Cristiano Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.

Visszahoznád a Real Madridhoz?

A szavazás 2022. december 7., szerda 18:56-kor befejeződött.

Igen, de legfeljebb a szezon végéig.
48
35%
Igen, erre és a következő szezonra is.
39
28%
Szép volt, jó volt, de köszi, nem.
50
36%
 
Szavazatok száma: 137

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2648
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2018. augusztus 25., szombat 20:06

pheco írta:Micsoda golpasszt adott :lol: Hihetetlan amugy mennyire peches, minden kimarad. Megtorik a jeg a kovetkezo fordulokban aztan kiszakad a golzsak szerintem.
megindul a ketchup
jó látni h ugyan olyan elánnal megy mint madridban
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. augusztus 25., szombat 20:02

Micsoda golpasszt adott :lol: Hihetetlan amugy mennyire peches, minden kimarad. Megtorik a jeg a kovetkezo fordulokban aztan kiszakad a golzsak szerintem.

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2018. augusztus 25., szombat 18:24

ViktoR4 írta:Istenem de rossz ot csikosban nezni.. :-( :(
Akkor ne nézd
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
ViktoR4
Hozzászólások: 378
Csatlakozott: 2017. május 22., hétfő 14:22
Kedvenc játékosaid: Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: ViktoR4 » 2018. augusztus 25., szombat 18:21

Istenem de rossz ot csikosban nezni.. :-( :(

petiamadridista
Hozzászólások: 5234
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2018. augusztus 22., szerda 21:07

azon gondolkozom, hogy meddig fog még játszani??
3-4 év??
Olyan 36-37 évesen már az ilyen szkólszok meg bekemek, raulok, pirlok is visszavonultak.

kiserik
Hozzászólások: 5823
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. augusztus 22., szerda 20:47

Illetve ki tudja mi van a szerződésében. Én tuti belefoglalnék ilyeneket, hogy nyilvánosan csak az én csapatomat promózhatja, kell promóznia. Kicsit gáz lenne, ha Juvésként Real Madrid mezben rohangálna, meg minket követne a hivatalos netes felületein.

UI. Kerlon ne kezd :mrgreen: . Valaki szerint oda akart menni pénzért, valaki szerint Mendes intézte, valaki szerint meg új csapatot kellett keresnie magának és a Juve volt a legjobb opció. Soha nem tudjuk meg.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. augusztus 22., szerda 20:45

Realista24 írta:
Ezt olvastam angolul, hosszabban. Semmi kivetnivaló nincs benne. Ömlengés meg pláne nincs. Szerintem.
Én igazából csak a lényeget szeretném küldeni belőle mindenkinek: soha nem gondolta volna, hogy a juveban fog játszani.

Biztos Perez küldte oda.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. augusztus 22., szerda 20:42

Ezt olvastam angolul, hosszabban. Semmi kivetnivaló nincs benne. Ömlengés meg pláne nincs. Szerintem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. augusztus 22., szerda 20:41

hunmadridista írta:
Realista24 írta:Mi ebben a nyaladzas?
Az egész famílíát zebramezbe öltöztetni és minden helyen tövig benyalni nekik, szerintem eléggé az.
(Bár Őt is megértem, a Realos korszaka lezárult és be kell vágódnia a szurkolóknál)
Roma mezt csak nem vehetnek fel.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. augusztus 22., szerda 20:39

http://www.origo.hu/sport/futball/20180 ... origosport
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1457
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2018. augusztus 22., szerda 20:34

Realista24 írta:Mi ebben a nyaladzas?
Az egész famílíát zebramezbe öltöztetni és minden helyen tövig benyalni nekik, szerintem eléggé az.
(Bár Őt is megértem, a Realos korszaka lezárult és be kell vágódnia a szurkolóknál)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. augusztus 22., szerda 20:30

Mi ebben a nyaladzas?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5114
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: lestat » 2018. augusztus 22., szerda 20:21

hunmadridista írta:Cé ritkán látott nyáladzást tol a Juve felé...

Mint minden játékos aki elmegy A-ból B-be. :roll:
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1457
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2018. augusztus 22., szerda 20:02

Cé ritkán látott nyáladzást tol a Juve felé...

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3724
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2018. augusztus 22., szerda 19:36

Realista24 írta:
kiserik írta:Realista: nem akarok veled ezen összeveszni. Te így gondolod, én úgy. Te így raktad össze magadban a hírek alapján én úgy. Biztosat egyikünk sem tud.
Egyedül az nem tetszik nekem, hogy amint elmegy innen valaki ilyen vagy olyan okokból, az azonnal idióta, fogyatékos, béna, kétballábas, tehetségtelen, pénzéhes faszkalap lesz mindegy mit tett a csapatért korábban.

Ezt meg a margóra az eredeti felvetéshez:
ha úgy gondolod, hogy ez a rendszer aranylabdát hozhatott volna neki, akkor ismét csak Perez volt a béna, ugyanis a legjobbat mindenhol mindig minden körülmények között meg kell fizetni :kacsint:

Az első rész nem rám vonatkozik feltételezem.
A második részhez; egy játékos sosem lehet nagyobb a klubnál. Pérez jól döntött.
+1 Realistának.

