Cristiano Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.

Visszahoznád a Real Madridhoz?

A szavazás 2022. december 7., szerda 18:56-kor befejeződött.

Igen, de legfeljebb a szezon végéig.
48
35%
Igen, erre és a következő szezonra is.
39
28%
Szép volt, jó volt, de köszi, nem.
50
36%
 
Szavazatok száma: 137

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11238
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. szeptember 7., péntek 0:45

@lukamodric10: "I have a good relationship with Cristiano, he sent me a message congratulating me for winning it. He told me he was happy for me and that I deserved it and he wants to see me soon.”
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9203
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2018. szeptember 6., csütörtök 16:53

Zidane’98 írta:
H.E.H.E. írta:
ehelyett a fullos nő helyett sikerült egy igazi toprongyos fullátlag némbert behúzni, aki lehet jó arc, de lesznek álmatlan éjszakák ismerve az anya-fia kapcsolatot.
Az orosz csaj alkatra is jobban illett C mellé, (jobban mutattak, meg egykorúak is voltak) mint ez a kis tömpemalac :mrgreen:

Irina vibráló tekintetét erre az egytucatra cserélni pfff... :'(
ilyen tipusu torpemalacot keresek, jelentkezni nalam privatban. :mrgreen:

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. szeptember 2., vasárnap 15:45

perez nyomására bappe-neymar is jöhetett volna akkor.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11238
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. szeptember 2., vasárnap 15:42

Jelentések szerint Cristiano Ronaldo legalább három testőrt kért a Juventustól, hogy vigyázzon rá és családjára Torinóban, értesült a Corriere di Torino.

A lap szerint az aranylabdás futballista aggódik a Gran Madre parkban található villája biztonságáért, emiatt arra kérte jelenlegi kenyéradóját, hogy biztosítson az ő és családja számára legalább három biztonsági őrt, akikből egy a családra, egy a villára, egy pedig rá vigyáz a nap 24 órájában.

Eközben a Tuttosport kiderítette, hogy Ronaldo miért mondta vissza az utolsó pillanatban monacói útját. A lap szerint a klasszis még a BL-sorsolással kapcsolatos ceremónia előtt megtudta, hogy a Real Madrid elnöke, Florentino Perez nyomására Luka Modric kapja az Év Játékosa díjat.
Szar is az élet ha a napsütötte spanyol fővársból elmész melózni a gettóba ahol donkorleone a góré. :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. szeptember 2., vasárnap 14:33

V. Mester 77 írta:
dzsi91 írta:...akkor szerintem egyáltalán nem biztos az a mentalitás ami nálunk jellemezte,hanem inkább belső feszültség várható,gyengébb játékosok kitúrása,cimbik igazolásának forszírozása stb...

És akkor szépen le is rombolja a képet magáról, amit itt sikerült neki kialakítani. :kivagyhe:
milyen képet? :lol:

elhitted, hogy nem a saját góljai, statjai, egyéni díjai viszik előre minden egyes alkalommal?
hány és hány példa volt rá? madridistaként gyakran jóhiszeműen elsiklottunk felette, mondván az akarat, a hozzáállás, a profizmus, ez tette naggyá.
talán ezért sem volt kedvencem soha, közömbös számomra, hiába elismerésre méltó, amit letett.
a saját nagysága hajszolása jót tett a csapatnak és profitáltunk belőle, úgyhogy win-win.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2018. szeptember 2., vasárnap 13:52

dzsi91 írta:...akkor szerintem egyáltalán nem biztos az a mentalitás ami nálunk jellemezte,hanem inkább belső feszültség várható,gyengébb játékosok kitúrása,cimbik igazolásának forszírozása stb...

És akkor szépen le is rombolja a képet magáról, amit itt sikerült neki kialakítani. :kivagyhe:
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11238
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. szeptember 2., vasárnap 13:44

Pluszegy petinek a madridistának.Én nagyon kíváncsi leszek,hogy mi lesz ha idén nem nyerik meg.Allegri repül ez szerintem fix.De elkezdenek-e egy 35 éves Cr köré igazolni?

Ami biztos,hogy nem egy 27 éves ronaldo érkezett a 2015ös juvéba.Hanem egy 33 éves Cé igazolt dacból(ez egy fontos tényező szerintem) egy olyan juvéba ami már megjárta a csúcsközelt,nem jött össze de azért még egy utolsó kört ki szeretnének facsarni ebből a chiellini-bonucci-mandzukic féle vonalból.

