olyan helyzetet adni, mint Messinek Barcelonában. Akár mekkora legendája a klubnak.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mateo Kovačić - 23

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. július 25., szerda 9:51

ericco írta:Pereznek sem esett nehezere elengedni ot, finoman szolva. Mas klub ra tud parancsolni a sztarjara, hogy meg elo szerzodesed van, maradsz a seggeden, a Real Madrid nem? Legalabb addig, amig megtalaljak a helyettest.
A vezetosegnek is mar elege lehetett a hisztikbol.
Sajnos megerdt a helyzet a szakitasra, talan mindket felnek jobb igy.

Ami Kovacicot illeti, az o tavozasa erthetobb lenne. Csak hat pechjere Ronaldo es Zidane is ezen a nyaron tavozott, igy ketlem, hogy konnyen elengedne a klub.
Könnyen elengedte? 9 évet volt nálunk Cé, minden évben ment a hiszti, hogy el akar igazolni, stb. Minden évben megoldotta, ha nehezen is, de sikerült. Most meg egy tökéletes időpontban kiszálltunk belőle, és engedtünk egy legenda "kérésének".
De biztos jó lett volna a savanyú arcát nézegetni hónapokig, hogy aztán karira megint elmenjen a bajnokság.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Mateo Kovačić - 23

HozzászólásSzerző: ericco » 2018. július 25., szerda 9:44

Pereznek sem esett nehezere elengedni ot, finoman szolva. Mas klub ra tud parancsolni a sztarjara, hogy meg elo szerzodesed van, maradsz a seggeden, a Real Madrid nem? Legalabb addig, amig megtalaljak a helyettest.
A vezetosegnek is mar elege lehetett a hisztikbol.
Sajnos megerdt a helyzet a szakitasra, talan mindket felnek jobb igy.

Ami Kovacicot illeti, az o tavozasa erthetobb lenne. Csak hat pechjere Ronaldo es Zidane is ezen a nyaron tavozott, igy ketlem, hogy konnyen elengedne a klub.
Merci Zizou!

p.csabi1
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Mateo Kovačić - 23

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2018. július 25., szerda 9:41

Egyébként én egyáltalán nem sajnálom C.Ronaldot.Sokat akart ő így 33 évesen.
Perezék meg nem engedtek neki.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mateo Kovačić - 23

HozzászólásSzerző: füst » 2018. július 25., szerda 9:38

Szerintem ha Perez akarta volna kirakni őket, akkor előre gondoskodott volna a pótlásról. Erre az egyik pótlása egy bohózat lett, a másiknak meg sem történt eddig. Pláne hogy még Lopi is számolt Cével, szóval nekem nem áll össze a kép, miszerint Perez küldte el őket. Nem tartom életszerűnek, szerintem is CR akart menni, Zizu szintén.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mateo Kovačić - 23

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. július 25., szerda 9:36

dzsi91 írta:
dannen írta:
ja, hogy mi raktuk ki? :lol: hat ez nekem uj, bocsi. szerintem tok egyertelmu, hogy o akart menni, mert elege lett az adougyebol/perezbol. penz kerdes volt es a juvenal annyit tehet el amennyit nem szegyell.

ne vicceljunk mar, a bl donto utan rogton elkoszont. senki nem tette ki, o dontott igy.
Oké :lol: :lol: :lol: és Zidane is elfáradt meg a télapó is létezik.
Miért olyan nehéz elfogadni, hogy Perez nem akarta alárendelni a klubot Ronaldo akaratának, akinek ez nem tetszett, így közölte, hogy akkor megy, Pérezék pedig ezt jóváhagyták.

Aztán lassan próbáljunk meg egy diskurzust úgy lefolytatni, hogy kihagyjuk a személyeskedést, arra ott van a fb meg az nso. Köszöntem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Mateo Kovačić - 23

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. július 25., szerda 9:28

dannen írta:
ja, hogy mi raktuk ki? :lol: hat ez nekem uj, bocsi. szerintem tok egyertelmu, hogy o akart menni, mert elege lett az adougyebol/perezbol. penz kerdes volt es a juvenal annyit tehet el amennyit nem szegyell.

ne vicceljunk mar, a bl donto utan rogton elkoszont. senki nem tette ki, o dontott igy.
Oké :lol: :lol: :lol: és Zidane is elfáradt meg a télapó is létezik.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Mateo Kovačić - 23

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. július 24., kedd 23:22

dannen írta:ronaldo el akart menni, olyan hamar amilyen hamar csak lehet. mi megtettuk a klub legnagyobb gollovojenek ezt a szivesseget. mit nem lehet ezen erteni de komolyan?
Szerinted ha valakinek szivességet tesznek az így lép le? Meg azzal egyezkedni kell,hogy ugyan hagy adjunk már ki egy közleményt,hogy te akartál lelépni? Azt akartuk,hogy lépjen így rávettük,hogy lépni akarjon amilyen hamar csak lehet.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
eReMA
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 22:48
Kedvenc játékosaid: 4
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mateo Kovačić - 23

HozzászólásSzerző: eReMA » 2018. július 24., kedd 22:34

dzsi91 írta: +Zz. Csak a 2 legfontosabb ember távozott élő szerződéssel az egyik 1 milliárdos kivásárlási árral mindenféle nehézség nélkül.
Nekem pontosan ez az észrevétel volt, ami teljesen meglepett CR távozásakor... Ha mi bármi nagyobb volumenű igazolással próbálkozunk, abból saga lesz, hetekig-hónapokig tartó huzavonákkal, edzés megtagadásokkal, utolsó órás megegyezéssel/bejelentéssel, elromlott faxgéppel stb. Komplett szappanoperák kerekednek.
A Juve meg elviszi a legjobbunkat, legendánkat, világraszóló átigazolással és lezavarja egy hét alatt. Hát legalább izzasztottuk volna meg őket, ahogy minket szokott szopatni pl. egy Levy-Tottenham kombó.

Kovacichoz
Szerintem sem pótolható Kova annyiból, ami a hírekben szerepelt. Minden csámpás fisz-fasz insta celeb pár éve rekordigazolásnak számító összegekért vált klubbot. Nem apróznám így el az értékeinket, bár mindig meg van magyarázva olyasmikkel, hogy: legendának "jelképes összeg" (CR), úriemberek klubja (Raúl, Iker), vagy felesleges és hálisten, hogy végre megszabadulunk tőle (James). De nem örülnék.
Kell? 150, köszipuszi. (És akkor rosszabb játékosnak minősítem, mint Coutinho a százhatvanvalahány millás árával)
“Játssz nyugodtan!” - Puskás

The time on the clock is etched on our memories, 92:48.

El Real Madrid es el equipo más importante del mundo y lo será hasta que yo lo diga


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 29 regisztrált és 0 vendég