Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. szeptember 16., vasárnap 14:33

Engem csak az aggaszt kicsit, hogy eddig ket meccsunk volt komolyabb csapatok ellen es egyiket se huztuk be. Mig a Barca a tegnapi szenvedos meccset is megnyerte valahogy. Viszont azt erzem, hogy szerdan nagyon megverjuk a Romat :D

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Faust » 2018. szeptember 16., vasárnap 14:20

En piszkosul elveztem a tegnapi meccset, igazi adok-kapok spanyol rangado volt, lukteto jatekkal. (Sokan ezt a focit hianyoljak amikor panaszkodnak, hogy mennyire gyenge a spanyol bajnoksag. Most akkor mi van?)

Sokan elfelejtik, hogy helyezestol fuggetlenul azert a Bilbao nem egy rossz csapat, ellenunk mindig felszivjak magukat. A gyilkos oszton tovabbra is hianyzik elolrol, de az uresjaratok ellenere abszolut jo a focink. Megkockaztatom, jobb (szebb), mint Zidane alatt barmikor is volt. De meg ernie kell a dolgoknak. Nem lesz itt problema szerintem, paran ugy irkalnak itt mintha legalabbis romma vert volna minket az Athletic. Komolytalan.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. szeptember 16., vasárnap 13:58

Babinho írta:reeed_atival értek egyet, abszolút nem látom rossznak az eddigieket és a tegnapi meccset. Sőt kifejezetten élveztem a tegnapi meccset, igazi klasszikus rangado, jó volt a bilbao is.
Nálunk több jó teljesítmény is volt. A végső gól hiányzott. Majd eljon Mariano ideje is, remélem a Roma ellen már láthatjuk.

Jo. De itt mindenki azt varja hogy nem veszítünk pontot. Bezzeg a BL győzelem utan...
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3155
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Babinho » 2018. szeptember 16., vasárnap 13:53

reeed_atival értek egyet, abszolút nem látom rossznak az eddigieket és a tegnapi meccset. Sőt kifejezetten élveztem a tegnapi meccset, igazi klasszikus rangado, jó volt a bilbao is.
Nálunk több jó teljesítmény is volt. A végső gól hiányzott. Majd eljon Mariano ideje is, remélem a Roma ellen már láthatjuk.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5115
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2018. szeptember 16., vasárnap 13:45

kár lenne temetni az évet. válogatott szünet után egy x a San Mamesben nem a világ vége. mindig is kemény meccsek voltak Bilbaoban. új koncepció persze hogy lesznek gyengébb meccsek és amúgy is a bl után mindenki "aláírta" az átmeneti évet most meg az egyik legnehezebb idegenbeli meccs után már elment minden. adjunk időt a dolgoknak.

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2743
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2018. szeptember 16., vasárnap 13:27

Én nem érzem annyira gáznak a helyzetet és az egyes játékosok lehúzkodását sem értem.
Egy nagyon jól szervezett csapat ellen játszottunk, akik 3hete csak erre a találkozóra készültek, nálunk meg hét közepén estek vissza a játékosok, a válogatott meccsek miatt.
Ha picit több szerencsénk van és nem fog ki ilyen napot a kapusuk, akkor simán nyerhettünk volna.
Nálam akik gyengébbek voltak, az Modric(már a válogatottban is) és Ramos is csinált hajmeresztő dolgokat.
Asensio bármennyire is nem Bappé szint, szerintem marha jól tolta, aktív volt végig, az a labdaátvétel parádé volt, akárcsak a végén a megindulása, kár, hogy nem tűzte rá a balossal.
Benzema is küzdött, de felőrlődött ott középen egyedül, kár érte, hogy nem döntött a végén, most akkor Isten lenne kb.
Lopi jól vette észre, hogy kell a brazil középre, stabilabbak is lettünk a másodikra.
Isco is adta magát nagyon Modric helyett.
Aztán ami ugye gond volt még, hogy Benzema egyedül brusztolt középen és ahogy sokan írták én is behoztam volna mellé Marianót, mert ő ebben baromi jó lehetett volna azzal a fizikummal, ami neki van és ezáltal Benzi is levegőhöz juthatott volna.
A szélső védőink rendre középre húztak be, kétcsatáros játéknál nálam mentek volna a szélre, Isco meg Kroos pedig megpróbálta volna tömni lasztikkal Benzemát és Diazt.

