Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. augusztus 10., péntek 13:49

minden érvet odaírtam. amik nem egy meccs alapján születtek, hanem két teljes pályafutás alapján.

de amugy tehetek én arról, hogy kane-t pl tényleg zavarja a labda és életében még sikeres cselt, amivel helyzetbe hozta volna magát nem csinált? ez tényleg az én hibám, hogy ügyetlen a támadók nagy része és méterekre pattan el tőlük a labda?
vagy akkor ne bántsunk senkit, mert mindenki érzékeny snowflake, mint özil, nehogy még a végén rasszisták legyünk.

és ronaldo erősebb is volt és stabilabb, jobb egyensúlyérzékkel, mint céronaldo bármikor. :-* :p :mrgreen:
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. augusztus 10., péntek 13:43

0 érved van csak a szubjektív véleményed, hogy így egyszerű a foci úgy nem jutott el senki a szintjére. Ezzel nem tudok mit kezdeni, akkor legyen Ronaldo a valaha volt legjobb, csak egy kis tiszteletet néha adhatnál a többi játékos irányába mert a konstans kutyaszarozás, meg a mindenkit zavar a labda elég alacsony szint.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. augusztus 10., péntek 13:42

ziro4vr írta:Neked mi a pöcs bajod van? Én pl viccnek szántam. Nem mintha te nem lovagolnál más helyesírásán. Én nem tudom mi bajod mostanság, de nagyon be vagy feszülve. :lol:
csak kezdem unni, hogy fociról van szó, erre vmi faszjancsi megtalál ostobaságokkal most is meg délelőtt is.

na de megyek akkor jógázni, hogy ne írjak el több szót bazmeg.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2018. augusztus 10., péntek 13:40

kérdés honnan lesz pénze az Internek Modricra? :hmmm:
vagy most 3 millió euró 2 év kölcsön és végén 5 részletben adtak még 20 milliót? :lol:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. augusztus 10., péntek 13:39

Neked mi a pöcs bajod van? Én pl viccnek szántam. Nem mintha te nem lovagolnál más helyesírásán. Én nem tudom mi bajod mostanság, de nagyon be vagy feszülve. :lol:
Nem illik.

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. augusztus 10., péntek 13:36

gondolhatod így Sütemény, csak a játékosok nagy része nem így gondolja. a másik részük meg messit gondolja, de ők meg ostoba bolondok.
nálam, mivel mindkét pályafutást végigkövettem és a meccseik nagy részét láttam, egyértelmű, hogy ronaldo jobb.
nem is kérdés, hogy a valaha volt legjobb támadójátékos, az egyszemélyes terror. céronaldo sosem jutott el addig a szintig.
és lehet hogy eljuthatott volna, ha nem ilyen rakás szar a játékosok minősége, mint manapság, ezért sem tudom sokra tartani az 50-60 gólos szezonokat, amit messivel lőttek.
két gyors passz után már ziccer van, egy váratlan húzás, annyira le van butulva és egyszerűsödve a foci, olyan kevés elemet használnak, hogy ezért nézhetetlen. temérdek sablon, focit papírról tanuló edzővel, emiatt ugyanilyen játékosokkal, akikből kiölték a kreativitást, ötletet már gyerekkorban...

elírtam egy szót, ez igen lovagoljatok rajta kutyák, ezzel meggyőztetek :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára H.E.H.E. 2018. augusztus 10., péntek 13:40-kor.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. augusztus 10., péntek 13:35

A gólpontosság után az új madridom mutató: kombinatív kétség. :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
R-l@nch
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 15:12
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane, Raúl, Casillas, Marcelo, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R-l@nch » 2018. augusztus 10., péntek 13:26

H.E.H.E. írta:Ha tiago jon , nagyon fasza lesz, tokeletesen beleillik a lopi fele letamadasos labdatartasos cuccba. Nem fogunk minosegi visszaesest latni modric utan.
Annál a duplanullánál azért több kell majd, amit a Bayernben illetve válogatottban mutatott. A beleszarok hozzáállásán meg sűrgősen változtatnia kell. Nem lesz rossz vétel, de nem alap kezdő egyből nálam

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: flori » 2018. augusztus 10., péntek 13:23

Az ára 50 millió euró körül valószínűsíthető.
:lol: :lol:

Egy katalán bohóc, túlfújt semmi a lámásziáról.. Egy Fabregast nem tudott kiszorítani anno, a Bayernben is több, mint felejthető kategóriát hozott. Válogatottban sem volt kezdő.

