Cristiano Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.

Visszahoznád a Real Madridhoz?

A szavazás 2022. december 7., szerda 18:56-kor befejeződött.

Igen, de legfeljebb a szezon végéig.
48
35%
Igen, erre és a következő szezonra is.
39
28%
Szép volt, jó volt, de köszi, nem.
50
36%
 
Szavazatok száma: 137

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2018. október 5., péntek 17:22

pheco írta:
Donát írta:Van kep az aktusrol? Vagy ezt a tancolos kepek alapjan?
Sracok, en is hanyok az egesz PC kulturatol, de azert az, hogy tancol veled a csaj ne jogositson mar fel egyenesen az analis eroszakra...
Gondolom nem tanc kozben tette be neki, szoval csak felment a csaj szobara vele.
Ha friss eset lenne nem feltetlenul vedenem Cet, de 9 ev utan nem hiteles szamomra egy ilyen feljelentes, foleg ha a penzt is elfogadta a hallgatasert.
Mondjuk, ha tényleg adott neki anno pénzt, akkor az pont azt támasztaná alá, hogy történt olyan dolog, ami nem vetne rá jó fényt.

De azt gondolom fű alatt intéztek, ha tényleg így volt, így nem fogja tudni a csaj igazolni.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. október 5., péntek 17:20

Donát írta:Van kep az aktusrol? Vagy ezt a tancolos kepek alapjan?
Sracok, en is hanyok az egesz PC kulturatol, de azert az, hogy tancol veled a csaj ne jogositson mar fel egyenesen az analis eroszakra...
Gondolom nem tanc kozben tette be neki, szoval csak felment a csaj szobara vele.
Ha friss eset lenne nem feltetlenul vedenem Cet, de 9 ev utan nem hiteles szamomra egy ilyen feljelentes, foleg ha a penzt is elfogadta a hallgatasert.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. október 5., péntek 16:16

pheco írta:
pitkon írta: Nem ismerem az ugyet es nem olvastam utana, hogy pontosan mivel vadoljak Ronaldot es mik a korulmenyei az esetnek de azert egy ilyet ne irjunk mar le. Az utolso mondatoddal pont a nemi eroszakot fogalmazod meg ugy, hogy kozben erzodik az irasodon, hogy milyen csekely dolognak erzed azt ha egy no nemet mond valakinek de megis szex lesz a vege. Egy olyan no is mondhat nemet aki a Te szemedben nem erdemli meg a tiszteletet, meg akkor is ha penzehes es penzert vallalta a sima szexet de az analisat nem akarta.
Kepek alapjan nem ugy tunik, hogy aldozat volt a no... A masik meg, hogy lassan 10 eve tortent, nem is foglalkoznek ezzel a birosagok helyeben. Miert nem az eset utan jelentette fe Cet?
Gondolom most fogyott el a pénz.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1744
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Donát » 2018. október 5., péntek 15:58

pheco írta:Kepek alapjan nem ugy tunik, hogy aldozat volt a no... A masik meg, hogy lassan 10 eve tortent, nem is foglalkoznek ezzel a birosagok helyeben. Miert nem az eset utan jelentette fe Cet?
Van kep az aktusrol? Vagy ezt a tancolos kepek alapjan?
Sracok, en is hanyok az egesz PC kulturatol, de azert az, hogy tancol veled a csaj ne jogositson mar fel egyenesen az analis eroszakra...
(tovabbra is; ezt csak altalanossagban mondom, nem a konkret CR esetre, ott szerintem is durvan kamu gyanus az eset. Amugy az a szomoru, h a ribizlik annyira elinflaljak a nemi eroszakot, h egy-egy valodi aldozatot ugyanigy meghurcol majd a tarsadalom...)

