Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2013. szeptember 28., szombat 23:52

Huhh srácok, ez kurva ciki volt... Itt radikális változások, na meg Barca gyengülésnek kéne bekövetkeznie, hogy elérjünk valamit a bajnokságban... Ez vérgyenge volt.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2013. szeptember 27., péntek 10:54

MorataMartin írta:http://www.youtube.com/watch?v=iJMe-1lPmFE A közelinél látszik h a védő lehúzta Pepét! Jogos büntető volt!
inkább hívjuk az esetet úgy, hogy Pepe azt tette amit tennie kellett...érezte hogy a labdára nem lesz esélye, és kicsit keményebb hozzáállással késztette az ellenfél játékosát ugyan erre...már csak esni kellett, és bejött
nem jó érzés ilyennel nyerni, de ugyan már, mennyi ilyen lesz még. ha bajnokságot nyerünk 10-ből 8 barcás ezt az esetet fogja felhozni elsőnek :D

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. szeptember 27., péntek 10:04

Géci írta:
R.M.C.F írta:szerintem is túlzás volt ezt befújni,de hány ilyen van másoknál.....és nincs belőle világi cirkusz.
Persze... ezt senki se kérdőjelezi meg szerintem, hogy ilyen viszonylag gyakran előfordul a nagyvilágban. Most mindenkinek szemet szúr, hogy pont velünk történt... Nekünk meg azért szúr szemet, mert nem vagyunk hozzászokva :roll:
Szerintem inkabb az szur szemet mindenkinek, hogy az utolso utani percben tortent az eset es ezzel mentettunk meg 2 pontot.. Ha tegyuk fel 3-0as allasnal fujtak volna be senki se foglalkozna vele.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. szeptember 27., péntek 9:10

szerintem is túlzás volt ezt befújni,de hány ilyen van másoknál.....és nincs belőle világi cirkusz.
Hát ha csak ilyen szitukat nézünk,ilyenből sok van egy meccsen,tény hogy mindkét játékos marta egymást rendesen.Aztán egy ipponnal a bekk földrevitte Pepet,aki persze gyorsba meg is adta magát... :mrgreen:
Tény,hogy adható de....ha minden ilyet befújnának,akkor lenne 5-6 tizi egy meccsen.Na meg ugye ha ne aggy'isten fordítva történt volna,mondjuk ha Pepe ellen fújtak volna be egy ilyet,a másik oldalon teszem fel,akkor mi is értetlenül ráznánk a fejünket...
Mindegy,megadta,lépjünk rajta túl,és örüljünk hogy nyertünk.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. szeptember 27., péntek 8:17

R.M.C.F írta:szerintem is túlzás volt ezt befújni,de hány ilyen van másoknál.....és nincs belőle világi cirkusz.
Persze... ezt senki se kérdőjelezi meg szerintem, hogy ilyen viszonylag gyakran előfordul a nagyvilágban. Most mindenkinek szemet szúr, hogy pont velünk történt... Nekünk meg azért szúr szemet, mert nem vagyunk hozzászokva :roll:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. szeptember 27., péntek 8:09

szerintem is túlzás volt ezt befújni,de hány ilyen van másoknál.....és nincs belőle világi cirkusz.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. szeptember 27., péntek 7:55

MorataMartin írta:http://www.youtube.com/watch?v=iJMe-1lPmFE A közelinél látszik h a védő lehúzta Pepét! Jogos büntető volt!
Amikor oda vissza megy a kontakt nem szokás ennyit befújni... Maradjunk annyiban, hogy köszi bíró bácsi :mrgreen:
morientes írta:hogy egy vadló hiába száguld mint az istennyila,ha a többi csak legelészik...
Erre egyből felkeltem :lol: :lol: Aláírás gyanús :D

MorataMartin
Hozzászólások: 1514
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2013. szeptember 26., csütörtök 21:28

http://www.youtube.com/watch?v=iJMe-1lPmFE A közelinél látszik h a védő lehúzta Pepét! Jogos büntető volt!