Cr odaigazolásának oka szerintem nem elhanyagolható.Ide azért jött mert ez a Real Madrid és legendává akart válni a Real Madridban.A juvebtusba meg azért ment mert ő Céronaldo,ha a psg vagy a bayern tett volna olyan ajánlatot ami neki megfelel akkor valószínüleg odamegy. Ez akkor lesz fontos ha hosszab távon lesz sikertelen ott,mert akkor szerintem egyáltalán nem biztos az a mentalitás ami nálunk jellemezte,hanem inkább belső feszültség várható,gyengébb játékosok kitúrása,cimbik igazolásának forszírozása stb...
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

petiamadridista
Hozzászólások: 5272
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2018. szeptember 2., vasárnap 13:34

ja és dzsi91, bocsi a hosszú hsz-ed csak most láttam, most pörgettem végig.
Igazad van, lényegileg ezt írom én is fentebb . :)

petiamadridista
Hozzászólások: 5272
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2018. szeptember 2., vasárnap 13:18

Összességében azzal kezdeném, hogy értem mit akar írni dzsi91, csak kicsit vadul fogalmaz. :D
Azt hozzátenném, hogy én gyakran járok át idegen csapatok szurkolói oldalára, kíváncsi vagyok az ottani véleményekre, hogyan látják ők saját magukat.
Aztán: Szerint az amit ír dzsi91, hogy a Juve tavaly nem volt túl jó, az nemzetközi szinten, bár még otthon is szorult a dolog, végül is ül. Igaz, bár az durva, hogy szart sem ért, de gondolom itt csak a nyelvezet laza kicsit. :mrgreen:
A csoportban sima 2. hely jutott neki, a Valverde-féle Barca nagyon könnyű renvansot vett a 17 áprilisában történtekért, majd ne felejtsük el, hogy bár Higuaínnak megvolt a 2 ordító ziccere a Spurs elleni első meccsen, amit persze ki is hagyott, de az első gól simán világklasszis, igen Higuaínról beszélek, aki szerintem azért nagyon nem rossz játékos, sőőőt, más kérdés, hogy az igazán nagyok alatt van 1 szinttel. Majd a visszavágón Dybala ide vagy oda, de ott is Pipita rugdosta tovább őket, vesztes állásból, úgy hogy simán le voltak focizva, egy nagyon jó (ősszel a gyenge formát mutató, BLt uraló Realt is elverték) de azért nem top 5ös csapat ellen.
Ezt követően mi lefociztuk őket Torinóban. Érdekes volt olvasni a véleményeket odaát az a meccs után. Általános volt az az elképzelés, h az eredmény reális, simán jobb volt a Madrid, és egyébként is sokkal jobb játékosokból állnak. Aztán jött egy visszavágó, ami megváltoztatott pár dolgot.
Kezdeném ott, hogy míg az első meccs 1. félideje inkább xes volt, addig a 2. játékrész sima alázás (persze tudom, volt emberelőny, de az is része a játéknak). A visszavágó 1. félideje szűken a Juvéé volt, egyáltalán nem 2 góllal, a 2. félidő meg xes, de inkább a Madridé. A játék összképét tekintve simán jobbak voltunk, kellett a Juvés mák ahhoz, hogy ők visszajöjjenek xre (a 2. gól potyaszagú, a 3. meg ordító nagy potya volt, mezőnyben sehol sem voltak már akkor a Bernabúban.)
Arra volt az jó, hogy verje mindenki a mellét, a Realt utálók főleg. Kár érte, stabilan le kellett volna hozni, vagy Isconak be kellett volna vernie a ziccereit. Buffonnak nagy napja volt. Mind1, továbbment a csapat.
Ahhoz a meccshez még hozzátenném, hogy valszeg full félvállról vették a srácok, míg a Juvét spanolta a római barcás vakáció ténye. A mi fiaink, meg fura, de valahol érthetően vették lazára, az azt megelőző 2 meccsen csak 7et tettek el annak a Juventusnak.
A nagy feltámadás előtt általános volt a juventinók véleménye arról, hogy a keretük ide gyenge, és Allegri is kicsit beleragadt a sémákba.
Szó se róla, a Juventus kurva jó csapat. A Bayern és a 3 spanyol gigász után ők voltak ott 5.-nek az elmúlt jó 4 - 5 évben. Ez tény. De tavaly már kissé a kiégés jelei mutatkoztak, azon túl!! hogy a legfontosabb csapatrész, a 2015ös csúcshoz (mert az akkor ellenünk elődöntőben nyertes Juve az volt sztem a legjobb, mind korban, mind szervezettségben, mind játékerőben) szerintem gyengültek.
