Cristiano Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.

Visszahoznád a Real Madridhoz?

A szavazás 2022. december 7., szerda 18:56-kor befejeződött.

Igen, de legfeljebb a szezon végéig.
48
35%
Igen, erre és a következő szezonra is.
39
28%
Szép volt, jó volt, de köszi, nem.
50
36%
 
Szavazatok száma: 137

kierkegaard
Hozzászólások: 1667
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2018. július 26., csütörtök 16:27

Nyilvan nem o csinalta a kimutatasait de tudott rola. Ahogy a tobbi is.

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. július 26., csütörtök 16:26

Realista24 írta:BREAKING: #Cristiano Ronaldo finally reaches agreement with #Spain tax authorities: €19M fine + 2 years prison, but won't serve any time as long as he admits to 4 counts of tax fraud.
bűnöző!!!
nem kell ilyen ide!!


:mrgreen:

nyilván visszaperelném a helyébe a pénzt a könyvelőitől...
nem hiszem, hogy van ott olyan gógyi, hogy saját maga csinálja a kimutatást :lol:
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: istimester » 2018. július 26., csütörtök 16:10

Realista24 írta:
Kerlon írta:Ez se rossz :mrgreen:
Ez grande :mrgreen:
Még mindig kövér a zargentin?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. július 26., csütörtök 16:07

BREAKING: #Cristiano Ronaldo finally reaches agreement with #Spain tax authorities: €19M fine + 2 years prison, but won't serve any time as long as he admits to 4 counts of tax fraud.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. július 25., szerda 13:05

Realista24 írta:
Kerlon írta:Ez se rossz :mrgreen:
Ez grande :mrgreen:
kell ilyen maszk. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13043
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. július 25., szerda 12:58

Nem ertem a Kova topicban min jajgattok, abszolut pluszban szalltunk ki egy lefell meno uzletbol. CR nem lesz gyorsabb mar, nem is fog tudni tobbet jatszani. Akarni viszont...kezdo tagsag minden meccsen. En mar tavaly elboltoltam volna es MBappe be invesztaltam volna egy zsak penzt

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. július 25., szerda 12:53

Kerlon írta:Ez se rossz :mrgreen:
Ez grande :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. július 25., szerda 12:48

Ez se rossz :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. július 25., szerda 12:15

:DDDDDDDDDDDDD
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. július 25., szerda 12:03

Gaborone1 írta:
Belém állhatsz bátran csak értelme nincs. Egész fórumos karriered arról szól hogy mást írsz mint amit ki akarsz fejezni. Nagyjából bármelyik témában. Folytathatod, ha akarod, de a következő hszemre mar nem fogsz tudni válaszolni.
erről csak ez jut eszembe: "Ha próbára akarod tenni egy ember jellemét, akkor adj neki hatalmat." (Abraham Lincoln)
Köszönjük Emese, de máskor tájékozódj az elküld gomb megnyomása előtt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Gaborone1
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:48
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, CR7, Kaká, Casillas, Raul, Ramos, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Gaborone1 » 2018. július 25., szerda 11:50

Belém állhatsz bátran csak értelme nincs. Egész fórumos karriered arról szól hogy mást írsz mint amit ki akarsz fejezni. Nagyjából bármelyik témában. Folytathatod, ha akarod, de a következő hszemre mar nem fogsz tudni válaszolni.
erről csak ez jut eszembe: "Ha próbára akarod tenni egy ember jellemét, akkor adj neki hatalmat." (Abraham Lincoln)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. július 25., szerda 11:07

ericco írta:
Realista24 írta:Biztos velem van a baj, hogy sosem tudok olvasni a gondolataidban, csak abból következtetek, amit leírtál. Az nem lehet, hogy szarul fejezed ki magad.
Szandekosan valaszoltam igy, parszor te magad is hasonloan erveltel. Ha valami nem tiszta, kerdezz, szivesen valaszolok. Ismeros? El tudom kepzelni, mi lett volna a reakciod, ha leirom, hogy talan szarul fejezted ki magad.

