Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2018. október 15., hétfő 12:53

Tádám írta:Aranyélet S03




Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Jankát én sem hoztam volna vissza, de végül is, értem, hogy mit akarnak. Szenvedjen mindenki. Azért ez messze van a happy endtől. Janka szenved, Renátó életének annyi, Miráék nevelik a kishugit, vissza a panelba... Szerintem ez elég szenvedés az életük hátralévő részére, főleg ha még Bius öngyilkosságát, illetve Mira tetteit is belevesszük. :| :| :kivagyhe:


Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nyilván én sem arra a klasszikus Happy_(Endre :mrgreen: ) gondolok, de végül is igazad van szenved mindenki rendesen, van akinek inkább a halál lenne a megváltás.. :)

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: kodo » 2018. október 15., hétfő 12:35

Aranyelet S03

B*sszátok meg, hogy mar ledaraltatok nekem eddig egy reszre volt idom. :mrgreen:


Majd ma.

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Tádám » 2018. október 15., hétfő 12:14

reeed_ati írta:
Tádám írta:Aranyélet S03


Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Talán az első két résznél éreztem csak azt, hogy kicsit unalmas a story, aztán minden rész nagyon pörgős lett. Nyilván sok helyen már tényleg kicsit sok volt... a szülős rész, miközben fent meg verekednek, meg leesnek, az kicsit erőltetett volt már, néha talán a kevesebb több lett volna. De összességében szerintem jobb, mint a 2. évad. Ültek a poénok, az áthallásos dolgok, a párhuzamok a mai politikai élettel. A befejezés is tetszett. Ott egy kérdés viszont, a végén akkor a kislányt "átadták" Miráéknak, és ők nevelik végül, ugye? Már éjfél után voltam... :D
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Én úgy voltam vele, hogy mondom a 4. után szünetet tartok és ma befejezem, de basszus annyira beindult és olyan jó lett, hogy nem lehetett abbahagyni. 4-től 7-ig az valami kegyetlen jól sikerült. Nekem a zárás nem volt az igazi, eléggé szürreális lett, nyilván értem a mondanivalóját, de egy nem happy-end-nek jobban örültem volna. Jankát pl. nem hoztam volna vissza, sztem sokkal nagyobb súlya lett volna az egésznek. Független ettől, hogy máshogy képzeltem a zárást, hatalmas volt az egész.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Jankát én sem hoztam volna vissza, de végül is, értem, hogy mit akarnak. Szenvedjen mindenki. Azért ez messze van a happy endtől. Janka szenved, Renátó életének annyi, Miráék nevelik a kishugit, vissza a panelba... Szerintem ez elég szenvedés az életük hátralévő részére, főleg ha még Bius öngyilkosságát, illetve Mira tetteit is belevesszük. :| :| :kivagyhe:
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2018. október 15., hétfő 11:54

Tádám írta:Aranyélet S03


Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Talán az első két résznél éreztem csak azt, hogy kicsit unalmas a story, aztán minden rész nagyon pörgős lett. Nyilván sok helyen már tényleg kicsit sok volt... a szülős rész, miközben fent meg verekednek, meg leesnek, az kicsit erőltetett volt már, néha talán a kevesebb több lett volna. De összességében szerintem jobb, mint a 2. évad. Ültek a poénok, az áthallásos dolgok, a párhuzamok a mai politikai élettel. A befejezés is tetszett. Ott egy kérdés viszont, a végén akkor a kislányt "átadták" Miráéknak, és ők nevelik végül, ugye? Már éjfél után voltam... :D
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Én úgy voltam vele, hogy mondom a 4. után szünetet tartok és ma befejezem, de basszus annyira beindult és olyan jó lett, hogy nem lehetett abbahagyni. 4-től 7-ig az valami kegyetlen jól sikerült. Nekem a zárás nem volt az igazi, eléggé szürreális lett, nyilván értem a mondanivalóját, de egy nem happy-end-nek jobban örültem volna. Jankát pl. nem hoztam volna vissza, sztem sokkal nagyobb súlya lett volna az egésznek. Független ettől, hogy máshogy képzeltem a zárást, hatalmas volt az egész.

