Mariano

Archívum
Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2751
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Mariano - 7

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2018. szeptember 1., szombat 11:30

Este már játszhat is a srác?
Azért egy fél órára csak kíváncsi lennék rá. :)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mariano - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. szeptember 1., szombat 11:29

Marci77 írta:
Kercsó írta:a vezetőség tavaly nyáron szúrta el, mikor eladták. évközben is látszott, hogy kellett volna egy ilyen kaliberű erőember a csapatba, még ha csak epizódszerep jutott volna neki, akkor is.

Perez helyesen cselekedett azzal, hogy most ráhúzta a 7-es mezt. ezzel is mutatják, hogy a mez elején a címer fontosabb, mint hányas szám és milyen név van a hátán.
De ha el is adjak, egy 10-15 millas visszavasarlasi opciot rarakhattak volna Perezek. Vagy csak sima kolcson.
Franciáknál mind ilyen opció. De mi ezzel a baj? Morata is hasonló áron jött vissza, nem?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Mariano - 7

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2018. szeptember 1., szombat 11:26

Kercsó írta:a vezetőség tavaly nyáron szúrta el, mikor eladták. évközben is látszott, hogy kellett volna egy ilyen kaliberű erőember a csapatba, még ha csak epizódszerep jutott volna neki, akkor is.

Perez helyesen cselekedett azzal, hogy most ráhúzta a 7-es mezt. ezzel is mutatják, hogy a mez elején a címer fontosabb, mint hányas szám és milyen név van a hátán.
De ha el is adjak, egy 10-15 millas visszavasarlasi opciot rarakhattak volna Perezek. Vagy csak sima kolcson.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3912
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Mariano - 7

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2018. szeptember 1., szombat 10:07

a vezetőség tavaly nyáron szúrta el, mikor eladták. évközben is látszott, hogy kellett volna egy ilyen kaliberű erőember a csapatba, még ha csak epizódszerep jutott volna neki, akkor is.

Perez helyesen cselekedett azzal, hogy most ráhúzta a 7-es mezt. ezzel is mutatják, hogy a mez elején a címer fontosabb, mint hányas szám és milyen név van a hátán.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Mariano - 7

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. szeptember 1., szombat 9:47

Sok értelme volt ennek az egésznek. Fizettünk 20 milliót a Lyonnak, hogy játszon náluk egy évet, miközben tavaly is ugyanúgy lett volna helye a keretben, mint idén.

És még így is jobban örülök, mintha Cavani, Mandzukic, vagy bármelyik másik pletykált csatár érkezett volna.

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mariano - 7

HozzászólásSzerző: schranzer » 2018. szeptember 1., szombat 9:18

Nagyon csípem a jatekat, nagyon kellett mar egy ilyen jatekos, o nem az a fajta aki cifrazza, hanem ha odakerul akkor egybol beveri, igazi gólra éhes csatár. Azert az sem semmi hogy a Lyonban elrakott 20 golt tavaly, koztuk voltak nagyon szep golok. Emlékszem, mikor meg itt volt, mindig vartam hogy tegyek be, mert ha csak 20 percre is megy fel, tuti lo egy golt, vagy annak a kozelebe kerul. Szerintem hatalmas potencial van benne, toke is van, egybol elkerte a 7es mezt.

Remélem ma kap egy 20 percet, es egybol elrak 1 golt, odakivanom neki :)
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mariano - 7

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2018. szeptember 1., szombat 8:39

mocsok írta:
ráadásul ez a csávó semmilyen szempontból nem "kicsi"
Ez egy kicsit több info volt a kelleténél. :mrgreen:

:lol:
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2241
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mariano - 7

HozzászólásSzerző: mocsok » 2018. szeptember 1., szombat 8:18

ráadásul ez a csávó semmilyen szempontból nem "kicsi"
Ez egy kicsit több info volt a kelleténél. :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mariano - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. szeptember 1., szombat 8:13

pheco írta:Amig nem CR nyilatkozik valami bantot Modric vagy a Real fele, addig minek szidjatok? Honnan tudjatok, hogy nem baszta le oket ezekert? Modric miert nem nyilatkozott azonnal, hogy nem megy az Interbe?
Abba is belekotni, hogy posztolni mer a mindennapjairol, a Juve edzesekrol meg mar a szanalmas kategoriat surolja :roll:
Nem tudom miert vannak sokan, akik azonnal ellensegesek lesznek azokkal a jatekosokkal, akik tavoznak tolunk.
Most miért mondod? Higut azonnal megkedveltem szinte ahogy elment. :mrgreen: :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Mariano - 7

HozzászólásSzerző: Sierra » 2018. szeptember 1., szombat 1:19

Professore írta:Üdv ujra kicsi!
Ezt már másnál is olvastam, mi ez a buzis megszólítás? :D ráadásul ez a csávó semmilyen szempontból nem "kicsi"