Az elso hsz-mbol is siman kiveheto, hogy Ronaldo siettetett eladasa nem teremt kedvezo alkupoziciot az atigazolasi piacon. Meg sem emlitettem, h eroszakkal itt kellett volna tartani meg egy vagy tobb szezonra (ugy fogalmaztam, hogy legalabb addig, amig meg nem talaljuk a helyettest). De ha mar itt tartunk, azt is el tudtam volna kepzelni, hogy ha nem sikerul uj huzonevet igazolni, akkor egy szezonra akar meg megkockaztattam volna a hisztis Ronaldot is. Termeszetesrn nem minden aron, de a klub erdekei csak akkor fuzodtek a gyors eladashoz, ha mar le volt papirozva az uj igazolas. Lehet le van, ahogy irod, de Perez szavaibol nekem nem ez jott le a bemutatasokon.

Belém állhatsz bátran csak értelme nincs. Egész fórumos karriered arról szól hogy mást írsz mint amit ki akarsz fejezni. Nagyjából bármelyik témában. Folytathatod, ha akarod, de a következő hszemre mar nem fogsz tudni válaszolni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5748
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. július 25., szerda 11:05

Realista24 írta:
eReMA írta:
Leírtad, amire céloztam. Nem azzal van baj, hogy eladtuk, hanem, hogy minden megerőltetés nélkül, pillanatok alatt elengedtük.
Ezért mondtam, hogy a mi igazolásainkat meg húzzák, mint a rétestésztát. Időt nyernek, mert nekünk meg kell várni, még megtalálják a pótlást, vagy megérkezik a szerelő megjavítani a faxot, vagy mittomén.
Olyankor van idejük keresgélni mást, vagy meggyőzni az adott játékost a maradásról, új szerződést aláíratni, netalán feljebb srófolni az árat stb.
Itt meg bekopogott a Juve és szinte azonnal csilingelt is a kassza.
Szóval nekem nem a "miért", hanem a "hogyan" nem tetszett. Amennyiben AKARUNK pótlást (ami mint kiderült, nem volt lezsírozva), akkor így megint xar alkupozícióba kerül(het)ünk
Nem könnyen engedtük el, hanem gyorsan. Ha elhisszük a híreket, akkor már január óta ment a maszatolás, ezt nem nevezném gyors döntésnek.

Honnan tudod egyébként, hogy nincs minden lepapírozva és tényleg csak a pótlásra várunk? Amint az megvan, már jöhet is Hazard meg Courtois, már az aláírások is meg vannak száradva a papírokon, kaptak egy végső határidőt amíg húzhatják, azt követően pedig mindenképpen be lesznek jelentve. Gondolok itt az igazolási időszak végére, az angolra.

Továbbra sincs cáfolva egyik belga sem, ami arra enged következtetni, hogy jó pozícióban vagyunk.
Csak az izgatja a fantáziámat hogy miként fogja pótolni a csapat eddigi egyetlen gólvágó csatárát egy szélső, meg egy Keylornál nem jobb kapus? :hmmm: Lehet, hogy a háttérben azért Lopi is szervezkedik , mert szerintem az Isco , Asensio, LV, Bale, Vini sor bőven elég neki szélsőnek, de a Karim, Raul ( :mrgreen:) kettős elég vérszegényen hangzik.

Avatar
eReMA
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 22:48
Kedvenc játékosaid: 4
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: eReMA » 2018. július 25., szerda 11:02

Realista24 írta:Nem könnyen engedtük el, hanem gyorsan. Ha elhisszük a híreket, akkor már január óta ment a maszatolás, ezt nem nevezném gyors döntésnek.

Honnan tudod egyébként, hogy nincs minden lepapírozva és tényleg csak a pótlásra várunk? Amint az megvan, már jöhet is Hazard meg Courtois, már az aláírások is meg vannak száradva a papírokon, kaptak egy végső határidőt amíg húzhatják, azt követően pedig mindenképpen be lesznek jelentve. Gondolok itt az igazolási időszak végére, az angolra.

