Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

oldmeesee
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2013. december 24., kedd 20:23
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: oldmeesee » 2018. július 29., vasárnap 16:45

Sziasztok!
Nem tudja véletlen valaki, hogy Varane miért nem utazott a többiekkel az USA-ba?

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: füst » 2018. július 29., vasárnap 16:37

dzsi91 írta:Zz és Cr távozása nekem biztosíték arra,hogy mindenki extramotivált lesz szezon elején.Onnantól meg már az edző dolga,hogy végig maradjon a motiváció és higyjenek benne a játékosai.
Nekem az lett volna a biztosíték, ha ők maradnak, dehát különbözőek vagyunk. :)

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. július 29., vasárnap 16:15

Zz és Cr távozása nekem biztosíték arra,hogy mindenki extramotivált lesz szezon elején.Onnantól meg már az edző dolga,hogy végig maradjon a motiváció és higyjenek benne a játékosai.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
eReMA
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 22:48
Kedvenc játékosaid: 4
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: eReMA » 2018. július 29., vasárnap 16:07

RaúlCF írta: az már más kérdés hogy a bl tripla után mennyire fognak felpörögni mert lássuk be mindig is hajlamosak voltak bevágni a nagy arcot egy egy siker után.
Egy bl győzelem igen nagy siker. Kettő mégnagyobb. Mégsem lett akkora arc, hopp, le is esett a harmadik.

Ha lesz gond, az nem az arc lesz. Szerintem.
“Játssz nyugodtan!” - Puskás

The time on the clock is etched on our memories, 92:48.

El Real Madrid es el equipo más importante del mundo y lo será hasta que yo lo diga

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2018. július 29., vasárnap 15:38

legyen egy szavazás hogy minek hívjuk az edzőnket az egyszerűség kedvéért. :D

a hideg kiráz a hülye rövid becenevektől de tényleg Lopetegui még leírni is rossz és szerintem a JLo vagy a Lopi teljesen elfogadható opció. amíg nem idióta becenevek vannak addig nem zavaró ahogy Ronaldo is állandóan CR volt.

Hazardhoz meg a 200 teljesen nevetséges. 2 éve van akkor inkább oldjuk meg nélküle.

amúgy meg én nem félek Julen Lopetegui focijától. közel sem azt a teszetosza tilitolit játszotta a válogatottal mint előtte és nem árt nem elfelejteni hogy a Realnak mennyivel jobb kerete van mint a spanyol válogatottnak. itt középen Kroos-Modric csinálja a játékot és ők sokkal direktebbek mint a Busquets-Iniesta páros. ettől én nem tartanék. az már más kérdés hogy a bl tripla után mennyire fognak felpörögni mert lássuk be mindig is hajlamosak voltak bevágni a nagy arcot egy egy siker után.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2018. július 29., vasárnap 15:00

amig nem kezdunk el pepsizni meg raketazni, addig nekem nincs bajom a roviditesekkel

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2018. július 29., vasárnap 14:31

Rövidítéses témához visszatérve részben értem, hogy idegesítő egy-két embernek, viszont másik oldalról meg teljesen elfogadott, főleg a latinosabb országokban, hogy becenevet kapnak a kedvencek, amit aztán büszkén viselnek akár a mezre is kiírva. Teljesség igénye nélkül Gabriel Fernandez Arenas (Gabri), José María Gutiérrez Hernandez (Guti), Jorge Resurrección Merodio (Koke), Diego Simeone (Cholo), Francisco Miguel Narváez Machón (Kiko), Kaká, Macca stb. Stb., hosszasan lehetne sorolni.
Nem biztos, hogy ezek a becenevek, még ha nem hivatalosak is, mint pl. a Lopi vagy a Robikárlosz, a kedvenceket jobban zavarnák, mint itt egy-két embert. Lopetegui neve is érdekesen cseng, a megszokott spanyol nevektől eltérően. Baszk születésű ember, (Alkiza, Gipúzkoa tartomány,) nekik meg érdekes neveik vannak, lásd pl. a "tiszta" Bilbao keretet, más nyelvcsalád is, mint a spanyol. Engem nem zavar a Lopi, tudjuk, értjük, mint a "hivatalos" Zizout is.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. július 29., vasárnap 13:50

Én egyedül gvárdiólának vagyok hajlandó leírni a nevét. Lopi a fórum döntése.

Amúgy a kontrafocink pont Cr miatt kopott mert ő lassúlt sokat,itt lett volna az alkalom pace-t hozni a csapatba de elmegyünk valami buzizós labdatartós irányba amivel lehet bajnokságot nyerünk majd de nemzetközi szinten hülyére leszünk verve mint a city meg a barsza.

