Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
pavel
Hozzászólások: 962
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 8:30
Kedvenc játékosaid: el Buitre, Fenomén, R.Carlos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: pavel » 2013. szeptember 26., csütörtök 13:06

Hát azért Benzema dolgozott is, nem csak lézengett a pályán. Ez látszott a közeliken is. S nem hinném, hogy azért mert nincs edzésben.
Más: még hogy egy kis csapat szétfut minket?? Muhahaha....nekem az jött le, a mérkőzés nagy részében lötyögtünk, járattun az ellent, idegileg próbáltuk fárasztani őket. Ez be is jött, az utolsó egy harmadban néhány elchei játékos alig állt a lábán. A négusok kicsit felpörgették őket. De hogy szétfutottak minket, azért az minimum véleményes...
Ui.: A tegnapi meccs el lett taktikázva, a játékképe sajnos (szerintem) tök tudatos volt a mi részünkről... :'(
"Éltem át már szép napokat, amikről azt hittem szarok, dehát ezek még szarabbak, ettől lettek szépek azok."

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. szeptember 26., csütörtök 12:58

madridronie írta:Ugyanakkor szerintem az sem megoldás és teljesen elfogadott, normális, hogy ennek a jegyében, minden jött-mentet itt tartunk!
Ilyet nem is említettem. A gyengék úgy is lemorzsolódnak, kevés játéklehetőség után eligazolnak a Getafeba, stb.
Gondolom, Moratara céloztál. Szerintem sem üti meg a szintet, de Madridban óriási kedvenc. Ezt el kell fogadni.
Merci Zizou!

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. szeptember 26., csütörtök 12:54

Korábban azt írtad, hogy a támadóharmad nem elégséges, nincs benne nagy variáció. Nem értek vele egyet.
Isco-DM-Karim-CR-Bale, ez öt ember, három posztra, és akkor még ott van Jesé és Morata. Ennél jobb csak akkor lenne
Majd a szezon végén meglátjuk, hogy mennyire volt ez elég és bőven jó! :)
A vezetőség letette a voksát a keret mellett, nyárig nem lesz változtatás.
Világos, nem hiába mondtam pár hsz.-szel korábban, hogy majd talán jövőre; ettől függetlenül ez a tény az idei évi hiányosságok alól senkit nem mentesít; a lyuk az idén is lyuk marad(t).
Egyetértek nehogy már azt mondjuk, hogy gyenge vagy rövid ez a támadósor hacsak nem történik vmi sérüléssorozat ami sajnos előfordulhat
Most akkor mi van, még is simán rövid lehet; mint ahogy pl. tegnap is az volt??? :hmmm:
Én ezzel nem Jesé ellen beszélek. De jelenleg van egy abszurd helyzet. Nincs megfelelő csatár és tkp csere, vélhetően azért, hogy legyen esélye a két Castillás reménységnek bizonyítani. De jelenleg ott tartunk, hogy nem merjük őket mély vízbe dobni. Na most ha úgysem játszanak, hogy a posztjaik első számú cseréi, akkor felesleges volt nekik helyet csinálni, és többre mentünk volna két tapasztaltabb játékossal. Az igazi probléma ebben az, hogy tudtuk már nyáron, hogy kevesek lesznek, és mégsem történt semmilyen lépés ennek a problémának az orvoslására. Ez egy öngól, és engem ez zavar leginkább.
Ennyi, szóról-szóra!
Évekig azon ment a sírás, hogy nem bízunk a saját neveléseinkben.
Ugyanakkor szerintem az sem megoldás és teljesen elfogadott, normális, hogy ennek a jegyében, minden jött-mentet itt tartunk! :roll: :coffee:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2013. szeptember 26., csütörtök 12:43