Nem értem miért benne gondolkozik a vezetőség, Kovacic játékperceit átveszi Ceballos, az övét meg Valverde. Ha meg Modric helyett hozzuk, akkor nagy bajban leszünk.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. augusztus 10., péntek 13:22

H.E.H.E. írta: gólszámon, ami a sérülésmentességre, ami meg a szimulálásra és a dobálózásra vezethető vissza, ezen kívül nem tudsz olyan aspektust mondani, ami alapján céronaldo jobb labdarúgó, mint ronaldo.
ha csak az adottságokat nézed, se nem gyorsabb, se nem robbanékonyabb, se nem technikásabb, se nem jobb befejező, összjáték, kombinatív kétség, helyzetfelismerés, pff bitch please , nincs egy univerzumban.

ja várj, fejjáték, abban tényleg jobb céronaldo, azt elismerem.
Ja vezesd vissza a gólszámot a szimulálásra, azért szerzett majd 3x annyit. :lol: Senkit nem érdekel mi miatt, ha a két karriert egymás mellé teszed, nincs kérdés.
A fiatal ronaldo legalább olyan gyors volt, és legalább olyan robbanékony.
Nem jobb befejező? Volt olyan fél éve mikor first touch szerezte az összes gólját. Olyan hogy kombinatív kétség nincs, készség van, az meg elég csapattárs függő.
Fejjáték, és minden olyan elem, ahol a fizikum számít, távoli lövések, helyezkedés, ezekben mind mind jobb. Ja, meg az eredményesség, a kitartás, és a folyamatos győzni akarás. Ezért lett jobb játékos. Valóban nincs egy univerzumban, csak nem úgy ahogy gondolod.
Ronaldo valóban tehetségesebb volt, ahogy Messi is, csak CR-t ez nem érdekelte, mert munkával pótolta.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. augusztus 10., péntek 13:14

Süti írta:
rashidm írta: Nálam Cr gólörömei, a meccseken lévő csapkodásai, rinyálásai, a sajtónak való üzengetések miatt sosem lesz Ronaldo előtt a sorban. Sima szimpátia, kinek mi.
Az hogy ki a jobb labdarúgó nem szimpátia kérdése. Az, hogy te kit szeretsz jobban, az igen.
gólszámon, ami a sérülésmentességre, ami meg a szimulálásra és a dobálózásra vezethető vissza, ezen kívül nem tudsz olyan aspektust mondani, ami alapján céronaldo jobb labdarúgó, mint ronaldo.
ha csak az adottságokat nézed, se nem gyorsabb, se nem robbanékonyabb, se nem technikásabb, se nem jobb befejező, összjáték, kombinatív kétség, helyzetfelismerés, pff bitch please , nincs egy univerzumban.

ja várj, fejjáték, abban tényleg jobb céronaldo, azt elismerem.
De jó lesz, mikor Thiago es Bale is csak a lelatorol nezik a meccseket, mikozben Llorrente es Mayoral brillirozik a palyan. :roll: :kivagyhe:
reméljük csak az északi csoda koptatja egész évben a lelátót, hogy aztán páros lábbal basszuk ki jövő nyáron.
csiágu ha 50ért hozható, nem kérdés, hogy azonnalimódon kell.
aztán meglátjuk mennyire lesz stabil, sztem jó lesz.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. augusztus 10., péntek 13:10

rashidm írta: Nálam Cr gólörömei, a meccseken lévő csapkodásai, rinyálásai, a sajtónak való üzengetések miatt sosem lesz Ronaldo előtt a sorban. Sima szimpátia, kinek mi.
Az hogy ki a jobb labdarúgó nem szimpátia kérdése. Az, hogy te kit szeretsz jobban, az igen.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. augusztus 10., péntek 13:06

De jó lesz, mikor Thiago es Bale is csak a lelatorol nezik a meccseket, mikozben Llorrente es Mayoral brillirozik a palyan. :roll: :kivagyhe:

Szép dolog a generaciovaltas, de nem hiszem h elonyos, ha egyszerre megy el szinte minden vezér. Marad Ramos, es egy ki tudja mi lesz vele Marcelo.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. augusztus 10., péntek 13:03

Ha tiago jon , nagyon fasza lesz, tokeletesen beleillik a lopi fele letamadasos labdatartasos cuccba. Nem fogunk minosegi visszaesest latni modric utan.

