Formula-1

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. szeptember 11., kedd 10:32

szerintem is egy jó rallyval kéne levezetnie.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. szeptember 11., kedd 10:29

BLaZE írta:Sajnálom... Viszont még 2 évig láthatjuk egy Sauberben, ahol minden elkezdődött.
Visszavonul, ketlem h elmenne egy olyan csapatba ahol a hatso helyekert kellene harcolni. A toyota mar ugy is jelezte h egy autot fentart neki, mehet rallyzni ha akar, de nem tartom kizartnak h befejezi es megy csaladozni haza
Vissza minden, most latom h alairt a sauberhez :lol:

Avatar
BLaZE
Hozzászólások: 716
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:29
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: BLaZE » 2018. szeptember 11., kedd 10:25

Sajnálom... Viszont még 2 évig láthatjuk egy Sauberben, ahol minden elkezdődött.
halálomig madridista leszek

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27406
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. szeptember 11., kedd 10:22

Gyönyörű lesz, mikor a kis Leclerc elkeni majd Vettel száját. B-) Jobban örültem volna, ha Max ül a Ferrariba, de így is jó.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. szeptember 11., kedd 10:19

Hivatalos, jovore Kimi mar nem a ferrari versenyzoje.
Hat mit lehet erre irni, elete talan legjobb formajaban van erre kiteszik, jon egy 20 eves srac akit nem tehetnek be masodikszamunak, nem hatraltathatjak csak h vettelnek jo legyen, mert azzal ot is tonkre tehetik. Ez egy nagyon rossz dontes, de lehet a ferrari rajott, vettellel a budos eletben nem lesznek bajnokok

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Santi » 2018. szeptember 3., hétfő 11:55

Nem hiszem. A Mercedesnél nem voltak gumiproblémák.
Kimi a friss lággyal nemtudott elmenni a 30+ körös szuperlágyon köröző Bottas mellett sem. Akkor mennyi esély lett volna arra, hogy friss lággyal megtudja előzni az esetleg 6-8 körrel öregebb lágyon autózó Hamiltont? Nulla.

Nem volt itt a taktikában semmi, egyszerűen elszarták a mérnökök a kocsit, ezt be kell látni.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. szeptember 3., hétfő 11:41

Santi írta:
wZoLee7 írta:a merci elso boxutcai trukkjere beugrottak. Mindenki szamara vilagos volt, hogy Bottassal mire varnak majd es mi kesz a forgatokonyv. Egy 2v2 ben sima lett volna, de a ferrari teljesen elfelejtette hogy ott a masik merci. Olyan gumielonyt meg nem lehet tartani egy ilyen palyan.
Sok mindent elbasztak a vörösök a hétvégén, de mondjuk szerintem speciel ebben most pont nem hibázott a Ferrari. Ez a tipikus ha jön Kimi maradj kinn, ha kinn marad Kimi gyere be szituáció volt Hamiltonnak. Ha kinn tartják a finnt, akkor behozzák Hamiltont, friss gumikon odabasz egy erős kivezető kört, elévág és akkor már féltávnál eldőlt volna.

Én továbbra is ott látom a gondot, hogy nagyon kihegyezték a kocsit egy körre, hazai pályán villantani akartak egy első sort, de a versenycsomag szenvedte meg ennek az árát, mert az agresszívabb beállításokkal szétnyírták a gumit hosszú távon. Kimi tökéletes versenyt futott, akár a saját teljesítményét nézem, akár stratégiailag, de egyszerűen tehetetlen volt.
Pont ez az a palya ahol a vegen gumielonnyel latva Kimi mennyire eros volt az utolso szektorban, siman megette volna Hamilton. A ferrarinak addig kellett volna kint tartania ot amig Bottas ele tud visszajonni, en a tv elott ulve egybol gondoltam es mondtam ezt, a kitudja mennyit kereso szakemberek meg siman lebogtek ismet

Avatar
terry76
Hozzászólások: 165
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 21:59
Kedvenc csapatod: RM
Tartózkodási hely: Nyugat Magyarország

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: terry76 » 2018. szeptember 3., hétfő 10:39

RealMadridFanatic írta:
akkor mi? afroamerikai metroszexuális f1 pilóta.
Vagy megtiszteled annyival, hogy képes vagy leírni a nevét normálisan. Az is egy opció lehetne akár.