Szerintem 2014-17 között találtuk meg a tökéletes egyensúlyt a kontrák és a labdatartás között.Tavaly már érezhető volt az öregedés a csapaton sokat lassúlt a keret.

Nagyon remélem,hogy LOPI nem akar minket elvinni ebbe az irányba mert ennek már minden csapat tudja az ellenszerét és most nem lesz egy Cr-ünk aki a semmiből villan.Bízom benne,hogy a kerethez igazítja majd a taktikát nem pedig iscohoz.Idén Bale lesz a bika ha akarjuk ha nem,neki kedvező taktikát kell összerakni.De asensio-lucas és benzema is jobban él ha futhatnak.Persze most a nagy meccsekre gondolok,kicsik ellen felőlem mehet az oldalpassz.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2018. július 29., vasárnap 13:42

wZoLee7 írta:
sonic írta:Csak nekem eg ki az agyam ettol a Lopizastol?
Nem, én 1-2 kivétellel minden ilyentől rosszul vagyok :lol:
Engem nagyon-nagyon nem idegesít csak fura.

Ez a lopi is baromi fura nekem, de az valóban tény, hogy nem egy könnyen betűzhető neve van a fickónak.


Hírekhez:

Sok helyen írják, hogy 200m-t kért a Chelsea Hazardért, amit mi nem akarunk kifizetni.
Na most ez az ár valóban röhejesen sok. Viszont nem jönne rosszul a belga.

Ez az Isco-Bale-Asensio-Benzema vonal karcsú lesz szerintem.

Sok a ha..Ha Bale nem sérül le, ha Isco tud kapura törni veszélyesen játszani és nem csak tekeregni a labdával, ha Benzema sok év után elkezdene gólokat termelni..ha.


Valaki nagyobb név amúgy jönni fog véleményem szerint.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. július 29., vasárnap 13:28

sonic írta:Csak nekem eg ki az agyam ettol a Lopizastol?
Nem, én 1-2 kivétellel minden ilyentől rosszul vagyok :lol:

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2018. július 29., vasárnap 13:18

El Sie7e írta:jól van már sztívi, ülj le, egyes :mrgreen:
egyébként védhető, ritka egy fura neve van, sok ember nem birkózik meg vele ötödik olvasás után sem
inkább ez legyen, mint a Verane-ozás :D
Most jól kibaxtál velem, mit írjak vissza El Sie7i??

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2646
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2018. július 29., vasárnap 13:11

Steve írta:
sonic írta:Csak nekem eg ki az agyam ettol a Lopizastol?

Ini busi rami luki tiki taki nyali fali himi hami.... Lipi lopi....

Akkor mar legyen inkabb J Lo ha nagyon muszaj az legalabb vicces.
Ajjmár Soni
jól van már sztívi, ülj le, egyes :mrgreen:
egyébként védhető, ritka egy fura neve van, sok ember nem birkózik meg vele ötödik olvasás után sem
inkább ez legyen, mint a Verane-ozás :D
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2018. július 29., vasárnap 13:08

sonic írta:Csak nekem eg ki az agyam ettol a Lopizastol?

Ini busi rami luki tiki taki nyali fali himi hami.... Lipi lopi....

Akkor mar legyen inkabb J Lo ha nagyon muszaj az legalabb vicces.
Ajjmár Soni

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2018. július 29., vasárnap 13:00

Csak nekem eg ki az agyam ettol a Lopizastol?

Ini busi rami luki tiki taki nyali fali himi hami.... Lipi lopi....

Akkor mar legyen inkabb J Lo ha nagyon muszaj az legalabb vicces.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Raúlito
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2018. július 26., csütörtök 14:04
Kedvenc játékosaid: Raúl, Cristiano Ronaldo, Modric, Isco, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Raúlito » 2018. július 29., vasárnap 12:15

