Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2241
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: mocsok » 2018. szeptember 19., szerda 23:11

Tud valaki linkelni HD hosszú összefoglalót?

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3912
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2018. szeptember 19., szerda 23:08

ebben a Lopi féle játékban van kakaó. :)
van egy fazonja a csapatnak, amire a keret teljesen megfelelő.
ennyi helyzetet rég láttam kidolgozva egy meccsen :ozil: (mondjuk kihagyva se nagyon :lol: )

Casemirora szükség van ebben a felállásban. de könyörgöm, tanítsuk meg passzolni előre. jó pár lasztit eladott ígéretes helyzetben.

amúgy szerintem új rekord született a szögletrúgások számát tekintve.

Navas mekkora király volt megint.
Carvajal idén qrva jó.

most kell megkezdeni a rotációt. megadni a bizalmat a csereembereknek.

#aporla14¡ :sziv:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

kapor_89
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:28
Kedvenc csapatod: Találd ki

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kapor_89 » 2018. szeptember 19., szerda 23:01

Na majd következő hét szerdán a Sevilla ellen idegenben megnézzük hol tartunk. De biztató :)

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5150
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2018. szeptember 19., szerda 22:58

közük. nem. volt.

ebben minden benne van. :mrgreen:

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: flori » 2018. szeptember 19., szerda 22:58

Tetszik, nem tetszik, sokkal jobb a játékunk, mint Zidane alatt.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1415
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2018. szeptember 18., kedd 15:52

Én nem bánnám, ha a következő bajnoki meccsre megvariálná egy picit a kezdőnket. Van Odriozolánk, Nachonk, Lucasunk és Marianonk is már. Kicsit többet szeretném őket játszani látni.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. szeptember 16., vasárnap 15:58

kiserik írta: Aki nekem nagyon nem tetszett, az Ceballos volt. Szaladgált össze vissza becsülettel (általában légüres térben), de ha megkapta a labdát is, főként gyorsan leadta valamelyik biztos társnak és kész. Előre kb semmit nem mutatott, hátra meg még kevesebbet. Ügyes gyerek, de ha nem mer játszani, akkor nem fog kijönni ami benne van.
Spanyol középpályás, ezek általában ilyenek. Hehe írta néhány hete, hogy a labdaügyességen kívül nincs bennük semmi kiemelkedő. És mennyire egyet tudok vele érteni ebben. Pörögnek jobbra-balra, ügyeskednek, "varázsolnak", de haszon nem sok van belőlük a hiányosságaik miatt.
Nem véletlen, hogy a legtöbb ilyen az angol ligában kötött ki a két spanyol top csapat helyett.
Ceballos viszont szerintem majd kivétel lehet.
Realista24 írta:
Mondjuk a Szuperkupán az Atmának is pont annyi köze volt a meccshez, hogy semennyi, csak egy butasággal visszahoztuk őket. Persze hehe szerint ezért már ők a jobb csapat, azt tudom.
Ez inkább erősíti a kritikát, nem cáfolja.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8312
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Faust » 2018. szeptember 16., vasárnap 14:54

Hat igen, a Bale - Hazard csere elfert volna (golok ide vagy oda, tegnap is szornyen latszott, mennyire nem illik ide, Lopetegui focijaba meg kevesbe illik, mint Zidane felfogasaba), de ez van.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. szeptember 16., vasárnap 14:43

Faust írta:En piszkosul elveztem a tegnapi meccset, igazi adok-kapok spanyol rangado volt, lukteto jatekkal. (Sokan ezt a focit hianyoljak amikor panaszkodnak, hogy mennyire gyenge a spanyol bajnoksag. Most akkor mi van?)

Sokan elfelejtik, hogy helyezestol fuggetlenul azert a Bilbao nem egy rossz csapat, ellenunk mindig felszivjak magukat. A gyilkos oszton tovabbra is hianyzik elolrol, de az uresjaratok ellenere abszolut jo a focink. Megkockaztatom, jobb (szebb), mint Zidane alatt barmikor is volt. De meg ernie kell a dolgoknak. Nem lesz itt problema szerintem, paran ugy irkalnak itt mintha legalabbis romma vert volna minket az Athletic. Komolytalan.
Nem csak érnie, de talán még egy-két taktikához illőbb ember is kellhet.