Néztem ezt a tegnapi keretet is. Háááát. Odaát azt vallják hogy ez a legerősebb támadósor a világon. Szó se róla, Cronaldo ha beindul akkor minden van, de Mandzu kicsit alul, Dybala meg szerintem nagyon felülértékelt játékos. Egyik sem férne be e kettő közül a mi kezdőnkbe, Cuadrado, D. Costa vonalat sem érzem egy nagy eresztésnek, LV vagy Asensio konkrétan mind2nél jobb futballista.
A kp sovány, a védelem öreg, és kivált Buffon, aki bár szintén koros volt, de a reflexek ha kellett ott voltak. Ez a volt arsenalos gyerek nem tudom hányadrészét fogja hozni a 40es Buffonnak.
Szerintem a Juve tavaly már gyengébb volt, mint annak előtte pedig az előtte lévő is csak 1-1 párharcra vagy meccsre tudott versenyezni a 3 spanyollal és a Münchennel (ugye 15 Real, 17 Barca) de hosszútávon nem igazán.
Ott, és általánosságban úgy vélik, hogy egy Messi- Cr -féle szupersztár kell ahhoz, hogy ezt a különbséget eltüntessék. Lehetséges. De attól még az alapcsapat, és maga a játék, több ok miatt (bajnokság gyengébb színvonala, a játékosok minősége, Allegri) egyszerűen nincs, illetve nem volt azon a nívón. Lehet, valószínű, hogy egyelőre nem is lesz, de attól még a különbség eltűnhet, ha a kiélezett meccseken Cronaldo villan 2-t a semmiből. Ők is azért erre játszanak, így spekulálnak.
Ez lehet az előre lépés a tavalyihoz képest, más nem, rosszabbak biztosan nem lesznek, ha az ellenfeleik is nagyon feljavulnak, akkor jobbaknak meg biztos nem fognak tűnni, sőt gyengébbnek tűnhetnek!! de nem feltétlenül lesznek azok. De az már az ellenfelektől is függ.
A Bayern meg kva erős volt, persze a 13as, 14es szezont az azóta már kiöregedő és eltűnő kulcsjátékosok miatt nem tudják hozni, akiket nagyon nehéz lesz pótolni, de attól még nagyon erősek. Rutinnal és pici szerencsével mentünk tovább, mert Zidane-t taktikailag nagyon megverte az öreg Jupp.
CR7:
Igen, mind marketing szempontból nagy fogás a Juvénak, mind azon okból amit fentebb már írtam.
Majd a szezon végén, vagy inkább 2-3 év múlva lehet erről igazán ítéletet mondani, hogy ez a váltás megérte -e. Szeptember még csak most kezdődött. A 7es mezből még az ő izzadságát mossák ki :lol:
Szal korai. De, azt már leírtam máshol, hogy eddig a viselkedése kurva szánalmas. Vagy legalábbis a sleppé, de az övé is úgy vélem.
Más ez a dolog, mint amikor Manchesterből jött Madridba, teljesen más. Akkor egy bitang erős csapatból, amely talán a legjobb, de mindenképpen az egyik legjobb volt a világon, ment el egy európában 4-5 évig nem igazán versenyképes, de a brandet a marketinget nézve top3as klubba, ahol 1-1be versenyezhetett a legjobb csapattal és a legjobb játékossal, a Messi vezette Barcával. 9 évvel fiatalabb is volt, simán modóndhatta, hogy én most a tuti PL győzelemket és a MU legenda státuszt dobom, és egy 4-5 éves csúcsprojekt részeként megnyerem a Madriddal a BL-t egy körém épített csapattal és legyőzzük a Barcat ezzel a korosztályom legjobbjává válok, kihívva Messit. Végülis ez 9 év alatt sikerült, sőt már az első 5 évében is. Volt rá idő. Az egy baromság h az MU nem találta az ő utódját. Úgy vélem nem is kereste Fergie, és nem is kellett. CRonaldo eligazolása után továbbra is kiváló csapatot alkottak a vörös ördögök. Bár a zsinórban 4 PL cím nem lett meg (ezt ugye nem rója fel senki? ) A BL-ben meg fura kiesés lett a München ellen (na ott hiányzott Cristiano) ha ott továbbmennek, akkor döntő az Interrel, ki tudja milyen kimenetellel, utána már a Madrid feljött a MU szintjére, 2011ben ettől még bajnok lett a Manchester Angliában, és