Cristiano Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.

Visszahoznád a Real Madridhoz?

A szavazás 2022. december 7., szerda 18:56-kor befejeződött.

Igen, de legfeljebb a szezon végéig.
48
35%
Igen, erre és a következő szezonra is.
39
28%
Szép volt, jó volt, de köszi, nem.
50
36%
 
Szavazatok száma: 137

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2018. augusztus 22., szerda 19:36

Realista24 írta:
kiserik írta:Realista: nem akarok veled ezen összeveszni. Te így gondolod, én úgy. Te így raktad össze magadban a hírek alapján én úgy. Biztosat egyikünk sem tud.
Egyedül az nem tetszik nekem, hogy amint elmegy innen valaki ilyen vagy olyan okokból, az azonnal idióta, fogyatékos, béna, kétballábas, tehetségtelen, pénzéhes faszkalap lesz mindegy mit tett a csapatért korábban.

Ezt meg a margóra az eredeti felvetéshez:
ha úgy gondolod, hogy ez a rendszer aranylabdát hozhatott volna neki, akkor ismét csak Perez volt a béna, ugyanis a legjobbat mindenhol mindig minden körülmények között meg kell fizetni :kacsint:

Az első rész nem rám vonatkozik feltételezem.
A második részhez; egy játékos sosem lehet nagyobb a klubnál. Pérez jól döntött.
+1 Realistának.

Valahogy az az érzésem Perezzel kapcsolatban, hogy otthon röhög, hogy látja, hogy pl. egy angol csapat súlyos százmilliókat költ játékosokra, de ugyanúgy a Barca is, Dembele+Coutinho páros mennyi volt? 300 millió? Kb egy Isco-Asensio párosért meg fizetett 33 milliót talán? :lol:

Nyílván a hazai porondon való dominancia és egy Mbappe Nekem is hiányzik, de szerintem az öreg jól csinálja a dolgokat és teljesen megértem azt, hogy nem engedi a kezéből kifolyni a dolgokat és a klubbot mindig előrébb fogja helyezni egy adott játékosnál.
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62611
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. augusztus 22., szerda 18:09

kiserik írta:Realista: nem akarok veled ezen összeveszni. Te így gondolod, én úgy. Te így raktad össze magadban a hírek alapján én úgy. Biztosat egyikünk sem tud.
Egyedül az nem tetszik nekem, hogy amint elmegy innen valaki ilyen vagy olyan okokból, az azonnal idióta, fogyatékos, béna, kétballábas, tehetségtelen, pénzéhes faszkalap lesz mindegy mit tett a csapatért korábban.

Ezt meg a margóra az eredeti felvetéshez:
ha úgy gondolod, hogy ez a rendszer aranylabdát hozhatott volna neki, akkor ismét csak Perez volt a béna, ugyanis a legjobbat mindenhol mindig minden körülmények között meg kell fizetni :kacsint:

Az első rész nem rám vonatkozik feltételezem.
A második részhez; egy játékos sosem lehet nagyobb a klubnál. Pérez jól döntött.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5748
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. augusztus 22., szerda 18:08

Realista: nem akarok veled ezen összeveszni. Te így gondolod, én úgy. Te így raktad össze magadban a hírek alapján én úgy. Biztosat egyikünk sem tud.
Egyedül az nem tetszik nekem, hogy amint elmegy innen valaki ilyen vagy olyan okokból, az azonnal idióta, fogyatékos, béna, kétballábas, tehetségtelen, pénzéhes faszkalap lesz mindegy mit tett a csapatért korábban.

Ezt meg a margóra az eredeti felvetéshez:
ha úgy gondolod, hogy ez a rendszer aranylabdát hozhatott volna neki, akkor ismét csak Perez volt a béna, ugyanis a legjobbat mindenhol mindig minden körülmények között meg kell fizetni :kacsint:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62611
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. augusztus 22., szerda 17:36

kiserik írta:Számomra annyira nem hihető, hogy 2017. decemberében, miután átvette az aranylabdát, megerősítette, hogy innen szeretne visszavonulni, majd februárra (a Marca hír szerint a téli átigazolási időszak után csökkentettük a kivásárlási árát) kifundálta azt az ördögi tervet, miszerint nyáron eligazol a Juventusba a nagyobb pénz érdekében, mert ott megtarthatja a reklámbevételei 100%-át (mert valljuk be, ez az igazán nagy pénz, nem a nettó 8-10 millió fizu emelés), és kérvényezte Pereznél, hogy csökkentsék le a kivásárlási árát, Perez pedig, mint igazi úriember, ezt készségesen megtette neki. (bár ha a végén sikerül behúzni Mbappét, akkor basszameg még el is hiszem, hogy minden egy nagy terv része volt :lol: )

