Mennyei futball

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
haszi
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:01
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo, Marcelo, C.Ronaldo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Farkaslaka, Székelyföld

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: haszi » 2018. szeptember 18., kedd 7:58

Süti írta:Lehet.
Az viszont érdekes, hogy még nem használtam online a Fradi kártyámat jegyvásárlásra, vagyis nem volt módosítva a PIN kód sem, viszont most próbálok jegyet venni és azt írja ki, hibás a PIN-kód... :roll: Pedig az alapértelmezett kód a születési hónap+nap kombó kellene legyen, viszont valamiért mégsem fogadja el.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. szeptember 18., kedd 6:49

Lehet.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
haszi
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:01
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo, Marcelo, C.Ronaldo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Farkaslaka, Székelyföld

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: haszi » 2018. szeptember 17., hétfő 22:58

Nekem Fradi szurkolói kártyám van, azzal lehet jegyet venni pl. a Vidi - Bate meccsre? :mrgreen: Végülis a Groupamaba lesz a meccs :ike: :D

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2646
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2018. szeptember 17., hétfő 22:01

lazovics lehet visszavonul :mrgreen:
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1961
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2018. szeptember 16., vasárnap 15:38

Az viszont elég peches szitu, hogy a Vidi első számú kapusát hordágyon kellett levinni. Nem lenne szerencsés, ha a cserekapus Tujvellel kellene nekivágni az első EL meccsnek - aki tavalyi idényben mindössze az utolsó fordulóban játszott, idén meg a tegnapi 15 percen kívül semmit. Remélem Kovácsik felépül. :/

kapor_89
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:28
Kedvenc csapatod: Találd ki

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: kapor_89 » 2018. szeptember 15., szombat 20:36

Van valaki bennfentes aki tudja mit mondott Varga Józsi a szerbnek, aki utána meg akarta ölni? :lol:

Amúgy ez a Petryak egész focista szerű, nem volt rossz igazolás.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. szeptember 13., csütörtök 14:12

Érdekes, nekem meghatalmazással sose volt problémám, a többi felvetésed sajnos jogos, viszont amíg ez a rendszer, gondolom ezzel szeretnétek megoldani. A kártya kiváltása nyilván egy plusz nyűg, viszont utána flottul működik, ha csak 1 embernek nincs, szerintem érdemes lenne megcsinálnia.
A vidis bérlettel kapcsolatban arra értettem, hogy erre lett a bérletek esetében belőve a rendszer, hogy kérje a kártyaadatokat. Sajnos a meccsjegy.mlsz.hu hajlamos akadozni. Azt tudom hogy az ő időszakuk korábban volt.
Tegnap én is úgy vettem 3 bérletet, hogy a srácok elküldték a kártyaszámokat, én belőttem a 3 helyet, és szépen kitöltögettem. Aki egyszer egyszer jár meccsre annak nyilván nem segít ez a kártyázás dolog.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: istimester » 2018. szeptember 13., csütörtök 13:54

Külön jegyet én is tudok venni, bérletet akartunk négyen egymás mellé.

1 srácnak nincs kártyája, neki meg nem mondjuk, hogy vegye meg máséra, mert kiad 90 eurót, aztán pont olyan secus véglénybe fut bele, aki majd ellenőrzi a neveket.

Ja és annyit hozzátennék, hogy az MLSZ infovonal 1,5 perc után lekúr a vonalról, a Vidishop meg ki van kapcsolva, elvileg munkaidőben. Csupa szurkolóbarát hozzáállás.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Babinho » 2018. szeptember 13., csütörtök 13:49

