Mennyei futball

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. szeptember 19., szerda 20:39

Dehogy zavarna.
Aki azt mondja hogy tized pénzért holland 1 kiesőhöz menne inkább bohóckodni, az hazudik. 31 évesen meg mit bizonyítson már? Ő is tudja hogy lehetett volna több a karrierjében, most már nem fogja megváltani a világot. Van 3 éve, az alatt még keres pármilliárdot, aztán kalap kabát, hawaii.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. szeptember 19., szerda 20:29

De ő pénzéhes. Miért lenne mas? Par ember véleménye miatt akik a neten irjak a véleményüket? Sok fotelhuszarnak? Kit érdekel? Beül a Lamboba aztán röhög rajtuk. En is ezt tennem. Legalabb őszinte es hű önmagához.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
CRonika
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2013. június 7., péntek 7:10
Kedvenc játékosaid: CR,Varane,Raúl,Ronaldo,Zidane,Figo
Kedvenc csapatod: A galaktikus Real Madrid!

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: CRonika » 2018. szeptember 19., szerda 20:19

Realista24 írta:
CRonika írta:"Dzsudzsák Balázs az Egyesült Arab Emírségekben folytatja pályafutását, az élvonalba nemrég feljutó al-Ittihad Kalba szerda délután bejelentette az érkezését." :coffee:
Minek kene bármit is helyrehoznia? Elmegy szanaszét keresni magát. Minek erőlködni ?
Engem piszkosul zavarna, ha így vélekednének rólam az egész országban, és gondolom mindenkit. Az Andorra elleni meccs után amikor elsírta magát (és későbbi nyilatkozataiból is kivehető) pedig bebizonyosodott, hogy őt is cseszettül zavarja ez az egész. Amikor az Anzsiba ment azt mondtam oké, fiatal kölyök, megvezették, sok lóvé, unokái se fognak nélkülözni, ezt választotta. De most, amikor végre bebizonyíthatná, hogy nem egy pénzéhes fa.z, akkor betol egy ilyen igazolást és mosolyog mint a tejbetök. Eszében sincs kozmetikázni a megítélésén. Most még lehet leszarja, de pályafutása után baromira szidni fogja magát mindezekért.....

Ilyen világot élünk, ez van. Csak morfondíroztam. :kivagyhe:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. szeptember 19., szerda 20:09

CRonika írta:"Dzsudzsák Balázs az Egyesült Arab Emírségekben folytatja pályafutását, az élvonalba nemrég feljutó al-Ittihad Kalba szerda délután bejelentette az érkezését."

Önmaga paródiája a pali.....

Egyébként most elgondolkodtam azon, hogy ennyire hülye nem lehet valaki, de tényleg! Mindenhol lenyilatkozta már - amit mindenki ezer éve tud - hogy elszúrta a pályafutását. Oké, hozott 1-2 rossz döntést. De a csávónak esze ágában nincs ezt az egészet kicsit "helyrehozni". Megszedte már magát szerintem elég keményen.
Hogy nem fordul meg a fejében, hogy a magyar közegben a róla kialakult képet kicsit tegye már helyre és a tehetségéhez mérten emlékezzünk rá (aki 1x-2x rossz klubot választott na bumm) s ne a pénzéhes hülye gyerekre? Tényleg ennyire számít a lóvé? Én sokkal felháborítóbbnak tartom ezt a mostani igazolást, mint anno az Anzsi-Moszkva kitérőket.