Perez és CR kapcsolata viszont különleges volt az elejétől fogva. CR-t Calderon igazolta le. Ezt Perez nem tudta megemészteni soha. Erre rátett, hogy utána minden egyes galaktikus igazolása vagy besült (Kaka, Bale), vagy zátonyra futott (Neymar, De Gea, Mbappe). Ha megnézzük az utóbbi pár évet kijelenthetjük, hogy az emberek tudatában az él, a kupákat köszönhetjük ZZ-nek, vagy CR-nek, de utoljára jut az emberek eszébe Flo papa. Nekem egyértelmű, hogy Perez úgy látta jónak, ha időben megszabadul tőle és még kap egy kis pénzt is érte.

Persze, innen szeretne visszavonulni, HA! Perez a világ legjobban fizetett focistájává teszi. Ezt hajlamosak vagytok elfelejteni minden egyes alkalommal, csak, hogy mosdassátok Cét.

Pérezt meg Bernabéuval emlegetik egy szinten kint, szóval azt, hogy itthon páran így gondolkodnak, kivetíteni általános véleménnyé elég nagy bátorság.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Tjacks
Hozzászólások: 2621
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2018. augusztus 22., szerda 15:56

Teljesen mindegy miért ment el. Örök hála, élő legendává vált. B-) Sok sikert neki, de ez itt a Real Madrid, picsogni senki után nem kell.

1999es szezon óta szurkolok a csapatnak, máig az egyik legjobb élményem a 2006-07es bajnoki menetelésünk, galaktikusok nélkül. (Beckham nem az :smile: )

Brusztolva, kikaparva behúztuk.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2018. augusztus 22., szerda 15:33

A pénzt tudná, de az európai porondot nyilván nem.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62611
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. augusztus 22., szerda 15:27

___Samy___ írta:Ha a pénz lett volna a fontos, már rég Kínában focizna..
Ár érték arányban a legjobb a Juve volt.
Az éves marketingbevétele mennyi? 80? 100 millió? Ennek minden centjét megtarthatja. Az adója ezeknek a tételeknek 100.000 euró.
Nettó 31 milliót kap mellé évente a 21(?) helyett. Összességében úgy nettó 50-60-70 millióval nő az éves bevétele csak a váltás miatt.
Top csapatban focizhat, Európában, Olaszországban.
Ezt nem tudja überelni egy kínai csapat.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2018. augusztus 22., szerda 15:07

Ha a pénz lett volna a fontos, már rég Kínában focizna. Szerintem ő már csak dacbol ment el. Durcizott Perezre az évek óta húzódó fizetésemelés hiánya miatt, aminek irreális elvárás lett a vége. Talán azt hitte, hogy van akkora személy a klubnál, hogy neki bármit lehet, ezáltal egy nagyobb fizut is kaphat/kisirhat, így 33 evesen. Viszont Perez nem ült fel erre, o előrébb helyezte a klub érdekeit, nagyon helyesen (és ez most nem CR ellen szól). Aztán közölte, hogy megfelelő ajánlat esetén akár mehet is. Gondolom erre CR pislogott vagy kettőt, mert nem erre a válaszra számított, és durcibol elment innen, csak nehogy Pereznek legyen már igaza. Mivel a Juve volt hajlandó kifizetni a lecsökkentett kivásárlási árát - nyilván 1 milliárdot senki nem adott volna érte sose - , ezért odament. Ha megnézzük a reakcióit meg a fejét a bemutatásakor, nekem egyáltalán nem úgy jött le, hogy ő ezt akarta, és ez volt a leghelyesebb döntése. Akkor lett volna a legboldogabb, ha itt marad, de ezt elcsesztek.