Továbbra sincs cáfolva egyik belga sem, ami arra enged következtetni, hogy jó pozícióban vagyunk.
Természetesen nem tudom, hogy történt-e már bármi a színfalak mögött, de ténylegesen jó jelnek tartom én is, hogy nincs hivatalos cáfolat. Perez meg amúgy is szereti gerjeszteni a feszkót a kései bejelentéseivel (amik mondjuk az előszezonok rovására szokott menni)
Én csak a "b" verzió miatt nyavajgok, amennyiben pl. a Chelsea megmakacsolja magát és irreális árat szab Hazardnak, amire ismét beintünk. Hogy miért ismét? Mert az az érzésem, hogy tavaly a támadó poszttal Morata és Mariano elengedése során így jártunk. Csak ott egy fizetési licitre intettünk be. Bízom benne, hogy ilyen jellegű hibát nem vétettünk C elengedésekor.
Mint írtam, Viniciusban nem hiszek, legalábbis idén még nem.
“Játssz nyugodtan!” - Puskás

The time on the clock is etched on our memories, 92:48.

El Real Madrid es el equipo más importante del mundo y lo será hasta que yo lo diga

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: ericco » 2018. július 25., szerda 10:53

Realista24 írta:Biztos velem van a baj, hogy sosem tudok olvasni a gondolataidban, csak abból következtetek, amit leírtál. Az nem lehet, hogy szarul fejezed ki magad.
Szandekosan valaszoltam igy, parszor te magad is hasonloan erveltel. Ha valami nem tiszta, kerdezz, szivesen valaszolok. Ismeros? El tudom kepzelni, mi lett volna a reakciod, ha leirom, hogy talan szarul fejezted ki magad.

Az elso hsz-mbol is siman kiveheto, hogy Ronaldo siettetett eladasa nem teremt kedvezo alkupoziciot az atigazolasi piacon. Meg sem emlitettem, h eroszakkal itt kellett volna tartani meg egy vagy tobb szezonra (ugy fogalmaztam, hogy legalabb addig, amig meg nem talaljuk a helyettest). De ha mar itt tartunk, azt is el tudtam volna kepzelni, hogy ha nem sikerul uj huzonevet igazolni, akkor egy szezonra akar meg megkockaztattam volna a hisztis Ronaldot is. Termeszetesrn nem minden aron, de a klub erdekei csak akkor fuzodtek a gyors eladashoz, ha mar le volt papirozva az uj igazolas. Lehet le van, ahogy irod, de Perez szavaibol nekem nem ez jott le a bemutatasokon.
Merci Zizou!

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. július 25., szerda 10:48

az hogy nincs cáfolat az egy kicsit megnyugtató de közel sem jelenti hogy fix érkezők. attól félek perez behúzza a féket és nem hozza hazardot bármi áron.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. július 25., szerda 10:46

Realista24 írta:
eReMA írta:
Leírtad, amire céloztam. Nem azzal van baj, hogy eladtuk, hanem, hogy minden megerőltetés nélkül, pillanatok alatt elengedtük.
Ezért mondtam, hogy a mi igazolásainkat meg húzzák, mint a rétestésztát. Időt nyernek, mert nekünk meg kell várni, még megtalálják a pótlást, vagy megérkezik a szerelő megjavítani a faxot, vagy mittomén.
Olyankor van idejük keresgélni mást, vagy meggyőzni az adott játékost a maradásról, új szerződést aláíratni, netalán feljebb srófolni az árat stb.
Itt meg bekopogott a Juve és szinte azonnal csilingelt is a kassza.
Szóval nekem nem a "miért", hanem a "hogyan" nem tetszett. Amennyiben AKARUNK pótlást (ami mint kiderült, nem volt lezsírozva), akkor így megint xar alkupozícióba kerül(het)ünk
Nem könnyen engedtük el, hanem gyorsan. Ha elhisszük a híreket, akkor már január óta ment a maszatolás, ezt nem nevezném gyors döntésnek.