ziro4vr írta:n annyit várok a franciától, hogy a bl-ben hozza magát, ott kell tőle igazán a gól. a bajnokságban ha majd összeáll a gépezet, érkezik bőven mögüle is. és erre ő alkalmas, higuain mint láttuk párszor nem
Ne haragudj, de ha már a Real Madrid mezét viseli, és kapja havonta azt az iszonyatos fizetést, akkor minden egyes meccsen, amin pályára lép tegye ki a belét, és ne csak lézengjen a pályán. Ez nem csak rá, hanem a többi játékosra is vonatkozik, ilyen meccseknél úgy hiányzik a Capellos korszak, ahol az a csapat minőségben a maihoz képest kanyarban sem volt, de akarásban, küzdésben magasan a mai felett álltak, ott nem volt lötyögés, nem ismerték az elveszett labda fogalmát.
Ramos idei szezonja hát eléggé kiábrándító, a sárga mindennapos, arc megvan, de teljesítmény elmarad, ha Varane visszatér igazából az ő helyére kellene.
Ami igazán fáj, hogy Elche ellen sem tudunk dominálni, nem tudjuk őket a kapujuk elé szegezni, lényegében egész meccsen pariban vagyunk velük.
Itt valakik a pad minőségével dobálóznak, nem lenne az rossz, csak hát 0 km-s játékosnak beesni nehéz, miért nem lehetett mondjuk ma Jesével, Moratával kezdeni, nem hiszem, hogy rosszabbul jártunk volna velük, aztán becserélni Dm-t, Benzemát, ha baj lett volna.Addig senki se várjon tőlük pluszt, amíg havonta 10-20 percet játszanak.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. szeptember 26., csütörtök 12:31

Évekig azon ment a sírás, hogy nem bízunk a saját neveléseinkben. Most, mikor nem hoznak eléjük egy idegent a padra sok millióért az a baj. Benzema kapott végre egy esélyt Zidane mellett alapkezdőként, közvetlenül mögötte ott van két saját nevelés. Ráadásul még mindig csak szeptember van. Gondolkodjunk már.
Ami a csere TKP-t illeti, Illarra (később Xabi) felépülése után, Casemiro vagy Khedira játszatásával Modric simán feljebb léphet egy sorral, ha úgy van. Tudjuk, hogy ott is klasszis teljesítményre képes. Egy keret nem arról szól, hogy egy az egyben megvan mindenkinek az alternatívája. Özil épp azért lépett le, mert nem akart padozni, de ti váltig állítjátok, hogy a padon elférne egy ilyen játékos. Vagy Mata, aki ahhoz volt szokva a Chelseaben, hogy alapember. Most Mourinho ámokfutását vele kapcsolatban felejtsük el, azt még nyáron senki sem sejtette. Ráadásul ott van Bale is, aki a Tottenhamben nem keveset játszott középen, TKP poszton.
Az a baj egyesek véleményével, hogy hiába akarják takarni a sorok közti mondanivalójukat, elég szépen átjön, hogy bizony az Özil biznisz még mindig szálka a szemükben. Tisztelet a kivételnek.
Ancelottitól pedig jó lenne nem látni ehhez hasonló benézéseket (kezdő, cserék), mert ez a meccs majdnem rajta ment el.
Merci Zizou!

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2013. szeptember 26., csütörtök 12:17

én annyit várok a franciától, hogy a bl-ben hozza magát, ott kell tőle igazán a gól. a bajnokságban ha majd összeáll a gépezet, érkezik bőven mögüle is. és erre ő alkalmas, higuain mint láttuk párszor nem
Nem illik.

