Karim Benzema

A Real Madrid egykori nagyjai.
Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. október 3., szerda 13:31

pheco írta:
ziro4vr írta:Benzemánál meg tudjuk, mit kaphatunk tőle.
Barcsak en lennek olyan szerencses helyzetben, mint R24 es Kerlon, hogy a gyenge kedvencem itt lenne 10 evig. Csak oket kiraktak 3 szezon utan. Benznek meg meg ertelmes versenytarsa sincs es a padra sem rakjak le... Szamomra ez erthetetlen egy Real Madridnal.
Sajnálom, hogy rossz ízléssel születtél.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62845
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. október 3., szerda 10:50

Süti írta:
Realista24 írta: Nem jobban, mint az itteni hszek 70%a :lol:

Nem csak Jim meg hehe hszeit kell olvasgatni. :mrgreen:
Csak a tiédre gondoltam. :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. október 3., szerda 10:47

Realista24 írta: Nem jobban, mint az itteni hszek 70%a :lol:

Nem csak Jim meg hehe hszeit kell olvasgatni. :mrgreen:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62845
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. október 3., szerda 10:36

Süti írta:
Realista24 írta:Már vártam h3x0r raiseni statisztikáját :lol: Nem okozott csalódást. Igaz BL győzelmet értek a góljai, de azt már nem lehet kiolvasni ebből.
Ez azért barokkos túlzás.
Nem jobban, mint az itteni hszek 70%a :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. október 3., szerda 10:24

Realista24 írta:Már vártam h3x0r raiseni statisztikáját :lol: Nem okozott csalódást. Igaz BL győzelmet értek a góljai, de azt már nem lehet kiolvasni ebből.
Ez azért barokkos túlzás.




Nekem magával Benzemával nincs bajom, és ha leírom hogy szar (ami nyilvánvaló) akkor nem rá haragszom, hanem a mindenkori aktuális edzőre aki bedobálja. A mindenki más is szar meg nem ad felmentést.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. október 3., szerda 9:54

Nyilván Benzema osztása is jogos, főleg amikor tohonya, világi béna a kapu előtt, ilyenkor talán R24 is pofozgatja a Karim babáját. Régóta van itt, és túl van használva, ez is jogos. Lehetne úgy is tartani, hogy sokkal optimálisabb legyen a támadó harmad, de idén elég korlátozottak a lehetőségek, ami meg más sara.

Most tegnap egy Asensio-Mariano-LV jobb lett volna? Egy Betis talán büszke lenne egy ilyen támadó sorra.
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62845
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. október 3., szerda 9:53

pheco írta:
ziro4vr írta:Benzemánál meg tudjuk, mit kaphatunk tőle.
Ertem, amit irsz, csak ezzel nem vedheto egy jatekos. Persze, hogy Benz rakatja kezdobe magat, de aki ennyire gyenge a meccsei felen(lehet, hogy keveset mondtam) az persze, hogy a szurkolok tobbsegenel kibassza a biztositekot.
Barcsak en lennek olyan szerencses helyzetben, mint R24 es Kerlon, hogy a gyenge kedvencem itt lenne 10 evig. Csak oket kiraktak 3 szezon utan. Benznek meg meg ertelmes versenytarsa sincs es a padra sem rakjak le... Szamomra ez erthetetlen egy Real Madridnal.
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos. Mirű beszélsz more?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Steve » 2018. október 3., szerda 9:50

ziro4vr írta:Szerintem neked nem kell mondanom, hogy nyilván vannak egyéni elfogultságok, mint a te esetedben mondjuk hamesz vagy özil.

Bélát speciel nem nagyon szidom pl én, mert idén rajta múlik elég sok minden, Asensio kapcsán meg írtam is, hogy csalódottabb vagyok, benne még láttam többet, Benzemánál meg tudjuk, mit kaphatunk tőle.

Pontosan így gondolom én is.

Asensioban csalódtam én is, mert bíztam benne, hogy ha kap lehetőséget akkor szintet lép.Láttam benne fantáziát.

A magam részéről igyekszem nem mérges lenni egyik játékosunkra sem, bár a szurkoló az imád, vagy utál..

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. október 3., szerda 9:45

ziro4vr írta:Benzemánál meg tudjuk, mit kaphatunk tőle.
Ertem, amit irsz, csak ezzel nem vedheto egy jatekos. Persze, hogy Benz rakatja kezdobe magat, de aki ennyire gyenge a meccsei felen(lehet, hogy keveset mondtam) az persze, hogy a szurkolok tobbsegenel kibassza a biztositekot.
Barcsak en lennek olyan szerencses helyzetben, mint R24 es Kerlon, hogy a gyenge kedvencem itt lenne 10 evig. Csak oket kiraktak 3 szezon utan. Benznek meg meg ertelmes versenytarsa sincs es a padra sem rakjak le... Szamomra ez erthetetlen egy Real Madridnal.