BL döntős (azt a Barcát nem lehetett megverni, ha CR7 ott lett volna, ha nem, azok akkor tényleg legyőzhetetlenek voltak, hálisten ez már a múlt.) 2012-ben épphogy lemaradtak a bajnoki címről, 2013-ban megint győzelem. Fergie visszavonult és az egész gépezet úgy esett össze, ahogy pl a Barca vagy a Madrid sosem fog. Összességében arról a váltásról elmondható, hogy CR távozásával, lehet h 1-2 trófea ugrott, de a MU ugyanolyan versenyképes maradt, Cronaldo pedig egy még nagyobb projekt részeként építhetett még nagyobb nimbuszt és versenyezhetett a nála kevésbé melós, de tehetségesebb szupersztárral, Messivel. (Ugyanis ne gondoljuk azt, hogy ez a párharc nem tette jobbá egyiket vagy másikat. Érdekes azon lamentálni, és talán érdemes is, hogy Messi eztán hogy kel fel, hogyan edz, hogyan áll hozzá. Már nincs ott a vetélytárs, akit le kell győzni. Ne tagadja senki, mind a 2ben buzgott a másikon való felülemlekedés vágya. Mind2ben. Cronaldon jobban, Messin kevéssbé látszik, de ugyanúgy égett bennük a jobbá és többé válás akarata, kíváncsi vagyok, hogy Messi teljesítményét befolyásolja-e mindez. Ligát nyert eleget, aranylabdát szintén, esetleg a BLért mehet, ez a madridi tripla után. Érdekes lesz, sztem már ő sem lesz a régi, aztán meglátjuk.)
Szóval a 2008-ban BL győztes MU nem Cristiano MU-ja volt, hanem Fergie utolsó nagy generációja, ahol, egyébként persze Cristiano Ronaldo volt a sztár.
És itt érdekes a kanyar, a csavar. A jövőt tekintve, mivel nálunk az edző is lelépett és nagy sztár nem jött, így ha nem leszünk versenyképesek, akkor persze jogtalanul, de az általános (hibás, de attól még általános) vélekedés az lesz, hogy hát persze, mert ez CR Madridja volt. Nem a többi sztár, az edző, nem a Real Madrid nyert, hanem CR nyerte a Realnak a sok BL-t a bajnokságokat. Ez nyilván baromság, de ugyanakkor ha ez mellé még a Juve nyer is egy BL-t 1-2 év alatt , akkor ez lesz a fals szóbeszéd, a világ összes kocsmájában. De.. Ha a Juveval nyer egy bajnokságot, kb kit érdekel, ha a BL nem jön össze, ami benne van, míg a Madrid versenyképes marad, és Cronaldo nem ömleszti a gólokat (Ciro Ferrara mintha előre már magyarázná, ami nem is nagy baromság, tekintve h más a stílus, más a liga is, ott nem mennek a srácok a 4. 5. gólért, csak hogy CR-nek leesen az aranycipő) akkor meg az lesz a mende-monda, hogy baromság volt (sportszakmailag, nem pénzügyileg) otthagyni a tripla BLt nyerő alakulatot.
Úgy vélem, hogy a 2 verzió közül, míg az első is összejöhet, az utókor ítélete fals lesz, a 2. is összejöhet, de!!! és most aki nem Realos nyilván köp, az utókor ítélete igaz lesz.
Jelenleg a Juve közelebb áll az európai elithez mint mi 9 éve, de attól még CRnek már nincs ideje 3-4-5 éves projekteket felépíteni, mert már nem 23-24 éves, és sok most a horizonton feltűnő erősödő riválissal is számolni kell. Akkor már megvoltak a riválisok, csak 4-5 év múlva csatlakozott a Juve és az Atletico a sorhoz.
Úgy gondolom, hogy az igazság hasonló mint a MU-nál, csak több év, több trófea, és egy nagyobb presztízsű párharc öleli körbe. CR7 a mindent nyerő Real Madrid legjobbja volt, és nem a Real Madridnak nyerte a címeket. Ez egy közös játék volt. Hogy lesz –e erre ideje hogy ekkora évtizedes klasszist mutasson?? nyilván nem. Lesz –e ekkora presztízs? Nem lesz. Lesz – e olyan eredményes, hogy BL-t nyerjen, vagy sok gólt verjen? Majd meglátjuk.
Namármost: Remélem versenyképesek leszünk, és legalább egy bajnoki címet elrakunk. A BL-ben sem vallunk szégyent, és a következő pár évben ne az Atletico-Barca, Juve 3asból kerüljön ki a győztes. Akkor már nyugodt vagyok. Azért nem baj, ha a BAB ver egy hármast a Wandában májusban, nem fogok haragudni. :D :D :D

