Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. augusztus 11., szombat 11:05

én is erre gondoltam hogy ne nagyon adogassuk itt el a kp-t mert elég sovány lesz egy sérülés hullámnál. azt remélem hogy case egyre kevesebbet fog játszani és nagyobb szerepet kap a rotálás .
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27866
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. augusztus 11., szombat 10:58

BBeno írta:jelenleg 28 fős a keret és még itt van:

2 kapus feleslegesen. 3 helyett 5
coentrao
valverde
martin
mayoral/rdt

és az a balbunkó nincs a felnőtt keretben még.
Lehúzol 2 kapust 26, Coentrao nem is edz a csapattal 25, Valverde, Odegaard jobban jár a kölcsönnel 23, Mayoral/RDT közül egy szintén menni fog 22. Ha Valverde vagy Odegaard marad és hozzáadjuk Regulliónt akkor is 24 fős a keret és magában foglalja azt a full suta páva Llorrentét, akit már rég el kellett volna küldeni Theoval. Lopetegui meg 3 középpályással szokott játszani, esetleg 4231-ben. 3 középpályásra van 4 emberünk + Isco tud még oda besegíteni és azért Ceballos még mindig kérdéses, mert Zidane finoman szólva sem próbálta ki. Kidől egy és már cserélni is alig tudunk.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

p.csabi1
Hozzászólások: 2212
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2018. augusztus 11., szombat 10:57

Jól van alakul ez.
Reméljük,hogy Tiago még beesik aztán hadd szóljon!
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. augusztus 11., szombat 10:47

olaszok is és spanyolok is egybehangzóan mondják, hogy lukita hosszabbít. nettó 10-et kap.
vagyis inkább új szerződést ír alá. nem biztos hogy hosszabbítás is lesz benne. jelenleg 2020-ig él. az szerintem korrekt.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2018. augusztus 11., szombat 10:33

wZoLee7 írta:
tubatibi írta:Elvileg elég közel vagyunk Thiago leigazolásához.

Lope nagy kedvence, viszont így ki fog kimaradni?
Modric, Kroos, Thiago kp azért nem olyan rossz. B-)
Azonnal megvalnek Llorentetol. Nem nyomatnam Casemirot minden meccsen, es meg is vagyunk.
A kis norvegnak sem artana vegre talalni egy rendes csapatot, vagy itt tartani, de akkor elore is sokan lesznek, a kpn is, nem lenne jo
A nagy kerdes hogy JLo hany fos kozeppalyaval akar felallni.
Ha 4-3-3 akkor a casemire - kroos - modric - Ceballos - Llorrente sor karcsu. Kovaciccal a keretbenez rendben lett volna de igy nem lesz eleg. Iscoval szerintem a tamadosorban szamol az edzo. Ot nem vehetjuk ide.
Ha 4-2-3-1 akkor eleg ennyi kp-s sot llorrentet el lehet adni, de akkor szelsot es centert is hozni KELL. Es benzema nagyjabol kuka mert centernek nem jo.

A keret az elobbire szerintem alkalmasabb viszont Llorrente max 6. kozeppalyasnak jo neha berakni hogy mas pihenjen, masra ne. Komoly meccsek kozelebe se szabad engedni. Ezert Ceballos mellett kell meg valaki aki hasznalhato. Kovacic kituno lett volna de sajnos menni akart ami azert ertheto, bar szerintem pont szarul idozitett. Thiago szerintem jo opcio csak az a bajom vele hogy serulekeny.. en egy jol terhelheto rutinrokanak orulnek a legjobban jo vedekezo venaval. Szelesitene a repertoart.

Meglatjuk mi lesz.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. augusztus 11., szombat 10:24

jelenleg 28 fős a keret és még itt van:

2 kapus feleslegesen. 3 helyett 5
coentrao
valverde
martin
mayoral/rdt

és az a balbunkó nincs a felnőtt keretben még.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. augusztus 11., szombat 10:23

Thiagoval felpaprikaznanak a Clasico hangulatat, ahogy Courtoisval a madridi derbiet :D

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13092
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. augusztus 11., szombat 10:18

tubatibi írta:Elvileg elég közel vagyunk Thiago leigazolásához.

Lope nagy kedvence, viszont így ki fog kimaradni?
Modric, Kroos, Thiago kp azért nem olyan rossz. B-)
Azonnal megvalnek Llorentetol. Nem nyomatnam Casemirot minden meccsen, es meg is vagyunk.
A kis norvegnak sem artana vegre talalni egy rendes csapatot, vagy itt tartani, de akkor elore is sokan lesznek, a kpn is, nem lenne jo

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3724
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2018. augusztus 11., szombat 10:13

Elvileg elég közel vagyunk Thiago leigazolásához.

Lope nagy kedvence, viszont így ki fog kimaradni?
Modric, Kroos, Thiago kp azért nem olyan rossz. B-)
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8038
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2018. augusztus 11., szombat 10:03

Bal oldalt akartam írni, ripp

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2018. augusztus 11., szombat 9:59

Anthony írta:Én a Vallejo gyerek helyére hoznék valaki olyant, aki jobb oldalon is bevethető.
Oda minek? Carvajal odriozola kb a legjobb jobbhatved paros de lattuk hogy ha szukseg van nacho is lehozza, beugrosba meg lucas is.

