Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Raúlito
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2018. július 26., csütörtök 14:04
Kedvenc játékosaid: Raúl, Cristiano Ronaldo, Modric, Isco, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Raúlito » 2018. július 26., csütörtök 22:23

Bölcsész vagyok, nézd el nekem :lol: Egyébként oda írtam, de a hozzászólásoknál nem jelenik meg...
"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

Bill Shankly

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2018. július 26., csütörtök 22:21

Most tényleg Bale-ben kéne bízni, hátha most lehozza, így h nem kell Cé árnyékában lennie úgymond. Ő lehet az új központi ember. De jó lenne már szintet lépnie mert ő sem lesz fiatalabb, és jövőre már 30.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. július 26., csütörtök 22:18

Raúlito írta:
"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."
Bill Shankly

"A kapufa éle mindig igazságos, mert annak lövése pattan be, aki a hétköznapokon többet tett a győzelemért."
Kemény Dénes
Felhasználói vezérlőpult—>Profil—>aláírás szerkesztése

Ezt oda másold bástya :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Raúlito
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2018. július 26., csütörtök 14:04
Kedvenc játékosaid: Raúl, Cristiano Ronaldo, Modric, Isco, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Raúlito » 2018. július 26., csütörtök 22:13

Ha a húzóembert úgy definiáljuk, mint egy a gólokat számolatlanul termelő csatár vagy szélső, akkor CR volt a mi emberünk. Isco ilyen értelemben nem alkalmas a szerepre, hiszen nemhogy 50-60 gólt, de még évi 25 találatot sem várhatunk tőle.
Ha öltözői "alfahímként" tekintünk a húzóemberre, akkor az inkább Ramos és Marcelo, a spanyol középpályásra kár is ráerőltetni a szerepkör eme aspektusát...
De kiemelten fontos lesz mindezek ellenére Isco a csapatnak, hiszen Ő fogja - Modric mellett - a csapat ritmusát diktálni és VB előtt láthattuk, hogy Lopetegui minden eddigi edzőjénél többet képes kihozni a benalmádenai kiválóságból :)

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."
Bill Shankly

"A kapufa éle mindig igazságos, mert annak lövése pattan be, aki a hétköznapokon többet tett a győzelemért."
Kemény Dénes
"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

Bill Shankly

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. július 26., csütörtök 21:44

Bale egysíkú játekos de abban a legjobb,talán nem is volt nála jobb még a fut-lő-gól kategóriában.

Meg kell oldani a sérüléseit, mentálisan helyrerakni erre a szezonra és hasítani fog.Ha meg nem jövő nyáron úgy is repül.

Lehet ,hogy nem egy maradona a tag,még csak nem is quaresma de a maga módján világklasszis ő is és erre kell építeni mert ő az az ember a keretben aki képes lehet hozzátenni azt az extrát ami Cr távozásával eltűnt.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

yeaP17
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2018. július 10., kedd 16:29
Kedvenc játékosaid: Raul,Cristiano
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: yeaP17 » 2018. július 26., csütörtök 21:35

kiserik írta:
yeaP17 írta: Nem is értem mit várnak egyesek Iscótól kezdőbe általában kevés padra meg tul drága.Majd nézhessük ahogy a 4.védő után még megprobálja megverni az ötödiket is. :lol:
Nézhessük biza, mert edzőbánál eddig az egyik alap ember volt az összes spanyol játékos között, mégpedig régi új posztján, bal szélen, ahol, mint előttem írták, egész jól muzsikált.
Soha nem volt ès nem is lesz huzo ember,mind1 ki az edzo

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. július 26., csütörtök 21:29

kiserik írta:
yeaP17 írta: Nem is értem mit várnak egyesek Iscótól kezdőbe általában kevés padra meg tul drága.Majd nézhessük ahogy a 4.védő után még megprobálja megverni az ötödiket is. :lol:
Nézhessük biza, mert edzőbánál eddig az egyik alap ember volt az összes spanyol játékos között, mégpedig régi új posztján, bal szélen, ahol, mint előttem írták, egész jól muzsikált.
nézem kinél jobb a jelenlegi keretből, hova fér be, valszeg balon fogja kötetlenbe' kezdeni az évet, aztán amikor majd szép lassan - újra - mindenki rájön, hogy ez a max és pörög, de nem halad előre, cserébe nem túl gólerős, akkor majd szépen 1 év múlva eladjuk a szitibe silva helyettesének egy kb 80-100 euro körül.
asensio is mehet az arsenalba, brazilia lesz itt jövőre.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. július 26., csütörtök 21:24

yeaP17 írta: Nem is értem mit várnak egyesek Iscótól kezdőbe általában kevés padra meg tul drága.Majd nézhessük ahogy a 4.védő után még megprobálja megverni az ötödiket is. :lol:
Nézhessük biza, mert edzőbánál eddig az egyik alap ember volt az összes spanyol játékos között, mégpedig régi új posztján, bal szélen, ahol, mint előttem írták, egész jól muzsikált.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. július 26., csütörtök 20:38

Jlo alatt a válogatottban nem túlzás, világklasszis teljesítményt hozott. Úgyhogy idén tőle is sokat várok.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Raúlito
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2018. július 26., csütörtök 14:04
Kedvenc játékosaid: Raúl, Cristiano Ronaldo, Modric, Isco, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Raúlito » 2018. július 26., csütörtök 20:38

