Mennyei futball

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3291
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: istimester » 2018. szeptember 13., csütörtök 12:28

El Sie7e írta:mi történt?
Ha elhatározod, hogy baráti társasággal mennél, akkor nem tudsz jegyet venni.

Csak egy jegyet adnak az ID-ra.
Más ID-ját fénymásolva nem fogadják el.

Online nem tudsz jegyet venni, ill. tudsz csak egy kártyára egyet alapon, szóval ismét nem vagy kisegítve, ha többen mennétek. Ráadásul külön helyeken lakunk, úgyhogy senki nem garantálja, hogy online egymás mellé tudsz jegyet váltani. Pedig ügyesek vagyunk, az EB-re is simán megoldottuk :lol:

Csak személyesen tudsz jegyet váltani. Egy megoldás létezik: az egyébként teljesen más munkarendben dolgozó négyünk minden tagja szabit vesz ki, elutazunk 2 órát BP-re, egymás mellé beállunk a sorba és így talán vehetünk egymás mellé jegyeket. Tök életszerű, ugye?

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2649
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2018. szeptember 12., szerda 17:46

istimester írta:Good. A Vidi és az bazmeglsz ismét megoldotta, hogy az el-re ne legessen normálisan jegyet venni.
mi történt?
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3291
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: istimester » 2018. szeptember 12., szerda 17:04

Good. A Vidi és az bazmeglsz ismét megoldotta, hogy az el-re ne legessen normálisan jegyet venni.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. szeptember 5., szerda 11:29

Andrew Dawn írta:
rashidm írta:Én úgy tudom hogy a PSV-nek el kellett adnia, de lehet rosszul emlékszem. Mindenesetre egy német középcsapatba simán elmehetett volna csakhát a pénz...
Igen, csak egy eladó klubnál, mint a PSV a legkevésbé se kiváncsiak a játékos véleményére, hogy ő hova szeretne menni.
Mateja Kezman nyilatkozta egyszer, hogy ő szeretett volna maradni az Atleticoban, megharcolni a helyéért, de a klubnál szóltak neki, hogy vagy elfogadja az ajánlatot, vagy még a fiatalokkal sem edzhet többet...
Ennél azért összetettebb a helyzet, mert ha egy klub pénzt akar csinálni egy játékosból, akkor egyezségre kell jutnia, mert ha kiülteti egy szezonra, akkor utána az értéke drasztikusan csökkenni fog. Erre valók az ügynökök, hogy megoldják ezt a helyzetet.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Andrew Dawn
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2015. március 11., szerda 18:08
Kedvenc játékosaid: Mascherano, Rakitic
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Andrew Dawn » 2018. szeptember 5., szerda 11:27

rashidm írta:Én úgy tudom hogy a PSV-nek el kellett adnia, de lehet rosszul emlékszem. Mindenesetre egy német középcsapatba simán elmehetett volna csakhát a pénz...
Igen, csak egy eladó klubnál, mint a PSV a legkevésbé se kiváncsiak a játékos véleményére, hogy ő hova szeretne menni.
Mateja Kezman nyilatkozta egyszer, hogy ő szeretett volna maradni az Atleticoban, megharcolni a helyéért, de a klubnál szóltak neki, hogy vagy elfogadja az ajánlatot, vagy még a fiatalokkal sem edzhet többet...
3,14159265358979323846264338327950288419716939937510

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. szeptember 5., szerda 11:25

Én úgy tudom hogy a PSV-nek el kellett adnia, de lehet rosszul emlékszem. Mindenesetre egy német középcsapatba simán elmehetett volna csakhát a pénz...

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6655
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2018. szeptember 5., szerda 11:19

Nem kellett volna elmenni Hollandiabol, az az igazsag. Mar a PSV-ben is elkepeszto penzeket keresett, es a karrierje felfele ivelt. Jo helyen volt, mindene meg volt, de penz beszel... Ahogy eljott onnan, a tobb penzert, elindult lefele. Ennyi.
:goat:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. szeptember 5., szerda 10:50

istimester írta:Orosz nyilatkozta, hogy messze nem igaz a médiában elterjedt Rebrov fizu. Megkockáztatja, hogy nem is a léegjobban kereső MB1-es edző. DZSB7 igényei pedig messze túlmutatnak a Fradi lehetőségein.

Egyébként én nem bántom Jujit. Magyar mércével egyáltalán nem rossz a holland-orosz karrier és az oroszokon kívül isten igazából senki sem jelentkezett be érte. Amikor az NSO az Arsenal érdeklődéséről ír, az pletykának és nem megkeresésnek számít. Harminc fölött meg mindegy már ezzel az alkattal.
Nem rossz a karrier, de ez lehetett volna jobb, csak az ügynökével együtt nem kerestek más lehetőségeket a pénzkeresésen kívül.