Kova sem volt hulye sztem, ha a cselsziben sokat jatszik es jol, akkor vagy ujult erovel mar kezdőként ter vissza hozzank, vagy el lehet adni egy valag penzert.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. augusztus 10., péntek 12:59

Süti írta:Ronaldo CR felett? Hogy? De tényleg...Le a kalappal a brazil előtt, zseni volt, és látványos, de baszki nézd már meg hogy melyikük hova cipelte a csapatait...A futball nem csak arról szól hogy megversz 3 védőt, meg adsz 4 kötényt. Ez alapján Sean Garnier, meg a futsalosok 90%-a a legjobb focista a világon.
Lehet hogy műtétek nélkül lehetett VOLNA ilyen magasságokban de nem volt, akárhogy csomagolod. Komoly klubtrófeának van neki 1 darab UEFA kupája.
Neki volt vagy 200 gólja úgy, hogy bohóckodott a holland első osztályban is, meg az általad is lesajnált olaszoknál. Ja, meg a világ egyik legjobb válogatottjában, annak egyik legerősebb korszakában, 9-esként.
CR-nek már most van majdnem 600...

És mondom, én nagyon csípem a brazil Ronaldot is, zseniális figura, parádés labdarúgó volt, de na...
Nálam Cr gólörömei, a meccseken lévő csapkodásai, rinyálásai, a sajtónak való üzengetések miatt sosem lesz Ronaldo előtt a sorban. Sima szimpátia, kinek mi.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2018. augusztus 10., péntek 12:58

Hát menjen, de akkor a kamion pénzt rakják le érte.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2018. augusztus 10., péntek 12:57

Modric szerintem is menni fog a sok horvát miatt, és a magasabb bérért az interbe
33 éves lesz nemsokára, ilyen idős játékosokhoz nem szokott ragaszkodni Perez
így biztos jönni fog valaki a középpályára
és "jó" döntés volt Kovacic részéről a távozás :lol:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. augusztus 10., péntek 12:47

Ha a csatárokat mondod hehe akkor adom is, de ha a támadókat nézzük, és itt jön be amit Kerlon is ír, akkor azért kiegyenlítettebb a kép. Egy Bergkamp olyanokat csinált a labdával, amit ma Messin kívül senki, de ma hány perc alatt törnék ketté? Megváltozott a foci, ez van. Nyilván kinek mi, nekem is jobban tetszett, mikor még PL meccseket is élvezet volt nézni Vieria-val, Henryval, Denissel, ma meg egy pl rangadó maga az unalom és nulla színvonal.
Nem illik.

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. augusztus 10., péntek 12:33

Le 10 Sport | A következő két évben a Real Madrid galaktikus célpontja Mbappé lesz.
már előre röhögök, minden évben kinevettetjük magunkat, hogy aztán elmenjen a citybe.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

kierkegaard
Hozzászólások: 1668
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2018. augusztus 10., péntek 12:29

H.E.H.E. írta:.
Nem szemelyeskedni akartam es nem is tettem. A hszeid alapjan eleg konnyen felidegesited magad ezert ajanlottam valami duhkezelesi format. Baratnomnek is ezt ajanlottam ha eppen idegbeteg.

A felsorolt nevek nem mindegyike egy poszt, ahogy a tied se. Ezert mar nem is irtam tobb nevet.
A zavarja a labda egy elegge megalapozatlan, ki nem mutathato kijelentes. Jol hangzik de nem lehet vele mit. Kezdeni.

Ronaldonak komoly terdproblemai voltak, vannam onnantok vissza is eredeztetheto ez a 0 mezonyjatek es minimalista cselek.

Persze en tovabb nem is szeretnek errol vitazni es nem is akartam megserteni a nezopontodat mert ki tudja, akar neked is igazad lehet.

Illetve mint irtam nem akartalak megserteni.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 84 regisztrált és 0 vendég