Avatar
Zidane
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:16
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Ronaldo, Figo, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Zidane » 2013. szeptember 26., csütörtök 12:16

Ez a tegnapi meccs egy 0 volt.
Egyszerűen szétfutnak minket a kis csapatok, kirakhatjuk az ablakba a jobb játékosainkat, ha nem vagyunk hajlandóak megszakadni a sikerért. Mindezt azzal együtt h Ancelotti érthetetlen dolgokat csinált tegnap (mielőtt bárki nekem esne, kedvelem az olaszt...jó irányba halad).
Lassúak vagyunk, nincs meg a kreativitás....és a középpályánkon pillanatok alatt átszaladnak, mivel Khedira hiányában Modric egyedül nem győzi...hétvégén remélem Illarra kezd.
És még ezt is mind lenyelném, ha nem kapnánk a a hosszabbításban egy nevetséges gólt. A kapus felívelte, az oldalvonalnál meg a játékosuk lefejelte az induló társnak, aki egyedül vezethette a tizenhatoson belülre, miközben Pepe és Ramos volt csak ott, ezt mind úgy h az egész csapat a saját térfelünkön tartózkodott...de hogy miért nem volt hátul se Carvajal, se Arbeloa...vagy épp hol volt Khedira azt nem tudom...ha egyszerűen ott marad a 16nál az egész csapat esélyük nincs egyenlíteni...és nem kellene lenyelnünk az ajándék tizit, merth az inkább az volt...ilyen ráncigálás elég sűrűn előfordul egy-egy pontrúgásnál...én nem fújtam volna be. De h őszinte legyek valahol úgy érzem, h ez már kijárt nekünk, mert ált. minket szívatnak a bírók az ítéleteikkel, de attól ez még ajándék marad...és nem megérdemelt győzelem.
A hétvégén azt akarom látni, h mindenki megszakad a pályán, és h szokásunkhoz híven behúzzuk a derbit. :)

Corleone
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, Ferencvárosi TC
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Corleone » 2013. szeptember 26., csütörtök 12:11

amúgy nekünk miért nem vált be nistelrooy se? miért nem nyertünk Ronaldo Limaval BL-t? Higut miért kellett eladni? :( amúgy Higu sztem nem annyira sz.r mint aminek mi beállítottuk (többek között én)... csak vmi miatt mi nem tudjuk kihozni a csatárokból azt ami bennük van, lásd Lyon-Benzema
Nistelrooy miért nem vált be? Hozott ő két nagyon jó évet, meg jól kezdte a harmadikat is, de aztán ha jól emlékszem megsérült hosszú-hosszú időre. Amiért hozták, azt teljesítette, szerintem.. De ez más téma.

Szerintem itt úgymond az elvárásokkal van baj. Meg is mondom miért: a futball változik, kezd eltűnni a konkrét csatár a pályáról, új posztok jelennek/jelentek meg és átértékelődtek teljesen. Hol csatár Messi? Vagy egyáltalán kit nevezünk csatárnak? Aki az érkező labdát 5-10 méterről berúgja, vagy aki megy, keresi a társakat, passzol, leoszt és mellette gólt is lő, ha tud? Szerintem az utóbbi irányba megy el a dolog, de ez nem újdonság..

A másik pedig a szerepkör, vagy kimondva sokkal inkább a kulcsember. Szerintem nem kell leírnom, hogy kire van kihegyezve a játék jelen pillanatban a Real Madridban, kitől várjuk igazán a gólokat. Most csak a korábbi évekből kiindulva, Cristiano szerezte minden évben a csapat góljainak 40-60%-át. Ami rettenetesen nagy szám, szerintem. Evidens, mondhatni törvényszerű, hogy ilyenkor a többiek kevesebb gólt hoznak, vagy átértékelődik a szerepük, jelenesetben Benzema-é.