Hazard amúgy bombaformában kezdett és érte azért lehet ki kellett volna fizetni azt a 200ast.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. szeptember 16., vasárnap 14:42

pheco írta:Engem csak az aggaszt kicsit, hogy eddig ket meccsunk volt komolyabb csapatok ellen es egyiket se huztuk be. Mig a Barca a tegnapi szenvedos meccset is megnyerte valahogy. Viszont azt erzem, hogy szerdan nagyon megverjuk a Romat :D
Mondjuk a Szuperkupán az Atmának is pont annyi köze volt a meccshez, hogy semennyi, csak egy butasággal visszahoztuk őket. Persze hehe szerint ezért már ők a jobb csapat, azt tudom.

Ahogy már más is írta, a Bilbao három hete tud erre készülni, ki voltak pihenve. A csapatunk játéka továbbra is kezdetleges, de látszik, hogy mit akarunk. Persze már páran visszasírják az ívelgetést gondolom... :lol:
Jó ez, legalábbis a szezon szakaszához viszonyítva. A fejlődés is folyamatos, a BL csoportkörök végére megbacósak leszünk.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. szeptember 16., vasárnap 14:33

Engem csak az aggaszt kicsit, hogy eddig ket meccsunk volt komolyabb csapatok ellen es egyiket se huztuk be. Mig a Barca a tegnapi szenvedos meccset is megnyerte valahogy. Viszont azt erzem, hogy szerdan nagyon megverjuk a Romat :D

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8312
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Faust » 2018. szeptember 16., vasárnap 14:20

En piszkosul elveztem a tegnapi meccset, igazi adok-kapok spanyol rangado volt, lukteto jatekkal. (Sokan ezt a focit hianyoljak amikor panaszkodnak, hogy mennyire gyenge a spanyol bajnoksag. Most akkor mi van?)

Sokan elfelejtik, hogy helyezestol fuggetlenul azert a Bilbao nem egy rossz csapat, ellenunk mindig felszivjak magukat. A gyilkos oszton tovabbra is hianyzik elolrol, de az uresjaratok ellenere abszolut jo a focink. Megkockaztatom, jobb (szebb), mint Zidane alatt barmikor is volt. De meg ernie kell a dolgoknak. Nem lesz itt problema szerintem, paran ugy irkalnak itt mintha legalabbis romma vert volna minket az Athletic. Komolytalan.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. szeptember 16., vasárnap 13:58

Babinho írta:reeed_atival értek egyet, abszolút nem látom rossznak az eddigieket és a tegnapi meccset. Sőt kifejezetten élveztem a tegnapi meccset, igazi klasszikus rangado, jó volt a bilbao is.
Nálunk több jó teljesítmény is volt. A végső gól hiányzott. Majd eljon Mariano ideje is, remélem a Roma ellen már láthatjuk.

Jo. De itt mindenki azt varja hogy nem veszítünk pontot. Bezzeg a BL győzelem utan...
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3157
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Babinho » 2018. szeptember 16., vasárnap 13:53

reeed_atival értek egyet, abszolút nem látom rossznak az eddigieket és a tegnapi meccset. Sőt kifejezetten élveztem a tegnapi meccset, igazi klasszikus rangado, jó volt a bilbao is.
Nálunk több jó teljesítmény is volt. A végső gól hiányzott. Majd eljon Mariano ideje is, remélem a Roma ellen már láthatjuk.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5150
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2018. szeptember 16., vasárnap 13:45

kár lenne temetni az évet. válogatott szünet után egy x a San Mamesben nem a világ vége. mindig is kemény meccsek voltak Bilbaoban. új koncepció persze hogy lesznek gyengébb meccsek és amúgy is a bl után mindenki "aláírta" az átmeneti évet most meg az egyik legnehezebb idegenbeli meccs után már elment minden. adjunk időt a dolgoknak.

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2751
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2018. szeptember 16., vasárnap 13:27

Én nem érzem annyira gáznak a helyzetet és az egyes játékosok lehúzkodását sem értem.
Egy nagyon jól szervezett csapat ellen játszottunk, akik 3hete csak erre a találkozóra készültek, nálunk meg hét közepén estek vissza a játékosok, a válogatott meccsek miatt.
Ha picit több szerencsénk van és nem fog ki ilyen napot a kapusuk, akkor simán nyerhettünk volna.
Nálam akik gyengébbek voltak, az Modric(már a válogatottban is) és Ramos is csinált hajmeresztő dolgokat.
Asensio bármennyire is nem Bappé szint, szerintem marha jól tolta, aktív volt végig, az a labdaátvétel parádé volt, akárcsak a végén a megindulása, kár, hogy nem tűzte rá a balossal.
Benzema is küzdött, de felőrlődött ott középen egyedül, kár érte, hogy nem döntött a végén, most akkor Isten lenne kb.
Lopi jól vette észre, hogy kell a brazil középre, stabilabbak is lettünk a másodikra.
Isco is adta magát nagyon Modric helyett.
Aztán ami ugye gond volt még, hogy Benzema egyedül brusztolt középen és ahogy sokan írták én is behoztam volna mellé Marianót, mert ő ebben baromi jó lehetett volna azzal a fizikummal, ami neki van és ezáltal Benzi is levegőhöz juthatott volna.
A szélső védőink rendre középre húztak be, kétcsatáros játéknál nálam mentek volna a szélre, Isco meg Kroos pedig megpróbálta volna tömni lasztikkal Benzemát és Diazt.