Viszont meg kell köszönni neki az eddigieket, és haladni tovább. Tett o annyit ezért a klubért, hogy ne kopkodjunk rá, meg ne savazzuk. Talán egy kis tusket jelenthet az, hogy semmilyen formában nem búcsúzott el a klubtól és a szurkolóktól, de ez már mellékes.

Ráadásul pénzügyileg sem szálltunk ki szarul a buliból, sőt! Szóval ez egy win-win helyzet volt, nyilván megemészteni nehéz a dolgot.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

ThePilgrim
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 13:30
Kedvenc játékosaid: Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: ThePilgrim » 2018. augusztus 22., szerda 14:55

Ha csak a száraz tényeket akarjuk nézni, akkor szerintem első körben a következőket kell nézni:

1) A Juvéban magasabb nettó fizetést kap.

2) A Juvéban nem kell leadnia a marketingbevételei felét.

3) Olaszországban legjobb tudomásom szerint a reklámbevételek után évente legfeljebb 100.000,- eurót kell adóznia.

A fentiek alapján súlyos eurótízmilliókkat jelent ez Ronaldonak pluszban. 10.000.000,- Euró pedig csak összehasonlításképpen több mint 17.000 (tizenhétezer) havi nettó magyar átlagfizetés.

kiserik
Hozzászólások: 5748
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. augusztus 22., szerda 14:09

Számomra annyira nem hihető, hogy 2017. decemberében, miután átvette az aranylabdát, megerősítette, hogy innen szeretne visszavonulni, majd februárra (a Marca hír szerint a téli átigazolási időszak után csökkentettük a kivásárlási árát) kifundálta azt az ördögi tervet, miszerint nyáron eligazol a Juventusba a nagyobb pénz érdekében, mert ott megtarthatja a reklámbevételei 100%-át (mert valljuk be, ez az igazán nagy pénz, nem a nettó 8-10 millió fizu emelés), és kérvényezte Pereznél, hogy csökkentsék le a kivásárlási árát, Perez pedig, mint igazi úriember, ezt készségesen megtette neki. (bár ha a végén sikerül behúzni Mbappét, akkor basszameg még el is hiszem, hogy minden egy nagy terv része volt :lol: )

Perez és CR kapcsolata viszont különleges volt az elejétől fogva. CR-t Calderon igazolta le. Ezt Perez nem tudta megemészteni soha. Erre rátett, hogy utána minden egyes galaktikus igazolása vagy besült (Kaka, Bale), vagy zátonyra futott (Neymar, De Gea, Mbappe). Ha megnézzük az utóbbi pár évet kijelenthetjük, hogy az emberek tudatában az él, a kupákat köszönhetjük ZZ-nek, vagy CR-nek, de utoljára jut az emberek eszébe Flo papa. Nekem egyértelmű, hogy Perez úgy látta jónak, ha időben megszabadul tőle és még kap egy kis pénzt is érte.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: füst » 2018. augusztus 22., szerda 12:43

Ha csak szárazon nézem, Perez lecsökkentette a kivásárlási árát a tizedére, jelezve, hogy nem kívánatos személy, lehet lépni.
Már nem is nézed szárazon, mert nem tudhatod miért csökkentette, lehet, hogy CR kérte, és mivel értékelte az eddigi munkásságát, eleget tett a kérésének. Ez is lehet, de nem ez a lényeg, hanem hogyha szárazon akarod nézni a tényeket, akkor ne tegyél hozzá következtetéseket. :)
Másfelől hiába ajánlottuk volna ugyanzt a fizut mint a Juve, mert ők az egész reklámbevételét meghagyják Cének, amíg velünk feleznie kellett. Szerintem nem billeg ez, anyagilag sokkal jobban járt így, és ez önmagában is lehet elég motiváció, egy percig sem hibáztatnám érte.

