Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. szeptember 24., kedd 9:22

Amit én mostanában észreveszek a játékunkon,hogy labdavesztés esetén Modric,Isco,azonnal visszatámad,mögöttük ott a második vonal,Illarramendi és hát ugye Khedira,levédik a területet,ezért ha ezt a fajta játékot még fejlesztik,úgyértem kiküszöbölik a hibákat,akkor tényleg nemtom kell e még oda klasszik ütköző kpás...
Nem hiába volt a labdabirtoklás a stat szerint akkora,amekkora...
Csak még kicsit döcög a szekér,de ha összeérnek,jó lesz ez...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 768
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: schranzer » 2013. szeptember 23., hétfő 20:35

R.M.C.F írta: Nem vagyok biztos benne,hogy ha összeáll az a játék aminek vannak már jelei,akkor szükség lesz un. ütközőkre.....sőt,szerintem 5-6 év alatt ezek ki is fognak majd kopni teljesen.
Hát nemtudom, a Bayernbem is volt ugye Martinez (a Chelsea ellen asszem látszott, hogy nem o hanem Lahm volt ott, nemis volt annyira jo a jatek), Dortmundban is volt Bender azthiszem. Most nemazt akarom mondani h oket kell másolni, de szerintem az itt forumozok 95%-a olyan produkciot es jatekkepet akar latni mint amit ez a ket csapat lehozott a tavalyi évben. Lehet a Barcában nicns az a tipikus utkozo, mondjuk Busquets azert elegge vedekezo feladatu és jellegu jatekos, de szerintem ezt csak a Barca es az o tilitolis játékuk engedheTTe meg magának, ahol 10 méteren belul mindig akadt 3 torp, akik 3 passzbol kijatszották az ellent, meg eleve ez a sokpasszos jatek és az hogy egyutt mozgot az egész csapat, amit ugye Guardiola alatt tudtak 100%-osan hozni ...
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. szeptember 23., hétfő 20:24

Nekem ezzel csak az a bajom, hogy nincs köztük egy jó felépítésű ütközni is tudó játékos,

Nem vagyok biztos benne,hogy ha összeáll az a játék aminek vannak már jelei,akkor szükség lesz un. ütközőkre.....sőt,szerintem 5-6 év alatt ezek ki is fognak majd kopni teljesen.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 768
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: schranzer » 2013. szeptember 23., hétfő 20:01

szilamer írta:Illarát Alonsó utódaként vették, nem Modric cseréjének. Casemiro és Khedira a vkp nem Illara és nem Modric. Szeritnem más csapatot nézünk.
Lehet én írtam le érthetetlenul, nemtudom, de ha igen, akkor nekifutok mégegyszer:

Így van, Alonso utódaként vettuk, de ha megnézed, Modric ugyanott játszik idén, mint Alonso, még ha más felfogásban is játszunk ... ezért írtam hogy Modric helyét kéne Illarrának majd a jovoben fokozatosan átvennie ..... Casemiro és Khedira az utkozo VKP-jeink, ezzel én teljesen tisztában vagyok, én nem raktam Illarrát oda, pont ezért is írtam, hogy Modric posztján van az o helye is ... ezt a VKP dolgot arra írtam, hogy itt egyesek teszik Illarrát Modric mellé .... ebben az esetben pedig Illarra kéne h legyen az utkozo ... persze lehet h vki ugy latja, h nemkelll utkozo, akkor megértem mért teszik oda ... szerintem meg kell egy ilyen labdaszerzo jatekos is ... ennyi
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13157
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2013. szeptember 23., hétfő 19:53

szerintem Illarát nem kell félteni, nem a mostani, hanem az az előtti meccsen is lepattantak róla az emberek

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. szeptember 23., hétfő 19:47

Nekem ezzel csak az a bajom, hogy nincs köztük egy jó felépítésű ütközni is tudó játékos,
Pontosan ezért írtam, hogy "már majdnem" teljesen; hasonló problémám van nekem is! B-)
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13157
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2013. szeptember 23., hétfő 19:44

szilamer írta:Illarát Alonsó utódaként vették, nem Modric cseréjének. Casemiro és Khedira a vkp nem Illara és nem Modric. Szeritnem más csapatot nézünk.
ez úgy néz ki, hogy vkp: Xabi, Khedira, Illara, Casemiro...kp:Modric
Ha illara pályán van ő van hátrébb és nem Khedira. Viszont ezek a középpályások a két poszt közül mind a kettőt eljátsszák.

Avatar
szilamer
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:54
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Özil, Varane, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Arsenal

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: szilamer » 2013. szeptember 23., hétfő 19:39

Illarát Alonsó utódaként vették, nem Modric cseréjének. Casemiro és Khedira a vkp nem Illara és nem Modric. Szeritnem más csapatot nézünk.
In vino veritas.