Professore
Hozzászólások: 1972
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Professore » 2018. szeptember 16., vasárnap 12:16

kiserik írta:Egy kicsit aggasztó a tegnapi játék nekem. Szép szép amit csinálunk, de valahogy nem az igazi. Egy fegyelmezett, jó csapat ellen kevés. Sok passzal, sok mozgással operálunk, de ha szervezetten feláll egy csapat, akkor meg vagyunk lőve. Egy dolog hiányzik ami nélkül necces lesz az év. 1v1. Adogatunk össze vissza, de senkit nem vernek meg a fiaink egy az egyben így nem tudunk emberelőnyt kialakítani, zavart az ellenfél védelmében.
Érdekes volt tegnap megfigyelni, hogy a szélsők (Asensio, Bale) folyamatosan a vonal mellett tanyáztak és a felfutó védők mentek be inkább a 16-os sarka felé. Ezzel szinte teljesen kizártuk a beindulásokat, kiugratásokat a játékunkból, illetve kevesebb lehetőséget adtunk Asensionak és Balenek a kapu támadására. Ezt nem nagyon értettem, hogy ebben mi a jó, mert mindkettőnek jobb a lövője, mint a védő párjaiknak.
Aki nekem nagyon nem tetszett, az Ceballos volt. Szaladgált össze vissza becsülettel (általában légüres térben), de ha megkapta a labdát is, főként gyorsan leadta valamelyik biztos társnak és kész. Előre kb semmit nem mutatott, hátra meg még kevesebbet. Ügyes gyerek, de ha nem mer játszani, akkor nem fog kijönni ami benne van.
Lopi fele letszamfoleny recept: Ramos vagy Varane felfut a 16 magassagaig es ha elvesztjuk a lasztit akkor fejvesztve rohan mindenki.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11193
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. szeptember 16., vasárnap 11:40

wZoLee7 írta:
dzsi91 írta: A kedvenc jelenetem tegnapról benzema 90ik perces passza amikor lőni kellett volna.Szerintem az a szitu tökéletesen leírja az idei Real-t.
arra gondolsz ahol legurította balra, rosszul? mert én azután a jelenet után kiszálltam a meccs nézésből :lol:
Azaz,esküszöm az ilyenektől rémálmaim vannak.Inkább rúgja ki a stadionból,vagy rúgjon luftot,de bassza rá.

A másik nekem Marcelo meg Modric továbbra is jóllakottnak tünik.Teszik a dolgukat és ennyi.Kialudt a tűz.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13112
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. szeptember 16., vasárnap 11:31

dzsi91 írta: A kedvenc jelenetem tegnapról benzema 90ik perces passza amikor lőni kellett volna.Szerintem az a szitu tökéletesen leírja az idei Real-t.
arra gondolsz ahol legurította balra, rosszul? mert én azután a jelenet után kiszálltam a meccs nézésből :lol:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11193
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. szeptember 16., vasárnap 11:30

Hát összességében nagyon sajnálom,hogy idén elmarad a 100%os bajnoki cím. De a veretlen aranykupa még meglehet.

Én nagyon nem tudok megbarátkozni lopi játékával.Egyszerűen ez a meddő mezőnyfölény nekem unalmas és a keret 90%a nem erre lett teremtve.Megcsinálják mert klasszisok de ez nem az ő játékuk.Kíváncsi lennék rá,hogy ha Cr marad akkor is ezt a sok passzos dolgot erőltetné lopi vagy alkalmazkodott volna.Ez a játék egy messi nélkül egyszerűen kevés.

A kedvenc jelenetem tegnapról benzema 90ik perces passza amikor lőni kellett volna.Szerintem az a szitu tökéletesen leírja az idei Real-t.