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mariano - 7

HozzászólásSzerző: füst » 2018. szeptember 1., szombat 0:04

Hűha... Hát itt szerintem nem CR-rel van a baj.

petiamadridista
Hozzászólások: 5256
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mariano - 7

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2018. augusztus 31., péntek 23:56

a Juve edzesekrol meg mar a szanalmas kategoriat surolja :roll:
Köszönöm, hogy megfogtad a lényeget. :D

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Mariano - 7

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. augusztus 31., péntek 23:47

Amig nem CR nyilatkozik valami bantot Modric vagy a Real fele, addig minek szidjatok? Honnan tudjatok, hogy nem baszta le oket ezekert? Modric miert nem nyilatkozott azonnal, hogy nem megy az Interbe?
Abba is belekotni, hogy posztolni mer a mindennapjairol, a Juve edzesekrol meg mar a szanalmas kategoriat surolja :roll:
Nem tudom miert vannak sokan, akik azonnal ellensegesek lesznek azokkal a jatekosokkal, akik tavoznak tolunk.

petiamadridista
Hozzászólások: 5256
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mariano - 7

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2018. augusztus 31., péntek 23:38

szerintem meg a slepp rinyálása egyszerűen okádék.
Cronaldo meg csak posztolgatja, hogy hűű de jó a Juvénál. Ki is követem gyorsan, elég már ebből a színházból.

Mariano jó lesz hetesben. Ha beválik azért, ha nem, akkor meg róla könnyű leszedni. Nem nagy ügy.

Visszatérve, bár itt kicsit off, de Cronaldo:

Valahol már írták, és ezzel értek egyet, örülök, hogy Mendest, a portugál díszstricit Perez apó kivágta Madridból mint macskát szarni.
Ez a Coentrao is minek volt itt 7 évet azt nem tudom, de a végén még egy laza 4 miskát leakasztott gyorsan lelépésre. Ez is valami Mendes biznisz volt, 1 passzra emlékszem tőle, semmi másra.
Szart nem ért.
Persze mindig voltak, és lesznek olyan játékosok akiket eladnak Madridban úgy, hogy nem akarnának menni (Robben, Sneijder, Di Maria) nagyobb pénzt akarnak, aztán nem kapják meg, majd lépnek (Makelele, Di Maria) nem fogadják el öregkorukra az új szerződést, vagy a megváltozott helyzetüket aztán helló (Casillas, Pepe) Van aki közülük fröcsög is visszafelé, mert sértve érzi magát, ilyen van, nem nagy ügy, de
1.: Cronaldo miért is?? Így a világ egyik legjobban fizetett játékosa volt 33-34 évesen.
2.: Körbe volt szopkodva, imádta mindenki örök kezdőtagság, félisteni státusz minden lóf.sz. De jó vmit akart, amit nem kapott meg ennyi idősen, ő is lépett rendben jólvan.
3.: De Modric 2 hónapja még a csapattársa volt, most a horvát mit tehet az egészről, valszeg ő is úgy meg volt lepve a távozásával mint olyan sokan szerte a világban. Most miért vinnyog a sok kis Mendes csicska, nem kéne ebben az esetben 2 otthoni bratyizás között szólni?? Nem Perezről van szó, nem a klubról, hanem a volt csapattársról akivel együtt beárazták a világot, mert Cronaldo ne felejtse el, nem csak ő egyedül kellett ehhez.
Modric felé tahóság ez a sírás-rívás, Cronaldo meg vakkanthatna valamit, bár valszeg mélyen fáj neki is, hogy ez a cím most nem az övé lett, amilyen egoista.

Kretén portugál banda, Perez kibaszta azt a stricit, Cronaldo meg mint egy kisgyerek csak néz, hogy most mi van, lehet még le se esett neki, hogy ez új csapat, végleges a buli. Simán el tudom képzelni. :lol: :lol:

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5151
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Mariano - 7

HozzászólásSzerző: lestat » 2018. augusztus 31., péntek 23:37

Ne is vonultassak vissza. Ez egy legendas szam legendas jatekosoknak.

Azt hiszem Del Piero mondta mikor szóba jött a mezszama. Hogy szeretne ha megmaradna meg sokaig h peldakent szolgaljon hogy valaki igenis a 10est akarja jobb lenni mint az oreg DelPiero vagy akarki mas.