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. október 5., péntek 15:36

pitkon írta: Nem ismerem az ugyet es nem olvastam utana, hogy pontosan mivel vadoljak Ronaldot es mik a korulmenyei az esetnek de azert egy ilyet ne irjunk mar le. Az utolso mondatoddal pont a nemi eroszakot fogalmazod meg ugy, hogy kozben erzodik az irasodon, hogy milyen csekely dolognak erzed azt ha egy no nemet mond valakinek de megis szex lesz a vege. Egy olyan no is mondhat nemet aki a Te szemedben nem erdemli meg a tiszteletet, meg akkor is ha penzehes es penzert vallalta a sima szexet de az analisat nem akarta.
Kepek alapjan nem ugy tunik, hogy aldozat volt a no... A masik meg, hogy lassan 10 eve tortent, nem is foglalkoznek ezzel a birosagok helyeben. Miert nem az eset utan jelentette fe Cet?

pitkon
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 14:11
Kedvenc játékosaid: Modric

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: pitkon » 2018. október 5., péntek 15:05

Kerlon írta:Durva, hogy jön egy hülye pénzéhes kurva, aki vakvágányra futott, de volt egy régi olyan ügye, hogy na dughatok Ronaldoval, aztán mert nem akarta seggbe már egyből nemi erőszakról beszélünk.
Nem ismerem az ugyet es nem olvastam utana, hogy pontosan mivel vadoljak Ronaldot es mik a korulmenyei az esetnek de azert egy ilyet ne irjunk mar le. Az utolso mondatoddal pont a nemi eroszakot fogalmazod meg ugy, hogy kozben erzodik az irasodon, hogy milyen csekely dolognak erzed azt ha egy no nemet mond valakinek de megis szex lesz a vege. Egy olyan no is mondhat nemet aki a Te szemedben nem erdemli meg a tiszteletet, meg akkor is ha penzehes es penzert vallalta a sima szexet de az analisat nem akarta.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. október 5., péntek 13:47

És tényleg kapott már 375 ezer dollárt vagy mennyit? Annyiért szerintem vállalható ez a kis "félrement" kellemetlenség. :mrgreen:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

petiamadridista
Hozzászólások: 5217
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2018. október 5., péntek 13:27

Am egy jó 10 éve jobban festett a csaj. Hmm. Ilyen az élet.

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1744
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Donát » 2018. október 5., péntek 13:22

Kerlon írta:Durva, hogy jön egy hülye pénzéhes kurva, aki vakvágányra futott, de volt egy régi olyan ügye, hogy na dughatok Ronaldoval, aztán mert nem akarta seggbe már egyből nemi erőszakról beszélünk.
Nem voltam ott, es te sem, nem tudjuk mi tortent, de!
ha tenyleg ez volt, h a csaj "nem akarta seggbe" es megis megkapta, akkor ott akarata ellenre tortent vele az analis-majalis. Tehat lenne mirol beszelni.

Persze sokkal nagyobb esellyel kamu, mint nem az ismert korulmenyek miatt. Felre ne ertsen senki eszem agaban sincs vedeni a csajt. Csak annyi, h ahogy egyes kommentekben vedve van CR (nem csak a fent idezettben), azokkal nem sokra megy. :mrgreen:

petiamadridista
Hozzászólások: 5217
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2018. október 5., péntek 13:13

Ezt az ügyet kicsit vagy nagyon de tuti hogy megszívja CR.

Nem lesz jogos, de ez egy ilyen köcsög PC világ. Lesz még pár sztársportoló ilyen üggyel, Hollywoodban már amúgysem maradt férfi akit ne kentek volna be, most másik közeg jön, hát persze h a legnagyobb playboynál kell kezdeni.

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2018. október 5., péntek 13:01

wZoLee7 írta:Eddig nem irtam,semmit a temaban, mert szora sem erdemes szerintem, de azert megkerdezem. Van itt barki aki eltudja kepzelni rola h ilyent tesz? Az az ember a nok kozeleben kb olyan mint egy kiscica, azt is nehezen kepzelem h csajozhat, pedig neki van mivel inditani, de szerintem inkabb a nok mennek hozza...
Kizártnak tartom, és kicsit sajnálom is, hogy mennyire kiszolgáltatott az ilyen vádaskodásokkal szemben. Amilyen celebrity státusza van, inkább az a csoda, hogy csak egy golddigger próbálkozott be ezzel eddig.

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2018. október 5., péntek 12:41

wZoLee7 írta:Eddig nem irtam,semmit a temaban, mert szora sem erdemes szerintem, de azert megkerdezem. Van itt barki aki eltudja kepzelni rola h ilyent tesz? Az az ember a nok kozeleben kb olyan mint egy kiscica, azt is nehezen kepzelem h csajozhat, pedig neki van mivel inditani, de szerintem inkabb a nok mennek hozza...

