FIFA

FIFA vs. PES, és természetesen az egyetlen manager.
Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2019. május 1., szerda 22:13

Én maradtam a 18-nál és adott ingyé egy Van der Sar-Desailly-Laudrup-Shevchenko pakkot meg lejöttek az árak is természetesen. :mrgreen: A hardcore réteg már a 19-en játszik, így volt esélyem pl. online seasons másodosztályra meg nem vernek el 6-0-ra minden harmadik meccsen. :lol: Kikapcsolódásra ez így teljesen jó nekem, mert amúgy tényleg erősen pay to win
Love football, hate antifa.

Avatar
hala real
Hozzászólások: 1182
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:54
Kedvenc játékosaid: casillas, r9, cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: hala real » 2019. május 1., szerda 22:09

2 honap alatt modric volt a legjobb nyitasom, mondjuk buffon ott volt mogotte. Es ennyi. Meg egy fernandinho. Sbc-ket valoban megeri csinalni, de abbol se mindet. Plusz a weekly objectives, ami jo szokott meg lenni.
Annyi a köcsög , hogy megtelik velük a Nou Camp.

"A szívem inkább fehér, mint gránátvörös-kék” – (R9)

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1325
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2019. május 1., szerda 22:02

A penzt kilehet valtani sok jatekkal igen, de azert eleg sok szerencse is kell hozza. Pl egyik ismerosom egy kis packbol nyitott egy 98as bl kartya messit,eladta 2millaert,kirakott belole egy icont. Sbc ket eri meg csinalni, de ahhoz is sok zseton, vagy jatekos kell. Ha az elejetol fogva valaki folyamatosan nyomja a rivalst,squad battlest,es wl t, akkor eleg jol lehet haladni. De igen, sok idot bele kell olni. Engem a jatek sokszor felidegesit,es van,hogy rahagyom 2, hetre, pedig olyan munkam van,hogy lenne ra idom... Majd a 20-al :kalapos:

Avatar
hala real
Hozzászólások: 1182
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:54
Kedvenc játékosaid: casillas, r9, cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: hala real » 2019. május 1., szerda 21:57

FUT-ot nyomja valaki? En osszeraktam egy eleg jo csapatot, sok oram benne is van, de annyira pay to win a jatek, hogy kezd eleg lenni.
Persze, ha valaki nagyon profi, es weekend league-ben minden heten nagyon elol vegez, akkor viszonylag gyorsan es sok penzt lehet csinalni, maskulonben csak egy alom marad pl egy R9. Es o csak egy jatekos, de egy teljes - ilyen szintu - csapatot lehetetlen osszerakni, ha nem koltesz ra egy vagyont, es vagy nem vagy nagyon profi, plusz van heti 20-30 orad ra.
Annyi a köcsög , hogy megtelik velük a Nou Camp.

"A szívem inkább fehér, mint gránátvörös-kék” – (R9)

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. január 31., csütörtök 17:38

pheco írta:Vannak a botoknal rosszabb beszelgeto partnerek is a forumon :mrgreen:
Ott a pont :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2019. január 31., csütörtök 17:38

pheco írta:Vannak a botoknal rosszabb beszelgeto partnerek is a forumon :mrgreen:

:lol: :lol: :lol:
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. január 31., csütörtök 17:32

Realista24 írta: Tényleg egy bottal beszélgetsz? :mrgreen:
Nekem már mindegy kivel beszélgetek :D amúgy csak fel akartam hívni a figyelmet a migráncsra :banplz:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: pheco » 2019. január 31., csütörtök 17:28

Vannak a botoknal rosszabb beszelgeto partnerek is a forumon :mrgreen:

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. január 31., csütörtök 17:28

Megette a marketinget, ez van. :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. január 31., csütörtök 17:27

dzsi91 írta:
alanrogger007 írta:When I was downloading the game suddenly chrome keeps crashing and due to this suddenly the downloading stopped and I cannot download it now. So please help me to fix the problem.
A gamet sehogy nem tudnád downloadingolni Chrome-bol bástya. Origin,Xbox vagy ps store esetleg torrent.
Tényleg egy bottal beszélgetsz? :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. január 31., csütörtök 17:13

alanrogger007 írta:When I was downloading the game suddenly chrome keeps crashing and due to this suddenly the downloading stopped and I cannot download it now. So please help me to fix the problem.
A gamet sehogy nem tudnád downloadingolni Chrome-bol bástya. Origin,Xbox vagy ps store esetleg torrent.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

alanrogger007
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2019. január 31., csütörtök 5:56