Ennyi.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Csabi » 2018. szeptember 2., vasárnap 12:56

a juve elleni meccsünket nem misztifikáljuk már túl. agyon lettek verve a saját stadionjukban, a visszavágón meg 4-szer jutottak el a kapuig összvissz 3 gólt rúgtak. mi meg végignyomtuk a meccset és minden kimaradt.

kiserik
Hozzászólások: 5838
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. szeptember 2., vasárnap 12:32

Kezd átmenni a dolog a "a Bárszát csak a Bárszá verheti meg" stílusba :lol:

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. szeptember 2., vasárnap 8:16

dzsi91 írta:Mondjuk a tavalyi juventusz már egy zsák szart nem ért.
Azért estünk ki majdnem tavaly. Előtte meg sosem tudtunk túljutni egyenes kieséses szakaszban ellenük (ha jól rémlik). Nem kéne lenézni őket.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11238
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. szeptember 2., vasárnap 1:39

Lehet,hogy a súlyos szavak de most ha megnézem a bayernt tavaly besiktas-sevilla aztán jött a stoptábla. Persze belelehet magyarázni,hogy mekkorát fociztak ellenünk de összességében a 180percben 2szer kellett iparkodjunk.1-0nál münchenben és 0-1nél madridban ami után kökemény 10-10(vagy kicsivel több) percre volt szükségünk,hogy váltsunk és begyötörjünk egy gólt.Nyilván amikor csak az órát akartuk lepörgetni akkor ők domináltak hiszen nekik kellett az eredmény mi meg csak túl akartuk élni valahogy amit legendásan szarul szoktunk csinálni ezt bizonyítottuk már a juventus elleni visszavágón, ahol szintén amint 0-3 lett rögtön váltottunk és bepasszíroztuk őket a kapujuk elé amiből jött a tizi.

Ha végignézzük a bayernmünyten munkásságát a triplájuk óta, csontnélkül átgyalogolnak ilyen arsenalokon aztán jövünk mi vagy a barsza vagy a matrac és mehetnek is haza.Mivel a 8nál előbb nem találkoznak egyik spanyollal sem így persze,ott vannak mindig a végjátékban de tényezőknek nem mondanám őket.Legalábbis nem olyan szintű tényezőknek amilyenként emlegetve vannak vagy emlegetik magukat.

Juve kimaxolta magát 15-17 között, tavaly már a tottenham ellen sem voltak igazán képben, ellenünk meg pláne.Az egészen szürreális visszavágó sokat javít a megítélésükön de a tavalyi juventus szerintem közelébe nem volt már a cardiffi juvénak, akiket szintén kifiléztünk.Ettől függetlenül ők kőkemények voltak 15-17 között.Nem csak felfújták őket mint a bayernt.

Liverpool meg szóra sem érdemes.Aki pepgvárdióla féle Cityről azt hitte ,hogy majd végigalázzák a bl-t azzal nem tudok mit csinálni, de rúgtak 100 gólt egy porto-city-roma vonalnak, a döntőben meg előadtak egy olyan showt ami be is árazta az egész menetelésüket.

