Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11244
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. augusztus 22., szerda 23:55

BlancoMark írta:Nem figyelitek hogy ki(k) vezetik/vezettek az UEFA-t az elozo 20-30 evben? Teljesen eselytelennek tartok egy ilyen komoly buntetest, valami latszat intezkedest hoznak es el lesz intezve a dolog. Ez nem az USA, sajnos.
Azért valljuk be a nyári ténykedése elnökbának mindennek mondható csak nem jellemzőnek,ha róla van szó. Nem tartom elképzelhetetlennek,hogy valamit ügyköd a háttérben Neymar kapcsán.

Bappera nem látok most esélyt.Swagyolo a gyerek meg minden de látszik,hogy tudatosan építi a dolgait.

Neymar viszont szónélkül jönne ha lehetne szóval max ő érkezhetne idén.Ami részemről már oké az európai szuperkupa döbtő után :D utolsó dobása lenne, perez is ki lenne elégítve stb...

Na mind1 a lényeg,hogy teljesen érthetetlen amit ezen a nyáron csinálunk így nem tartom kizártnak,hogy a háttérben Perez meccsel az arabbal meg az uefa-val.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9876
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sebydani » 2018. augusztus 22., szerda 20:37

ziro4vr írta:Azért ha valaki azt mondja nekem, hogy elmegy Cé, és nyáron veszünk két kapust, egy jobbhátvédet, meg egy 18 éves szélsőt...ugyanazon a nyáron...asszem kiröhögöm. :D
Te mindenkit kiröhögsz mindig,mi a különbség? :hmmm:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. augusztus 22., szerda 20:14

Azért ha valaki azt mondja nekem, hogy elmegy Cé, és nyáron veszünk két kapust, egy jobbhátvédet, meg egy 18 éves szélsőt...ugyanazon a nyáron...asszem kiröhögöm. :D
Nem illik.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5866
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2018. augusztus 22., szerda 19:40

kiserik írta:. Úgy látszik a nagyok közül egyedül nekünk éri meg az FFP-vel foglalkozni, a többiek korlátlan pénzeket költenek .
amíg 3-szoros Bl cimvédők vagyunk
megéri foglalkozni az FFP-vel
most CR után lehet új csapatot építeni, de tény kell hozzá 1-2 nagy tehetség is előre a meglévők mellé

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3728
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2018. augusztus 22., szerda 19:29

Egyértelműen Cavani kell Nekünk jelenleg.
Egy betömörülő csapat ellen hihetetlen hasznos lenne, pontosan egy ilyen játékos kell a csapatba, nem mellesleg elég szépen lehetne variálni a felállásokat.
Egyébként Nekem a VB-n is tetszett a játéka.

Meg nem mellesleg, ha jól tudom Lopetegui pontosan ilyen játékosokat szeret használni csatárként. :)

(Viszont tök esélytelen, hogy leigazoljuk)
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. augusztus 22., szerda 19:02

RealAsensio írta:Cavani simán hozna egy 30+ gólos szezont. Simán. Azért az nem jönne rosszul... :roll: nem mellesleg az ellenfél védőit is kemény harcra késztetné. Mivel nála jobb nincs, őt hoznám. Persze, csak jóárasítva.
En is ra szavaztam. A listarol ot tartom olyannak aki erne annyit amennyiert elengednek. Goleros es harcos a stilusa, egy Asensio, Isco, Modric, Ceba isten lenne mellette, Cavanival meg annyi goly rugatnanak h a felere is azt mondanank megelegszunk vele. Csak nekunk padra kell valaki, vagy elore a tamadok vezere legyen akit hoznank.
Szerintem kozrejatszik az is h Balet akarjuk felfuttatni, o lesz a mi sztarunk

kiserik
Hozzászólások: 5838
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. augusztus 22., szerda 18:31

pheco írta:Viszont akkor nem szabad kritizalni a csapatot, ha csak 3. lesz a bajnoksagban es a BL-bol is koran bucsuzik. Tavaly is keves volt, hogy Mayoral ult a padon, Ce nelkul plane keves lesz.
Az a gáz, hogy ha Bale hozza magát (fél év off) és Karimmal lesz valami év közben, esetleg pihen, akkor a 3. hely sem olyan biztos. Erősített a Sevilla és a Valencia is. Azért a Vini-Ase-Mayo (VAM) sor nem hangzik túl veretesen :lol:

ui.: Rodrigo azért sok-sok szinttel feljebb van, mint Mayoral, arról nem is beszélve, hogy szélen is használható, ha Bale kiveszi a hagyományos betegszabit. Persze 100 milliót nem ér, de sajnos a kényszerhelyzet ezt szüli.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6660
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2018. augusztus 22., szerda 18:31

Cavani simán hozna egy 30+ gólos szezont. Simán. Azért az nem jönne rosszul... :roll: nem mellesleg az ellenfél védőit is kemény harcra késztetné. Mivel nála jobb nincs, őt hoznám. Persze, csak jóárasítva.
:goat:

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9613
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2018. augusztus 22., szerda 18:28

Rodrigo egy rossz középszer.
Nálam utolsó a listán.