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: alanrogger007 » 2019. január 31., csütörtök 6:57

When I was downloading the game suddenly chrome keeps crashing and due to this suddenly the downloading stopped and I cannot download it now. So please help me to fix the problem.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. szeptember 29., szombat 10:24

Kieltem magam Fifa karrierben, igazolgattam kicsit. Tavozott Isco a Chelseabe es Bale a Juveba.
Kezdo:
Modric Kroos James
Bappe Lukaku Hazard
100%-os a csapat a mai Atleti meccs utan is, BL-ben volt zako a Roma ellen :mrgreen:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. szeptember 28., péntek 20:46

A korábbi fifáknál működött az, hogy megvettük közösen hárman, és mindhárom gépre felraktuk. Ugyis csak egyikünk játszott online, de most semmi.
na ez engem is érdekel mert mi is 3an használunk 2 accot mert mi meg only co-op-ot tolunk már évek óta. 18-ig ezzel nem volt probléma és a 19-et is így vennénk, azt mondod hogy sehol nem látszik a libraryban? igaz mi mindig neten vettük tehát az accon volt először regelve a kód és nem telepítés közben.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8196
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2018. szeptember 28., péntek 19:53

Srácok, az hogy lehet, hogy mikor havernak belépek az origin profiljába, akkor nem látom a fifa 19-et? Nem tudom letölteni onnan a saját gépemre, és hiába vannak nálam a dvd-k, nem tudom telepíteni sem, mert ezt a telepitő kódot már egyszer használta.

A korábbi fifáknál működött az, hogy megvettük közösen hárman, és mindhárom gépre felraktuk. Ugyis csak egyikünk játszott online, de most semmi.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2018. szeptember 28., péntek 12:58

Fifa Mobile-lal nyomja valaki? :D
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. szeptember 20., csütörtök 0:12

Aha, az ilyen képi dolgokat csak leellenőriztem nyilván :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2018. szeptember 20., csütörtök 0:02

Dzsi ezt mind 2-3 meccs alapján szűrted le? :mrgreen:
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. szeptember 19., szerda 23:59

Na 2-3 meccs a teljes verzióval,én annyira nem látok változást a demóhoz képset.

-eu szuperkupánál és olaszbajnokságnál a licensz ellenére nincs kijelző eddig.Remélem pótolják.(francia ligánál van)
-mezeknél faszán megoldották végre,ha feljutsz a másodosztályból az elsőbe vagy a bl-ben játszol a játékosok vállán a megfelelő patch van vagy minek hívják.Szal nincs már olyan,hogy a csapatod már a premierleaguebe van de a mezen még championsshipes feliratok vannak.
-Az anoeta a régi, valószínűleg a spanyol stadionokat már a fifa 18ra elkészítették,mert a feljutóké hiányzik de a 17-18as kiesőknek van “scannelt” stadionjuk.lusta faszok...

Ami még jó,hogy ha cr-t kiveszed a juvéból akkor az a kikurt nagy banner se fog róla megjelenni juve meccseken (del piero kesz helyette) és a kommentátor sem beszél a transzferről ha nem a juvéban van éppen :D
-Mariano vinicius generic,nincsenek bescannelve.
-karriermód ugyanaz a bl-t leszámítva.
-hóban nyomsz bl meccset akkor egy nagyon epic fekete bl ladba van,gondolom az lesz a valóságban is :D

Jó lett amúgy.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. szeptember 16., vasárnap 15:58

ferni írta:Tavalyi FIFA is így indult, nagyon-nagyon élveztem, aztán az updatek jöttek folyamat és pár hónapon belül kuka lett a játék.
https://youtu.be/_nphouwdCmY

Faszi ebben a vidiben elmondja,hogy a demo amit most játszunk 2018 juliusi verzió,szóval kb 70-80%a a valódi gameplaynek.

Tehát mindenki megnyugodhat,megjelenésre szét lesz szabva az egész ahogy azt megszokhattuk :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 16 regisztrált és 0 vendég