Lehet félreértettek.A juve tényező volt az elmúlt években, a tavalyi juve nekem már nem.Mártírt csináltunk belőlük, de már közelébe nem voltak az azt megelőző évek formájának semmilyen szinten.

Matracék elbaszták az őszt de gyanítom,hogy végigmentek volna megint a mezőnyön amíg belénk nem ütköznek valahol.Nálam ők az elmúlt évek főellensége, aztán a juventus.

Az meg semmit nem von le a mi dicsőségünkből,ha kimondom,hogy mennyit is ért ez a liverpool vagy az elmúlt évek bayernje.Aki jött szembe mi ütöttük, legyen az könnyű sorsolás vagy nehéz, bedaráltunk mindenkit. Mondjuk ott a psg, szerintem ők elég szépen végigmentek volna a mezőnyön tavaly csak szerencsétlenségükre rögtön belénk futottak.

Lényeg a lényeg, Céronaldo nem a csúcsjuvéba érkezett.(már ha létezik egyáltalán ilyen) Ő egy korszak végére érkezett meg még egy utolsó lehelletet adni egy már megfáradt brigádnak és edzőnek akik 2(kettő) bukott bl döntőn vannak túl.Nem véletlen volt olyan nyögvenyelős az a scudetto sem tavaly. A csapat már nincs annyira egyben szerintem mint 2 éve, buffon lelépett chiellini is öregebb lett, dybala nem tudott ígéretből klasszissá válni és akkor ott van az a bonucci aki közben megjárta milánót de visszajött bl-t nyerni(egy ilyen visszatérés ugye majd biztos jól sül el ahogy az lenni szokott). A játékosaik nagy része nem klasszis, nincs erős középpálya, ez csak kitaláció.Szimplán jól illeszkedik még egy khedira is a kirakósba. Ez a kirakós viszont egy Cérónaldóval nem lehet ugyanaz a kirakós már.Ha őt ki akarják maxolni és ezzel növelni az esélyeket egy bl győzelemre akkor más stílus, más foci, más keret kell és az edző sem lesz jó.

Nekem kicsit az az érzésem ezzel a Céronaldo-juve házassággal mint a bayern-gvárdiola kapcsolattal volt. Erőltetett és testidegen a klubnak. De azt egy szóval nem mondom,hogy nem nyerhetnek bl-t így is ezzel a kerettel, csak baszott nagyot kell ahhoz menjen Cr és nagyon össze kell álljon minden. Plusz el kéne dönteni,hogy Ronaldo focijával vagy a juventus focijával akarnak bl-t nyerni, mert a köztes utat nehéz lesz megtalálni.Ugye a kecske meg a káposzta... :D Ha Cr idomul a juvéhoz kevesebb gól több hiszti, görcsölés... Ha a juve idomul Cr-hez akkor viszont olyan focit kell játszani ami egyáltalán nem jellemző a juventusra, allegrire és még csak a kellő emberek sincsenek meg hozzá. Szóval nehéz helyzet ez, egy portugál válogatotthoz hasonló menetelés kéne(ezt egyáltalán nem lenézően mondom).Kikaparni,kiküzdeni,kiszenvedni. A bibi csak az,hogy Cr portugál és ott ő megpusztult a sikerért és elfogadta,hogy nem Modricok mozognak mögötte.Klubszinten viszont el volt kényeztetve, nem is mondhatjuk valami ős juvésnak szóval nem hiszem,hogy túl happy lenne egy hasonló bl győzelemmel mint ahogy eb-t nyert.Mind1 már belekavarodtam.

A lényeg,hogy ez egyáltalán nem ilyen egyszerű,hogy a juve már eddig is erős volt és akkor most adjuk hozzá CR-t. A juve tavaly már nem volt olyan érős, CR-t pedig nagyon sok polírozással tudott 33 évesen is a világ legjobbja lenni ami köszönhető,hogy tökéletesen kiegészítették egymást a Real Madriddal,a társakkal,a szurkolókka,az edzővel nem csak játékban, felfogásban is, mentálisan. Na ezt akkor ismételjük meg egy tök más közegben tök más emberekkel,tök más kultúrában.Nem lehet.A portugál verziót viszont össze lehet hozni, kérdés Ronaldo meghozná-e ezt az áldozatot hazáján kivül másnak is.Szerintem hosszútávon nem,úgyhogy ha idén nem sikerül portugál módszerrel bl-t nyerni nyáron allegri "elfárad" és elkezdenek igazolni egy 35 éves játékos köré.