Cavani szerintem sokat dobna jelenleg, Ő nagyon kéne.
ZIDANE

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2018. augusztus 22., szerda 18:22

Professore írta:
CS0ki írta:Ja, és a lehetséges 5 csatárból az árukat is figyelembe véve: senki.

Elhiszem, hogy kéne nekünk valaki, de olyan összegeket kérnek a felsorolt emberekért, amit én egyszerűen nem fizetnék ki. Itt ez a Rodrigo gyerek is. Elmúlt 27, de még nem volt 20 gólos szezonja. Oké, nem csak csatárt játszott, de voltak itt durván kevés gólos szezonjai is. Szép, hogy madrid nevelés, de tipikus Callejon, Lucas szint, csak őket pár millióért hoztuk vissza, most meg 120 milliós kivásárlási árra mutogatnak, de még ha csak viccelődnék, és fele annyiért hozható, az is 60 millió! Inkább osszák szét a szegények között a pénzt vagy nem tudom.
Az arat a piac diktalja...mondogathatjuk hogy csak korrekt aron vagyunk hajlandoak igazolni csak akkor ne varjunk sikereket. Mayoralokkal messze nem jutunk az fix. Az utanpotlas nevelesunk virsli a jatekos megfigyeloink detto (Theo es tarsai) igy igazolasokkal hozzuk a sikereket.
Viszont valoszinuleg Rodrigoval se jutnank sokkal messzebb. Vannak jatekosok akik a jelen piaci korulmenyek kozott megerik a 100millios nagysagrendet, de nem Rodrigo...
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Professore
Hozzászólások: 2002
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Professore » 2018. augusztus 22., szerda 18:18

CS0ki írta:Ja, és a lehetséges 5 csatárból az árukat is figyelembe véve: senki.

Elhiszem, hogy kéne nekünk valaki, de olyan összegeket kérnek a felsorolt emberekért, amit én egyszerűen nem fizetnék ki. Itt ez a Rodrigo gyerek is. Elmúlt 27, de még nem volt 20 gólos szezonja. Oké, nem csak csatárt játszott, de voltak itt durván kevés gólos szezonjai is. Szép, hogy madrid nevelés, de tipikus Callejon, Lucas szint, csak őket pár millióért hoztuk vissza, most meg 120 milliós kivásárlási árra mutogatnak, de még ha csak viccelődnék, és fele annyiért hozható, az is 60 millió! Inkább osszák szét a szegények között a pénzt vagy nem tudom.
Az arat a piac diktalja...mondogathatjuk hogy csak korrekt aron vagyunk hajlandoak igazolni csak akkor ne varjunk sikereket. Mayoralokkal messze nem jutunk az fix. Az utanpotlas nevelesunk virsli a jatekos megfigyeloink detto (Theo es tarsai) igy igazolasokkal hozzuk a sikereket.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. augusztus 22., szerda 17:44

Kerlon írta:
CS0ki írta:Ja, és a lehetséges 5 csatárból az árukat is figyelembe véve: senki.

Elhiszem, hogy kéne nekünk valaki, de olyan összegeket kérnek a felsorolt emberekért, amit én egyszerűen nem fizetnék ki. Itt ez a Rodrigo gyerek is. Elmúlt 27, de még nem volt 20 gólos szezonja. Oké, nem csak csatárt játszott, de voltak itt durván kevés gólos szezonjai is. Szép, hogy madrid nevelés, de tipikus Callejon, Lucas szint, csak őket pár millióért hoztuk vissza, most meg 120 milliós kivásárlási árra mutogatnak, de még ha csak viccelődnék, és fele annyiért hozható, az is 60 millió! Inkább osszák szét a szegények között a pénzt vagy nem tudom.
Teljesen egyetértek veled.
Viszont akkor nem szabad kritizalni a csapatot, ha csak 3. lesz a bajnoksagban es a BL-bol is koran bucsuzik. Tavaly is keves volt, hogy Mayoral ult a padon, Ce nelkul plane keves lesz.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. augusztus 22., szerda 17:26

CS0ki írta:Ja, és a lehetséges 5 csatárból az árukat is figyelembe véve: senki.

Elhiszem, hogy kéne nekünk valaki, de olyan összegeket kérnek a felsorolt emberekért, amit én egyszerűen nem fizetnék ki. Itt ez a Rodrigo gyerek is. Elmúlt 27, de még nem volt 20 gólos szezonja. Oké, nem csak csatárt játszott, de voltak itt durván kevés gólos szezonjai is. Szép, hogy madrid nevelés, de tipikus Callejon, Lucas szint, csak őket pár millióért hoztuk vissza, most meg 120 milliós kivásárlási árra mutogatnak, de még ha csak viccelődnék, és fele annyiért hozható, az is 60 millió! Inkább osszák szét a szegények között a pénzt vagy nem tudom.
Teljesen egyetértek veled.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2018. augusztus 22., szerda 16:39

Ja, és a lehetséges 5 csatárból az árukat is figyelembe véve: senki.