A fradi meg jobb, ha nem beszél a lehetőségeiről, amíg nyilvánosan hazudnak a költségvetésükről.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. szeptember 5., szerda 10:26

pont ugyanezt mondom, azzal a tudással, ami neki van, teljesen megértem, hogy a pénzt keresi.
én is ezt tenném a helyében.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3291
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: istimester » 2018. szeptember 5., szerda 10:17

Orosz nyilatkozta, hogy messze nem igaz a médiában elterjedt Rebrov fizu. Megkockáztatja, hogy nem is a léegjobban kereső MB1-es edző. DZSB7 igényei pedig messze túlmutatnak a Fradi lehetőségein.

Egyébként én nem bántom Jujit. Magyar mércével egyáltalán nem rossz a holland-orosz karrier és az oroszokon kívül isten igazából senki sem jelentkezett be érte. Amikor az NSO az Arsenal érdeklődéséről ír, az pletykának és nem megkeresésnek számít. Harminc fölött meg mindegy már ezzel az alkattal.

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1985
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2018. szeptember 4., kedd 19:06

Ahogy pl Husztinak kétszer is volt visszaút Európa egyik legjobb bajnokságába (Zenit-Hannover, Kína-Frankfurt), addig Balázs állandóan csak a pénzt hajtotta. Huszti meg amíg lehetett kihozta a karrierjéből a legtöbbet. :salute: Most már azért sokszor elég durván és bunkó módon játszik a Vidiben, de amíg gólokat lő, elnézem neki - amíg nincs belőle komolyabb, jogos pirosból adódó gond.

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3134
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Pipita » 2018. szeptember 4., kedd 13:47

Nyírlugosi hülyegyerek, nem az ő hibája. Inkább az edzőit meg az ügynökeit meg a családtagjait meg a barátait venném elő, akik nem beszéltek a fejével, hogy ember legyél, ne hülye.

Pedig olyan jól indult szegény srác. Örülök hogy nem igazolja le a Vidi.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. szeptember 4., kedd 10:53

H.E.H.E. írta:Azzal a tudassal, ami neki van, nem kell bantani, hogy a penzt valasztja, plane ennyi idosen.

Nem vilagklasszisrol beszelunk, amig valaki fizet neki, addig jatszik is.
Mindig a pénzt választotta.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: kodo » 2018. szeptember 4., kedd 10:31

Kerlon írta: Szerintem mindenki jobban jár, ha nem egy ilyen kiégett emberre veri el a pénzt a Vidi.

Plusz egy.

Kibrusztoljak az El-t aztan odavinnek ezt az evek ota nulla palit a kezdobe? Ne vicceljunk, Haliba nem kéne nekem.

Az a baj a válogatottba vissza fog kerulni, ha Al-ahmedek leigazoljak, pedig kurvara nem kéne.

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. szeptember 4., kedd 10:28

Azzal a tudassal, ami neki van, nem kell bantani, hogy a penzt valasztja, plane ennyi idosen.

Nem vilagklasszisrol beszelunk, amig valaki fizet neki, addig jatszik is.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. szeptember 4., kedd 10:25

ziro4vr írta:Bezzeg ha a bl-be jutottak volna..az EL már nem elég neki, na meg a havi 40 milla is semmi..nehogy ne maradjon benyára meg kurvákra. :lol:
De valaha is kérdés volt nála, hogy pénz vagy karrier?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. szeptember 4., kedd 10:13

Bezzeg ha a bl-be jutottak volna..az EL már nem elég neki, na meg a havi 40 milla is semmi..nehogy ne maradjon benyára meg kurvákra. :lol:
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. szeptember 4., kedd 10:09

ziro4vr írta:Na, szuzi ismét a pénzt választja? Kemény ez a pali nagyon. :lol:
Szerintem mindenki jobban jár, ha nem egy ilyen kiégett emberre veri el a pénzt a Vidi.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. szeptember 4., kedd 9:03

Na, szuzi ismét a pénzt választja? Kemény ez a pali nagyon. :lol:
Nem illik.

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3118
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: babaking » 2018. szeptember 1., szombat 12:58

Reménykedem benne, hogy meg tud ragadni. Nem ártana ha a válogatottban is több külföldön játszó játékosunk lenne.

Ráadásul még mindig csak 21 szóval még jó korban is van. Nem tudom, higgy mennyire kifejezetten szélső, vagy tud e középen is játszani, mert csak 1-2 szer láttam
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 53 regisztrált és 0 vendég