Impostor
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2018. június 13., szerda 9:42
Kedvenc játékosaid: Figo, Ramos, Carvajal, Modric, Marcelo, Nacho
Kedvenc csapatod: RM

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Impostor » 2018. október 3., szerda 9:44

füst írta:Hát nekem annyi jött le az évek során, hogy Benzema akár tud is gólt lőni, amikor gálázik a csapat. Meg tudja lőni a csapat harmadik, negyedik gólját, viszont amikor ég a ház, kéne a gól, akkor biztosan tudhatjuk hogy nem ő hozza el nekünk. Ez már aligha fog változni.
Statisztikailag kimutatható, hogyha 7 napig szorulásom van, majd 7 napig fosok, akkor az emésztésem tökéletesen rendben! Nagyjából Benzema góljairól is így vélekedek, hiába van meg mennyiségre, nagyon ritkán húzott ki minket a ganajból. Felesleges tőle várni, hogy majd lehozza nekünk a meccset.
Sarkosan fogalmaztál, de nekem is ez az érzésem vele kapcsolatban.

Voltak döntő találatai ez vitathatatlan, de rá nem ez jellemző...és egy Real Madrid betonbiztos kezdő csatárától ez kevés az én szememben és szerintem sokak szemében is, ezért az elégedetlenség. Ezért nem fog a szememben nagyobb játékos lenni mint például Raul, Ronaldo9, CR, RvN, vagy akár Morientes.. statisztika ide vagy oda...persze nem ugyanaz a csatártipus meg bla bla
Olyan az érzés mint egy Ferrari kasztniban egy Renault motor, vagy hogy a traktorainkat se felejtsük, egy John Deere trakiban egy Mtz motor,jó-jó de nem az igazi és nem is lesz az..Ha sportkocsi legyen gyors, ha traktor legyen erős és megbízható.Lopiból nem nézem ki azt, hogy ő lenne a tunningos aki Ferrarit, vagy John Deere-t csinálna a Renaultból vagy az MTZ-ből.
Se helyet nem tud magának csinálni a kapu előtt, se könyörtelenül beb*szni amikor oda teszik neki. Az összjáték meg a területnyitás szép és jó, szép és jó volt CR idején, de most már kevés lesz...SZERINTEM. :hmmm:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62845
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. október 3., szerda 9:42

pheco írta:
ziro4vr írta:Nem értem miért Benzemát szidjuk, tudjuk hogy benne ennyi van, évek óta. Nem ő teszi be magát a kezdőbe, nem ő nem igazolt, nem ő szivatja Marianot.
Akkor ne szidjuk Aset se, mert nem o teszi be a kezdobe magat. Ne szidjuk Balet se, mert nem o talalta ki, hogy 100 millas jatekos. Lehetne boven sorolni. Olyan szinten mosdatva van Benz, hogy az hihetetlen. Egy Ase, Bale, Ozil, James, Higu stb, hogy csak par “kozellenseget” emlitsek meg szenne van/volt oltva par gyengebb meccs utan. Nekem csak ez a fura. Asensio is itt van 22 evesen 3,5 millioert es mar ki van akadva Kerlon is, hogy miert kezdo, Benzemat meg megvedi 10 ev utan is.
Tök jogos Karim szidása, én egyet is értek vele. Én most csak a múltban elért dolgokra kívánok reflektálni. Akkor sem vertem itt a nyálam, amikor "Aranylabdás" formában volt, és most sem kívánom védeni, mert nincs mire.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. október 3., szerda 9:34

Szerintem neked nem kell mondanom, hogy nyilván vannak egyéni elfogultságok, mint a te esetedben mondjuk hamesz vagy özil.

Bélát speciel nem nagyon szidom pl én, mert idén rajta múlik elég sok minden, Asensio kapcsán meg írtam is, hogy csalódottabb vagyok, benne még láttam többet, Benzemánál meg tudjuk, mit kaphatunk tőle.
Nem illik.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. október 3., szerda 9:29

ziro4vr írta:Nem értem miért Benzemát szidjuk, tudjuk hogy benne ennyi van, évek óta. Nem ő teszi be magát a kezdőbe, nem ő nem igazolt, nem ő szivatja Marianot.
Akkor ne szidjuk Aset se, mert nem o teszi be a kezdobe magat. Ne szidjuk Balet se, mert nem o talalta ki, hogy 100 millas jatekos. Lehetne boven sorolni. Olyan szinten mosdatva van Benz, hogy az hihetetlen. Egy Ase, Bale, Ozil, James, Higu stb, hogy csak par “kozellenseget” emlitsek meg szenne van/volt oltva par gyengebb meccs utan. Nekem csak ez a fura. Asensio is itt van 22 evesen 3,5 millioert es mar ki van akadva Kerlon is, hogy miert kezdo, Benzemat meg megvedi 10 ev utan is.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. október 3., szerda 9:23

Asensio miatt csalódottabb vagyok. Benne azt hittem több van, de olyan mint a régi Fordom, nyomattam volna vele az autópályán, de megvoltak a határai, nem tudtam tovább húzni, bármennyire is akartam. A kis városi utakon elvolt, a zöldeknél néha legyorsultam vele pár középkat. autót, de annyi.
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. október 3., szerda 9:20

ziro4vr írta:Nem értem miért Benzemát szidjuk, tudjuk hogy benne ennyi van, évek óta. Nem ő teszi be magát a kezdőbe, nem ő nem igazolt, nem ő szivatja Marianot.