Lehet savazni a srácot, mert szíve-joga mindenkinek, de jó ha objektív is marad az ember. Ez azonban így fog maradni, Benzema nem hiszem, hogy minden meccsen többször fog helyzetbe kerülni, mint mondjuk a Getafe ellen hétvégén, mert nem ő a prioritás, nem ő van a hierarchia csúcsán, ő csak egy elem abban. És mint elem, ennél többet nem tud és nem is lehet hozzátenni.
#happyshitting

Avatar
Banán
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. augusztus 24., szombat 13:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Banán » 2013. szeptember 26., csütörtök 12:05

A gól után megpróbáltunk spórolni hétvégére, erre már évek óra ráfaragunk, most már az olasz is tudja és a saját bőrén tapasztalta, hülye lenne megint elkövetni ezt a hibát. Az viszont zavart, hogy lassabban cserélt a kelleténél és nem is először. Jó lesz ez tavasszal, csak maradjunk versenyben.

pulci
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:38
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: pulci » 2013. szeptember 26., csütörtök 12:02

Realista24 írta:
És most hol van? :hmmm: Csak míg az Arsenal, Barcelona már most hegyezi rá a cerkát, nálunk említés gyanánt sem merül/ merült fel.
Nem véletlenül. A vezetőség letette a voksát a keret mellett, nyárig nem lesz változtatás. 1 hónap telt el a szezonból, én kifejezetten örülök, hogy nem arról szólnak a hírek, hogy milyen középpályásokat és támadókat fogunk venni, és azért, hogy Pérezék ezt nyilvánosan ki is jelentették, elejét véve a pletykáknak.

Korábban azt írtad, hogy a támadóharmad nem elégséges, nincs benne nagy variáció. Nem értek vele egyet.
Isco-DM-Karim-CR-Bale, ez öt ember, három posztra, és akkor még ott van Jesé és Morata. Ennél jobb csak akkor lenne, ha Karim helyett mondjuk egy Falcao lenne.

Elég ez a keret, csak okosan kell vele bánni. Tegnap Carlo először hibázott mióta itt van, reméljük tanult belőle.
Egyetértek nehogy már azt mondjuk, hogy gyenge vagy rövid ez a támadósor hacsak nem történik vmi sérüléssorozat ami sajnos előfordulhat ahogy láttuk balhátvéd poszton akkor bőven van elég variálási lehetőség.
Védelembe ha teljesen felépül és bevethető lesz Varane akkor javulni fog a helyzet kp-án ott van modric mellé illara és kázmér csak játszatni is kéne őket khedirát meg mellőzni!
Támadó szekcióban pedig ott van az Isco-DM-Karim-CR-Bale ötös akiket lehet variálni és igen Jesét és Moratát is be lehet dobni természetesen csak ha eredmény megfelelő!
Tegnap óriási mákunk volt de örülök, hogy nem maradtunk le jobban és madridi derbin általában jól szoktunk teljesíteni csak nagyon kell figyelni costa-villa párosra elől pedig még többet mozogni és akkor meglesz a győzelem :salute:

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miVida » 2013. szeptember 26., csütörtök 11:23

Legkisebbtobi írta:
miVida írta:
egyrészt: akkor ezek szerint Pellegrini és Mourinho is jól benézte a gyereket, de mi a fotelból jobban látjuk :agree:
másrészt, ami magyarázat lehet: év eleje van, fáradjon ki kedira, aztán majd jöhetnek a többiek, amikor kell a plusz év közepén. (persze meccs hiányban való szenvedéssel jöhetnénk ilyenkor, de látjátok, az nem érdekli az olaszt, Casillas is csak minden hónapban egyszer véd...tétszerű meccsen) ja és a fáradt kedirát elcseréljük a juvéval télen vidalra ;)
de mindenesetre tény, h fáj neki a gondolkodás, de nem is nagyon az a dolga, ő inkább egy szűrő jelenség (aki kedirán átmegy, az nem marad egészséges), aki lassítja mind2 csapat támadásait :)
Lehet rosszul emlekszem de KHEDIRA (lassan megtanulhatnad a nevet :/ ) Mou baratunk agyszulemenye... Mas szoval Pellegrini-nek koze nem volt hozza... a teoriad... hagyjuk is...
örülök, h másba nem TUDTÁL belekötni :kacsint: (amúgy nem néztem utána, én is csak félve írtam le, hogy pellegrini alkalmazta volna, de mind1). valami miatt ancelotti és mourinho is látta miért kell a pályára... de most komolyan! :x miért ne vágná ancelotti a témát? Ő is megnézi ugyanazokat a real meccseket, mint te, csak ráadásul ő még ért is hozzá, ott van az edzéseken, beszélget a játékosokkal, tudja ki van ott fejben és ki nem, ki az aki alkalmas arra a bizonyos posztra... azért nem hiszem, h annyira fogalmatlan lenne egy edző, aki ezért kap 5milliós fizetést évente...
(amúgy jó leírni, h kedira... próbáld ki)

