Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. július 26., csütörtök 17:20

Anthony írta:Jah azt én sem értem hogy nem ment rá még erre senki, egy fullos online sport streaming csomagra szerintem elég komoly igények lennének. Rengetegen kifizetnék a havidíjat, hogy nézzék telón, tableten, laptopon, stb. a közvetítéseket.
Most is megteheted, nba league pass pl ilyen.
Jo ertem hogy focira akarjatok.

Az archiv felveteles, csak tevebol fellelheto temakat azt adom mondjuk
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2018. július 26., csütörtök 17:10

Jah azt én sem értem hogy nem ment rá még erre senki, egy fullos online sport streaming csomagra szerintem elég komoly igények lennének. Rengetegen kifizetnék a havidíjat, hogy nézzék telón, tableten, laptopon, stb. a közvetítéseket.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2018. július 26., csütörtök 17:09

https://www.reddit.com/r/soccerstreams/

itt van egy halom stream az aznapi meccsekhez
a legjobb acestreamek meg 1080p50fpsel mennek minden probléma nélkül.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: füst » 2018. július 26., csütörtök 17:07

Azért még van értelme a tévénézésnek, legalábbis számomra. Bizonyos archív felvételeket pl. nemzeti ünnepekkor élmény megtekinteni, ilyesmit nagyon nehéz megtalálni az interneten, vagy pl. ha értékes interjúalannyal készítenek műsort, azért is érdemes lehet bekapcsolni a tévét.
Már több mint 10 éve csak ilyen esetekben nézek tévét, meglennék ugyan nélküle, de azért még adhat értékes perceket, az esetek 2%ban. A többi az szenny, vagy szimplán csak helyettesíthető, bár hozzáteeszem, hogy a neten is hasonló arányok vannak, az érték kb ott is az össztartalom talán 2%-ban keresendő. Nekem herótom van majdnem az összes hírportáltól, az index, origo, 444, stb erősen kerülendő számomra, néhány fontosabb aktualitástól, vagy valami érdekesebb cikktől eltekintve szemét az összes.

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: babaking » 2018. július 26., csütörtök 17:02

d.gergo írta:
Marky írta:Ha már a stream a téma: ismer valaki olyan oldalt, ahol 1080p 30-60fps mellett megy a stream? Még havidíjat is fizetnék, de a nagy nemzetkozi sportcsatornák régiózárasak és itthon csak a fidesztv kozvetíthet.....
Az ingyenes html5 alapú streamek általában élvezhetetlen 20frame körül futnak, vagy még pluszban alacsony a felbontás is.
A régiózár VPN-el még könnyen feloldható, nagyobb baj az árfekvés, mert elég magasan vannak ezek a netes díjcsomagok (bein, sky amit néztem talán korábban). Bár nem tudom, hogy van-e olyan lehetőség bárhol a világban, amiben össze lehet válogatni mondjuk versenysorozatokat vagy csapatokat egy alacsonyabb árért cserébe... :hmmm: Ha valaki tud ajánlani valami jót, ne tartsa magában, bár én havi 1-2 ezer forintnál nem szánnék erre többet, az meg irreálisnak tűnik. :mrgreen:

Redditről lövök én is streameket remek minőségben, megy TV-re HDMI-vel, de szívesen nézném hivatalos és stabilabb/megbízhatóbb módon ezeket, aminél nem kell félni, hogy megszakad akármelyik pillanatban.

Németeknél van DAZN havi 9.99€ ért. LaLiga, NFL, BL (nem az összes) stb., most fogom kipróbálni. Nem tudom, hogy kell e hozzá német bankkártya vagy valami
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
e.gergo
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:44
Kedvenc játékosaid: David Beckham
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: e.gergo » 2018. július 26., csütörtök 16:55

Marky írta:Ha már a stream a téma: ismer valaki olyan oldalt, ahol 1080p 30-60fps mellett megy a stream? Még havidíjat is fizetnék, de a nagy nemzetkozi sportcsatornák régiózárasak és itthon csak a fidesztv kozvetíthet.....
Az ingyenes html5 alapú streamek általában élvezhetetlen 20frame körül futnak, vagy még pluszban alacsony a felbontás is.
A régiózár VPN-el még könnyen feloldható, nagyobb baj az árfekvés, mert elég magasan vannak ezek a netes díjcsomagok (bein, sky amit néztem talán korábban). Bár nem tudom, hogy van-e olyan lehetőség bárhol a világban, amiben össze lehet válogatni mondjuk versenysorozatokat vagy csapatokat egy alacsonyabb árért cserébe... :hmmm: Ha valaki tud ajánlani valami jót, ne tartsa magában, bár én havi 1-2 ezer forintnál nem szánnék erre többet, az meg irreálisnak tűnik. :mrgreen:

Redditről lövök én is streameket remek minőségben, megy TV-re HDMI-vel, de szívesen nézném hivatalos és stabilabb/megbízhatóbb módon ezeket, aminél nem kell félni, hogy megszakad akármelyik pillanatban.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2018. július 26., csütörtök 16:54

Hát nem tudom, ha nézed a 12 colos monitorodon, akkor lehet tűéles a stream, de amikor kilövöd egy 100-120 cm-es tv-re, akkor nem annyira. Aztán ugye van olyan, hogy éppen a legjobb pillanatban megszakad az egész, meg ott vannak a jó kis orosz feliratok, reklámok. Jó is lehetne a stream, de nem az, egy tenisznél pl. alig látni a labdát. Focira, kosárra elmegy.

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. július 26., csütörtök 16:52

Marky írta:Ha már a stream a téma: ismer valaki olyan oldalt, ahol 1080p 30-60fps mellett megy a stream? Még havidíjat is fizetnék, de a nagy nemzetkozi sportcsatornák régiózárasak és itthon csak a fidesztv kozvetíthet.....
Az ingyenes html5 alapú streamek általában élvezhetetlen 20frame körül futnak, vagy még pluszban alacsony a felbontás is.
Csapatok nevei plusz reddit stream szokapcsolat a keresobe es mar ott is van halomnyi kulonbozo nyelv, képminőség, stb
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. július 26., csütörtök 16:50

rashidm írta:
H.E.H.E. írta:igen, de mordor mélyén, ahol élsz még az internetben sem lehet bízni :mrgreen:
Pesten voltam koliban. :mrgreen: :lol:
Az ugyanaz :lol:
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Marky
Hozzászólások: 1904
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Marky » 2018. július 26., csütörtök 16:43

Ha már a stream a téma: ismer valaki olyan oldalt, ahol 1080p 30-60fps mellett megy a stream? Még havidíjat is fizetnék, de a nagy nemzetkozi sportcsatornák régiózárasak és itthon csak a fidesztv kozvetíthet.....
Az ingyenes html5 alapú streamek általában élvezhetetlen 20frame körül futnak, vagy még pluszban alacsony a felbontás is.

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. július 26., csütörtök 16:33

H.E.H.E. írta:igen, de mordor mélyén, ahol élsz még az internetben sem lehet bízni :mrgreen:
Pesten voltam koliban. :mrgreen: :lol:

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: istimester » 2018. július 26., csütörtök 16:32

H.E.H.E. írta:nem mondtam, hogy a készüléket ne nézzed, nyilván ha van, akkor ott nézed a filmet, de hogy konkrétan tévé közvetítést nézni rajta, meg egyáltalán előfizetni tévécsatornákra, hatalmas bullshit sztem.most nyilván nagy újdonságot mondok, de ha híreket akarsz, akkor internet, frissebb, gyorsabb, jobb.
ha filmet akarsz nézni, én beleőrülök, a 20 percenkénti 5 perces reklámba meg műsorajánlóba, amitől egy másfél órás film 3 óra lesz. szóval filmet kizárt, hogy tévében, eleve minden megszerezhető netről.
meccsekre ugyanez, tűéles streamek vannak évek óta mindenre. ingyen.

géppel összekötöd, senki nem mondta, hogy baj a 140 centis képernyő.

itt a felesleges elavult dolog a tévéközvetítés és az erre való előfizetés.
szerintem.
Hehinnho fiam, szépen leírtad, hogy miért nincs előfizetésem, köszönöm :mrgreen:

Viszont egy kényelmi szint felett örülnék, ha a sportadásokat egy tvkapcs-katt után nézni tudnám a R24 által kifogásolt hiányosságok nélkül. M4-et nézek, az egész vállalható. Egyébként én is a géppel összekötöd vonalat használom.

De ez nem jelenti azt, hogy ne fizetnék elé értelmes sport csomagra ha lenne és akkor nem kell streamekkel baszakodni. Ha a Sport TV nem 2002 szintű képminőséget és farkasnorbit adott volna, hanem legalább 720p-t és leglább valami közepesen értelmes arcot, akkor előfizettem volna.