Nem létezik, hogy nem kellene egy holland-belga első osztály végi csapatba, esetleg egy bundás2-be. Csak a fizetési igényekről picit lejjebb kellene adnia..... én tutti hazajöttem volna, azért a Vidi is biztos szép lóvét akasztott volna oda, amiből még futja új Lambóra és luxuskurvákra (Husztinknak is megfelel neki is megfelelt volna). Szem előtt lenne, EL-ben játszana, magyar bajnoki címek, sikerek jöhetnének, a válogatottba is tutti visszakerülne. Így bárhogy játszik, soha ne lássuk többé a válogatottban könyörgöm....... örök csalódás vagy Dzsudzsi. :coffee:
Minek kene bármit is helyrehoznia? Elmegy szanaszét keresni magát. Minek erőlködni ?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
CRonika
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2013. június 7., péntek 7:10
Kedvenc játékosaid: CR,Varane,Raúl,Ronaldo,Zidane,Figo
Kedvenc csapatod: A galaktikus Real Madrid!

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: CRonika » 2018. szeptember 19., szerda 18:58

"Dzsudzsák Balázs az Egyesült Arab Emírségekben folytatja pályafutását, az élvonalba nemrég feljutó al-Ittihad Kalba szerda délután bejelentette az érkezését."

Önmaga paródiája a pali.....

Egyébként most elgondolkodtam azon, hogy ennyire hülye nem lehet valaki, de tényleg! Mindenhol lenyilatkozta már - amit mindenki ezer éve tud - hogy elszúrta a pályafutását. Oké, hozott 1-2 rossz döntést. De a csávónak esze ágában nincs ezt az egészet kicsit "helyrehozni". Megszedte már magát szerintem elég keményen.
Hogy nem fordul meg a fejében, hogy a magyar közegben a róla kialakult képet kicsit tegye már helyre és a tehetségéhez mérten emlékezzünk rá (aki 1x-2x rossz klubot választott na bumm) s ne a pénzéhes hülye gyerekre? Tényleg ennyire számít a lóvé? Én sokkal felháborítóbbnak tartom ezt a mostani igazolást, mint anno az Anzsi-Moszkva kitérőket.

Nem létezik, hogy nem kellene egy holland-belga első osztály végi csapatba, esetleg egy bundás2-be. Csak a fizetési igényekről picit lejjebb kellene adnia..... én tutti hazajöttem volna, azért a Vidi is biztos szép lóvét akasztott volna oda, amiből még futja új Lambóra és luxuskurvákra (Husztinknak is megfelel neki is megfelelt volna). Szem előtt lenne, EL-ben játszana, magyar bajnoki címek, sikerek jöhetnének, a válogatottba is tutti visszakerülne. Így bárhogy játszik, soha ne lássuk többé a válogatottban könyörgöm....... örök csalódás vagy Dzsudzsi. :coffee:

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: kodo » 2018. szeptember 19., szerda 14:20

Mondjuk ahhoz is kell gyomor, hogy leadjátok haver csapatnak a meccset, de majd a többin azért szakadjatok meg és legyetek bajnokok.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2018. szeptember 19., szerda 13:50

'shutterisland írta:az is lehet, hogy tortent valami a puskas akademia elleni meccs utan, amit mar nem lathattunk a tv-ben.
illetve alapbol fura egy meccs volt.
Mi volt abban furcsa. Nem láttam,de 3 tizi a meccsen,Puskás első győzelme,végén kihagyott egyenlítő tizi,statok alapján kb Puskás fölény. Az a meccs előre le volt rendezve,hogy kell a Puskásnak a győzelem vagy leszakad.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8391
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2018. szeptember 19., szerda 12:35

az is lehet, hogy tortent valami a puskas akademia elleni meccs utan, amit mar nem lathattunk a tv-ben.
illetve alapbol fura egy meccs volt.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. szeptember 18., kedd 11:24

Scepovic már főtábla előtt kikerült, Varga Dzsí meg nem külföldi.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. szeptember 18., kedd 11:20

Süti írta:Varga középszer, Lazo úgy tudom még nem hivatalos, bár ez tényleg jogos felvetés, Scepovic is középszer nálam. Szerintem vannak páran akik veszélyben érzik, érezték a helyüket, most, hogy van pénz, és erősíteni akar a Vidi.
Ez már nem langyosvíz annyira, és gyanítom ez nem tetszik sokaknak.
Szerintem meg a felel külföldinek az nem tetszik, hogy ők kiharcolták, a frissen idehozott külföldi meg többet fog kapni náluk.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. szeptember 18., kedd 10:45