Én úgy látom, hogy Perez legalább annyira az elmúlt sikereink kovácsa a maga szintjén, mint Cé. Nem hinném hogy hasraütésszerűen engedte el a játékost, nagyon fontos volt számunkra, de iszonyú magas igényekkel. És nem csak róla van szó, amikor ő kap kivtételesen nagy összeget, akkor jogosan jöhetnek sorban a többiek, hogy akkor mi van az ő kenyerükkel. Pereznek kell egyben tartania az egészet, és Cé fizuemelése simán járhatott olyan követelményekkel, amik nem voltak vállalhatóak... megértem hogy inkább elengedte. Én a legjobbakat kívánom Cének, szerintem jól döntött, és úgy hiszem Perez is.

kiserik
Hozzászólások: 5748
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. augusztus 22., szerda 11:26

Azért ha félretesszük a szemüveget, ami a tőlünk eligazoló játékosokból 2 fokkal szarabb embert, míg a hozzánk igazolókból 2 fokkal jobb embert varázsol, nem olyan egyértelmű ez a story.
Ha csak szárazon nézem, Perez lecsökkentette a kivásárlási árát a tizedére, jelezve, hogy nem kívánatos személy, lehet lépni. Az, hogy ez hivatalosan történt, vagy csak kijelentés formájában, tudatva mindenkivel, hogy szabad a vásár, részlet kérdés, a lényegen nem változtat, egy 1 milliárdos kivásárlási árból 100 millió lett.
Fel lehet hozni, hogy CR pénzéhes volt és Perez nem engedett neki, de ha jól rémlik, utólag mi adtunk volna neki 32-t, míg a Juve 30-at, szóval ez billeg. Az, hogy 40-50-et akart, nekem elég újságírói kitalációnak néz ki. Alapból onnan indulhatott, hogy 2 éve beígérte Perez CR-nek, hogy a világ legjobban kereső focistáját csinálja belőle, ha megnyeri a BL-t, majd Messiek megkapták a plusz lóvét, így gondolta a klikkvadász, hogy akkor CR még mindig köti az ebet a karóhoz. Gondolkozzunk már! Ez az ember innen akart visszavonulni. Kis túlzással 40 éves koráig itt akart játszani. Az utolsó éveiben a csapat vezérévé vált mind a pályán, mind azon kívül. Elfogadta, hogy pihentetni kell mert vén fasz. Elfogadta, hogy lecseréli az edző, mert úgy dönt. Átformálta a játékát, mert így tudott hasznos maradni. Előtérbe helyezte a csapatot, mint a saját egyéni céljait (lemondott az aranycipőről, veszélyeztetve az aranylabdát is, csak hogy példát írjak). Emlékezzünk Karimért is mit tett. Milyen kapcsolata volt a többiekkel. A mai napig az élete minden egyes perce a profizmusról és a fociról szól. Egy ilyen ember elmenne pár millió pluszért máshová, amit "állítólag" mi is megadtunk volna neki? Ha ilyen pénzéhes lenne, akkor már rég kínában bohóckodna évi 100 milliókért, volt már onnan is ajánlat. Ő még mindig a legjobb akar lenni és meg akarja mutatni, hogy mire képes. Erre utánunk a legjobb hely a Juve.
Az is árulkodó, hogy mindent megtett amit tudott a normális búcsú érdekében. Kérte a Juvét, hogy ne legyen nagy csinnadratta a bemutatón, plusz ne játsszon a felkészülési meccsen, erre azt is rákiabálják páran, amit Perez kitalált, hogy majd jövőre a biszem-baszom Bernabeu kupán legyen búcsúmeccse. Ezt már Iker gyomra sem vette be annó. A bullshit szövegből meg amit Perez a kezébe nyomott 1 dolog volt igaz, az utolsó sorok.
Erőlködött a bemutatón? Persze, mert nem akart elmenni innen soha. El kellett mennie. Próbált "profi" lenni, de az ilyen érzelmeket ő nem tudja úgy kezelni, mint fapofa elnök úr.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. augusztus 22., szerda 11:09

AdamTaylor írta:
pheco írta:Lattuk is a 45ezres stadiont vasarnap.
ennek miért van köze hozzá? a camp nou is azért volt félig üres mert Ronaldo elment?
Tudtommal a Barca stadionban nem igazan szokott telthaz lenni a kisebb meccseken. Persze biztos kozrejatszik a 22:15-os kezdes is, de nem hiszem, hogy csak amiatt lett volna ez pont az elso CR (es ZZ) nelkuli hazai meccsen.

AdamTaylor
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 10:34
Kedvenc játékosaid: Zidane, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: AdamTaylor » 2018. augusztus 22., szerda 10:58

pheco írta:Lattuk is a 45ezres stadiont vasarnap.
ennek miért van köze hozzá? a camp nou is azért volt félig üres mert Ronaldo elment?