"Varane, boss of Real defence"




Casillas-Carvajal-Varane-Ramos-Coentrao--Isco-Modric-Kroos--Cristiano-Benzema-Bale

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. szeptember 23., hétfő 19:26

madridronie írta:
akkor minek ide Gundogan?
-->
Xabi 90% távozni fog, Khedira meg remélhetőleg.

A Modric, Illarra, Gündogan, Casemiro négyes tökéletes lenne. Bőven lehetne variálni. Így Isco kiesésénél is nyugodt szívvel mehetne feljebb Modric.
Valahogy így; ezzel már majdnem teljesen elégedett lennék én is! :mrgreen:
Nekem ezzel csak az a bajom, hogy nincs köztük egy jó felépítésű ütközni is tudó játékos, persze nem biztos, hogy kelleni is fog hozzá, mert Pepe meg Ramos megoldja. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. szeptember 23., hétfő 19:23

NathanBarley írta:Kérdezném, hogy látta valaki idén Gündögant? Tartja a tavalyi szintet?
Persze, de mostanában rájár a rúd és sokat sérült.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 768
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: schranzer » 2013. szeptember 23., hétfő 19:06

Nemtudom, most vagy en vagyok eltevedve vagy mások itt ... de szerintem, Illarramendit azért vettuk meg, mert a jovo nagy reménysége, spanyol, és hogy elhappoljuk a Barca elol még idén (szerintem Isco-val is hasonlo a helyzet). Na de amire ki akarok lyukadni az az, hogy szerintem Illarramendit Modric alternatívájának vettuk meg ... Illarra kevés egy utkozo VKP szerepkorre, az eloszezonban is Modriccal váltották egymást, múltkor sem muzsikált jól a KP-s védekezés, amikor o volt az utkozo szerepkorben. Szerintem Alonsoval már egyáltalán nem számol a vezetoseg, Modric és Illarra van erre az iranyito VKP-s szerepkorre. Gondolom úgy képzelik ezt el, hogy Modric az elsoszamu, a konnyebb meccseken pihentetik, akkor kap lehetoseget Illarra (fokozatos beépítés; Modric váltja egy 60 perc után, h azért o is jatsszon), nehezebb meccseken meg Modriccal számolnak kezdokent. Lényege az egésznek szerintem az, hogy azért modric már 28 éves ... én nem azt mondom hogy oreg, de kb. most van karrierje csúcsán, még max. 2 évig lesz képes ilyen szinten futballozni (feltéve ha nem sérul le), azután már kopni fog a sebessége, sérulékenyebb lesz, meg miegyebek. Szerintem ok ketten Modriccal nem nagyon férnek meg egymás mellett, mindkét játekos feladata hogy fazont szabjon a játékunknak, ok diktálják a ritmust és a tempot. Ez olyasmi, mint amikor Ozil és Isco is pályán volt, kb. felesleges volt egyszerre oket játszatni, még ha elméletben jol is festett. Ezért szerintem felesleges Gundogan leigazolása, nekunk itt van a spanyol Gundogan, Illarra személyében ... egy Pogba / Vidal féle utkozo VKP kell, aki leveszi a terhet erreol az iranyito VKP-rol, akinek szintén feladata lesz a vedekezés, de nem olyan szinten, mint az utkozonek. Az utkozonek is azonban nemelég h utkozni tudjon (pl. Khedira :mrgreen: ), hanem legyen meg benne a kreativitás és technikai képzettség (pl. a fent említett Pogba/Vidal).

Ez csak az én véleményem, nem muszáj vele egyetérteni.
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

NathanBarley
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2013. május 20., hétfő 10:20
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: NathanBarley » 2013. szeptember 23., hétfő 19:00

Kérdezném, hogy látta valaki idén Gündögant? Tartja a tavalyi szintet?

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. szeptember 23., hétfő 18:39

h3x0r írta:ahol megkapna Xavi kezdo helyet
Biztos vagy te ebben? :kivagyhe:

na de ez másik topik
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. szeptember 23., hétfő 18:35

akkor minek ide Gundogan?
-->
Xabi 90% távozni fog, Khedira meg remélhetőleg.