Professore
Hozzászólások: 1996
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Professore » 2018. szeptember 16., vasárnap 12:16

kiserik írta:Egy kicsit aggasztó a tegnapi játék nekem. Szép szép amit csinálunk, de valahogy nem az igazi. Egy fegyelmezett, jó csapat ellen kevés. Sok passzal, sok mozgással operálunk, de ha szervezetten feláll egy csapat, akkor meg vagyunk lőve. Egy dolog hiányzik ami nélkül necces lesz az év. 1v1. Adogatunk össze vissza, de senkit nem vernek meg a fiaink egy az egyben így nem tudunk emberelőnyt kialakítani, zavart az ellenfél védelmében.
Érdekes volt tegnap megfigyelni, hogy a szélsők (Asensio, Bale) folyamatosan a vonal mellett tanyáztak és a felfutó védők mentek be inkább a 16-os sarka felé. Ezzel szinte teljesen kizártuk a beindulásokat, kiugratásokat a játékunkból, illetve kevesebb lehetőséget adtunk Asensionak és Balenek a kapu támadására. Ezt nem nagyon értettem, hogy ebben mi a jó, mert mindkettőnek jobb a lövője, mint a védő párjaiknak.
Aki nekem nagyon nem tetszett, az Ceballos volt. Szaladgált össze vissza becsülettel (általában légüres térben), de ha megkapta a labdát is, főként gyorsan leadta valamelyik biztos társnak és kész. Előre kb semmit nem mutatott, hátra meg még kevesebbet. Ügyes gyerek, de ha nem mer játszani, akkor nem fog kijönni ami benne van.
Lopi fele letszamfoleny recept: Ramos vagy Varane felfut a 16 magassagaig es ha elvesztjuk a lasztit akkor fejvesztve rohan mindenki.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. szeptember 16., vasárnap 11:40

wZoLee7 írta:
dzsi91 írta: A kedvenc jelenetem tegnapról benzema 90ik perces passza amikor lőni kellett volna.Szerintem az a szitu tökéletesen leírja az idei Real-t.
arra gondolsz ahol legurította balra, rosszul? mert én azután a jelenet után kiszálltam a meccs nézésből :lol:
Azaz,esküszöm az ilyenektől rémálmaim vannak.Inkább rúgja ki a stadionból,vagy rúgjon luftot,de bassza rá.

A másik nekem Marcelo meg Modric továbbra is jóllakottnak tünik.Teszik a dolgukat és ennyi.Kialudt a tűz.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. szeptember 16., vasárnap 11:31

dzsi91 írta: A kedvenc jelenetem tegnapról benzema 90ik perces passza amikor lőni kellett volna.Szerintem az a szitu tökéletesen leírja az idei Real-t.
arra gondolsz ahol legurította balra, rosszul? mert én azután a jelenet után kiszálltam a meccs nézésből :lol:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. szeptember 16., vasárnap 11:30

Hát összességében nagyon sajnálom,hogy idén elmarad a 100%os bajnoki cím. De a veretlen aranykupa még meglehet.

Én nagyon nem tudok megbarátkozni lopi játékával.Egyszerűen ez a meddő mezőnyfölény nekem unalmas és a keret 90%a nem erre lett teremtve.Megcsinálják mert klasszisok de ez nem az ő játékuk.Kíváncsi lennék rá,hogy ha Cr marad akkor is ezt a sok passzos dolgot erőltetné lopi vagy alkalmazkodott volna.Ez a játék egy messi nélkül egyszerűen kevés.

A kedvenc jelenetem tegnapról benzema 90ik perces passza amikor lőni kellett volna.Szerintem az a szitu tökéletesen leírja az idei Real-t.

De semmi pánik a barsza is szar, a kicsik ellen meg gyüjtögetni kell a pontokat és meg lesz a veretlen bajnoki cím.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 225 regisztrált és 0 vendég