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Tádám » 2018. október 15., hétfő 10:57

Aranyélet S03


Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Talán az első két résznél éreztem csak azt, hogy kicsit unalmas a story, aztán minden rész nagyon pörgős lett. Nyilván sok helyen már tényleg kicsit sok volt... a szülős rész, miközben fent meg verekednek, meg leesnek, az kicsit erőltetett volt már, néha talán a kevesebb több lett volna. De összességében szerintem jobb, mint a 2. évad. Ültek a poénok, az áthallásos dolgok, a párhuzamok a mai politikai élettel. A befejezés is tetszett. Ott egy kérdés viszont, a végén akkor a kislányt "átadták" Miráéknak, és ők nevelik végül, ugye? Már éjfél után voltam... :D
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3128
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Pipita » 2018. október 11., csütörtök 23:48

Süti írta:Csak marketingfogás, dw. Mai rész után pláne kijött. :D
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A crying PC babies rész zseni volt, igazán találó tüske.
Hát nem tudom, nem vagyok benne biztos. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Az első részben elhintettek egy Stan-halált, ma Kulabá't írták ki gyakorlatilag a sorozatból... az egész évad mintha ebbe az irányba menne egyelőre, de majd kiderül, remélem tényleg csak marketing fogás. Viszont a #cancelthesimpsons kurvajó volt. :lol: meg a crying pc babies is, jah. :mrgreen: :mrgreen: "sometimes these pc babies don't even know why they cry" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4426
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2018. október 11., csütörtök 23:41

Ez a Better Call Saul évadzáró iszonyat zseniálisra sikeredett. :salute:

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. október 11., csütörtök 22:03

Csak marketingfogás, dw. Mai rész után pláne kijött. :D
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A crying PC babies rész zseni volt, igazán találó tüske.

Mayans is pörög, szintén nem fogom elengedni, SoA is 1. évad végére kezdet összeállni, ebben is nagyon sok a potenciál, pedig féltem tőle. SoA fanoknak megér egy próbát.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3128
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Pipita » 2018. október 11., csütörtök 20:21

Zseniális ez a South Park évad edig, 10/10, imádom, Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!de továbbra is tartok ettől a #cancelsouthpark dologtól.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2018. október 8., hétfő 9:30

Mayans MC 1x5
Valaki koveti meg a sorozatot? Az elejen kicsit feltem, hogy egy az egyben kapunk egy SoA copyt csak gyengebb karakterekkel, de igy az evad felenel nekem bejon ez a Narcosos tematika.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Csabi » 2018. október 5., péntek 15:08

a rebelsnek meg a clone warsnak se én voltam az elsődleges nézőközönsége, mégis megnéztem és tetszettek is. ettől még nézhetném ezt is, denem fogom, már az első trailer alapján egy gagyiságnak néz ki.

ha meg az alapján értékelem meg a sw cuccok jóságát, hogy csak azokat veszem figyelembe amik nekem tetszenek, akko valóban nagyon fasza dolgok jönnek a szalagon. csak aza baj hogy ha a globális képet nézem, akkor 1 jóságra 3-4 szarságot tudok mondani.

a clone wars meg vagy 10 éve indult, nem új dolog és BEFEJEZIK. nem értem, hogy jön ide, hogy kifogásolom az ÚJ dolgok helyét az idővonalon.

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2018. október 5., péntek 13:01

Ráadásul tök zsír rendezőket confirmáltak
Waititi-t kicsit indokolatlannak érzem.
Van már hivatalos kép is.
Hangulatra nem lesz majd panasz.
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Demes » 2018. október 5., péntek 12:34

Csabi írta:az új animációs sorozat trailere lassan eléri a mindenidők legrosszabb like/dislike rátáját youtuben.
Igen, az valószínűleg nem a felnőtteknek készül, neked nem kell nézni.
Csabi írta:a 8. részt meg a kiadása óta flamelik a szagértők (monnyuk nekem az tetszett).
Ha neked tetszett akkor mi a probléma?

Csabi írta: az egyetlen pozitívum, amit az elmúlt durván másfél évből fel tudok hozni, az az hogy befejezik a clone warst.
Most akkor mégse baj hogy a skywalker érában csinálnak valamit?
Azt mondtad a 8 is tetszett, az nem pozitívum?

Solo film amugy nem tetszett? Én még nem láttam de Sw fan és non-fan ismerőseimtől is csak jókat hallottam.
Csabi írta: szóval a jönnek a minőségi cuccok, nálam ettől elég messze van. amúgy tényleg leszarom hogy mikor hol játszódik a sorozat, de menjünk már innen el, ebből a skywalker környékről. annyi mindent lehetne csinálni.
Ez az új sorozat pontosan ez, egyszerűen tényleg nem értem mi a probléma. Egy olyan időben játszódik amiről sokat nem tudunk és teljesen új karakterekkel valahol teljesen új környezetben. Ráadásul tök zsír rendezőket confirmáltak akik rendeznek majd részeket és jó színészekről is van szó.