A Modric, Illarra, Gündogan, Casemiro négyes tökéletes lenne. Bőven lehetne variálni. Így Isco kiesésénél is nyugodt szívvel mehetne feljebb Modric.
Valahogy így; ezzel már majdnem teljesen elégedett lennék én is! :mrgreen:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9203
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. szeptember 23., hétfő 18:32

Mike írta:
h3x0r írta: kerult 4x millaba? (Khedira 12 millio volt..)
annyit ajánlottak érte idén, ismeretlen tettesek.
Ja, hogy egy ujsagiro talalta ki, miutan mar mindenki unta a Bale sagat?
De amugy az MU tenyleg tett egy ajanlatot Khediraert az atigazolasi szezon utolso napjan. Hulyek lettunk volna eladni ugy, hogy Xabi es Illarra is serult..
Mike írta:
El Unico írta:akkor minek ide Gundogan?
Xabi 90% távozni fog, Khedira meg remélhetőleg.

A Modric, Illarra, Gündogan, Casemiro négyes tökéletes lenne. Bőven lehetne variálni. Így Isco kiesésénél is nyugodt szívvel mehetne feljebb Modric.
Nem vagyok benne biztos, hogy ha Gundogan kapna egy ajanlatot tolunk es a barcatol is (ahol megkapna Xavi kezdo helyet), akkor minket valasztana.. Arrol nem is beszelve, hogy juniusig meg rengeteg ido van, barmi megtortenhet.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. szeptember 23., hétfő 17:43

El Unico írta:akkor minek ide Gundogan?
Xabi 90% távozni fog, Khedira meg remélhetőleg.

A Modric, Illarra, Gündogan, Casemiro négyes tökéletes lenne. Bőven lehetne variálni. Így Isco kiesésénél is nyugodt szívvel mehetne feljebb Modric.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. szeptember 23., hétfő 17:37

Illarra lehet az alapja annak hogy ne csak eszetlen vagdalkozás legyen, hanem okos labdajáratás. Jövőre Khedira out, Gündogan in, és akkor nagyon fasza kp-nk lesz 
Ha szerinted Illarramendi lesz az alapja a jatekunknak,akkor minek ide Gundogan? Gondolom nem akarod padra vagni Modricot vagy Iscot,akkor kerdezem en,kinek a helyere gondoltad Gundogant? A kozeppalyank igy jo ahogy van,nekem meg Khediraval sincs bajom mostanaban,sokat melozik,a tamadasepiteshez egyaltalan nem ert,ez teny,de a vedekezese egesz jo,de Ti abba kottok bele hogy a golpassza is mero veletlen volt,igazabol Ramosnak szanta csukott szemmel... vicc. Idaig azert ne sullyedjunk mar le hogy a golpasszaba kottok bele...

Modric,Isco,Casemiro,Khedira,Di Maria,Bale,Jese,es Illarramendi,plusz Xabi...ok vannak KP-ra,jo ez igy.
:goat:

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. szeptember 23., hétfő 16:59

h3x0r írta: kerult 4x millaba? (Khedira 12 millio volt..)
annyit ajánlottak érte idén, ismeretlen tettesek.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9203
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. szeptember 23., hétfő 16:57

zalkrisz írta:Az a gólpassz is tegnap... még csak meg sem próbált felnézni vagy jó helyre passzolni, ahogy jött belerúgott egyet, aztán meg ünnepelteti magát, mintha így akarta volna. És elhiszi magáról, hogy sztár..
Khedira egy klasszis, o nem kell felnezzen, erzi hogy ki merre van :mrgreen:
zalkrisz írta: Ha belegondolok, hogy abból a 4x millából vehettünk volna helyette egy Suárezt majdnem......................

Ki kerult 4x millaba? (Khedira 12 millio volt..)

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2013. szeptember 23., hétfő 16:31

miVida írta:(amúgy sztem minden a félpályás ellövéssel kezdődött nálam, mert azt én nagyon is túlzásnak gondoltam...)
Abból a kameranézetből mi nem is láthattuk mennyire állt kinn a kapus. Amúgy nem tudom mit kell ezen nyavalyogni, nemhogy örülnénk, hogy van egy olyan játékos aki technikás, érzi a játékot és emellett magabiztosan, felszabadultan játszik.. Tudjuk milyen az, ha valakinek megvannak a képességei, de görcsös...

Amúgy azthiszem tavaly Khedira is megpróbált egy ilyet, de az meg már a másik véglet, mikor valaki azt hiszi magáról, hogy tud, aztán mégse.... :mrgreen: Az a gólpassz is tegnap... még csak meg sem próbált felnézni vagy jó helyre passzolni, ahogy jött belerúgott egyet, aztán meg ünnepelteti magát, mintha így akarta volna. És elhiszi magáról, hogy sztár, remélem minél hamarabb az Illara, Modric kettőst láthatom középen.

Ha belegondolok, hogy abból a 4x millából vehettünk volna helyette egy Suárezt majdnem......................


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 169 regisztrált és 0 vendég