Jelenleg játszatni kell, mert nincs jobb opció. Én amíg Béla sérült, 442-ben nyomatnám Marianoval, utána meg Béla és Benzema alap, a 3. támadó meg attól függ.

Jövőre meg kell hozni 2 jó embert előre.
De mocskoss Karim Benzema!!!!!!!


Az nem számít, hogy ötletlettelen fos az egész támadásunk és se egy bemozgás, se egy gyors váltás, se egy egyérintő, se lófasz nincs elől. Csak, hogy Benzema nem rúg gólt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. október 3., szerda 9:11

Nem értem miért Benzemát szidjuk, tudjuk hogy benne ennyi van, évek óta. Nem ő teszi be magát a kezdőbe, nem ő nem igazolt, nem ő szivatja Marianot.

Jelenleg játszatni kell, mert nincs jobb opció. Én amíg Béla sérült, 442-ben nyomatnám Marianoval, utána meg Béla és Benzema alap, a 3. támadó meg attól függ.

Jövőre meg kell hozni 2 jó embert előre.
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62845
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. október 3., szerda 8:57

Már vártam h3x0r raiseni statisztikáját :lol: Nem okozott csalódást. Igaz BL győzelmet értek a góljai, de azt már nem lehet kiolvasni ebből.

Media Marktban biztos van akciós részletre tv, tudom javasolni.

Senki nem mondja, hogy jó, én két hete írom legalább, hogy Mariano kell a kezdőbe, mert látható volt, hogy ez lesz. De hogy elvesztek tőle minden érdemet, az legalább olyan nevetséges, mint Messi öltönye.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9200
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2018. október 3., szerda 8:51

Nekem Casillas jutott eszembe, amikor meccsrol meccsre kapta be a golokat, de mindegyik utan el lehetett mondani, hogy nem tehetett rola, a kotelezot hozta, csak eppen az extra villanasok hianyoztak. Benzema sem kapja a forintos labdakat, amiket csak be kell guritani ures kapura, viszont ilyenkor varna az ember, hogy akkor mutasson valami extrat, amivel eldont egy meccset.

Az egy dolog, hogy Ronaldo mellett a golloves csak a sokadik helyen szerepelt a listajan, de a portugal mar nincs itt, igy neki is ez lett az egyik fo feladata. Ha pedig o ebben keves vagy szebben mondva, nem ilyen tipusu jatekos, akkor el kene gondolkodni a valtason. Mert baromi nagy luxus egy olyan jatekost tartani a kapu elott, akitol tavaly 270 percenkent jott egy gol.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62845
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. október 3., szerda 8:37

Csabi írta:
Kerlon írta:Ja és mocskos Karim Benzema, hogy neki kell a csatárunknak lennie még, ha szar is.
hat igen jó lenne ha csinálná a posztot, amin 10 éve van kirobbanthatatlanul. de csak ha jól esik neki. nem muszáj. passzoljon akkor kettő jót és boldog lesz mindenki.

szarnak szar már istentudja mióta. a vereség se rá van kivetítve, az emberek többsége csak legyint és elmondja hogy megint a szokásos. lejatszik évi 50 meccset. hoz 5-6on vállalható teljesítményt, ami egy Real Madridba kell. de az se baj, majd ha megunja kimegy szélre, ott bohóckodik, és meglesz dicserve hogy mennyit jár hátra, meg hogy szervez, meg milyen pontosan passzol...a csatár.
És minderről (hogy nyomamtva van, ha kell ha nem, ha szar formában van, ha le van sérülve) ő tehet, mert sakkban tartja videókkal az egész Real Madridot.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Csabi » 2018. október 3., szerda 8:29

Kerlon írta:Ja és mocskos Karim Benzema, hogy neki kell a csatárunknak lennie még, ha szar is.
hat igen jó lenne ha csinálná a posztot, amin 10 éve van kirobbanthatatlanul. de csak ha jól esik neki. nem muszáj. passzoljon akkor kettő jót és boldog lesz mindenki.

szarnak szar már istentudja mióta. a vereség se rá van kivetítve, az emberek többsége csak legyint és elmondja hogy megint a szokásos. lejatszik évi 50 meccset. hoz 5-6on vállalható teljesítményt, ami egy Real Madridba kell. de az se baj, majd ha megunja kimegy szélre, ott bohóckodik, és meglesz dicserve hogy mennyit jár hátra, meg hogy szervez, meg milyen pontosan passzol...a csatár.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 30 regisztrált és 0 vendég