Gareth Bale - 18

Archívum

Neked Real Madrid legendának számít?

A szavazás 2022. június 4., szombat 9:45-kor befejeződött.

Igen
41
36%
Nem
74
64%
 
Szavazatok száma: 115

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. szeptember 19., szerda 15:17

Jim írta:
Realista24 írta: Isco illik a csapatba? Ha csak a puszta tényeket es a kupakhoz való hozzájárulását nézem.
azon kívül, hogy spanyol úgy néz ki nem :D :mrgreen:
ha idén sem bizonyít, őt is elengedném a nyáron

nem minden spanyolhoz ragaszkodom :mrgreen:
Ha csak egyet lehet elküldeni, kit választasz? Es miért?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5852
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Jim » 2018. szeptember 19., szerda 15:09

Realista24 írta: Isco illik a csapatba? Ha csak a puszta tényeket es a kupakhoz való hozzájárulását nézem.
azon kívül, hogy spanyol úgy néz ki nem :D :mrgreen:
ha idén sem bizonyít, őt is elengedném a nyáron

nem minden spanyolhoz ragaszkodom :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. szeptember 19., szerda 15:07

Jim írta:
Realista24 írta: Szűkös a támadószekció, van hely a számára, csak Jimbó világában nincs.
amíg nem jön helyette 1 nagy név, úgyis itt marad, és nyilván kell is
azt, hogy nem illik a csapatba, elég sokan osztjuk évek óta

ha jön nyáron 1 csatár és egy támadó középpályás (nagyobb nevek)
én nem tartanék rá igényt :coffee:
Isco illik a csapatba? Ha csak a puszta tényeket es a kupakhoz való hozzájárulását nézem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5852
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Jim » 2018. szeptember 19., szerda 14:52

Realista24 írta: Szűkös a támadószekció, van hely a számára, csak Jimbó világában nincs.
amíg nem jön helyette 1 nagy név, úgyis itt marad, és nyilván kell is
azt, hogy nem illik a csapatba, elég sokan osztjuk évek óta

ha jön nyáron 1 csatár és egy támadó középpályás (nagyobb nevek)
én nem tartanék rá igényt :coffee:

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. szeptember 19., szerda 10:34

Pipita írta:Légyszives ha vitatkozni szeretnél, akkor azzal vitatkozz, amit elmondtam vagy leírtam, ne pedig azzal, ami a feltételezésed szerint az én véleményem. Mert az úgy értelmetlen.

A fontos láncszem nem csak azt jelentheti, hogy minden egyes percben pályán van. Hanem például hogy hozzátesz a sikerhez, a csapat tagjaként.

Ezt tette Kijevben. Ezt tette Lisszabonban. Ezt tette Valenciában 2014-ben. Ez kapásból három olyan meccs, ami másnak egy karrier alatt nem jön össze.

Fontos láncszem, sokat tett hozzá a sikereinkhez.
Bocs, hogy nem tartom fontos láncszemnek azt, aki a meccseinknek kevesebb, mint a felén méltóztatik megjelenni. Az meg nálam alap elvárás, hogy ha játszik, akkor tegye azt, amiért annó olyan sokat fizettünk és amiért felveszi a csillagászati fizetését.

Az utóbbi pár évben többször előfordult, hogy a csapatnak akkor ment, mikor Bale kiesése miatt változtatni kellett taktikán, felálláson. Legelőször Carlo őszi menetelése után érződött ez, aztán ZZ alatt be is igazolódott. Láncszemnek láncszem, de abszolút nem fontos láncszem attól függetlenül, hogy voltak fontos pillanatai. Ott van példának Asensio és LV, akiknek szintén voltak fontos pillanataik, de mégsem tartja őket senki ""fontos láncszemnek"". Eddig.

De itt a lehetőség. Most megmutathatja és lehet fontos láncszem. Reméljük élni is fog vele.

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3134
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Pipita » 2018. szeptember 19., szerda 10:22

Realista24 írta:
Pipita írta:Nyilván nekem sem véletlenül Guti meg Marcelo a kedvenceim, de most egy Baleről mi alapján döntjük el hogy madridista-e vagy sem? Semmi értelme. Itt van? Itt van. Jó a klubnak, hogy itt van? Jó a klubnak, hogy itt van. Felesleges tovább bonyolítani szerintem.
Én értem, amit írni akarsz, de két perc alatt el tudod dönteni te is, hogy madridista-e az ember vagy nem. Bale nem az, te is tudod. Az hogy a csapat vele együtt élte meg az aranykorát, tény. Köze is volt hozzá, mégpedig sok. Ez is tény.
Ezzel bőven ki tudok egyezni. :agree:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. szeptember 19., szerda 10:15