Lehet hogy egy szar lesz az egész, de amit eddig tudunk a sorozatról az minden amit te leírtál hogy mit szeretnél.
portillo írta: Jóval nehezebb lenne eladni egy olyan SW filmet vagy sorozatot, amiben szinte senki nem ismer egy db szereplőt sem, csak a hardcore fanok.
De hát ez lesz az új sorozat.

Tényleg nem értem mi történik itt :lol:

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2018. október 5., péntek 11:34

Ha bukás lenne majd előveszik az aláírásodat.
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
portillo
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 14:16
Kedvenc játékosaid: Javier Portillo, Robinho, Varane, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF
Tartózkodási hely: Bépé
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: portillo » 2018. október 5., péntek 11:29

Csabi írta: szóval a jönnek a minőségi cuccok, nálam ettől elég messze van. amúgy tényleg leszarom hogy mikor hol játszódik a sorozat, de menjünk már innen el, ebből a skywalker környékről. annyi mindent lehetne csinálni.
Én is örülnék, ha elmennénk innen, de az az igazság, hogy ez az eladható, mivel az emberek nagy része, a tömeg erről hallott bármit is.

Jóval nehezebb lenne eladni egy olyan SW filmet vagy sorozatot, amiben szinte senki nem ismer egy db szereplőt sem, csak a hardcore fanok. Ha pedig véletlenül nem sikerül hibátlanra, akkor meg tuti hatalmas bukás.

Ezzel együtt hátha eljutunk majd szépen lassan oda is.
Szégyen a kukás, de hasznos.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Csabi » 2018. október 5., péntek 11:11

az új animációs sorozat trailere lassan eléri a mindenidők legrosszabb like/dislike rátáját youtuben. a solo egy nagy bukás volt. a 8. részt meg a kiadása óta flamelik a szagértők (monnyuk nekem az tetszett). játékok nincsenek, ami van csak szar multipléjer, nevetséges lehúzásokkal - az ígértetes dolgok nem készülnek, és/vagy folyamatosan kaszálják őket. a könyvek közül is több mellément az elmúlt 2-3 évben, igaz volt néhány jó is.

az egyetlen pozitívum, amit az elmúlt durván másfél évből fel tudok hozni, az az hogy befejezik a clone warst.

szóval a jönnek a minőségi cuccok, nálam ettől elég messze van. amúgy tényleg leszarom hogy mikor hol játszódik a sorozat, de menjünk már innen el, ebből a skywalker környékről. annyi mindent lehetne csinálni.

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Demes » 2018. október 5., péntek 10:56

Csabi írta:utánaolvastam a mandaloriannak, és hogy a faszomat, hoyg nem tudnak már elrugaszkodni ettől az időszaktól. egy többezer éves történet idővonalából lehetne szemezgetni, de nem, mindennek a filmek 60 éve alatt kell játszódani...picsába.
Azért ezen ennyire kiakadni kicsit túlzás szerintem :lol:
Jönnek ki minőségi sw cuccok, örülj neki ne azon akadj fel hogy nem abban a korban játszódik amit te szeretnél.

Avatar
portillo
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 14:16
Kedvenc játékosaid: Javier Portillo, Robinho, Varane, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF
Tartózkodási hely: Bépé
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: portillo » 2018. október 4., csütörtök 21:55

gunner írta:
V. Mester 77 írta:Birmingham bandája vki vélemény? Érdemes belekezdeni ?
Csapassad. Nem fogsz tudni leállni vele :agree: :sziv:
Nálam szépen lassan felkúszott a második helyre a Narcos mögé.
Mindenképpen megéri elkezdeni, de ajánlott eredeti nyelven.
Szégyen a kukás, de hasznos.

gunner
Hozzászólások: 2904
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: gunner » 2018. október 4., csütörtök 19:37

V. Mester 77 írta:Birmingham bandája vki vélemény? Érdemes belekezdeni ?
Csapassad. Nem fogsz tudni leállni vele :agree: :sziv:
"And my heart will leave you never."

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2018. október 4., csütörtök 17:06

Daredevil season 3 trailer. >:] >:]
Odatették rendesen.
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 55 regisztrált és 0 vendég