amúgy azt nem értem, hogy minek kellenének JOBB játékosok? nézzük má meg a bayern, dortmund keretét... superstar mind, hah? :kivagyhe:

a csatár gondokat pedig hagyjuk, mert nincsnek :roll: (télleg nem a csatáron múlik, ki kell szolgálni rendesen a középpályának, really...) amúgy érdemes lenne megnézni pár lyonos benzemas videót, h miért vásároltuk meg...
amúgy nekünk miért nem vált be nistelrooy se? miért nem nyertünk Ronaldo Limaval BL-t? Higut miért kellett eladni? :( amúgy Higu sztem nem annyira sz.r mint aminek mi beállítottuk (többek között én)... csak vmi miatt mi nem tudjuk kihozni a csatárokból azt ami bennük van, lásd Lyon-Benzema
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. szeptember 26., csütörtök 11:15

Amúgy most mondom, hogy nagyon meg fogunk izzadni a hétvégén, mert az Atletico elhitte, hogy letudnak minket győzni. Erősek, míg mi még fejlődünk. Simán benne van, hogy akár kikapunk hazain. Bár ezek után már Carlo utódját keresnék itt páran, és érkezne egy egész lista, hogy kiket kell megvenni télen.
Remy: Te félreértettél valamit. Én nem Carlo utódját keresem. Most ő az edző, én elfogadtam, nyárig nem kell változás, és lehet, hogy utána sem. Csak leírtam azt, amit gondolok, és ami az egyik legnagyobb ellenérvem volt Carlo ellen. Ezek sajnos visszaköszönnek 1-2 meccs után. De Carlot a szezon végén kell és érdemes értékelni. Elárulom, eddig nekem ő pozitív csalódás.
A lista meg, hogy kiket kell venni... Én már nyáron is vettem volna csatárt, plusz nem engedtem volna el Özilt. Ennyi. Én ezzel nem Jesé ellen beszélek. De jelenleg van egy abszurd helyzet. Nincs megfelelő csatár és tkp csere, vélhetően azért, hogy legyen esélye a két Castillás reménységnek bizonyítani. De jelenleg ott tartunk, hogy nem merjük őket mély vízbe dobni. Na most ha úgysem játszanak, hogy a posztjaik első számú cseréi, akkor felesleges volt nekik helyet csinálni, és többre mentünk volna két tapasztaltabb játékossal. Az igazi probléma ebben az, hogy tudtuk már nyáron, hogy kevesek lesznek, és mégsem történt semmilyen lépés ennek a problémának az orvoslására. Ez egy öngól, és engem ez zavar leginkább.
Vagy tegyük le véglegesen mellettük a voksot, és vállaljuk, hogy el fog úszni pár pont rajtuk, vagy hagyjuk is a fenébe, és ragaszkodjunk a korábbi rendszerhez, hogy drága pénzért veszünk megfelelő játékosokat.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. szeptember 26., csütörtök 11:05

miró írta:
Morata-Jesé páros a padról idén nem fognak pluszt hozni.
hát de csatárt nem szabadott hozni mert benzemácska megsértődik,meg nem lesz önbizalma :roll:
Ez is csak a te fejedben létezik.
Szó sem volt ilyenről. Sőt, Perez le szerette volna igazolni Cavanit, ezt a Napoli elnöke is nyíltan elismerte, csak nem volt érte hajlandó kifizetni a 63 milliót (nagyon helyesen), és felesleges licitversenybe sem akart szállni a PSG-nel.
Merci Zizou!