Pipita írta:Nyilván nekem sem véletlenül Guti meg Marcelo a kedvenceim, de most egy Baleről mi alapján döntjük el hogy madridista-e vagy sem? Semmi értelme. Itt van? Itt van. Jó a klubnak, hogy itt van? Jó a klubnak, hogy itt van. Felesleges tovább bonyolítani szerintem.
Én értem, amit írni akarsz, de két perc alatt el tudod dönteni te is, hogy madridista-e az ember vagy nem. Bale nem az, te is tudod. Az hogy a csapat vele együtt élte meg az aranykorát, tény. Köze is volt hozzá, mégpedig sok. Ez is tény.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3134
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Pipita » 2018. szeptember 19., szerda 10:13

Nyilván nekem sem véletlenül Guti meg Marcelo a kedvenceim, de most egy Baleről mi alapján döntjük el hogy madridista-e vagy sem? Semmi értelme. Itt van? Itt van. Jó a klubnak, hogy itt van? Jó a klubnak, hogy itt van. Felesleges tovább bonyolítani szerintem.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. szeptember 19., szerda 10:07

Pipita írta:
Az meg hogy ki Madridista és ki nem, kit érdekel. Sokkal fontosabb az, hogy mit adott a klubnak.
Engem mondjuk érdekel.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3134
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Pipita » 2018. szeptember 19., szerda 10:06

Légyszives ha vitatkozni szeretnél, akkor azzal vitatkozz, amit elmondtam vagy leírtam, ne pedig azzal, ami a feltételezésed szerint az én véleményem. Mert az úgy értelmetlen.

A fontos láncszem nem csak azt jelentheti, hogy minden egyes percben pályán van. Hanem például hogy hozzátesz a sikerhez, a csapat tagjaként.

Ezt tette Kijevben. Ezt tette Lisszabonban. Ezt tette Valenciában 2014-ben. Ez kapásból három olyan meccs, ami másnak egy karrier alatt nem jön össze.

Fontos láncszem, sokat tett hozzá a sikereinkhez.

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. szeptember 19., szerda 9:52

Pipita írta:
kiserik írta: Olyan fontos láncszeme, hogy általában akkor értünk el sikereket, mikor sérült volt, vagy ZZ lebaszta a padra :lol:

Bale soha nem volt Madridista és nem is lesz. Sima zsoldos. Eszerint kell őt kezelni.
Ezt nyilván te is tudod, hogy nem igaz.

Az meg hogy ki Madridista és ki nem, kit érdekel. Sokkal fontosabb az, hogy mit adott a klubnak.
Már hogy a fenébe ne lenne igaz. Miért írnék olyat, amiről tudom, hogy nem igaz?

2017/18-as szezon: BL trófea: Bale 13 meccsből (13*90=1170 perc hosszabbítás nélkül) játszott 296 percet.
2016/17-es szezon: Bl trófea: 13 meccs 1170 percéből 509 perc; Bajnoki trófea: 38 meccs (38*90=3420 perc) 1427 perc
2015/16-os szezon: Bl trófea: 13 meccs 1170 percből 644 perc.

Ez a produktum a (véleményed szerinti) világ 3-adik legjobb támadójától minden, csak nem ""fontos láncszem"".

Az meg hogy Madridista vagy nem az (mert nem az, engem nem érdekel, hogy gyerekként valami turiból összekapartak neki egy mezt és azzal lett lefotózva, sokkal árulkodóbbak a válogatott szünetek közti betegségei meg a klubhoz való viszonya) csak arra ad magyarázatot, hogy szívesen hazamenne.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. szeptember 19., szerda 9:14

pheco írta:
Realista24 írta:Mondjuk szerintem pont nem keres senki vezért. Ramos ott van hátul, ő a vezér.
Vezer alatt nem feltetlenul azt ertem, hogy Ce szerepet potolja az oltozoben es ra legyen jatszva majdnem minden tamadas. Hanem, akitol elsosorban lehet varni a golokat a nehez meccseken is. Karimban sem erzem ezt, de rajta latok pozitiv fejlodest az elmult 2 honapban. O jobban erzi, hogy kell a Ce nelkuli csapatban jatszani. Bale-en ugyanazt latom, mint eddig, hogy kilog a csapatbol, minden meccsen eltunik hosszabb idokre, az az egy szerencse, hogy a golok eddig jottek tole.
De nem is irnek tobbet ebben a temaban, mert az jon le, hogy utalom Balet, pedig nem, csak jobban birnam a PL-ben :D

Értelek, de szerintem tudatosan nem akarnak ilyen szerepet aggatni senkire, mert arra, amit Cé hozott, senki nem képes jelenleg Messin kívül.