Szerintem sem kell mindenáron igazolnunk - bár Hazard leigazolását én is támogatnám :mrgreen: - mert a keret, bár nem teljesen komplex, de nem is versenyképtelen...
Sokak - így jómagam - bizonytalansága abból fakad, hogy nem tudjuk (előzetesen ez persze roppant nehéz) hogy miképp reagál majd a csapat a CR nélküli állapotra, mire képes a Bale-Benzema duó és a fiatalok... :hmmm:
"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

Bill Shankly

yeaP17
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2018. július 10., kedd 16:29
Kedvenc játékosaid: Raul,Cristiano
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: yeaP17 » 2018. július 26., csütörtök 20:29

H.E.H.E. írta:
Ladislao Suarez írta:Ha Rodrygo gyerek szerez egy kis tapasztalatot Európában is, akkor elég jó kis játékos lehet belőle. Én az Ő bemutatkozását várom a legjobban. Januártól Vini-Benzi-Rodry B-) :mrgreen: :shifty:
ezt a posztot Jim likeolja leginkább, mert legalább 200milliót kaszálunk az isco-asensio duóból :mrgreen:
Nem is értem mit várnak egyesek Iscótól kezdőbe általában kevés padra meg tul drága.Majd nézhessük ahogy a 4.védő után még megprobálja megverni az ötödiket is. :lol:

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2018. július 26., csütörtök 20:20

Anthony írta:Ma sem vettünk senkit? :hmmm:
tele vagyunk tehetségekkel (spanyolokkal is :mrgreen: )
ideje használni őket :salute:
én bízom Lopiban, az első év legyen a Ronaldo utáni csapat építéséé, eredmény elvárás nélkül
aztán jövő nyáron aki nem ugrotta meg a lécet elküldeni

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. július 26., csütörtök 20:06

Ladislao Suarez írta:Ha Rodrygo gyerek szerez egy kis tapasztalatot Európában is, akkor elég jó kis játékos lehet belőle. Én az Ő bemutatkozását várom a legjobban. Januártól Vini-Benzi-Rodry B-) :mrgreen: :shifty:
ezt a posztot Jim likeolja leginkább, mert legalább 200milliót kaszálunk az isco-asensio duóból :mrgreen:
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Ladislao Suarez
Hozzászólások: 889
Csatlakozott: 2014. május 23., péntek 11:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Ronaldo, Zidane, Raúl, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Ladislao Suarez » 2018. július 26., csütörtök 20:03

Ha Rodrygo gyerek szerez egy kis tapasztalatot Európában is, akkor elég jó kis játékos lehet belőle. Én az Ő bemutatkozását várom a legjobban. Januártól Vini-Benzi-Rodry B-) :mrgreen: :shifty:

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. július 26., csütörtök 18:57

hörcsögfuttatás
na csak kiderült végül, ki mire csapja :lol:
Realista24 írta:
BBeno írta:kizart hogy 2-3 mpt kesik a stream.
mondjuk ha nincs tv elofizetesed honnan tudhatnad mennyit kesik iagzabol. jo ha 20 mp kesessel talalsz streamet. bet365 az etalon de ott ugye a fogadas miatt kell hogy ne kessen. millio fele stremet kiprobaltam mar de mindig ott lyukadok ki hogyha tv adja akkor ott nezem mert minden mas csak kesve lesz.
A szomszéd uvoltesebol :lol:
egy ilyen szomszédot meg a minimum megzsarolnék, vagy megfenyegetnék, aztán végleg elhallgatta....őőő elköltöztetném. :mrgreen:
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. július 26., csütörtök 18:13

BBeno írta:kizart hogy 2-3 mpt kesik a stream.
mondjuk ha nincs tv elofizetesed honnan tudhatnad mennyit kesik iagzabol. jo ha 20 mp kesessel talalsz streamet. bet365 az etalon de ott ugye a fogadas miatt kell hogy ne kessen. millio fele stremet kiprobaltam mar de mindig ott lyukadok ki hogyha tv adja akkor ott nezem mert minden mas csak kesve lesz.
A szomszéd uvoltesebol :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. július 26., csütörtök 18:09

kizart hogy 2-3 mpt kesik a stream.
mondjuk ha nincs tv elofizetesed honnan tudhatnad mennyit kesik iagzabol. jo ha 20 mp kesessel talalsz streamet. bet365 az etalon de ott ugye a fogadas miatt kell hogy ne kessen. millio fele stremet kiprobaltam mar de mindig ott lyukadok ki hogyha tv adja akkor ott nezem mert minden mas csak kesve lesz.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tádám » 2018. július 26., csütörtök 17:40

Eurosport player már létező dolog, ahogy ezek után a Spíler extra is egy app lesz. Kérdés, hogy utóbbi mit tud majd pontosan... :hmmm:
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2018. július 26., csütörtök 17:26

Inkább úgy gondoltam, mint a Netflix, 10 dolcsiért adjanak ide mindent, nba, nfl, foci, bicikli, hörcsögfuttatás, mindent.

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. július 26., csütörtök 17:20

Anthony írta:Jah azt én sem értem hogy nem ment rá még erre senki, egy fullos online sport streaming csomagra szerintem elég komoly igények lennének. Rengetegen kifizetnék a havidíjat, hogy nézzék telón, tableten, laptopon, stb. a közvetítéseket.
Most is megteheted, nba league pass pl ilyen.
Jo ertem hogy focira akarjatok.

Az archiv felveteles, csak tevebol fellelheto temakat azt adom mondjuk
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 87 regisztrált és 0 vendég