Az mas kerdes hogy ez nagyon csunya iranyba is elmehet mint pl a MU-nal ahol a liverpooli Owen is hordta a 7est :lol:
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5852
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Mariano - 7

HozzászólásSzerző: Jim » 2018. augusztus 31., péntek 23:08

azt hiszem nem lehet visszavonultatni mezszámot a spanyol bajnokságban :hmmm:
Raúlt ne hagyjuk ki a felsorolásból :salute:

Avatar
Raúlito
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2018. július 26., csütörtök 14:04
Kedvenc játékosaid: Raúl, Cristiano Ronaldo, Modric, Isco, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mariano - 7

HozzászólásSzerző: Raúlito » 2018. augusztus 31., péntek 23:01

Professore írta:Üdv ujra kicsi! Nem ertem a hisztit. Valszinu hogy tartogattuk a 7s szamot valami nagy nevnek s nem jott ossze. Ha most senki nem kapja meg akkor annak visszavonos ize lett volna amit szerintem CR kedveert/elismereseert nem kene bevezetni. Megkapta Mariano na puff es akkor mi van? Volt itt mar Zizu 5sben es Lass 10sbe stb. A Real Madridban szerencsere sok vilagsztar es legenda megfordult...lassan nem lenne "szabad" szam 10 alatt ha visszavontunk volna minden legenda mezszamat. Ezek csak szamok aki letette a nevjegyet azt ugy sem felejtik el es tisztelni fognak a szurkolok. Tiszteletet megadni/kifejezni meg maskepp is tud a klub ha akar. Persze ehhez eloszor az kell hogy a felek elassak a csatabardot...
Amugy en sokat varok a csavotol. Van benne egy jo adag csibeszseg, arroganciaval es harcossaggal fuszerezve ami nagyon kell egy verbeli tamadonak. Eleg gyors, labdaugyes es jo a lovokeje.
Tökéletes megfogalmazás! CR legendastátuszát szerintem nem lehet megkérdőjelezni - ne feledjük bármit is nyilatkozik a környezete vagy saját maga, az egész a média, tehát a pillanat uralásáról szól, a minnél több like-ról és követőről, vagyis nem őszinte kommunikációról beszélünk - ugyanakkor a szám visszavonultatása is túlzás lenne, mert Puskás vagy Di Stéfano után sem történt ez meg.
"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

Bill Shankly

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5151
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Mariano - 7

HozzászólásSzerző: lestat » 2018. augusztus 31., péntek 22:44

Realista24 írta:
lestat írta:Cr leadta a szintet a real utan. De mi is leadtuk a szintet ezzel a szamozassal...raul,ronaldo...ees Mariano.


Az meg eleg szanalmas ahogy itt paran beszelnek cr rol. De mikor beverte a juvenak 90+ban a tizit mindenki imadta meg fasza gyerek volt. Gyorsan valtoznak itt a dolgok.
Mondjuk Ce es bandája fröcsög Modric győzelme miatt te meg fröcsögsz egy mezszam miatt az állítólagos kedvenc csapatodnal.

Fröcsögök ja.
Szoval a velemeny nyilvanitas mar fröcsögés.
Csak azert mert nem ertek egyet itt mindenkivel.

Csak azert mert jobban tisztelem Ronaldot mint mas hirtelen nem is vagyok madrid drukker. Ok.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Professore
Hozzászólások: 1996
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Mariano - 7

HozzászólásSzerző: Professore » 2018. augusztus 31., péntek 20:36

Üdv ujra kicsi! Nem ertem a hisztit. Valszinu hogy tartogattuk a 7s szamot valami nagy nevnek s nem jott ossze. Ha most senki nem kapja meg akkor annak visszavonos ize lett volna amit szerintem CR kedveert/elismereseert nem kene bevezetni. Megkapta Mariano na puff es akkor mi van? Volt itt mar Zizu 5sben es Lass 10sbe stb. A Real Madridban szerencsere sok vilagsztar es legenda megfordult...lassan nem lenne "szabad" szam 10 alatt ha visszavontunk volna minden legenda mezszamat. Ezek csak szamok aki letette a nevjegyet azt ugy sem felejtik el es tisztelni fognak a szurkolok. Tiszteletet megadni/kifejezni meg maskepp is tud a klub ha akar. Persze ehhez eloszor az kell hogy a felek elassak a csatabardot...
Amugy en sokat varok a csavotol. Van benne egy jo adag csibeszseg, arroganciaval es harcossaggal fuszerezve ami nagyon kell egy verbeli tamadonak. Eleg gyors, labdaugyes es jo a lovokeje.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mariano - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. augusztus 31., péntek 20:35

Nekem nincs hiányérzetem. Ő ilyen, aki mást várt, az maximum magából indult ki. De ennek van realitása.

Ha ujra nyeregbe akart volna kerülni, akkor gratulál Lukanak es oda írja hogy tali az Aranylabda átadom vagy ilyesmi. Ezzel sokak szemében nőtt volna sztem. De ehelyett meg Allegrivel kiteregetik a szennyest is :lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 79 regisztrált és 0 vendég