A regényem ellenére is úgy gondolom,hogy Cr legendaként fog távozni torinóbol is,csak nem éppen úgy fog működni ez a bl-t nyerünk dolog ahogy azt elképzeli Céronaldo és a juventus.Mint ahogy nálunk sem 2009ben jöttek a nagy sikerek.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

HusDen2
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2018. július 28., szombat 2:20

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: HusDen2 » 2018. szeptember 2., vasárnap 0:16

dzsi91 írta:Matracék meg mi. A tavalyi juventusról beszélek,az már egy kivénhedt makker Juve volt.Előtte való években maxolták ki magukat.

A bayern fennakad vagy 5 éve az első ellenfelén.

És jól emlékszel, a liverpool európaliga szint,az egész menetelésük az volt.A döntőn bizonyították is,hogy nagyon jó humorérzékkel rendelkezik a teremtő,hogy megcserélte az atletivel őket el-bl döntőn.
Azért ezek nagyon súlyos szavak :ozil:
Ezt másképp is fel lehet fogni nem? Ha igaz is, ahogy jellemezted a bajorokat és az Öreg Hölgyet , akkor úgy is lehet nézni ,hogy minden évben eljutnak, szinte a végéig, hiába öregedő a keret. Ha a Bayern kapusa nem bakizik, vagy CR nem ment meg a tizivel, akkor bármi lehetett volna a BL-ben idén. Azért ezt messze nem húztuk be olyan dominanciával, mint az előzőeket. A Liverpool pedig csak helyben hagyta Pep Cityjét, amiről 10/8 ember azt hitte egyeduralkodó lesz az előző BL szezonban.

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3137
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Pipita » 2018. szeptember 2., vasárnap 0:13

A Bayern az elmúlt négy évben cska ellenünk meg a matrac ellen esett ki, nem? A Juve meg mindig is makker csapat volt, sosem azért nyertek (ha nyertek), mert náluk voltak a legjobb játékosok, vagy mert ők játszották a legszebb focit. Ezt tudják. Bekkelni, harcolni és makkolni. Mindig is ebben voltak kiemelkedőek. Az Európa Ligás csapattal meg igencsak meggyűlt a bajunk, de a te dolgod, ha ígygondolod. Csak ez a fajta arrogancia a saját sikereinket is kicsinyíti, aim szerintem borzasztó hozzáállás. Dehát nem vagyunk egyformák.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11238
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. szeptember 2., vasárnap 0:07

Matracék meg mi. A tavalyi juventusról beszélek,az már egy kivénhedt makker Juve volt.Előtte való években maxolták ki magukat.

A bayern fennakad vagy 5 éve az első ellenfelén.

És jól emlékszel, a liverpool európaliga szint,az egész menetelésük az volt.A döntőn bizonyították is,hogy nagyon jó humorérzékkel rendelkezik a teremtő,hogy megcserélte az atletivel őket el-bl döntőn.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3137
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Pipita » 2018. szeptember 2., vasárnap 0:04

dzsi91 írta:Mondjuk a tavalyi juventusz már egy zsák szart nem ért.

Kicsit fals képet ad róluk a madridi visszavágó.Le lettek rendezve az első meccsen,aztán a visszavágóra Ramos nélkül futottunk ki úgy,hogy barszáék pont előtte egy nappal csináltak magukból bohócot rómában.Persze,hogy a szar is belénk fagyott a gyors juve gól után hiszen ott volt a fejekben ,hogy nehogy úgy járjunk mint barszáék.Közben a juve meg pont fordítva,ha a Roma megtudja csinálni akkor mi miért ne.

Ez már egy kiöregedő generáció volt tavaly is,idén se lettek fiatalabbak,jobbak meg pláne nem.Cr ha hoz egy 27-8 éves formát összekaphatja őket de ilyen játékostársakkal nehéz dolga lesz.

Hasonlóan vannak vakon mint a bayernesek,akik a folyamatos elődöntők miatt meg mert volt helyzetük ellenünk azt hiszik,hogy még mindig tényezők európában.