De semmi pánik a barsza is szar, a kicsik ellen meg gyüjtögetni kell a pontokat és meg lesz a veretlen bajnoki cím.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13112
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. szeptember 16., vasárnap 11:21

Szerintem Modriccal semmi baj nem volt tegnap sem, túl nagy terület jutott neki és Kroosnak amíg Ceba a pályán volt, sokat kellett befutni, de a labdát még szabálytalanul sem lehetett tőle elvenni. Miután Isco beállt, támadás indulásnál gyakran volt hátrébb mint Casemiro, de ha előre ment Casemiro ott maradt hátul, az első félidőben ilyen nem volt Modric és Ceballos esetében. Ilyenre figyelni kell ha támadóbb kp hármassal futunk ki. Egyébként ilyenkor kellene azt mondani, hogy Asensio pad, és mariano be, 4312, elöl Mariano adott, Bale és Benzema meg szeret elmozogni, mert tegnap is a 433-munk a szélen nem ért semmit, még jó beadásunk is alig volt

kiserik
Hozzászólások: 5823
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. szeptember 16., vasárnap 11:17

Egy kicsit aggasztó a tegnapi játék nekem. Szép szép amit csinálunk, de valahogy nem az igazi. Egy fegyelmezett, jó csapat ellen kevés. Sok passzal, sok mozgással operálunk, de ha szervezetten feláll egy csapat, akkor meg vagyunk lőve. Egy dolog hiányzik ami nélkül necces lesz az év. 1v1. Adogatunk össze vissza, de senkit nem vernek meg a fiaink egy az egyben így nem tudunk emberelőnyt kialakítani, zavart az ellenfél védelmében.
Érdekes volt tegnap megfigyelni, hogy a szélsők (Asensio, Bale) folyamatosan a vonal mellett tanyáztak és a felfutó védők mentek be inkább a 16-os sarka felé. Ezzel szinte teljesen kizártuk a beindulásokat, kiugratásokat a játékunkból, illetve kevesebb lehetőséget adtunk Asensionak és Balenek a kapu támadására. Ezt nem nagyon értettem, hogy ebben mi a jó, mert mindkettőnek jobb a lövője, mint a védő párjaiknak.
Aki nekem nagyon nem tetszett, az Ceballos volt. Szaladgált össze vissza becsülettel (általában légüres térben), de ha megkapta a labdát is, főként gyorsan leadta valamelyik biztos társnak és kész. Előre kb semmit nem mutatott, hátra meg még kevesebbet. Ügyes gyerek, de ha nem mer játszani, akkor nem fog kijönni ami benne van.

Professore
Hozzászólások: 1972
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Professore » 2018. szeptember 16., vasárnap 10:44

A helyzet az hogy ilyesmire szamitotta/szamitok iden. A kiscsapatokat megszorjuk a nagyok ellen meg necces lesz. A baj az hogy ez semmire sem lesz eleg. Barca, Atm, Valencia, Sevillia, RSociedad ezek mind kemenyek lesznek idegenben + meg a Betis is valoszinuleg a kicsik kozul. Ez nagyon sok pont...es sokat kellene javulni ahoz hogy a 2/3t gyozelemmel abszolvaljuk.
Ami engem aggaszt az Modric formaja. Nagyon nem megy neki de egyreszt a vb miatt ez ertheto. Viszont ha ez sokaig igy megy akkor baj van mert Ceba meg nagyon nem szint, Isco meg megint nem konstans. Kazmer se eppen optimalis Lopi fele jatekhoz es meg csak a kp-nal jarunk... Szepen latszik hogy a nyaron kellett volna egy kiler csatar es Kazmer helyere egy gyorsabb, labdaugyesebb playa. Mariano meg szotyizik mig LV jon be eldonteni meccset. Nagyon nem koser ez igy de alakulhat meg szezon kozben. A Roma ellen ismet eroproba. Hajra!

Avatar
Raúlito
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2018. július 26., csütörtök 14:04
Kedvenc játékosaid: Raúl, Cristiano Ronaldo, Modric, Isco, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Raúlito » 2018. szeptember 16., vasárnap 1:08

Szerintem nem volt a meccs annyira vészes. Hajlamosak vagyunk elfelejteni az értékeléskor, hogy nem légüres térben fociznak kedvenceink; van egy ellenfél is a pályán... A Bilbao mindent jól csinált, amit Berizzo eltervezett: többnyire fegyelmezetten védekeztek, sokszor tördelték a játékot taktikai faultokkal és keményebb belépőkkel - az hogy ezt a játékvezező miért hagyta, rejtély :-@
A csapat nem játszott rosszul, de kevés igazi ziccert dolgoztak ki Benzemáék és azt a keveset se tudták értékesíteni, ezen múlott a meccs.
"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