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2013. szeptember 26., csütörtök 11:01

Egy biztos.
Kázmér valamit elcseszhetett,mert játszott Ancelottinál még az elején.
Lehet beszólt valamit.Mindegy.Előbb utóbb úgyis feltűnik majd az újságíróknak aztán kiderítik majd ők. :mrgreen: :lol:

Tényleg gyenge volt a játék,de ezt ő is beismerte.Pepenek meg valaki magyarázza el,hogy nem kell minden labdát felrúgni előre basszus. :'(
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
miró
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 19:47
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miró » 2013. szeptember 26., csütörtök 10:55

Morata-Jesé páros a padról idén nem fognak pluszt hozni.
hát de csatárt nem szabadott hozni mert benzemácska megsértődik,meg nem lesz önbizalma :roll:
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. szeptember 26., csütörtök 10:54

És most hol van? :hmmm: Csak míg az Arsenal, Barcelona már most hegyezi rá a cerkát, nálunk említés gyanánt sem merül/ merült fel.
Nem véletlenül. A vezetőség letette a voksát a keret mellett, nyárig nem lesz változtatás. 1 hónap telt el a szezonból, én kifejezetten örülök, hogy nem arról szólnak a hírek, hogy milyen középpályásokat és támadókat fogunk venni, és azért, hogy Pérezék ezt nyilvánosan ki is jelentették, elejét véve a pletykáknak.

Korábban azt írtad, hogy a támadóharmad nem elégséges, nincs benne nagy variáció. Nem értek vele egyet.
Isco-DM-Karim-CR-Bale, ez öt ember, három posztra, és akkor még ott van Jesé és Morata. Ennél jobb csak akkor lenne, ha Karim helyett mondjuk egy Falcao lenne.

Elég ez a keret, csak okosan kell vele bánni. Tegnap Carlo először hibázott mióta itt van, reméljük tanult belőle.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. szeptember 26., csütörtök 10:50

Te meg csak folyamat azt mondod,hogy nem elég Morata,de nem kellenek ide Riberyk sem a padra...
Így van; nem hogy a padra, a csapatba se nagyon! :(
Matát írod,akit az elmúlt 2 évben 2x válszották meg a legjobb Chelsea játékosnak... :roll:
És most hol van? :hmmm: Csak míg az Arsenal, Barcelona már most hegyezi rá a cerkát, nálunk említés gyanánt sem merül/ merült fel.
híhető a padra.
De ki beszél itt padról; nemcsak fekete-fehér létezik, már mondtam, hogy itt keretben kellene gondolkozni, ahogy pl. a Bayern Münchennél is teszik (bár ott talán már át is estek a ló túloldalára)! De mind1 is, aki akarja úgy is érti a mondandómat, aki meg nem szeretne vele egyetérteni, vagy épp megérteni annak a lényegét, azzal úgy sem lehet mit kezdeni!
Madridronie kollégával sokszor egyetértünk, most sincs ez másképp, én is így képzelném el a keretet. Nekem a tavalyi kerettel sem az volt a bajom, hogy Karim, Higu vagy DM gyenge volt, hanem az, hogy nem volt a padon olyan ember, aki változtatni tudott volna a játékunk képén (papíron volt persze Higu és DM/Modric, de a horvátot leszámítva a többi cserének kuka volt). Ez sajnos idén sem változott. Én nem vagyok sem utánpótlás ellenes, de naív sem, éppen ezért jól tudom, hogy a Morata-Jesé páros a padról idén nem fognak pluszt hozni. Túl rutintalanok még ahhoz, nincsenek hozzáedződve egy kiélezett első osztályú meccshez sem, nemhogy egy BL meccshez. Ez ugyanúgy áll Casemirora vagy Illarára vagy akár Carvajalra, igaz itt a posztból következik az, hogy nem tudnak lendíteni a játékunkon.
Így tényleg lesz majd az egy szem Di Maria.
Igenis kellene ide 3-4 olyan csere ember, akik ugyanazon a szinten vannak, mint a kezdők. Egy cserecsatár, egy csere tkp, egy csere szélső, egy csere védő. Na most ebből Varane és DM van meg, de a tkp és a csatárposzt üresen tátong. Arra nincs megfelelő alternatíva. Pedig őszintén szólva ha sorrendet kellene felállítanom a cserék fontossága között, akkor nálam első a csere tkp, második pedig a csere csatár lenne. Matával és Suarezzel valóban bivaly csapat lennénk. Így viszont a kezdő 11-en múlik minden.
Valahogy így, erről van szó! B-) :agree:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. szeptember 26., csütörtök 10:39