Néha azért tényleg nso szint megy már itt is, szomorú. :(
Számomra egy sportszerűtlen versenyző,tőlem aztán lehet bàrmi!

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2657
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2018. szeptember 3., hétfő 10:12

akkor mi? afroamerikai metroszexuális f1 pilóta.
Vagy megtiszteled annyival, hogy képes vagy leírni a nevét normálisan. Az is egy opció lehetne akár.

Néha azért tényleg nso szint megy már itt is, szomorú. :(
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Santi » 2018. szeptember 3., hétfő 8:33

wZoLee7 írta:a merci elso boxutcai trukkjere beugrottak. Mindenki szamara vilagos volt, hogy Bottassal mire varnak majd es mi kesz a forgatokonyv. Egy 2v2 ben sima lett volna, de a ferrari teljesen elfelejtette hogy ott a masik merci. Olyan gumielonyt meg nem lehet tartani egy ilyen palyan.
Sok mindent elbasztak a vörösök a hétvégén, de mondjuk szerintem speciel ebben most pont nem hibázott a Ferrari. Ez a tipikus ha jön Kimi maradj kinn, ha kinn marad Kimi gyere be szituáció volt Hamiltonnak. Ha kinn tartják a finnt, akkor behozzák Hamiltont, friss gumikon odabasz egy erős kivezető kört, elévág és akkor már féltávnál eldőlt volna.

Én továbbra is ott látom a gondot, hogy nagyon kihegyezték a kocsit egy körre, hazai pályán villantani akartak egy első sort, de a versenycsomag szenvedte meg ennek az árát, mert az agresszívabb beállításokkal szétnyírták a gumit hosszú távon. Kimi tökéletes versenyt futott, akár a saját teljesítményét nézem, akár stratégiailag, de egyszerűen tehetetlen volt.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. szeptember 2., vasárnap 21:16

p.csabi1 írta:Ez egy vicc.
A négernek minden kétes szituációból jól kell kijönni.
Van mák faktor rendesen neki.
Most is nem ő pördült meg hanem a másik. :lol:
Vettel hibazott, megint. Eldobott iden mar 3-4 versenyt. Villeneuve fogalmazta meg a legjobban ezt az evet, vagy behuzza Vettel, vagy elvesziti, ertsd ezt most nem Hamilton nyeri meg.
Kerdes nelkul a.ferrari a legjobb auto, de ma a merci elso boxutcai trukkjere beugrottak. Mindenki szamara vilagos volt, hogy Bottassal mire varnak majd es mi kesz a forgatokonyv. Egy 2v2 ben sima lett volna, de a ferrari teljesen elfelejtette hogy ott a masik merci. Olyan gumielonyt meg nem lehet tartani egy ilyen palyan.
Vettel nezzen magaba, mert ezt az evet ahogy van elszurta

Avatar
hala real
Hozzászólások: 1182
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:54
Kedvenc játékosaid: casillas, r9, cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: hala real » 2018. szeptember 2., vasárnap 21:14

fasz kivan....most neztem meg a futamot felvetelrol...direkt ra se neztem a facebookra, nehogy megtudjam az eredmenyt, mondom nezek egy jo ferrari 1-2 gyozelmet, erre 20 mp utan kuka az egesz. erdemes volt varni ra. :roll:
Annyi a köcsög , hogy megtelik velük a Nou Camp.

"A szívem inkább fehér, mint gránátvörös-kék” – (R9)

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo

Avatar
terry76
Hozzászólások: 165
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 21:59
Kedvenc csapatod: RM
Tartózkodási hely: Nyugat Magyarország

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: terry76 » 2018. szeptember 2., vasárnap 19:24

Kercsó írta:
terry76 írta: Akoor miert tudta visszaelőzni a csokit a fagyi az elején?A gumi miatt !
szerintem stoppold le ezt a csokizást.

kérdésedre a kérdések:
akkor miért nem tudta megelőzni Bottast-gumi előtt-? És miért nem tudott normális előnyt kiautózni magának egész verseny alatt? Miért hozta ki akkor a csapat, amikor?

soha nem tud a Ferrari érdemben reagálni a Merci taktikai lépéseire. vagy legalább is az esetek 95%ban képtelen.
A ferrari az időnérőre volt kihegyezve ,a merci meg a futamra.nem megyek bele mert én nem csapatnak ,hanem versenyzőnek szurkolok.A csokizásról meg annyit, akkor mi? afroamerikai metroszexuális f1 pilóta. Ok! Legyen az!

