Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. szeptember 27., csütörtök 8:52

Akkor mi leszünk a spanyol Arsenal a következő x évben?
nagyon úgy néz ki. perez mindent eldob csak hogy alatta épüljön fel az új bádog szappantartó stadion. szép dolog ez hogy hozná bappét vagy neymart bármennyiért de ők ugye nem eladók így könnyű mondani hogy pedig hozná, aki jött volna és egyértelműen kellett volna hazard rá meg nem költ. és akkor még jön az az idő mikor egy ramost , modricot, marcelot kell érdemi játékosokkal pótolni. stadion miatt nagyon ínséges igazolások fognak érkezni attól félek. nagyon nem örülök.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: KAG » 2018. szeptember 27., csütörtök 7:54

Igen, nekem is 2020 rémlett. :lol:
ZIDANE

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62768
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. szeptember 27., csütörtök 7:52

Keverem a belgával, mi? :lol:

Akkor KAG álláspontja a helyes.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27893
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. szeptember 27., csütörtök 7:51

Realista24 írta:
KAG írta:
Szvsz a 100 130 egy kurva jo vetel lett volna es a 180 környéke a reális.

.
Én másképpen nézem. 100-130 kumma jó, és 80 körül a reális, mivel egy év volt a szerződéséből vissza. Valamivel nagyon bekábították, illetve Abra még lapot húzott 19-re és inkább elengedi ingyen jövőre esetleg, mint most behúzott volna érte egy kamionnyi pénzt. Meglátjuk, hogy mi jön össze.
Rosszul tudod, 2020-ig van szerződése.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62768
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. szeptember 27., csütörtök 7:48

KAG írta:
Szvsz a 100 130 egy kurva jo vetel lett volna es a 180 környéke a reális.

.
Én másképpen nézem. 100-130 kumma jó, és 80 körül a reális, mivel egy év volt a szerződéséből vissza. Valamivel nagyon bekábították, illetve Abra még lapot húzott 19-re és inkább elengedi ingyen jövőre esetleg, mint most behúzott volna érte egy kamionnyi pénzt. Meglátjuk, hogy mi jön össze.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: KAG » 2018. szeptember 27., csütörtök 7:46

Realista24 írta:
Kerlon írta:Pont egy ilyen ember kellett volna nekünk előre, aki így meg mer indulni.
Jah, de amikor leírod, hogy Hazard 200 millió, Stadion 300+225, akkor rájössz, hogy nem lehetett belemenni ebbe.
A 100-130 reális lett volna, ahogy sokáig álltak a dolgok.

Szvsz a 100 130 egy kurva jo vetel lett volna es a 180 környéke a reális.

Dembele,Coutinho 130 50 korul volt
Mbappe egy kurva jo szezon utan 180
Neymar akinek nagyobb a brand 225

180 környéke sajnos full realis volt.
Elment mellettunk a piac es mi nem akarunk vagy nem tudunk reagálni.
Szerintem sajnos utóbbi,mert ha az lenne, hogy nem akarunk,akkoe viniciusokra meg rodrygokra nem adnak ki 45 milliokat.
ZIDANE

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27893
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. szeptember 27., csütörtök 7:42

Realista24 írta:
Kerlon írta: Akkor mi leszünk a spanyol Arsenal a következő x évben? Mert elvileg volt a kasszában 180 millió és a stadionra meg egy az egyben hitelt veszünk fel.
Házat sem úgy épít az épeszű ember, hogy csak hitelt vesz fel.
Egyébként meg Kylianra nem sajnálta volna a lóvét Pérez, de nem jött össze, de ott van a B verzió, hogy 300 millió Neymarért, az teccene?
Érte egy fillért sem adnék.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62768
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. szeptember 27., csütörtök 7:31

Kerlon írta: Akkor mi leszünk a spanyol Arsenal a következő x évben? Mert elvileg volt a kasszában 180 millió és a stadionra meg egy az egyben hitelt veszünk fel.
Házat sem úgy épít az épeszű ember, hogy csak hitelt vesz fel.
Egyébként meg Kylianra nem sajnálta volna a lóvét Pérez, de nem jött össze, de ott van a B verzió, hogy 300 millió Neymarért, az teccene?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27893
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. szeptember 27., csütörtök 7:30

Realista24 írta:
Kerlon írta:Pont egy ilyen ember kellett volna nekünk előre, aki így meg mer indulni.
Jah, de amikor leírod, hogy Hazard 200 millió, Stadion 300+225, akkor rájössz, hogy nem lehetett belemenni ebbe.
A 100-130 reális lett volna, ahogy sokáig álltak a dolgok.
Akkor mi leszünk a spanyol Arsenal a következő x évben? Mert elvileg volt a kasszában 180 millió és a stadionra meg egy az egyben hitelt veszünk fel.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62768
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. szeptember 27., csütörtök 7:23

Kerlon írta:Pont egy ilyen ember kellett volna nekünk előre, aki így meg mer indulni.
Jah, de amikor leírod, hogy Hazard 200 millió, Stadion 300+225, akkor rájössz, hogy nem lehetett belemenni ebbe.
A 100-130 reális lett volna, ahogy sokáig álltak a dolgok.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27893
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. szeptember 27., csütörtök 7:08

Pont egy ilyen ember kellett volna nekünk előre, aki így meg mer indulni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2018. szeptember 26., szerda 22:28

Liverpool ZS-hátsó alakzat ide vagy oda, de ez a Hazard gól az egyik legszebb volt, amit valaha láttam. Kvázi magának alakította ki az egészet, 5 védőt és a fél pályát bejátszva.
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10055
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Csabi » 2018. szeptember 26., szerda 21:36

mehet oda csilliós fizetéssel, majd csődközelbe viszi a barcát.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62768
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. szeptember 26., szerda 20:15