Ha Cr hajlandó lesz diégó koszta szerepben ezt a moslékfocit végigvinni és 10–15 góllal kevesebbet bevállalni akkor minden happy,mehet a tipikus juve foci 0-0,1-1 és lehet szó bl-ről ha a csillagok is úgy állnak.Minden más esetben focizniuk kéne,hogy a Cr okozta hype ne forduljon át nevetségessé.Ha meg focizni akarnak akkor kuka a fél keret és allegri is és bele kell számolni,hogy a kontinensen lesz minimum 5 csapat akik focizni jobban tudnak ha fejreállnak akkor is.

Meg kell várni az első kemény párharcukat,szóval márciusban re.
Szóval szerinted a Juve meg a Bayern nem tényező Európában? A tavalyi döntőben meg ha jól emlékszem te Európa Liga szintezte a Liverpoolt is. Érdekelne, hogy akkor kik a tényezők Európában, tényleg.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11238
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. szeptember 2., vasárnap 0:00

Mondjuk a tavalyi juventusz már egy zsák szart nem ért.

Kicsit fals képet ad róluk a madridi visszavágó.Le lettek rendezve az első meccsen,aztán a visszavágóra Ramos nélkül futottunk ki úgy,hogy barszáék pont előtte egy nappal csináltak magukból bohócot rómában.Persze,hogy a szar is belénk fagyott a gyors juve gól után hiszen ott volt a fejekben ,hogy nehogy úgy járjunk mint barszáék.Közben a juve meg pont fordítva,ha a Roma megtudja csinálni akkor mi miért ne.

Ez már egy kiöregedő generáció volt tavaly is,idén se lettek fiatalabbak,jobbak meg pláne nem.Cr ha hoz egy 27-8 éves formát összekaphatja őket de ilyen játékostársakkal nehéz dolga lesz.

Hasonlóan vannak vakon mint a bayernesek,akik a folyamatos elődöntők miatt meg mert volt helyzetük ellenünk azt hiszik,hogy még mindig tényezők európában.

Ha Cr hajlandó lesz diégó koszta szerepben ezt a moslékfocit végigvinni és 10–15 góllal kevesebbet bevállalni akkor minden happy,mehet a tipikus juve foci 0-0,1-1 és lehet szó bl-ről ha a csillagok is úgy állnak.Minden más esetben focizniuk kéne,hogy a Cr okozta hype ne forduljon át nevetségessé.Ha meg focizni akarnak akkor kuka a fél keret és allegri is és bele kell számolni,hogy a kontinensen lesz minimum 5 csapat akik focizni jobban tudnak ha fejreállnak akkor is.

Meg kell várni az első kemény párharcukat,szóval márciusban re.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Raúlito
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2018. július 26., csütörtök 14:04
Kedvenc játékosaid: Raúl, Cristiano Ronaldo, Modric, Isco, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Raúlito » 2018. szeptember 1., szombat 23:43

Realista24 írta:
Mondjuk ezzel még várnék, még csak szeptember kezdődött. Cé egyértelmű nem olasz bajnokságot akar nyerni, hanem BL győzelemre akarja őket vezetni. Az meg tavasszal kezdődik. Bár elég necces a csoportjuk.
és mivel lesz jobb a kiszolgálás a lyuvéban a béellben, mint a bajnokságban?

kutyaszar az összes passzuk, sosem kerül helyzetbe ,ha nem maga alakítja ki.

igen, láttam mind3 meccsüket.[/quote]

Azért azt ne felejtsd el Hehe, hogy a talján ligában azért nem kell megszakadniuk, hogy akár "kutyaszar passzokkal" is, de nyerjék a meccseket... A Bl más kávéház, de ott jobban is teljesítenek, 4 év alatt azért csak eljutottak kétszer a fináléig, úgy hogy gyengébb keretük volt mint a Real, Barca, Bayern hármasnak :coffee:
"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

Bill Shankly

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. szeptember 1., szombat 22:39

és mivel lesz jobb a kiszolgálás a lyuvéban a béellben, mint a bajnokságban?

kutyaszar az összes passzuk, sosem kerül helyzetbe ,ha nem maga alakítja ki.

igen, láttam mind3 meccsüket.
Én egyet sem, de a BLben mindig másképpen játszanak. Gondolom :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 39 regisztrált és 0 vendég