Abszolút értem az aggodalmadat Professore, a játék ritmusa szerintem is vet fel kérdéseket, de Lopi védelmére hozzá kell tennem, hogy Zidane csapatának sem ment sokszor felállt védelem ellen 2016 vagy épp 2017 őszén... Azt a fajta kontrafutballt, amit Mou vagy Ancelotti idejében prezentáltunk, már Zizou irányításával sem tudtuk gyakran elővezetni, így maradtak a beadások és a pontrúgások egy statikusabb játékképet eredményezve, ami könnyen kiismerhetővé vállt a most véget ért idényben. Emlékszem hány fórumozó berzenkedett e játékkal szemben nem is olyan rég :roll:
E kerettel - párhuzamosan a húzóemberek öregedésével - már nem lehet vagy csak ritkán a korábbi kontrajátékot játszatni, így marad a sok passzal felépített támadások, de ne az oroszországi játékból induljunk ki, mert a "Vörös Fúria" is mást játszott még a torna előtt - lásd az Argentína vagy a Németország elleni meccseket - nem azt az álmosító semmit. Ha kontrafutballt akar látni a vezetőség, akkor Hazard megérkezik Madridba, ha nem, akkor Isco lesz a játék letéteményese és először lesz alapemberként egy teljes szezonja, hogy bizonyítsa, alkalmas-e a feladatra. Casemiro helyett egyre gyakrabban kaphat majd szerepet Kovacic, Lopinál Ceballos is sűrűbben fog játszani, mint Zizounál, így a labda tempója nem lesz azért olyan lassú :kacsint:
"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

Bill Shankly

Avatar
Ladislao Suarez
Hozzászólások: 889
Csatlakozott: 2014. május 23., péntek 11:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Ronaldo, Zidane, Raúl, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Ladislao Suarez » 2018. július 29., vasárnap 9:00

A mai Marca címlapján Lewandowskival virít, mint lehetséges érkező. Úgy tűnik a Hazard saga lezárult, mert a Chelsea által kért pénzt nem adjuk meg. Courtois továbbra is lóg a levegőben. Ő még jöhet de új infó továbbra sincs vele kapcsolatban. Theo pedig már csak egy lépésre a Sociedadtól.

Professore
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Professore » 2018. július 29., vasárnap 8:13

Raúlito írta:Én azért még nem írnám le sem Lopeteguit - épp hogy megkezdte a munkát - sem a jelenlegi keretet, hiszen nem tudhatjuk, hogyan reagálnak a játékosok a CR nélküli állapotra...
Hajlamosak vagyunk elfelejteni, hogy a portugál klasszis már nem “önerőből” szerezte a góljai döntő hányadát: egy teljes csapat dolgozott alá és - nem kisebbítve a legenda érdemeit - kellett is e “háttértámogatás” :)
Nélküle egészen más csapatjátékot kell felépíteni és egy másfajta filozófia/játékfelfogás/játékrendszer kidomboríthat másfajta erényeket, 2017 tavaszán is láthattuk, hogy Isco és a fiatalok a bajnokikon dinamikusabb játékra voltak képesek, mint az A csapat!
Ezzel csak annyi a problema hogy az elorejatekunk lesz lassu ha Isco-Benz-Bale tridentevel csapassuk plusz felalt vedelem ellen Bale nem sokat er akarcsak Assensio. Talan egy Mou fele kontrafocira meg jo lehetne egy Assensio-Benz-Bela csak az nem Lopi stilusa. Egyszoval nekem a jatek sebessegevel kapcsolatban vannak kerdeseim. Sot ha egy sorral hatrebb megyek akkor Case es Modric sem eppen villamleptu. Lepjen meg Lopi de sanszos hogy kismilio rovid oldalpasz es korbeadogatas lesz majd az alapjatek.

Avatar
Raúlito
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2018. július 26., csütörtök 14:04
Kedvenc játékosaid: Raúl, Cristiano Ronaldo, Modric, Isco, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Raúlito » 2018. július 29., vasárnap 1:44

Én azért még nem írnám le sem Lopeteguit - épp hogy megkezdte a munkát - sem a jelenlegi keretet, hiszen nem tudhatjuk, hogyan reagálnak a játékosok a CR nélküli állapotra...
Hajlamosak vagyunk elfelejteni, hogy a portugál klasszis már nem “önerőből” szerezte a góljai döntő hányadát: egy teljes csapat dolgozott alá és - nem kisebbítve a legenda érdemeit - kellett is e “háttértámogatás” :)
Nélküle egészen más csapatjátékot kell felépíteni és egy másfajta filozófia/játékfelfogás/játékrendszer kidomboríthat másfajta erényeket, 2017 tavaszán is láthattuk, hogy Isco és a fiatalok a bajnokikon dinamikusabb játékra voltak képesek, mint az A csapat!
"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

Bill Shankly

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. július 28., szombat 23:52

Mondjuk én a Lopihoz fűzött reményekkel vagyok így. Érthetetlen számomra,hogy vele kapcsolatban miért ilyen halál optimista mindenki. :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. július 28., szombat 23:32

Professore írta:Nagy remenyeket fuznek sokan a brazil csikokhoz
szerintem ez inkább csak egyelten egy ember, részemről nagyon meglepődnék ha lenne belőlük valami


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 87 regisztrált és 0 vendég