Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3128
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Pipita » 2018. szeptember 20., csütörtök 22:48

Steve írta:Mit igazolt az idő te szerencse mentes? :lol:

Hogy a történelem egyik legsikeresebb időszakát köszönhetjük neki?

Mindeg amúgy nekem mit károgsz. Azt kritizálsz és azt heccelsz amit akarsz. Szabad világban élünk.

De ha adhatok egy tanácsot, eressz le, élvezd az életed, vegyél vissza arcból és a rossz dolgok szajkózása helyett a jó dolgokat ismételgesd. Próbálj meg pozitív dolgokat közvetítetni kifelé, hogy ne baszd el mások örömét.

Akkor szebb világ lesz. Amúgy tényleg valami troll lehetsz, nem hiszem, hogy valaki ezt nem tudatosan csinálja.
Tök jó az utóbbi három hszed tartalma.

Picit mondjuk hiteltelenné teszi hogy hehe pajtid pont ugyanezt csinálja folyton, ellene mégsem szólasz fel soha, sőt.

Amúgy meg nem számít semmi okoskodás, aporla14.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2018. szeptember 20., csütörtök 22:20

Mit igazolt az idő te szerencse mentes? :lol:

Hogy a történelem egyik legsikeresebb időszakát köszönhetjük neki?

Mindeg amúgy nekem mit károgsz. Azt kritizálsz és azt heccelsz amit akarsz. Szabad világban élünk.

De ha adhatok egy tanácsot, eressz le, élvezd az életed, vegyél vissza arcból és a rossz dolgok szajkózása helyett a jó dolgokat ismételgesd. Próbálj meg pozitív dolgokat közvetítetni kifelé, hogy ne baszd el mások örömét.

Akkor szebb világ lesz. Amúgy tényleg valami troll lehetsz, nem hiszem, hogy valaki ezt nem tudatosan csinálja.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. szeptember 20., csütörtök 22:13

Igazolt az idő, 3 év 3 bl.

Bohóc vagy. :lol:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. szeptember 20., csütörtök 21:56

Valaki kritikus, próbálja a helyén kezelni az eredményeket és már troll meg elbomló lelkületű :lol:
___Samy___ írta:Ugyanmar, ZZ "alkalmazkodó" futballja idejében meg te voltál az első, aki mocskolta.

Semmi nem jó.
Nem mocskoltam, kritizáltam, amit az idő igazolt is.

Ceballos nem játszott.
Ahogy elkezdődött a tavalyi szezon egyre többen kezdték el kritizálni a rossz kerethasználatát.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2018. szeptember 20., csütörtök 21:43

Én sajnálom amúgy az ilyen elbomló lelkületű embereket..

Rohadt szar lehet, hogy nagyképű vagy azt hiszed te mindent, mindenkinél jobban tudsz és ehhez még jön ez a negatív hőbörgés is.


Szar lehet ez, mert mindenkinek csak egy élete van, amit élvezni kellene és örülni egy 3-0-nak egy BL meccsen nem pedig a hibát keresni nagyítóval.

Kritizálni mindig lehet és könnyű. Ez az egyszerű emberek fegyvere, mert így okosnak érezhetik magukat.

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2240
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: mocsok » 2018. szeptember 20., csütörtök 21:37

Dont feed the troll.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2018. szeptember 20., csütörtök 21:20

Ugyanmar, ZZ "alkalmazkodó" futballja idejében meg te voltál az első, aki mocskolta.

Semmi nem jó.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2018. szeptember 20., csütörtök 21:14

Szerintem meg qva idegesítő, hogy egy 3-0 után, ahol foci is volt, szép dolgok is, ezt a negatív szart kell olvasnom. :coffee:

Elég lesz idegeskedni amikor megrekedünk és nem jönnek a meccsek, nem lesz CR sem akkor..
Biztos lesz ilyen időszak is.

Nem tudom megérteni miért leli valaki örömét egy Madridista oldalon, Madridistaként, hogy mindenkit heccelve szidja a csapatot egy 3-0 után.. :hmmm:

De sok sikert ehhez. Talán van valaki akinek ez tetszik és szólásszabadság is van.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. szeptember 20., csütörtök 20:58

petiamadridista írta:wxyz,
te mit szerettél volna látni tegnap??
Alakuló és működőképes játékot.