Bale-lel kb. én is így vagyok. Ha itt van sem nagy gond, jelenleg nem veszi el a helyet senki elől, gólpont erős vagy hogy kell ezt mondani. Szűkös a támadószekció, van hely a számára, csak Jimbó világában nincs.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. szeptember 19., szerda 9:10

Realista24 írta:Mondjuk szerintem pont nem keres senki vezért. Ramos ott van hátul, ő a vezér.
Vezer alatt nem feltetlenul azt ertem, hogy Ce szerepet potolja az oltozoben es ra legyen jatszva majdnem minden tamadas. Hanem, akitol elsosorban lehet varni a golokat a nehez meccseken is. Karimban sem erzem ezt, de rajta latok pozitiv fejlodest az elmult 2 honapban. O jobban erzi, hogy kell a Ce nelkuli csapatban jatszani. Bale-en ugyanazt latom, mint eddig, hogy kilog a csapatbol, minden meccsen eltunik hosszabb idokre, az az egy szerencse, hogy a golok eddig jottek tole.
De nem is irnek tobbet ebben a temaban, mert az jon le, hogy utalom Balet, pedig nem, csak jobban birnam a PL-ben :D

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3457
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Berti » 2018. szeptember 19., szerda 8:34

De ha az ámokfutásával összehozott volna egy gólt, akkor istenkirály lenne, aki az új csatárunk, aki pótolni fogja CR-t, aki megfogja menteni a szezont. :lol:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. szeptember 19., szerda 7:55

mostanaban ramos nem csak hatul vezerbika hanem elol is. :mrgreen: jo lenne eszhez ternie mert nagyon tultolta mar a bilbao ellen is
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2944
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2018. szeptember 19., szerda 7:48

Realista24 írta:Mondjuk szerintem pont nem keres senki vezért. Ramos ott van hátul, ő a vezér.
Akárhányszor meglatom, hogy meccsnapon te vagy az utolsó hozzaszolo a topikban, rögtön az ugrik be, hogy az emberünk nem edzett, sajtóertesulesek szerint ma elővigyázatosságbol pihentetik, stb.. :x

Reméljük idén más lesz!
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. szeptember 19., szerda 6:54

Mondjuk szerintem pont nem keres senki vezért. Ramos ott van hátul, ő a vezér.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. szeptember 19., szerda 1:44

En nem mondom, hogy mindegyikuk jobb jatekos Balenel, akiket felsoroltam. Hanem, hogy jobban illenenek a csapatba.
De mivel tortenelmet irt a csapat az elmult 5 evben, igy nem igazan zavarna Bale jelenlete, de igy, hogy Ce helyett o kellene legyen a vezer, mar vannak ketsegeim.
Egyebkent meg annyira adta volna magat amugy egy Bale-Hazard csere, mindket jatekos es mindket csapat jol jart volna.

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3134
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Pipita » 2018. szeptember 19., szerda 1:05

Szóval az a jópár ember az hat embert takar. :mrgreen:

Rashford Balehez hasonlítva vicc kategória, egy tehetséges fiú, semmi több. Nem az a szint.

Salah egyelőre egyszezonos csodafiú, majd meglátjuk, mi lesz belőle, Bale előtte jár. Ahogy Mané előtt is, bár azt ma már kifejtettem hogy őt szívesen nézném nálunk - nem feltétlenül Bale helyén.

Neymar egy rossz vicc és semmivel sem jár a walesi előtt, sőt. Mbappé szerintem más poszt, egyébként neki nyilván én is örülnék, de továbbra sem Bale alternatívájaként. Hazard pedig szintén nem jár Bale előtt és ő például - emlékeim szerint - még nem nyert meccset a csapatának, el nem tudom képzelni hogy ha Hazard lett volna itt Bale helyén akkor megnyerjük a 2014-es kupadöntőt, vagy a 2018-as BL döntőt. Bale nem egy CR féle """vezérbika""", de Hazard sem. Ettől függetlenül neki is örültem volna idén ha jött volna hasonlóan olcsón, mint egykori csapattársa. Majd talán jövőre.

De egyelőre ott tartunk hogy a jópár Balenél jobb játékos listájára hat darab név került fel, akik közül mindenki nyugodtan tudna együtt játszani Balelel és nem biztos hogy őt szorítanák ki a csapatból az esetleges ideigazolásukkal - már ha egyáltalán képesek lennének kiszorítani őt.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. szeptember 19., szerda 0:48

Bappe, Hazard, Neymar - ok ugye nem kerdes(max Neymarba lehet belekotni a viselkedese miatt)
Salah, Mane - szerintem ok is jobban passzolnanak a csapatba es nem is 200-300 millioba kerulnenek.
Rashford - o nyilvan messze van meg Bale teljesitmenyetol, de szerintem o is jobban illene ide.
Persze ez mind feltetelezes, de azert durva, hogy a 6. szezonjat kezdte Bale es meg mindig idegentest sokszor a jatekban. Az meg, hogy kb megszolalni alig tud spanyolul az mar-mar kabare.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 7 regisztrált és 0 vendég