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. augusztus 22., szerda 10:42

Babinho írta: Messivel meg hiába jön bárki. Ő fiatalabb, pech. Ronaldo is volt amikor jobban keresett Messinél (pár hónapig :lol: ). Egy 33 évesnél már nem lehet a licitet a végtelenségig vinni.
Ez van. Ő nem ezt kérte, Perez meg ezt adta.
Először nem kapta meg a benyalást, le is lépett. Jó ez így mindenkinek.
Es ha 33, akkor mivan? Hol lennenk ha 31 lenne es keptelen lenne evek ota meccseket eldonteni a Bl-ben? Amugy sem egy 8 eves szerzodest akart kicsikarni. Kb egy vagy max ket szezon erejeig lett volna meg itt a nagy loveert, amit marketingben visszahoz, mert meg mindig o a legnagyobb brand a jatekosok kozott. Lattuk is a 45ezres stadiont vasarnap. Nyilvan nem az lesz az alap innentol kezdve, de azert jelzeserteke mindenkeppen van. Perezt meglehet erteni, hogy nem akarta, hogy egy jatekos diktaljon. De Ronaldot is, hogy 1,5 ev alatt nem sikerult megvalositani az allitolagosan beigert emelest. Aztan mindketten rauntak.

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2018. augusztus 22., szerda 10:16

füst írta: Sajnálom hogy elment, de háborogni nem tudok miatta, mert amíg nálunk volt, példátlan munkát végzett.
Ennyi a lényeg, bár nem lep meg, hogy a fórum fele két hónap alatt elfelejtette, mit tett értünk a portugál.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: füst » 2018. augusztus 22., szerda 10:10

Kerlon írta:C-t behülyítette a Mendes maffia, semmi másról nem szólt ez az igazolás. A bemutatásán a feje elmondott mindent, jobban erőlködött, mint 3 meccses góltalansági széria után.
Szerintem ennél azért többről van szó, ugyanis lényegesen jobb feltételekkel kötött ott szerződést. Nem hiszem hogy sokat kellett hülyíteni, ő is láthatta hogy amott több marad a zsebében, alapból többet kap, nempláne még a reklámbevételein sem kell osztoznia.
Megérte neki váltania, anyagilag mindenképp, szerintem szakmailag is, 35+ korral könnyebb a Juvénál kezdő maradni mint a Realban, kupák ugyanúgy jönnek, itt meg már mindent elért, szóval miér ne?

Sajnálom hogy elment, de háborogni nem tudok miatta, mert amíg nálunk volt, példátlan munkát végzett.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. augusztus 22., szerda 9:57

C-t behülyítette a Mendes maffia, semmi másról nem szólt ez az igazolás. A bemutatásán a feje elmondott mindent, jobban erőlködött, mint 3 meccses góltalansági széria után.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Babinho » 2018. augusztus 22., szerda 9:56

CS0ki írta:
Vagy a megbecsules hianya zavarta. Engem is zavarna, ha a legnagyobb rivalisom ketszer annyit keresne, ugy, hogy en nyerek zsinorban 3 BL-t.
Érdekes, hogy a fociban a megbecsülést valahogy mindig pénzben mérik. :hmmm:
Hát igen, amikor az adóhatóságos story kiderült, akkor is jöttek a hírek, hogy C több támogatást várna a klubtól...Na az se hátbaveregetésről szólt gyanítom.
Messivel meg hiába jön bárki. Ő fiatalabb, pech. Ronaldo is volt amikor jobban keresett Messinél (pár hónapig :lol: ). Egy 33 évesnél már nem lehet a licitet a végtelenségig vinni.
Ez van. Ő nem ezt kérte, Perez meg ezt adta.
Először nem kapta meg a benyalást, le is lépett. Jó ez így mindenkinek.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62611
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. augusztus 22., szerda 9:44

CS0ki írta:
Vagy a megbecsules hianya zavarta. Engem is zavarna, ha a legnagyobb rivalisom ketszer annyit keresne, ugy, hogy en nyerek zsinorban 3 BL-t.
Érdekes, hogy a fociban a megbecsülést valahogy mindig pénzben mérik. :hmmm:
Meg valahogy Messit sem láttam duzzogni az Adidasnál, hogy Cé bezzeg 1 milliárdos szerződést kapott.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 2 regisztrált és 0 vendég