Igazából poén, hogy mi megy itt egy gyenge meccs után. Mindenkinek lehet rossz napja,a igen Carlonak is! Mintha el lennétek kényeztetve a rengeteg sikerrel és gálával... Mit vártok? Minden meccsen 5-0-ra nyerünk?

Ez a világvége hangulat.... ebből kéne filmet csinálni. tuti Oscart nyerne, és a legjobb világvége film lenne a történelemben. Vicc... :roll:

Amúgy most mondom, hogy nagyon meg fogunk izzadni a hétvégén, mert az Atletico elhitte, hogy letudnak minket győzni. Erősek, míg mi még fejlődünk. Simán benne van, hogy akár kikapunk hazain. Bár ezek után már Carlo utódját keresnék itt páran, és érkezne egy egész lista, hogy kiket kell megvenni télen.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. szeptember 26., csütörtök 10:33

madridronie írta:
Csak kíváncsiságból, de te milyen játékosokat igazolnál a padra?
Itt kezdődik a probléma és e tekintetben ez az a pont, ahol a fórum két részre szakad a kérdést illetően; én ugyan is ha tehetném, nem kezdő, pad játékosokban; hanem keretben gondolkoznék, ahol a 23-as keretből la. 15 olyan legyen, hogy ha az egyik játékos kiesik, vagy be kell helyette szállni másnak, akkor minőségileg ne essen már a színvonal (sőt esetlegesen valami plusszal rukkoljon elő) és úgy gondolom, hogy ez egy ekkorra csapatnál (ilyen múlttal, háttérrel és tőkével) nem akkora elvárás ... Ergo én nem kifejezetten padmelegítőkben gondolkoznék, hanem olyan emberekben, mint pl. Di María, aki bőven megkapja a maga perceit és a rotációnak hála simán kezdőszint is lehet; tkp. posztra nálam Özil eladása után Mata (minden szempontból illett volna a csapatba) lett volna az egyik ilyen ember, míg a csatárkérdés egy picit kényesebb kérdés (Karim primátusa és lelkivilága miatt), de Moratanál azért egy jóval tapasztaltabb ember is bőven elfért volna itt! Ami a csatárkérdést illeti nem titkolom, hogy én amellett vagyok, hogy a világ mindenkori legjobb csatárairól híres csapat igen is rendelkezzen 2 bivaly 9-sel (mielőtt a lengyel elkötelezte volna magát a Bayernhez, nálam Lewandowski volt az üldözendő ember, míg az álom a Falcao, Suárez duó egyike), Cristiano ide-oda!