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3933
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2018. szeptember 2., vasárnap 17:40

terry76 írta: Akoor miert tudta visszaelőzni a csokit a fagyi az elején?A gumi miatt !
szerintem stoppold le ezt a csokizást.

kérdésedre a kérdések:
akkor miért nem tudta megelőzni Bottast-gumi előtt-? És miért nem tudott normális előnyt kiautózni magának egész verseny alatt? Miért hozta ki akkor a csapat, amikor?

soha nem tud a Ferrari érdemben reagálni a Merci taktikai lépéseire. vagy legalább is az esetek 95%ban képtelen.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

p.csabi1
Hozzászólások: 2231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2018. szeptember 2., vasárnap 17:14

Ez egy vicc.
A négernek minden kétes szituációból jól kell kijönni.
Van mák faktor rendesen neki.
Most is nem ő pördült meg hanem a másik. :lol:
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
terry76
Hozzászólások: 165
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 21:59
Kedvenc csapatod: RM
Tartózkodási hely: Nyugat Magyarország

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: terry76 » 2018. szeptember 2., vasárnap 17:10

Kercsó írta:
terry76 írta: Kimi nem tehetett róla!A gumi az oka!
lószerszámot nem tehet róla. teljesen kuka volt az egész ferrari ezen a vasárnap.
a Merci jól lovagolja meg a szerencsefaktort. míg a vörösek balfszabbnál balfaszabb manőverekkel szállnak ki a VB címből.
Akoor miert tudta visszaelőzni a csokit a fagyi az elején?A gumi miatt !

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3933
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2018. szeptember 2., vasárnap 16:55

terry76 írta: Kimi nem tehetett róla!A gumi az oka!
lószerszámot nem tehet róla. teljesen kuka volt az egész ferrari ezen a vasárnap.
a Merci jól lovagolja meg a szerencsefaktort. míg a vörösek balfszabbnál balfaszabb manőverekkel szállnak ki a VB címből.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
terry76
Hozzászólások: 165
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 21:59
Kedvenc csapatod: RM
Tartózkodási hely: Nyugat Magyarország

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: terry76 » 2018. szeptember 2., vasárnap 16:52

H.E.H.E. írta:a gumi mindenkinek ugyanaz.
hogy mikor rakod fel és hogy tervezed meg a versenyt, az már a csapat.

hozzáteszem, a ferrari perpill jobb autó, ugyhogy rajkönnen is tehet róla, hogy hamilton igy elveri mint a határ szart.

amióta alonso elengedte ezt a sportágat, azóta nem kérdés, hogy minden vébécímet hamilton érdemel meg, akármilyen néger angol.
Alonso elengedte?Ne már :) A hiba a mai versenyen az ,hogy a ferrari beállitasa nem gumikimélő volt,ennyi:) Vettelt sose birtam .Senna ,Hakkinen ,kimi.86 óta 10 évesen.

Avatar
realcamp
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:28
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Iker, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: realcamp » 2018. szeptember 2., vasárnap 16:48

Viszont az az arrogancia még mindig egyszerűen undorító, hogy még külön arra utasítják a pilótákat, hogy tartsanak páros repülést a levezetőn az olaszok előtt, hányom kell...
Magas lóról lehet szép nagyot bukni.Az esetek döntő többségében a mercinek jön ki a lépés,ferrari szerencsétlenkedés ide vagy oda.Talán majd elfogy a szerencse egyszer.
Azt azért megjegyezném,hogy Vettel idei produkciója nagyon nem érdemelne vb címet.De valamiért ettől az arrogáns és olykor picsogós mercitől hánynom kell :lol:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27406
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. szeptember 2., vasárnap 16:47

Mi kell még nekik? Pilóták :) Vettel ma is megmutatta. :lol:

A kis herceg mehetne oda, aztan ujra lehetne ertekelni a dolgokat, hogy kire epitunk kocsit. Van egy erzesem, hogy amiatt nem merik meg meghuzni Leclercet, mert odapiszkitana Vettelnek.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 84 regisztrált és 0 vendég