Spanyol bajnokság

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 18., hétfő 6:28-kor befejeződött.

Atletico Madrid
3
3%
FC Barcelona
15
15%
Real Madrid
78
78%
Más, megírom kommentben
4
4%
 
Szavazatok száma: 100

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Csabi » 2018. augusztus 18., szombat 20:21

wZoLee7 írta:
james, cé, kovacic, pepe, mariano meg morata
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Azért no...tavaly ebből kik voltak itt? CR és Kovacic. Kettőből egy volt kezdőnk, a másik alig játszott.
es tavaly hanyadikok lettunk a bajnoksagban? mennyi pontot vert rank a barca? ehhez képest még gyengebb lett a keret

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. augusztus 18., szombat 20:18

3. helyre nyomtam. perez lehozott a tavalyinal is rosszabb mercatot. nem tudom hany evig fog remenytelenul probalkozni vagy varakozni neymarra vagy bappera. valtozhat a velemenyem ha erkezik vegre egy 9es.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: KAG » 2018. augusztus 18., szombat 19:12

Csabi írta:én ilyen 3-4 helyre lőném be a csapatot elsőre, nem azért mert úgy gondolom hogy szarul fogunk játszani sokáig, vagy mert nem bízok lopi rendszerében, hanem mert james, cé, kovacic, pepe, mariano meg morata eladásával annyit gyengült a keret - főleg a pad - hogy nem hiszem hogy bírni fogjuk szusszal. miközben a cr nincs már, a középpályán a 33 éves modrictól várjuk továbbá is a megváltást, hátul meg carvajal - marcelo felváltva jelent életveszélyt a saját kapunkra. egyik mögé legalább már hoztunk valakit, de a másik poszt még mindig nincs megoldva.


de szép lesz az új stadion.

Valahogy igy... eleg borulato vagyok en is.
Emberek rendre mennek, de potolva nincsenek es az ittlevok is megöregedtek (modric,marci,ramos,benzema)

Illetve nekem meg az is nagy felelmem,hogy egy isco asensio dutol varjuk elol a megvaltast.
Bale ugyis sérült lesz, benzema meg,ha magahoz kepest hozza is a jobbat, egyedul keves lesz.
ZIDANE

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. augusztus 18., szombat 19:06

james, cé, kovacic, pepe, mariano meg morata
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Azért no...tavaly ebből kik voltak itt? CR és Kovacic. Kettőből egy volt kezdőnk, a másik alig játszott. Értem én h pad gyengülésre gondolsz de akkor is, védelemben megvagyunk, szóval pepe ugrott, kp-n bőven megvagyunk, james ugrott (mostanra amugy sem nevezném egyiket sem erősítésnek). CR-t tudjuk, Morata szintén menni akart mert a pad nem volt jó kezdőbe meg nagyon kevés volt. A felsoroltak közül egyedül Mariano itt létének volna jelenleg értelme, sőt, őt még mindig visszahoznám.

Idén a bajnokságon lesz a fokusz, így az első 2-ben való végzés szerintem meglesz

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Berti » 2018. augusztus 18., szombat 17:58

Csabi írta:én ilyen 3-4 helyre lőném be a csapatot elsőre, nem azért mert úgy gondolom hogy szarul fogunk játszani sokáig, vagy mert nem bízok lopi rendszerében, hanem mert james, cé, kovacic, pepe, mariano meg morata eladásával annyit gyengült a keret - főleg a pad - hogy nem hiszem hogy bírni fogjuk szusszal. miközben a cr nincs már, a középpályán a 33 éves modrictól várjuk továbbá is a megváltást, hátul meg carvajal - marcelo felváltva jelent életveszélyt a saját kapunkra. egyik mögé legalább már hoztunk valakit, de a másik poszt még mindig nincs megoldva.


de szép lesz az új stadion.
Nemár
Szerintem a csapat nem Modrictól várja a megváltást, hanem Iscotol, Asensiotól, Baletől, Benzematól, Kroostól és Ramostól. Nem hiszem, hogy betonkezdő lesz Modric így Lopetegui alatt.
A gyenge pad az oké, de ez amiatt van, mert tele van fiatalokkal, akiket be szeretnénk építeni, mert tehetségesek. (Kivéve Mayoralt :mrgreen:)
Jaés Nacho a csere balhátvédünk, aki jól olvassa a játékot, jól szerel, rohadt gyors és azért rakott már el pár gólt, mióta itt van. A piacon nem igazán találunk jobbat padra.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. augusztus 18., szombat 17:47

Ezust. A barca meg egyben van, mi mar elkezdtuk epiteni az uj csapatot. Nem erzem h megtudjuk oket verni egy hosszu szezon soran, de optimista vagyok azzal kapcsolatban, hogy hamarosan ok lesznek a mi helyunkben. Sajnos tamado fronton amig ilyen vekonyak leszunk nem nagyon tudunk tobb fronton labdaba rugni

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Csabi » 2018. augusztus 18., szombat 17:45

én ilyen 3-4 helyre lőném be a csapatot elsőre, nem azért mert úgy gondolom hogy szarul fogunk játszani sokáig, vagy mert nem bízok lopi rendszerében, hanem mert james, cé, kovacic, pepe, mariano meg morata eladásával annyit gyengült a keret - főleg a pad - hogy nem hiszem hogy bírni fogjuk szusszal. miközben a cr nincs már, a középpályán a 33 éves modrictól várjuk továbbá is a megváltást, hátul meg carvajal - marcelo felváltva jelent életveszélyt a saját kapunkra. egyik mögé legalább már hoztunk valakit, de a másik poszt még mindig nincs megoldva.


de szép lesz az új stadion.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. augusztus 18., szombat 17:06

Marcelino: "If Real Madrid want Rodrigo, they'll have to pay his buy-out - 120 million"
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11213
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. augusztus 18., szombat 12:14

Én csak azt nem tudom eldönteni,hogy 10 vagy 17 pontot verünk a mezőnyre.