Ez az én véleményem, nem kell vele egyetérteni, sőt lehet fikázni is; egy biztos, hogy ez a keret messze nem tökéletes főleg a támadó harmadot illetően nem az ....
Madridronie kollégával sokszor egyetértünk, most sincs ez másképp, én is így képzelném el a keretet. Nekem a tavalyi kerettel sem az volt a bajom, hogy Karim, Higu vagy DM gyenge volt, hanem az, hogy nem volt a padon olyan ember, aki változtatni tudott volna a játékunk képén (papíron volt persze Higu és DM/Modric, de a horvátot leszámítva a többi cserének kuka volt). Ez sajnos idén sem változott. Én nem vagyok sem utánpótlás ellenes, de naív sem, éppen ezért jól tudom, hogy a Morata-Jesé páros a padról idén nem fognak pluszt hozni. Túl rutintalanok még ahhoz, nincsenek hozzáedződve egy kiélezett első osztályú meccshez sem, nemhogy egy BL meccshez. Ez ugyanúgy áll Casemirora vagy Illarára vagy akár Carvajalra, igaz itt a posztból következik az, hogy nem tudnak lendíteni a játékunkon.
Így tényleg lesz majd az egy szem Di Maria.
Igenis kellene ide 3-4 olyan csere ember, akik ugyanazon a szinten vannak, mint a kezdők. Egy cserecsatár, egy csere tkp, egy csere szélső, egy csere védő. Na most ebből Varane és DM van meg, de a tkp és a csatárposzt üresen tátong. Arra nincs megfelelő alternatíva. Pedig őszintén szólva ha sorrendet kellene felállítanom a cserék fontossága között, akkor nálam első a csere tkp, második pedig a csere csatár lenne. Matával és Suarezzel valóban bivaly csapat lennénk. Így viszont a kezdő 11-en múlik minden.

Más: a tegnapi meccshez annyit, hogy itt nem a 11-es maga a szégyen, mert az nem a mi sarunk, hanem a bíróé. Az igazi szégyen az, hogy szükség volt erre a 11-esre a győzelemhez. Nem érdemeltük meg a tegnapi 3 pontot, főleg nem a 11-es és a dupla potya CR szabi miatt, ez annyi mák, hogy szerintem el is lőttük a szerencsénket erre a szezonra. Mikor Carlo ellen voltam, pont az ilyen meccsektől irtóztam a legjobban, mert rengeteg ilyen gyenge meccset produkált a Milannal és a Chelseavel is (PSG meccseit nem láttam, de gyanítom, hogy volt is sok ilyen), ahol nyögvenyelősen ment a csapatnak, és nem tudott változtatni a csapat játékán. Most szerencsénk volt, de vajon hányszor lesz még szerencsénk? Ráadásul ez a gyengeség egy olyan bajnokságban, ahol 30-32 meccset minimum nyerni kell a bajnoki címhez, az túl nagy hátrány.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. szeptember 26., csütörtök 10:24

Persze nem szép meg minden, de most ez van. Nem történik velünk minden héten ilyen, sőt... mondhatni kijárt.
Jaja,nincs ezzel semmi gond,ilyen a foci,de azért jusson eszünkbe akkor is,ha mondjuk ellenünk itélnek egy ilyet(volt már rá példa,tudom),vagy ha az ellenlábasnak itélnek meg egy ilyet(ilyen is volt már),na mindegy de ha ilyen szituacio adodik(és még fog,ne legyen kétség),akkor jusson eszünkbe hogy "Elche",aztán lépjünk rajta túl... :)
Félreértés ne legyen,örülök a győzelemnek,ha bajnokok leszünk nem fogok rágódni azon hogy ősszel a bíró mit itélt vagy mit nem...
Amúgy meg itt a válasz,nem mindenki antimadridista a spanyol JT-ben... :mrgreen:
Ami viszont nem tetszett,az a hozzállás,Ancelotti "cseréi",meg hogy megint ez a visszaállunk dolog...azt hittem ezt már levetkőztük...de nem.
Tegnap valaki azt irta,elég lenne lejátszani a két klasszikust,hogy eldöntsék ki legyen a bajnok,de a tegnapi meccs megmutatta hogy ez bizony nem így működik...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 91 regisztrált és 0 vendég