Bill Shankly

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2018. szeptember 16., vasárnap 0:36

Teljes mértékben egyetértek az előttem szólóval. Annyit hozzátennék, hogy szerintem Ramosnak nagyon sok ilyen meccse lesz idén, szezon elején is leírtam. Első rangú kapitány, a legnagyobbak közül való, de nagyon kezd az idő eljárni felette, az arca meg egyre nagyobb. Mondjuk amúgy van is mire neki. Ha most Varane nem menti a helyzetet párszor, még látványosabban leszerepelt volna.
Mindenki látta nyáron, hogy baj lehet abból, hogy megint elfelejtettük megerősíteni a csaspatot. Ez nem Girona volt, itt kijönnek a hiányosságok. Ha csak még a saját tudása alatt is mélyen játszó Lucasokat vagy akár megváltóként várt (nem az) Marianokat tudunk beküldeni, akkor baj van. A Real Madridban a középszer kevés. Ha a legjobbak akarunk maradni, akkor a legjobbak közül kell néhánynak itt játszani. Ha gyengülünk, vagy stagnálunk minden évben, akkor az elmebeteg módon pénzt szóró riválissal nem fogjuk tudni felvenni a versenyt, hiába lesz esetleg szép stadionunk.
A játékunk csiszolódni fog, jobb lesz, Lopi próbál dolgozni, de a keret nem elég mély, öregszik, és így piszkosul nehéz dolga lesz, ha valamit el akar érni. Most nem volt szerencsénk, ezen a nehéz helyszínen is simán nyerhettünk volna, de semmi nem jött össze, az ellenfél meg persze talált egy szar gólt, és oltári mázlijuk volt, hogy nem pontozódott ki senki tőlük. Azt még azért hozzá kell tenni, hogy ettől a Raúl Garciától köcsögebb játékost még életemben nem láttam, Costára meg pikére is köröket ver.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13112
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. szeptember 16., vasárnap 0:07

A meccs alatt is többször írtam, nekünk sem áll rosszul ez a sok passzos játék, csak nálunk nincs senki aki lőni is akar a végén. Bale próbálkozott de ma neki nagyon nem ment, onnantól meg ha az ellenfél védők jól helyezkednek Benzemara megvagyunk lőve. Asensio szinte semmivel sem próbálkozik, amikor meg ordító helyzetbe kerül 50-50, ma nem sikerült belőni.
Kicsit csalódtam Ceballosban, de még nagyobbat Ramosban. A kapitány ma leszerepelt, egy dolog, hogy védekezésben nem érzi, de miért kell sokszor a flegma megoldást választani, bele is hibázott nem egyszer. A szabadrúgásnál amit Isco kiharcolt voltam rá nagyon dühös, látszott élőben, hogy Isco is azt hitte lőheti, őszintén, van aki szerint Ramos jobb szabadrúgáslövő a 16-osról? nem mondom, ha messzebbről kell, jobb lábas szituból, erővel, akkor lehet, de onnan egy Isco vagy egy Kroos 10x veszélyesebb. Ma inkább érezte magát csatárnak, erről le kell szoknia vagy jöhet Nacho, hátul kell a stabilitás, és bármennyire hiszik azt páran, az Casemiroval sincs. Első félidőben sem az volt a baj, hogy ő nem volt a pályán, Ceba kevés volt, de még így is összeségében az első két cserénk rendben volt, na de aztán mit akartunk? Komolyan ezt valaki magyarázza el nekem. 1:1 az állás, a csere pillanatában mi nyomtunk, miért egy újabb spanyolt küldtünk be, aki elpasszolgat, de a kapura nem veszélyes, miért nem Marianot? Értem, nem akartunk felállást váltani. 12 perc volt hátra, ha nyerni akarunk valami kell, érzésem szerint mi ma megelégedtünk a döntetlennel, és hát ha összejön. Csak ezt tudom elképzelni, LV jobban tud védekezni, stabilabb a jobb oldal, mást én nem tudok, hát ha ti igen.
Nem baj, döntetlen, barcanak is lesz ilyen, de ha nem megy Balenak, Benzemanak, akkor kell előre valaki aki rúgja a kaput is, mert a sok passzunk után ma is Marcelonak kellett már lövéssel próbálkozni...