Realista24 írta:
Babinho írta:https://mlszklubkartya.mlsz.hu/

Rendelsz online egy mlsz klubkártyát, 5 nap múlva felveszed a kiválasztott ponton 500ft-ért, aztán vehetsz minden meccsre jegyet online. Nem bonyolult ez. Nem mondom hogy jó, de aki meccsre akar járni, az váltson ki egy ilyen kártyát, 10 évig érvényes.
Nem, ha azt akarják, hogy meccsre menjek, akkor három klikkelésből tudjam megoldani, minden egyéb dolog nélkül.
Nem nekik kell akarni, hanem neked :mrgreen: Érezd magad megtisztelve hogy van lehetőséged ezt a csodát látni :lol:
Ha mindent kiváltogatunk, akkor tudok jegyet venni, de nem többet egy helyre egyszerre. Közben a fél stadion üres..
Egyébként sem ez a lényeg. Fasznak bonyolítják túl. Nálunk megveszed a helyreszóló jegyet, aztán kimegy akar. Legfeljebb elkérik a kedvezményt lehetővé tevő igazolványt. EB-re is úgy vettünk, hogy egy személy tudott többet igényelni. Megint másik országban úgy tudtunk venni, hogy egy ember bediktálta a többiek nevét. Max. a bejáratnál összevetik az ID-t a jegyen lévő névvel. Szóval kb. mindehol megoldható normnális, használható módszerrel.
Ha van ilyen kártyád, akkor egyszerre ki tudod jelölni a jegyeket, beadod mindenkinek a kártyaszámát és mehet egymás mellé. És innentől kezdve telefonról 1 perc alatt veszel bármikor jegyet.
Én szóltam mindenkinek aki szóba jöhet, van mindenkinek kártyája, bármikor ki tudunk nézni bármilyen meccset.

szerk. Most látom a válaszod....de ez most nem értem. Egy ember belép, kijelöl pl 5 jegyet, mindenkinek beírja a számát és oké nem? hát mi így csináltuk

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: istimester » 2018. szeptember 13., csütörtök 13:49

Süti írta:Pedig meghatalmazással ki fogják adni a jegyet, havernak még a neten kiváltott futballkártyáját is odaadták. Ha azt mondják a jegyirodában, hogy nem, akkor nyugodtan mondd meg, hogy de. :mrgreen: Vagy váltsátok ki a kártyát online, valaki átveszi (ráadásul nem csak pesten lehet.) és megveszitek azzal neten. Egy ID-ra máshol is csak 1 jegyet kapsz.
Vid honlap:
Felhívjuk szurkolóink figyelmét, hogy a futball- és klubkártya nélküli vásárlás esetén személyi igazolvány felmutatása szükséges,más számára történő vásárlás még fénymásolt igazolvánnyal vagy meghatalmazással sem lehetséges! A jegytulajdonos adatainak módosítására a mérkőzés kezdete előtt 72 órával van lehetőség, a jegyvásárlás helyszínen. Bérletek átruházására nincs mód.
Tegnap volt a BP barátom a Bálnában, nem adtak neki több jegyet.

Ha mindent kiváltogatunk, akkor tudok jegyet venni, de nem többet egy helyre egyszerre. Közben a fél stadion üres..
Egyébként sem ez a lényeg. Fasznak bonyolítják túl. Nálunk megveszed a helyreszóló jegyet, aztán kimegy akar. Legfeljebb elkérik a kedvezményt lehetővé tevő igazolványt. EB-re is úgy vettünk, hogy egy személy tudott többet igényelni. Megint másik országban úgy tudtunk venni, hogy egy ember bediktálta a többiek nevét. Max. a bejáratnál összevetik az ID-t a jegyen lévő névvel. Szóval kb. mindehol megoldható normnális, használható módszerrel.
Babinho írta:https://mlszklubkartya.mlsz.hu/
Rendelsz online egy mlsz klubkártyát, 5 nap múlva felveszed a kiválasztott ponton 500ft-ért, aztán vehetsz minden meccsre jegyet online. Nem bonyolult ez. Nem mondom hogy jó, de aki meccsre akar járni, az váltson ki egy ilyen kártyát, 10 évig érvényes.
Nem érted, hogy mi a problémánk? A többségünknek van kártyája, de akkor sem tudjuk egyszerre megvenni.
És még összeülni sem tudunk, mert az egyikünk BP- él, napközben dolgozik, a másik Pozsonyban, délután dolgozik, én megint máshol. Szóval online ki vagyunk zárva, mintha Budapestből állna az ország.
Süti írta:Egyébként jegyet tudtok majd venni kártya nélkül is, akár online is. (Bálnában pl. simán odaadják meghatalmazásra.)
A bérlet más kérdés, azt nem tudom, ahhoz miért követelik meg, de gyanítom a Vidi kártyások elővásárlási joga miatt.
Nekik volt egy külön időszak, amikor ők vehettek.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62631
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. szeptember 13., csütörtök 13:47