Elhiszem, hogy kéne nekünk valaki, de olyan összegeket kérnek a felsorolt emberekért, amit én egyszerűen nem fizetnék ki. Itt ez a Rodrigo gyerek is. Elmúlt 27, de még nem volt 20 gólos szezonja. Oké, nem csak csatárt játszott, de voltak itt durván kevés gólos szezonjai is. Szép, hogy madrid nevelés, de tipikus Callejon, Lucas szint, csak őket pár millióért hoztuk vissza, most meg 120 milliós kivásárlási árra mutogatnak, de még ha csak viccelődnék, és fele annyiért hozható, az is 60 millió! Inkább osszák szét a szegények között a pénzt vagy nem tudom.

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4952
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2018. augusztus 22., szerda 16:30

Nem figyelitek hogy ki(k) vezetik/vezettek az UEFA-t az elozo 20-30 evben? Teljesen eselytelennek tartok egy ilyen komoly buntetest, valami latszat intezkedest hoznak es el lesz intezve a dolog. Ez nem az USA, sajnos.

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1422
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2018. augusztus 22., szerda 16:21

Na akkor 24 után egy hét imádkozás, hogy Mbappé jöjjön (ha jön valaki) és felejtse el örökre Neymart.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

kiserik
Hozzászólások: 5838
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. augusztus 22., szerda 16:19

CS0ki írta:Igen, jogos. Nem volt pontos a fogalmazásom. Szóval szerintem előírják nekik, hogy júniusig mit kell tenniük, hogy egyensúlyba kerüljön a dolog. Ilyen szinte biztos lesz, csak nem feltétlenül most fog ez kiderülni, hanem majd tavasszal. Most, ha konkrét büntetés is lesz(kizárás, pénzbüntetés, akármi), akkor arra él amit írtam, jöhetnek a fellebbezések, időhúzások. Araboknak van pénzük jó könyvelőkre és ügyvédekre, ezen nem spórolnak...

Igazából röhögnék erősen, ha a BL-ből kicsapnák őket két évre! :lol: Persze nyilván nem lesz ilyen.
Pedig az az egyetlen "esélyünk". Egy BL kizárás meglengetése 24-én ami a piac lezárta után lépne életbe, ha nem teljesítik az előírtakat. Remélem Perezék bevetik az összes kapcsolatukat, hogy elérjenek valamit. Úgy látszik a nagyok közül egyedül nekünk éri meg az FFP-vel foglalkozni, a többiek korlátlan pénzeket költenek (de hogy pl a Barca mi a fenéből, azt megmondhatná valaki).

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2018. augusztus 22., szerda 16:14

Igen, jogos. Nem volt pontos a fogalmazásom. Szóval szerintem előírják nekik, hogy júniusig mit kell tenniük, hogy egyensúlyba kerüljön a dolog. Ilyen szinte biztos lesz, csak nem feltétlenül most fog ez kiderülni, hanem majd tavasszal. Most, ha konkrét büntetés is lesz(kizárás, pénzbüntetés, akármi), akkor arra él amit írtam, jöhetnek a fellebbezések, időhúzások. Araboknak van pénzük jó könyvelőkre és ügyvédekre, ezen nem spórolnak...

Igazából röhögnék erősen, ha a BL-ből kicsapnák őket két évre! :lol: Persze nyilván nem lesz ilyen.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. augusztus 22., szerda 16:10

Segítsetek ki, Bappet már véglegesítették mint PSG játékos? Ha igen akkor nincs miről beszélni, 1000000% hogy nem őt engedné el a psg, ha kettőből választani kell akkor elengedik Neymart, de még mindig inkább viszlát Cavani meg akit még kell. A másik amit előttem írtak, nem az lesz a büntetés, hogy elkell adniuk, azt a részét megússzák. Kizárják őket, ezer felebezés után majd pont jókor ami nem fáj annyira. Ez az egész akkor lenne érdekes, ha a kizárás miatt nem tudnák véglegesíteni Bappet, de na, felebezés, meg még egy, és már késő

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2018. augusztus 22., szerda 16:06

CS0ki írta: Másrészt csak olyan büntetést adhatnak, ami reálisan teljesíthető. Mondjuk mint nyár elején, hogy x millió értékben el kell adni, de erre nem adhatnak most egy hetet. Ha lesz, az olyan lesz, hogy jövő június 30-ig kell x millióért eladni.
Az, hogy el kell adniuk játékost, hogy a költségvetést tartani kell, az maga a szabályozás, ami már adott (elvileg) és ami miatt elítélik őket (ha ugyan).
A büntetés szerintem az csak szeptember 1-től élhet, mivel akkor zár a piac náluk. Szóval ez nem igen segít nekünk igazolni tőlük. És a büntetés, ami jól rémlik, az kizárás a játékosok regisztrálásából és/vagy kizárás UEFA-s kupákból. Ha pénzbeli bírság is van, akkor azt az UEFA-nak fizetik bírságként, és nem eladásra kényszerítik őket. Ami azért egy arabbal a hátuk mögött fontos különbség.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 229 regisztrált és 0 vendég