Én magam is elképzelhetetlennek tartom a dolgot
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13043
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. október 5., péntek 12:35

Eddig nem irtam,semmit a temaban, mert szora sem erdemes szerintem, de azert megkerdezem. Van itt barki aki eltudja kepzelni rola h ilyent tesz? Az az ember a nok kozeleben kb olyan mint egy kiscica, azt is nehezen kepzelem h csajozhat, pedig neki van mivel inditani, de szerintem inkabb a nok mennek hozza...

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. október 5., péntek 12:06

miért kéne megszakítani ronaldoval a szerződést? ő maga egy brand. focizik vagy sem tökmindegy. becks nek sem lett vége a foci után. sőt.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Csabi » 2018. október 5., péntek 10:50

ezeknek a cégeknek CR még a visszavonulása után évekkel is aranybánya lesz. olyan kultuszt épített már fel az ember a médiában és a reklámiparban, hogy nem engedhetik őt el. ha indokot keresnének, akkor már most megszakítottak volna vele minden kapcsolatot. elég az erőszakkal, molesztálással, CSÚNYA RASSZISTA TWEETELÉSSEL vádolt amerikai top színészekre/rendezőkre gondolni. napokon belül kibaszták őket tekintet nélkül múltra, munkára, aktuális projektekre. őt is már rég kirakták volna ha nem hozna napi szinten milliókat nekik.

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2434
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Santi » 2018. október 5., péntek 10:43

Én erre azt mondom, hogy ezek a cégek talán eleve vizsgálják a lehetőségét már, hogy a következő években hogyan és mikor engedjék el Ronaldot, de nem volt még egy jó okuk rá, viszont ez az ügy egy tökéletes kibúvó.
Mivel lassan 34 lesz Ronaldo, elment a Realból, nincs annyira rivaldafényben már, mint korábban, a Juventus is nagy klub, de nem a Real Madrid és ott nincs neki Messi sem. A pályafutásából már csak pár év van hátra, úgyhogy lassan fontolóra vennék egyébként is főleg az ilyen "lifetime" dealeket, de csak úgy nem lehet kihátrálni az ilyesmiből, egy ilyet ügyet viszont feltudnának használni erre.
De lehet ez csak egy elrugaszkodott gondolatmenet tőlem és nem kell ilyeneket belelátni a dolgokba, főleg, hogy egyelőre még mindig bőven dől a pénz Ronaldoból.

Avatar
matador
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:34
Kedvenc játékosaid: Raúl, Totti, Benzema, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: matador » 2018. október 5., péntek 10:23

V. Mester 77 írta:
dzsi91 írta:
Majd az öreghölgy megvédi,őket is megerőszakolta nem egyszer.

:lol: :lol: :lol:



Egyébként én ezt nem értem. Hát egyelőre még ártatlan. Amíg nem mondjak ki, h bűnös addig bizony ártatlan. Akkor miért kell ez már most? :(
Az ártatlanság vélelme idejétmúlt dolog és áldozathibáztató szokás, egy progresszív, szociálisan érzékeny ember vagy cég már rég meghaladta ezek az elavult, patriarchális normákat. :shutup:
Sportfilozófia: Roger Federer

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. október 5., péntek 9:52

Durva, hogy jön egy hülye pénzéhes kurva, aki vakvágányra futott, de volt egy régi olyan ügye, hogy na dughatok Ronaldoval, aztán mert nem akarta seggbe már egyből nemi erőszakról beszélünk.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2018. október 5., péntek 9:26

dzsi91 írta:
Majd az öreghölgy megvédi,őket is megerőszakolta nem egyszer.

:lol: :lol: :lol:



Egyébként én ezt nem értem. Hát egyelőre még ártatlan. Amíg nem mondjak ki, h bűnös addig bizony ártatlan. Akkor miért kell ez már most? :(
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. október 5., péntek 8:56

Durva ez a mai píszí világ. Mondjuk kíváncsi lennék rá,hogy mitszólna hozzá a Nike ha Cé köszönné szépen akkor és szerződést bontana. :D

Majd az öreghölgy megvédi,őket is megerőszakolta nem egyszer.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 18 regisztrált és 0 vendég