Varga középszer, Lazo úgy tudom még nem hivatalos, bár ez tényleg jogos felvetés, Scepovic is középszer nálam. Szerintem vannak páran akik veszélyben érzik, érezték a helyüket, most, hogy van pénz, és erősíteni akar a Vidi.
Ez már nem langyosvíz annyira, és gyanítom ez nem tetszik sokaknak.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
LiamGallagher
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 11:28
Kedvenc játékosaid: Raúl,Zidane,R9,RC,Toni Kroos,CR,Ramos, Karim
Kedvenc csapatod: Békéscsaba,HSV,Real Madrid
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: LiamGallagher » 2018. szeptember 18., kedd 10:10

Valami nagyon nem ok a Vidinel. Varga Joe, Lazovic távozása, Scepovic nem játszatása. A kis kopasz Charlie Runkle kavarja a szart?

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2646
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2018. szeptember 18., kedd 9:05

kodo írta:
El Sie7e írta:lazovics lehet visszavonul :mrgreen:
Na, lesz penz Dzsudzsi fizujara?

















:|
el-be már úgy tudom nem lehetne nevezni, maradjon ott ahol van...
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: kodo » 2018. szeptember 18., kedd 8:43

El Sie7e írta:lazovics lehet visszavonul :mrgreen:
Na, lesz penz Dzsudzsi fizujara?

















:|

Avatar
haszi
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:01
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo, Marcelo, C.Ronaldo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Farkaslaka, Székelyföld

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: haszi » 2018. szeptember 18., kedd 8:17

Süti írta:Fradi kártyánál kártyaszám elé be kell írni hogy FTC azt hiszem, lehet az a problémája. :hmmm:
Igen, először én is azt hittem, mert utána olvastam, viszont ha a kártyaszám helyesen van beírva se fogadja el a PIN kódot... Attól félek, hogy rosszul vitték be a születési dátumomat, mindegy jobb lesz ha személyesen veszem meg, mert ahogy látom van még jegy bőven.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. szeptember 18., kedd 8:05

haszi írta: Az viszont érdekes, hogy még nem használtam online a Fradi kártyámat jegyvásárlásra, vagyis nem volt módosítva a PIN kód sem, viszont most próbálok jegyet venni és azt írja ki, hibás a PIN-kód... :roll: Pedig az alapértelmezett kód a születési hónap+nap kombó kellene legyen, viszont valamiért mégsem fogadja el.
Fradi kártyánál kártyaszám elé be kell írni hogy FTC azt hiszem, lehet az a problémája. :hmmm:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
haszi
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:01
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo, Marcelo, C.Ronaldo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Farkaslaka, Székelyföld

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: haszi » 2018. szeptember 18., kedd 7:58

Süti írta:Lehet.
Az viszont érdekes, hogy még nem használtam online a Fradi kártyámat jegyvásárlásra, vagyis nem volt módosítva a PIN kód sem, viszont most próbálok jegyet venni és azt írja ki, hibás a PIN-kód... :roll: Pedig az alapértelmezett kód a születési hónap+nap kombó kellene legyen, viszont valamiért mégsem fogadja el.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. szeptember 18., kedd 6:49

Lehet.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
haszi
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:01
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo, Marcelo, C.Ronaldo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Farkaslaka, Székelyföld

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: haszi » 2018. szeptember 17., hétfő 22:58

Nekem Fradi szurkolói kártyám van, azzal lehet jegyet venni pl. a Vidi - Bate meccsre? :mrgreen: Végülis a Groupamaba lesz a meccs :ike: :D

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2646
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2018. szeptember 17., hétfő 22:01

lazovics lehet visszavonul :mrgreen:
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 60 regisztrált és 0 vendég