Agyonverdessük az összes kicsit,tavasszal meg többet tudunk pihenni majd a bl kiesés miatt. :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. augusztus 18., szombat 12:09

h3x0r írta:Ha mar kezdodik a bajnoksag, kaphatunk egy szavazast arrol, hogy ki nyeri, vagy hogy mi hol fogunk vegezni? :luck:
Done.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11213
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. augusztus 18., szombat 12:02

Tottinho írta:A Nemzeti Sport információi szerint Matuz Krisztián és Farkas Norbert lesz az augusztus 17-én rajtoló spanyol La Liga kommentátora a Spíler Tv-n.

Nem szabadulunk Norbitól :lol:
Nemhiszemelbazdmeg :lol:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

petiamadridista
Hozzászólások: 5253
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2018. augusztus 18., szombat 11:59

2007ben írtak minket le ennyire mint most.
Miután a sevilla 5t vert a szuperkupában, a bernabeú gyepén.

Simán nyertük aztán a ligát.

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2649
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2018. augusztus 17., péntek 13:49

h3x0r írta:Ha mar kezdodik a bajnoksag, kaphatunk egy szavazast arrol, hogy ki nyeri, vagy hogy mi hol fogunk vegezni? :luck:
a megfelelő kérdés sztem az lenne h kiesunk-e a szezon végén? :mrgreen:
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9175
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2018. augusztus 17., péntek 13:44

Ha mar kezdodik a bajnoksag, kaphatunk egy szavazast arrol, hogy ki nyeri, vagy hogy mi hol fogunk vegezni? :luck:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. augusztus 17., péntek 13:04

eg es fold a ket bajnoksag kozti marketing. van mit tanulniuk a spanyoloknak.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Raúlito
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2018. július 26., csütörtök 14:04
Kedvenc játékosaid: Raúl, Cristiano Ronaldo, Modric, Isco, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Raúlito » 2018. augusztus 17., péntek 12:50

Két bajnokinak a tengerentúlra történő áthelyezése miatt még nem lesz globális szinten versenyképes a La Liga márkája a Premier League-gel szemben... Nézettség és követés szempontjából a PL körülbelül 15-20 éves előnnyel rendelkezik a többi topligával szemben és ez a kiváló marketingnek köszönhető. A La Liga csak kis mértékben tudott abból profitálni, hogy e bajnokság kínálta a Ronaldo vs Messi és ezzel párhuzamosan a Real vs Barca párharcot, de e rivalizálás még a 2010-2012 közötti, a legnagyobb érdeklődést generáló El Clásicók idején sem tudta az angol pontvadászat dominanciáját megtörni, csupán egy-egy hétvége idejére... Jellemező, hogy míg a PL sokadjára készítette el a most kezdődő szezonra népszerűsítő videóját: https://www.youtube.com/watch?time_cont ... hFqxOfLA7M

Addig ehhez képest az LFP az elmúlt szezonban promotálta először a la Ligát: https://www.youtube.com/watch?v=AR4ueRlMiRs
"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

Bill Shankly

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. augusztus 17., péntek 12:12

Spanish RFEF approves 3 minute water/cooling breaks for games played in temperatures > 30ºC, if one of the teams requests it before the match.

GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. augusztus 17., péntek 11:45

Az egész egy hatalmas baromság. Át utazni a rohadt atlanti óceánt azért h több legyen a bevétel? Könyörgöm...gondolkozzanak már, a hazai egyszerű néző már le van szarva? Remélem akkorra teszik amikor szerdán bl, szombat vasárnap amerika, kedden bl meccs lesz...remélem az első ilyent félig üres stadion előtt rendezik majd meg.
Az nfl is szokott londonba jönni, a csapatok utálják is rendesen.

A nyári "felkészülés" amerikában vagy ázsiában néha többet árt mint használ, de elmegy, rálehet fogni, hogy hasznos, van belőle a csapatnak pénze is, de ez már szerintem sok

Gaborone1
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:48
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, CR7, Kaká, Casillas, Raul, Ramos, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Gaborone1 » 2018. augusztus 17., péntek 11:28

BarçaNorbi írta:
Realista24 írta:De nem értem, hogy miért Amerikát veszik célba, amikor kelet sokkal piacképesebb szerintem.
Ezzel egyet értek, USA-ban hiába sok már délen a spanyol ajkú, meg mindig csak maximum 5. számú sport. Viszont ha bevett szokás lesz ez a haknizas, akkor nem kell sokat várni szerintem az ázsiai meccsekig.
vándorcirkusz lesz az egész a végén, ahol bale szedi a jegyeket

BarçaNorbi
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2015. január 10., szombat 15:35
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Henry, Iniesta, Thiago, Neymar
Kedvenc csapatod: Barça

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: BarçaNorbi » 2018. augusztus 17., péntek 9:46

Realista24 írta:De nem értem, hogy miért Amerikát veszik célba, amikor kelet sokkal piacképesebb szerintem.
Ezzel egyet értek, USA-ban hiába sok már délen a spanyol ajkú, meg mindig csak maximum 5. számú sport. Viszont ha bevett szokás lesz ez a haknizas, akkor nem kell sokat várni szerintem az ázsiai meccsekig.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 104 regisztrált és 0 vendég