Valahogy az az érzésem Perezzel kapcsolatban, hogy otthon röhög, hogy látja, hogy pl. egy angol csapat súlyos százmilliókat költ játékosokra, de ugyanúgy a Barca is, Dembele+Coutinho páros mennyi volt? 300 millió? Kb egy Isco-Asensio párosért meg fizetett 33 milliót talán? :lol:

Nyílván a hazai porondon való dominancia és egy Mbappe Nekem is hiányzik, de szerintem az öreg jól csinálja a dolgokat és teljesen megértem azt, hogy nem engedi a kezéből kifolyni a dolgokat és a klubbot mindig előrébb fogja helyezni egy adott játékosnál.
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. augusztus 22., szerda 18:09

kiserik írta:Realista: nem akarok veled ezen összeveszni. Te így gondolod, én úgy. Te így raktad össze magadban a hírek alapján én úgy. Biztosat egyikünk sem tud.
Egyedül az nem tetszik nekem, hogy amint elmegy innen valaki ilyen vagy olyan okokból, az azonnal idióta, fogyatékos, béna, kétballábas, tehetségtelen, pénzéhes faszkalap lesz mindegy mit tett a csapatért korábban.

Ezt meg a margóra az eredeti felvetéshez:
ha úgy gondolod, hogy ez a rendszer aranylabdát hozhatott volna neki, akkor ismét csak Perez volt a béna, ugyanis a legjobbat mindenhol mindig minden körülmények között meg kell fizetni :kacsint:

Az első rész nem rám vonatkozik feltételezem.
A második részhez; egy játékos sosem lehet nagyobb a klubnál. Pérez jól döntött.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5823
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. augusztus 22., szerda 18:08

Realista: nem akarok veled ezen összeveszni. Te így gondolod, én úgy. Te így raktad össze magadban a hírek alapján én úgy. Biztosat egyikünk sem tud.
Egyedül az nem tetszik nekem, hogy amint elmegy innen valaki ilyen vagy olyan okokból, az azonnal idióta, fogyatékos, béna, kétballábas, tehetségtelen, pénzéhes faszkalap lesz mindegy mit tett a csapatért korábban.

Ezt meg a margóra az eredeti felvetéshez:
ha úgy gondolod, hogy ez a rendszer aranylabdát hozhatott volna neki, akkor ismét csak Perez volt a béna, ugyanis a legjobbat mindenhol mindig minden körülmények között meg kell fizetni :kacsint:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. augusztus 22., szerda 17:36

kiserik írta:Számomra annyira nem hihető, hogy 2017. decemberében, miután átvette az aranylabdát, megerősítette, hogy innen szeretne visszavonulni, majd februárra (a Marca hír szerint a téli átigazolási időszak után csökkentettük a kivásárlási árát) kifundálta azt az ördögi tervet, miszerint nyáron eligazol a Juventusba a nagyobb pénz érdekében, mert ott megtarthatja a reklámbevételei 100%-át (mert valljuk be, ez az igazán nagy pénz, nem a nettó 8-10 millió fizu emelés), és kérvényezte Pereznél, hogy csökkentsék le a kivásárlási árát, Perez pedig, mint igazi úriember, ezt készségesen megtette neki. (bár ha a végén sikerül behúzni Mbappét, akkor basszameg még el is hiszem, hogy minden egy nagy terv része volt :lol: )

Perez és CR kapcsolata viszont különleges volt az elejétől fogva. CR-t Calderon igazolta le. Ezt Perez nem tudta megemészteni soha. Erre rátett, hogy utána minden egyes galaktikus igazolása vagy besült (Kaka, Bale), vagy zátonyra futott (Neymar, De Gea, Mbappe). Ha megnézzük az utóbbi pár évet kijelenthetjük, hogy az emberek tudatában az él, a kupákat köszönhetjük ZZ-nek, vagy CR-nek, de utoljára jut az emberek eszébe Flo papa. Nekem egyértelmű, hogy Perez úgy látta jónak, ha időben megszabadul tőle és még kap egy kis pénzt is érte.

Persze, innen szeretne visszavonulni, HA! Perez a világ legjobban fizetett focistájává teszi. Ezt hajlamosak vagytok elfelejteni minden egyes alkalommal, csak, hogy mosdassátok Cét.

Pérezt meg Bernabéuval emlegetik egy szinten kint, szóval azt, hogy itthon páran így gondolkodnak, kivetíteni általános véleménnyé elég nagy bátorság.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Tjacks
Hozzászólások: 2662
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2018. augusztus 22., szerda 15:56

Teljesen mindegy miért ment el. Örök hála, élő legendává vált. B-) Sok sikert neki, de ez itt a Real Madrid, picsogni senki után nem kell.

1999es szezon óta szurkolok a csapatnak, máig az egyik legjobb élményem a 2006-07es bajnoki menetelésünk, galaktikusok nélkül. (Beckham nem az :smile: )

Brusztolva, kikaparva behúztuk.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8208
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2018. augusztus 22., szerda 15:33

A pénzt tudná, de az európai porondot nyilván nem.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 16 regisztrált és 0 vendég