Marianorol egyaltalan van barmifele hir?

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27866
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. augusztus 11., szombat 9:59

Anthony írta:Na, pár nap és itt az európai szuperkupa, kíváncsi vagyok lesz utána valami mozgolódás. Az angol piac záródásával úgy néz ki onnan nem igazolunk senkit (nem is baj), és főleg Bale itt marad.

Kicsit átgondoltam ezt a Mariano dolgot, lehet akkor mégis jöhetne ő, valamint ugye tárgyalunk Thiagoval. De egy ilyen francia tehetség sem lenne rossz.

Marcelo mögött akkor ez az R nevű gyerek lesz? Nem nagy konkurencia, de legalább darabra megleszünk. Én a Vallejo gyerek helyére hoznék valaki olyant, aki jobb oldalon is bevethető. De gondolom nem fognak hozni, csak januárban, ha megszorulunk a védelemben. Azért lenne jobb most, mert januárban már sokkal nehezebb beilleszkedni egy CB-nek.

Kb. ez tűnik most reálisnak: Mariano + Thiago, azt függöny.
Bár a spanyoloknál olvastam olyant is, hogy Perez akar idén egy nagy nevet, ez bármikor bejöhet, csak nem nagyon tudom ki lehetne az?
Minek jobboldalon is bevethető belső védő, amikor két remek jobb védőnk van?
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8038
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2018. augusztus 11., szombat 9:54

Na, pár nap és itt az európai szuperkupa, kíváncsi vagyok lesz utána valami mozgolódás. Az angol piac záródásával úgy néz ki onnan nem igazolunk senkit (nem is baj), és főleg Bale itt marad.

Kicsit átgondoltam ezt a Mariano dolgot, lehet akkor mégis jöhetne ő, valamint ugye tárgyalunk Thiagoval. De egy ilyen francia tehetség sem lenne rossz.

Marcelo mögött akkor ez az R nevű gyerek lesz? Nem nagy konkurencia, de legalább darabra megleszünk. Én a Vallejo gyerek helyére hoznék valaki olyant, aki jobb oldalon is bevethető. De gondolom nem fognak hozni, csak januárban, ha megszorulunk a védelemben. Azért lenne jobb most, mert januárban már sokkal nehezebb beilleszkedni egy CB-nek.

Kb. ez tűnik most reálisnak: Mariano + Thiago, azt függöny.
Bár a spanyoloknál olvastam olyant is, hogy Perez akar idén egy nagy nevet, ez bármikor bejöhet, csak nem nagyon tudom ki lehetne az?

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27866
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. augusztus 11., szombat 9:28

Amúgy, ha középpályást akarunk igazolni, akkor kicsit érdemes lenne wxyz-re hallgatni és Lyon felé venni az irányt. Aouar, Ndombele és Tousart is csak 20-21 éves, de már alapemberek egy éve. Az első kettő egész robbanékony és technikás, Tousart meg inkább jobb felépítésű és jól helyezkedik.

Meghát az új "francia" generációval mellé sem lehet nagyon nyúlni. 3. opció, ami nem a szívem csücske, de Rabiot szerződése is lejáróban van és ő bizony nem fél még a saját csapatának is beszólogatni, ellene menni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Raúlito
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2018. július 26., csütörtök 14:04
Kedvenc játékosaid: Raúl, Cristiano Ronaldo, Modric, Isco, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Raúlito » 2018. augusztus 10., péntek 21:22

A vezetőség nem engedheti meg - bár a jövő csapatának a kialakítása és a fiatalítás a prioritás - hogy egy nyár alatt két világklasszis távozzon egyszerre Madridból. Egy remek idény még mindenképp benne van Lukában :)
"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

Bill Shankly

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27866
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. augusztus 10., péntek 19:40

H.E.H.E. írta:
RaúlCF írta:Marca meg lehozta hogy Luka megkapja az emelést annyit fog keresni mint Ramos és marad.
Csk 4 uj luka fizetes...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5114
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2018. augusztus 10., péntek 19:07

helyes.

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. augusztus 10., péntek 19:06

RaúlCF írta:Marca meg lehozta hogy Luka megkapja az emelést annyit fog keresni mint Ramos és marad.
Nyilvan nem pont ugyanaz, de ceronaldot meg megcsapja az ideg, hogy masnak jar a fizuemeles csak neki nem :lol:
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5114
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2018. augusztus 10., péntek 19:04

Marca meg lehozta hogy Luka megkapja az emelést annyit fog keresni mint Ramos és marad.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3861
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: flori » 2018. augusztus 10., péntek 18:42

Perisic kirakott egy képet Instára, ahol a három horvát játékos Inter mezben feszít. "Ki hiányzik?" kérdéssel, megjelölve a képen Modric. Luka likeolta is. :D
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 39 regisztrált és 0 vendég