Berti írta:
Realista24 írta: Elvileg egyetlen akadálya van annak hogy Pogba a Barcaban kössön ki, es az a fizetése. Legalábbis jelenleg.
Mert mi még nem jelentkeztünk be érte. :D
Raiola
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3454
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Berti » 2018. szeptember 26., szerda 20:08

Realista24 írta: Elvileg egyetlen akadálya van annak hogy Pogba a Barcaban kössön ki, es az a fizetése. Legalábbis jelenleg.
Mert mi még nem jelentkeztünk be érte. :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62768
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. szeptember 26., szerda 19:39

Berti írta:
kierkegaard írta:https://www.facebook.com/SoccerAM/video ... =2&theater
kellemes lehet a hangulat edzéseken.
Régi vágyam, hogy Pogba nálunk kössön ki. Jövőre ha menne Modric, akkor abszolút őt hoznám. Többször megmutatta, hogyha van motivációja akkor worldclass.
Ezzel az a gond, hogy Mou már sokat nem fog maradni ott és logikusnak tűnik, hogy Zizou vegye át a csapatot, aki szerintem kibaszottul tudna dominálni ezzel a csapattal ezzel a PL-ben. Valószínüleg a hangulat nagyszerű lenne és visszatérnének az elitbe, illetve Pogba is központi szerepet kapna. Tehát kevés az esély szerintem a váltásra. :|

Mourinho meg egy pöcs.
Tetszett ez az arrogancia még az első évében nálunk, amig még volt mire. De így már mindenki csak röhög rajta.
Elvileg egyetlen akadálya van annak hogy Pogba a Barcaban kössön ki, es az a fizetése. Legalábbis jelenleg.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. szeptember 26., szerda 19:31

Nem tudom elkepzelni, hogy kihuzza ezt a szezont Mou. Kerdes mennyit kell perkalni neki, ha kirugjak. ZZ meg konnyen lehet, hogy azonnal valtja vagy atmenetileg lesz valaki nyarig, amig nem lesz ott Zidane. Mondjuk en jobban orulnek, ha a Juvehoz menne.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27893
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. szeptember 26., szerda 19:10

dzsi91 írta:Mondjuk Zidane okosabb lenne ha megvárná a nyarat míg allegri helye felszabadul és Cr-el együtt megpróbálna megint valami nagyot alkotni a juvéban is.

Nem féltem Zizu-t a Unitednél se de az egy olyan közeg ahol soha nem játszott és nem ténykedett.Sőt egy mukkot nem halottam tőle még angolul sem. Madrid és Torino azért neki kényelmes hazai pálya , ismeri mindkét klubot,bajnokságot és a szurkolói mentalitást.

Nagyon tökös dolog lenne most elvállalni a Unitedet, annyi a pozitívum egyedül,hogy a léc nem lesz magasan amit meg kell ugrani akárcsak benitez után, viszont rengeteg rivális van ott abból 2 most elég megközelíthetetlen ennek a unitednek nagybevásárlás nélkül és a Chlesea is elég keményen bekezdett.
Ha év közben elvállalja legalább lesz pár hónapja gyakorlatilag tét nélkül edzősködnie és ismerkednie a viszonyokkal. Főleg úgy, hogy Mourinho nulla fociját már 2 lelkesítő beszéddel túl lehet szárnyalni. Ha nem sikerül a BL nekik, akkor meg annyit mond, hogy egy rossz passzban lévő csapatot vett át.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11212
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. szeptember 26., szerda 18:09

Mondjuk Zidane okosabb lenne ha megvárná a nyarat míg allegri helye felszabadul és Cr-el együtt megpróbálna megint valami nagyot alkotni a juvéban is.

Nem féltem Zizu-t a Unitednél se de az egy olyan közeg ahol soha nem játszott és nem ténykedett.Sőt egy mukkot nem halottam tőle még angolul sem. Madrid és Torino azért neki kényelmes hazai pálya , ismeri mindkét klubot,bajnokságot és a szurkolói mentalitást.

Nagyon tökös dolog lenne most elvállalni a Unitedet, annyi a pozitívum egyedül,hogy a léc nem lesz magasan amit meg kell ugrani akárcsak benitez után, viszont rengeteg rivális van ott abból 2 most elég megközelíthetetlen ennek a unitednek nagybevásárlás nélkül és a Chlesea is elég keményen bekezdett.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3454
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Berti » 2018. szeptember 26., szerda 17:55

kierkegaard írta:https://www.facebook.com/SoccerAM/video ... =2&theater
kellemes lehet a hangulat edzéseken.
Régi vágyam, hogy Pogba nálunk kössön ki. Jövőre ha menne Modric, akkor abszolút őt hoznám. Többször megmutatta, hogyha van motivációja akkor worldclass.
Ezzel az a gond, hogy Mou már sokat nem fog maradni ott és logikusnak tűnik, hogy Zizou vegye át a csapatot, aki szerintem kibaszottul tudna dominálni ezzel a csapattal ezzel a PL-ben. Valószínüleg a hangulat nagyszerű lenne és visszatérnének az elitbe, illetve Pogba is központi szerepet kapna. Tehát kevés az esély szerintem a váltásra. :|

Mourinho meg egy pöcs.
Tetszett ez az arrogancia még az első évében nálunk, amig még volt mire. De így már mindenki csak röhög rajta.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 33 regisztrált és 0 vendég