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. szeptember 26., csütörtök 21:06

meglepő lett volna, ha Bale is indiszponált lett volna... Vissza is küldtem volna 50 millióért londonba egyből. :D
Én arra gondoltam Kerlon,hogy egy vadló hiába száguld mint az istennyila,ha a többi csak legelészik... :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. szeptember 26., csütörtök 21:00

morientes írta:

Kód:

 Tegnap kellett volna egy egészséges bale és úgy kifoltoztuk volna a vala*****kat hogy még wenger is elpirulna a láttán. 
:D :D :D
Ö,hát ebben egészen biztos vagyok... :mrgreen:
Ezzel csak az a bajom,hogy tegnap úgy indiszponált volt szinte az egész csapat,ahogy kell... :hmmm:
meglepő lett volna, ha Bale is indiszponált lett volna... Vissza is küldtem volna 50 millióért londonba egyből. :D
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. szeptember 26., csütörtök 20:52

Kód:

 Tegnap kellett volna egy egészséges bale és úgy kifoltoztuk volna a vala*****kat hogy még wenger is elpirulna a láttán. 
:D :D :D
Ö,hát ebben egészen biztos vagyok... :mrgreen:
Ezzel csak az a bajom,hogy tegnap úgy indiszponált volt szinte az egész csapat,ahogy kell... :hmmm:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: primrose » 2013. szeptember 26., csütörtök 20:37

miVida írta:lehet, hogy az én írásaimra célzott :mrgreen:
mondjuk ez még el is képzelhető... :roll:
But he is a good boy...

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miVida » 2013. szeptember 26., csütörtök 20:32

lehet, hogy az én írásaimra célzott :mrgreen:
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. szeptember 26., csütörtök 20:22

Lehet hogy az összeadás is nehezen megy.....akkor mondjuk érhető ha ez bonyolult.

:|
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. szeptember 26., csütörtök 20:06

vito írta:nagyon szar lett ez a fórumos oldal egyszerüen egy nagy összevisszaság az egész nem lehet rajta eligazodni
Attól, mert a kacsa nem tud úszni... :) Csinálj jobbat és szólj, ha kész vagy, mert kíváncsiak leszünk a te munkádra!
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. szeptember 26., csütörtök 19:57

Köszönjük az építő jellegű kritikádat. Senki nem kényszerít az itt történő eszmecserében való részvételre. :)

vito
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2013. július 21., vasárnap 17:09

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: vito » 2013. szeptember 26., csütörtök 19:55

nagyon szar lett ez a fórumos oldal egyszerüen egy nagy összevisszaság az egész nem lehet rajta eligazodni

Avatar
dzsihad91
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Raúl, Casillas, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo...
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsihad91 » 2013. szeptember 26., csütörtök 15:28

___Samy___ írta:egyébként talán nem véletlen, hogy a két újonccal gyűlt meg leginkább a bajunk idáig
most a lehető leglelkesebbek, nem ismernek elveszett labdát, és ha a real madrid az ellenfél mindenki vérszemet kaphat
biztos vagyok benne, ha 5 fordulóval később találkozunk velük meg a villarreallal, akkor minimum 2 lenne közte a javunkra

de talán jó is volt ez így, carlo jobb ha minél előbb tudja kezelni ezt a fajta helyzetet is
Tudom ,hogy a barca nem egy nagy múltú klub ( :mrgreen: ) de azért igazán vérszemet kaphatnának ezek a kiscsapatok akkor is amikor Messiék ellen tolják...

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. szeptember 26., csütörtök 15:16

Tegnap kellett volna egy egészséges bale és úgy kifoltoztuk volna a vala*****kat hogy még wenger is elpirulna a láttán.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. szeptember 26., csütörtök 13:29

egyébként talán nem véletlen, hogy a két újonccal gyűlt meg leginkább a bajunk idáig
most a lehető leglelkesebbek, nem ismernek elveszett labdát, és ha a real madrid az ellenfél mindenki vérszemet kaphat
biztos vagyok benne, ha 5 fordulóval később találkozunk velük meg a villarreallal, akkor minimum 2 lenne közte a javunkra

de talán jó is volt ez így, carlo jobb ha minél előbb tudja kezelni ezt a fajta helyzetet is
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 70 regisztrált és 0 vendég