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. július 26., csütörtök 16:31

rashidm írta:
H.E.H.E. írta:én ezt nagyon ritkán vettem észre, lehet késik 2-3 másodpercet, de számít az valamit?
nekem nincs vele bajom, sosem volt.
14-ben havernak volt tv-je a koliban, azon néztük a meccseket. Szomszédnál meg laptopról stream, és volt 10-20 másodperc késés. Olyan vicces volt amikor nem történt semmi de ordibáltunk, hogy "ott van bazmeg". :mrgreen: :lol:
igen, de mordor mélyén, ahol élsz még az internetben sem lehet bízni :mrgreen:
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. július 26., csütörtök 16:30

H.E.H.E. írta:én ezt nagyon ritkán vettem észre, lehet késik 2-3 másodpercet, de számít az valamit?
nekem nincs vele bajom, sosem volt.
14-ben havernak volt tv-je a koliban, azon néztük a meccseket. Szomszédnál meg laptopról stream, és volt 10-20 másodperc késés. Olyan vicces volt amikor nem történt semmi de ordibáltunk, hogy "ott van bazmeg". :mrgreen: :lol:

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. július 26., csütörtök 16:27

én ezt nagyon ritkán vettem észre, lehet késik 2-3 másodpercet, de számít az valamit?
nekem nincs vele bajom, sosem volt.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. július 26., csütörtök 16:25

H.E.H.E. írta:
Persze én sem fizettem elő a tévékre, de ennek más oka van, nem a technológia meghaladása.
nem mondtam, hogy a készüléket ne nézzed, nyilván ha van, akkor ott nézed a filmet, de hogy konkrétan tévé közvetítést nézni rajta, meg egyáltalán előfizetni tévécsatornákra, hatalmas bullshit sztem.
most nyilván nagy újdonságot mondok, de ha híreket akarsz, akkor internet, frissebb, gyorsabb, jobb.
ha filmet akarsz nézni, én beleőrülök, a 20 percenkénti 5 perces reklámba meg műsorajánlóba, amitől egy másfél órás film 3 óra lesz. szóval filmet kizárt, hogy tévében, eleve minden megszerezhető netről.
meccsekre ugyanez, tűéles streamek vannak évek óta mindenre. ingyen.

géppel összekötöd, senki nem mondta, hogy baj a 140 centis képernyő.

itt a felesleges elavult dolog a tévéközvetítés és az erre való előfizetés.
szerintem.
Én pl. azért, mert rühellem, hogy késik a stream. Van amelyik csak pár mp-t de van amelyik két percet. Mondjuk tv-n csak meccset nézek, minden mást kikölcsönzök.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. július 26., csütörtök 16:23

istimester írta:
H.E.H.E. írta:évek óta nem értem ki néz még manapság tévét
Mondjuk marha kényelmes tud lenni, ha van otthon egy 140 centis képernyőt.

Persze én sem fizettem elő a tévékre, de ennek más oka van, nem a technológia meghaladása.
nem mondtam, hogy a készüléket ne nézzed, nyilván ha van, akkor ott nézed a filmet, de hogy konkrétan tévé közvetítést nézni rajta, meg egyáltalán előfizetni tévécsatornákra, hatalmas bullshit sztem.
most nyilván nagy újdonságot mondok, de ha híreket akarsz, akkor internet, frissebb, gyorsabb, jobb.
ha filmet akarsz nézni, én beleőrülök, a 20 percenkénti 5 perces reklámba meg műsorajánlóba, amitől egy másfél órás film 3 óra lesz. szóval filmet kizárt, hogy tévében, eleve minden megszerezhető netről.
meccsekre ugyanez, tűéles streamek vannak évek óta mindenre. ingyen.

géppel összekötöd, senki nem mondta, hogy baj a 140 centis képernyő.

itt a felesleges elavult dolog a tévéközvetítés és az erre való előfizetés.
szerintem.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: istimester » 2018. július 26., csütörtök 16:09

H.E.H.E. írta:évek óta nem értem ki néz még manapság tévét
Mondjuk marha kényelmes tud lenni, ha van otthon egy 140 centis képernyőt.

Persze én sem fizettem elő a tévékre, de ennek más oka van, nem a technológia meghaladása.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. július 26., csütörtök 16:01

pedig a digisek elkoszontek. remelem valahogy ujra a digihez kerul de sztem idovel bejelentik a pileren.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. július 26., csütörtök 15:56

Tádám írta:https://spilertv.hu/infopult/sajtokozle ... extra.html

az olaszról semmi... :hmmm:
évek óta nem értem ki néz még manapság tévét :lol:
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 98 regisztrált és 0 vendég