Zidane fel tudta ismerni, hogy alkalmazkodnia kell, dominálásra törekvő felfogással nem lesz sikeres. Hogy ne fussanak át minket hátrébb húzta a csapatot, kontrákra rendezkedtünk be, fárasztottuk az ellenfelet és csak néha váltottunk támadásba. Ez működött a BLben.

Most azt látom, hogy ezzel a dominalni akaró játékkal haladunk Guardiola naív felfogása felé. A Zidenéhoz képest sokat javuló, kreatív tikatakát nem látom.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Jim » 2018. szeptember 20., csütörtök 20:36

pheco írta: Ennel tobbet elvarni nem realis, sot nekem eddig pozitiv meglepetes amit mutatnak a sracok.
én azért ezt vártam :mrgreen:
mivel tényleg jó edző Lopi, oké nem nagy név még, de az lehet
1-2 jó igazolással újra lehet egy sikercsapatunk szerintem :salute:

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1162
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2018. szeptember 20., csütörtök 20:30

wxyz írta:De mi a javulás? Hogy el lett verve ez a gyenge Roma ami annyi ellenállást tanúsított, mint azok a kiscsapatok amiket a bajnokságban szoktunk kitömni?

Zavarba hozható a csapat. Tegnap is amikor kevesebb lett a terület megint a széleken erőltettük a labdát, a tizenhatos előtti területet alig használtuk. A védekezés katasztrófa, Ramos érthetetlenül rohangál előre, labdavesztéskor továbbra is káosz van. Szerencse, hogy van egy Varane aki szinte mindenhova odaér.
Ha nem lesz javulás, vagy alkalmazkodás az ellenfélhez, mint ahogy Zidane tette nem lesz sikeres ez a csapat.
Tesó, ha valami nyomja a szíved lelked akkor ne itt vezesd le a folyamatos provokáló kommentjeiddel.. Kezdi megszokni a nép, hogy fut a film a fejedben és te ezért egyre nagyobb hülyeségeket írsz, hogy kiboruljanak itt paran. Kell ez a szerep is a fórumra, de mar kezd sok lenni

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2018. szeptember 20., csütörtök 20:05

Néha az az érzésem wyzx, hogy te csak direkt provokálni akarsz mindenkit és attól érzed jól magad, ha valaki felhecceli magád az íronányaidon.

petiamadridista
Hozzászólások: 5217
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2018. szeptember 20., csütörtök 19:36

wxyz,
te mit szerettél volna látni tegnap??
érdekel, komolyan.
Sztem jövő hét végén lehet majd okoskodni, addig nem, egyelőre jó a csapat.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. szeptember 20., csütörtök 19:33

wxyz írta:
pheco írta:Ledominaltunk egy olasz top4 csapatot.
Egy kiesőjelölt szintjét hozták tegnap. Közük nincs az olasz top4hez jelenleg, az edzőjük szerintem idén el is lesz küldve.
Kerlon írta:Minek foglalkoztok vele. Mindig mindenkinél mindent jobban tud és még is csak ugyanazon a fórumon állítja teljes megbizonyosodással, hogy neki igaza van és úgy van jól. Valahol Mourinho szintjén lehet, de ő legalább valamit valamikor lerakott az asztalra.
Ezt azóta írod mióta szóva tettem, hogy Dybala kevés ide és nem csatár
Ebben még engedek is neked, bár középpályásnak se mondanám, hanem régi klasszikus visszavont támadónak. Viszont ezenkívül is annyi okosságod volt már, hogy nap estig lehetne sorolni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. szeptember 20., csütörtök 19:02

pheco írta:Ledominaltunk egy olasz top4 csapatot.
Egy kiesőjelölt szintjét hozták tegnap. Közük nincs az olasz top4hez jelenleg, az edzőjük szerintem idén el is lesz küldve.
Kerlon írta:Minek foglalkoztok vele. Mindig mindenkinél mindent jobban tud és még is csak ugyanazon a fórumon állítja teljes megbizonyosodással, hogy neki igaza van és úgy van jól. Valahol Mourinho szintjén lehet, de ő legalább valamit valamikor lerakott az asztalra.
Ezt azóta írod mióta szóva tettem, hogy Dybala kevés ide és nem csatár