Honnan tudod egyébként, hogy nincs minden lepapírozva és tényleg csak a pótlásra várunk? Amint az megvan, már jöhet is Hazard meg Courtois, már az aláírások is meg vannak száradva a papírokon, kaptak egy végső határidőt amíg húzhatják, azt követően pedig mindenképpen be lesznek jelentve. Gondolok itt az igazolási időszak végére, az angolra.

Továbbra sincs cáfolva egyik belga sem, ami arra enged következtetni, hogy jó pozícióban vagyunk.
Amúgy tényleg. Mbappet meg Neymart egyből megcáfoltuk, itt meg -bár napok óta kuss van-, de semmi cáfolat nem jött pedig több ajánlatról is szó volt. Valami komoly érdeklődés, egyezkedés tuti van a háttérben.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. július 25., szerda 10:37

eReMA írta:
Leírtad, amire céloztam. Nem azzal van baj, hogy eladtuk, hanem, hogy minden megerőltetés nélkül, pillanatok alatt elengedtük.
Ezért mondtam, hogy a mi igazolásainkat meg húzzák, mint a rétestésztát. Időt nyernek, mert nekünk meg kell várni, még megtalálják a pótlást, vagy megérkezik a szerelő megjavítani a faxot, vagy mittomén.
Olyankor van idejük keresgélni mást, vagy meggyőzni az adott játékost a maradásról, új szerződést aláíratni, netalán feljebb srófolni az árat stb.
Itt meg bekopogott a Juve és szinte azonnal csilingelt is a kassza.
Szóval nekem nem a "miért", hanem a "hogyan" nem tetszett. Amennyiben AKARUNK pótlást (ami mint kiderült, nem volt lezsírozva), akkor így megint xar alkupozícióba kerül(het)ünk
Nem könnyen engedtük el, hanem gyorsan. Ha elhisszük a híreket, akkor már január óta ment a maszatolás, ezt nem nevezném gyors döntésnek.

Honnan tudod egyébként, hogy nincs minden lepapírozva és tényleg csak a pótlásra várunk? Amint az megvan, már jöhet is Hazard meg Courtois, már az aláírások is meg vannak száradva a papírokon, kaptak egy végső határidőt amíg húzhatják, azt követően pedig mindenképpen be lesznek jelentve. Gondolok itt az igazolási időszak végére, az angolra.

Továbbra sincs cáfolva egyik belga sem, ami arra enged következtetni, hogy jó pozícióban vagyunk.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. július 25., szerda 10:06

ericco írta:
Realista24 írta:Könnyen elengedte?
Ki tudja, mi lett volna, ha nem engedik el. Ezt te es en sem tudhatjuk potnosan. Volt mar boldogtalan, a teljesitmenyt megis letette az asztalra.
Kulonben nem is errol beszeltem. A nem esett nehezere elengedni arra vonatkozott, amit Te is irtal, hogy mar megkonnyebbules lehetett a szamara. Ami ertheto, le is irtam, hogy talan mindket fel szamara jobb volt a valtas. Viszont az uj sztar igazolasanak szempontjabol nem jott jol a korai uzlet. Ki beszelt itt arrol, hogy meg egy szezont itt kellett volna marasztalni, ha torik, ha szakad? :hmmm:
Biztos velem van a baj, hogy sosem tudok olvasni a gondolataidban, csak abból következtetek, amit leírtál. Az nem lehet, hogy szarul fejezed ki magad.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1044
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2018. július 24., kedd 10:16

Kerlon írta:Attól, hogy a felépítése miatt letagadhat 10 évet is, attól még nem lesznek azok az izmok fiatalabbak... Az elmúlt 15 év terhelése bennük van. Ez max arra jó, hogy tudjuk, hogy sokkal jobb állapotban van, mint az ennyi idősek.
Az is nagyon jól látható, hogy hiába futott a VB 34 km/h-val, a robbanékonyságából már sokat veszített. Ugyan úgy öregszik az a test is, ezzel még Ronaldo sem tud mit kezdeni.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 14 regisztrált és 0 vendég