Szerintem egyébként ilyen meccsen a végén együtt kell feltenni a Benzema-Mariano duot, teret tudnak nyitni egymásnak, és Benzi amúgy is szeret vissza vagy szélre lépni

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7385
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2018. szeptember 16., vasárnap 0:05

Jim írta:
Steve írta: Kellett volna mellé még valaki aki elrakhatja a bogyót,amit előtte a spanyolok kigurigáztak..,
Ennyi.
így jogos
kell 1-2 játékos előre, Benzema mellé, elé
mindenki ezt hiányolta egész nyáron
Marianot használni, más nincs
Igen. Ma meg lehetett volna próbálni, rosszabb nem lett volna véleményem szerint.

De lehet, hogy ő is eltűnt volna, mint Benzema. Mert a francia ma dolgozott, kapart, szerintem jól is tette a dolgát, de labda nem jutott el hozzá. Nem az volt, hogy ő elpuskázta a lehetőséget.

Lehet Marianohoz uúgy nem ment volna el a labda.

Utólag okos az emeber, de a Bilbao ma jó munkát végzett. Átfutottak kp-n, zavarba hozva a szertelen Ramost. Szerencse, hogy Varane top1 belső védő.

Visszazártak.Leszedték a beadásainak, kivéve Bale beadását Isconak..Lehet Marianoval sem lett volna jobb, de LV-nél borítékolható volt, hogy marad uaz a kép.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5841
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Jim » 2018. szeptember 15., szombat 23:12

Steve írta: Kellett volna mellé még valaki aki elrakhatja a bogyót,amit előtte a spanyolok kigurigáztak..,
Ennyi.
így jogos
kell 1-2 játékos előre, Benzema mellé, elé
mindenki ezt hiányolta egész nyáron
Marianot használni, más nincs

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sonic » 2018. szeptember 15., szombat 23:02

Megvoltak a lehetosegek hogy eldontsuk. Tobb es veszelyesebb helyzetunk volt mint a Bilbaonak. Sajnos nem sikerult golra valtani. A dontetlen szerintem igazsagos eredmeny. A Bilbaon latszott hogy jobban akarjak. Kapartak, utkoztek, harcoltak, emellett tordeltek a jatekot ahol csak tudtak. Nem volt tul szimpatikus, de ertheto, nekik igy volt eselyuk, a biro meg sokaig hagyta is. A San Memesben sosem konnyu nekunk nyerni, mindig felszivjak magukat ellenunk es ott van az az extra kuzdes. Nehez palya. Benne van a pontvesztes. Az utolso 20 percre at lehetett volna allni 2 csataros jatekra, mert a Bilbao akkor mar elkezdett berendezkedni a dontetlen megorzesere. Marianoval lehet meglett volna de ezt mar nem tudjuk meg. Ez van...

Nekem Kroos jateka tetszett ma. Ramos-e a szornyu nap. Viszont Marcelo idegelt fel a legjobban rengetegszer volt olyan hogy ott volt a passz lehetosege de o megvarta mig odaer egy ellenfel jatekos aztan jott a flikk-flakk es egybol egy sokkal rizikosabb passz kellett bevallalnia amibol jottek az eladott labdak. Casemiro beallitasa jo huzas volt szerintem a Ceballos-Kroos-Modric nem mukodott, alapbol kerdojeles volt ez a kezdo egy ilyen meccsen. Isco behozasa Modric karara mar kerdojeles de vegul Isco hozta az egyenlito golt. Utana mondjuk sok haszna nem volt. Elol mindenki halvany volt ma, nem tudtak ervenyesulni.

Kellemetlen hogy a Barca az ilyen meccseket is kiszenvedi. Mi az ilyeneken hullajtani fogunk meg pontokat. Sokba kerulhet a vegen, de meg korai megitelni a helyzetet. A csapat meg alakuloban van, javulhatunk meg.


Hetkozben a Roma ellen hasonloan nehez lesz, kicsit tokosebbnek es agresszivabbnak kell majd lenni.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. szeptember 15., szombat 23:02

Nem góllövő kell ide, hanem egy direktebb, ötletesebb támadójáték, vagy meg kellene oldani, hogy ne legyen átjáróház a csapat.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 64 regisztrált és 0 vendég