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2018. szeptember 20., csütörtök 18:49

pheco írta:Ledominaltunk egy olasz top4 csapatot. Azt vartad, hogy majd helyzetuk sem lesz? Az elmult 8 evet nezve, amikor a toppon volt a csapat, akkor sem a vedekezes volt az erossege. Most egy atalakuloban levo csapatrol beszelunk, ami ZZ es Lopi taktikaja kozott van feluton, de megis jonnek az eredmenyek es valljuk be, hogy a jatek is szebb, mint ZZ alatt. Ennel tobbet elvarni nem realis, sot nekem eddig pozitiv meglepetes amit mutatnak a sracok.
+1 :agree:

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2018. szeptember 20., csütörtök 18:39

Én arra lennék kíváncsi, kedves wxyz, hogy melyik csapat játéka tetszik neked? Melyik az etalon?
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. szeptember 20., csütörtök 17:53

Minek foglalkoztok vele. Mindig mindenkinél mindent jobban tud és még is csak ugyanazon a fórumon állítja teljes megbizonyosodással, hogy neki igaza van és úgy van jól. Valahol Mourinho szintjén lehet, de ő legalább valamit valamikor lerakott az asztalra.

Kb. mint régen, amikor ha a Barca nyert ilyen játékkal 3-0 arra az egy hengerlő Barca volt, ha Real nyert, akkor a gyenge ellenfélnek köszönhető volt az eredmény. Lehet Hegyi wxyz Iván az.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. szeptember 20., csütörtök 17:49

wxyz írta:De mi a javulás? Hogy el lett verve ez a gyenge Roma ami annyi ellenállást tanúsított, mint azok a kiscsapatok amiket a bajnokságban szoktunk kitömni?

Zavarba hozható a csapat. Tegnap is amikor kevesebb lett a terület megint a széleken erőltettük a labdát, a tizenhatos előtti területet alig használtuk. A védekezés katasztrófa, Ramos érthetetlenül rohangál előre, labdavesztéskor továbbra is káosz van. Szerencse, hogy van egy Varane aki szinte mindenhova odaér.
Ha nem lesz javulás, vagy alkalmazkodás az ellenfélhez, mint ahogy Zidane tette nem lesz sikeres ez a csapat.
Ledominaltunk egy olasz top4 csapatot. Azt vartad, hogy majd helyzetuk sem lesz? Az elmult 8 evet nezve, amikor a toppon volt a csapat, akkor sem a vedekezes volt az erossege. Most egy atalakuloban levo csapatrol beszelunk, ami ZZ es Lopi taktikaja kozott van feluton, de megis jonnek az eredmenyek es valljuk be, hogy a jatek is szebb, mint ZZ alatt. Ennel tobbet elvarni nem realis, sot nekem eddig pozitiv meglepetes amit mutatnak a sracok.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2018. szeptember 20., csütörtök 17:37

Egyrészt arról megfeledkezel, hogy még ennyi idő elteltével is fellelhető a csapaton egy-egy ZZ fele berogzodes (ivelesek, erős szeljatek). Ezek majd szépen lassan eltűnnek, az idő előrehaladtával. De ez bármelyik edzocserenel megfigyelhető.

Másrészt, ha domináns csapatot akarunk, akkor nem mi fogunk alkalmazkodni az ellenfélhez, hanem fordítva. És nagyon úgy néz ki, hogy itt ez a terv.

Neked akkora elvárásaid vannak egyébként, hogy nem értem még miért követed figyelemmel ezt a csapatot, meg úgy összességében ezt a sportot. Nem a kritikával meg a véleménnyel van a probléma, de tőle pozitív sorokat meg nem igazán láttam. Jó magyarhoz meltoan egyszerűen semmi nem tetszik. Teszed mindezt úgy, hogy szerinted csak neked lehet igazad.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 92 regisztrált és 0 vendég