Babinho írta:https://mlszklubkartya.mlsz.hu/

Rendelsz online egy mlsz klubkártyát, 5 nap múlva felveszed a kiválasztott ponton 500ft-ért, aztán vehetsz minden meccsre jegyet online. Nem bonyolult ez. Nem mondom hogy jó, de aki meccsre akar járni, az váltson ki egy ilyen kártyát, 10 évig érvényes.
Nem, ha azt akarják, hogy meccsre menjek, akkor három klikkelésből tudjam megoldani, minden egyéb dolog nélkül.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Babinho » 2018. szeptember 13., csütörtök 13:46

https://mlszklubkartya.mlsz.hu/

Rendelsz online egy mlsz klubkártyát, 5 nap múlva felveszed a kiválasztott ponton 500ft-ért, aztán vehetsz minden meccsre jegyet online. Nem bonyolult ez. Nem mondom hogy jó, de aki meccsre akar járni, az váltson ki egy ilyen kártyát, 10 évig érvényes.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. szeptember 13., csütörtök 13:11

Egyébként jegyet tudtok majd venni kártya nélkül is, akár online is. (Bálnában pl. simán odaadják meghatalmazásra.)
A bérlet más kérdés, azt nem tudom, ahhoz miért követelik meg, de gyanítom a Vidi kártyások elővásárlási joga miatt.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62631
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. szeptember 13., csütörtök 13:11

Havernak VIP bérlete van az egyik csapathoz. Haverja vett jegyet a VIP mellé. Az én haverom ki akart menni mellé, erre az őr szólt, hogy nem mehet.
Felvilágosította, hogy mennyit fizet a VIPért és mennyibe kerül egy sima jegy. Mondanom sem kell, hogy a szektorban ültek vagy tízen :lol: Végül odamehetett.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2434
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Santi » 2018. szeptember 13., csütörtök 13:10

Realista24 írta:
Pipita írta:Kártyát nem tudtok ott kiváltani?

Vagy keressetek embereket akinek van kártyája de nem megy a meccsre, tippre van pártízezer ilyen. :mrgreen:
Elég szomorú, hogy 2018ban így lehet jegyhez jutni :lol: :lol:

Tavaly vagy előtte akartam válogatott meccsre jegyet venni, pont a fiam szülinapján volt. Mondom felmegyünk, megnézzük ezeket a szerencsétleneket. Online felület, jegy kiválaszt, majd nem értettem, hogy miért nem megy tovább. Hát szurkolói kártya kell :lol: :lol:

Kis próbálkozás, utánajárás, hogy mi van ha gyereknek is akarok stb, aztán mondtam, hogy szopjatok lovat :lol:

Még egy El Clásicóra is tudok jegyet venni neten, Barca szektorba, Realosként, de egy válogatott meccsre vagy klubcsapat meccsére meg nem :lol:

Mostani zártkapus válogatott meccsre kiosztották a sajtójegyeket. Ismerős mondta, hogy két jegyet kértek, megyei lap, erre közölték, hogy csak egyet adnak. Zártkapus meccsre :lol: :lol: :lol:
Nem volt hely az MTK szurkolók miatt. :mrgreen:

Amúgy ugyanígy jártam a múltkor Kisvárda-Fradival, nemlehet vendégbe menni kártya nélkül, kártyát csak úgy lehet kiváltani ha felutazok Pestre. Természetesen otthonmaradtam, egyék meg.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62631
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. szeptember 13., csütörtök 13:02

Pipita írta:Kártyát nem tudtok ott kiváltani?

Vagy keressetek embereket akinek van kártyája de nem megy a meccsre, tippre van pártízezer ilyen. :mrgreen:
Elég szomorú, hogy 2018ban így lehet jegyhez jutni :lol: :lol:

Tavaly vagy előtte akartam válogatott meccsre jegyet venni, pont a fiam szülinapján volt. Mondom felmegyünk, megnézzük ezeket a szerencsétleneket. Online felület, jegy kiválaszt, majd nem értettem, hogy miért nem megy tovább. Hát szurkolói kártya kell :lol: :lol:

Kis próbálkozás, utánajárás, hogy mi van ha gyereknek is akarok stb, aztán mondtam, hogy szopjatok lovat :lol:

Még egy El Clásicóra is tudok jegyet venni neten, Barca szektorba, Realosként, de egy válogatott meccsre vagy klubcsapat meccsére meg nem :lol:

Mostani zártkapus válogatott meccsre kiosztották a sajtójegyeket. Ismerős mondta, hogy két jegyet kértek, megyei lap, erre közölték, hogy csak egyet adnak. Zártkapus meccsre :lol: :lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. szeptember 13., csütörtök 13:01

istimester írta: Ha elhatározod, hogy baráti társasággal mennél, akkor nem tudsz jegyet venni.

Csak egy jegyet adnak az ID-ra.
Más ID-ját fénymásolva nem fogadják el.

Online nem tudsz jegyet venni, ill. tudsz csak egy kártyára egyet alapon, szóval ismét nem vagy kisegítve, ha többen mennétek. Ráadásul külön helyeken lakunk, úgyhogy senki nem garantálja, hogy online egymás mellé tudsz jegyet váltani. Pedig ügyesek vagyunk, az EB-re is simán megoldottuk :lol:

Csak személyesen tudsz jegyet váltani. Egy megoldás létezik: az egyébként teljesen más munkarendben dolgozó négyünk minden tagja szabit vesz ki, elutazunk 2 órát BP-re, egymás mellé beállunk a sorba és így talán vehetünk egymás mellé jegyeket. Tök életszerű, ugye?
Pedig meghatalmazással ki fogják adni a jegyet, havernak még a neten kiváltott futballkártyáját is odaadták. Ha azt mondják a jegyirodában, hogy nem, akkor nyugodtan mondd meg, hogy de. :mrgreen: Vagy váltsátok ki a kártyát online, valaki átveszi (ráadásul nem csak pesten lehet.) és megveszitek azzal neten. Egy ID-ra máshol is csak 1 jegyet kapsz.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. szeptember 13., csütörtök 12:53

istimester írta:
El Sie7e írta:mi történt?
Ha elhatározod, hogy baráti társasággal mennél, akkor nem tudsz jegyet venni.

Csak egy jegyet adnak az ID-ra.
Más ID-ját fénymásolva nem fogadják el.

Online nem tudsz jegyet venni, ill. tudsz csak egy kártyára egyet alapon, szóval ismét nem vagy kisegítve, ha többen mennétek. Ráadásul külön helyeken lakunk, úgyhogy senki nem garantálja, hogy online egymás mellé tudsz jegyet váltani. Pedig ügyesek vagyunk, az EB-re is simán megoldottuk :lol:

Csak személyesen tudsz jegyet váltani. Egy megoldás létezik: az egyébként teljesen más munkarendben dolgozó négyünk minden tagja szabit vesz ki, elutazunk 2 órát BP-re, egymás mellé beállunk a sorba és így talán vehetünk egymás mellé jegyeket. Tök életszerű, ugye?
megoldás, fasznak tartasz barátokat, menjél jurtába az erdő közepére :lol:
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3129
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Pipita » 2018. szeptember 13., csütörtök 12:41

Kártyát nem tudtok ott kiváltani?

Vagy keressetek embereket akinek van kártyája de nem megy a meccsre, tippre van pártízezer ilyen. :mrgreen:

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: istimester » 2018. szeptember 13., csütörtök 12:28

El Sie7e írta:mi történt?
Ha elhatározod, hogy baráti társasággal mennél, akkor nem tudsz jegyet venni.

Csak egy jegyet adnak az ID-ra.
Más ID-ját fénymásolva nem fogadják el.

Online nem tudsz jegyet venni, ill. tudsz csak egy kártyára egyet alapon, szóval ismét nem vagy kisegítve, ha többen mennétek. Ráadásul külön helyeken lakunk, úgyhogy senki nem garantálja, hogy online egymás mellé tudsz jegyet váltani. Pedig ügyesek vagyunk, az EB-re is simán megoldottuk :lol:

Csak személyesen tudsz jegyet váltani. Egy megoldás létezik: az egyébként teljesen más munkarendben dolgozó négyünk minden tagja szabit vesz ki, elutazunk 2 órát BP-re, egymás mellé beállunk a sorba és így talán vehetünk egymás mellé jegyeket. Tök életszerű, ugye?


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 59 regisztrált és 0 vendég