Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. október 21., vasárnap 19:51

Egyetlen fény, amit látok jelenleg, az Marcelo arca a gólja után. Az kell. :sziv:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6613
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2018. október 21., vasárnap 19:49

Szerintem ki fogunk jonni a godorbol, Lopetegui pedig vegig viszi ezt a szezont. Szerintem megverjuk a Plzent, es hetvegen a Barcat is. Ez a vereseg mar sok volt, felrazta a csapatot, remenyeim szerint.
:goat:

Avatar
Grupi
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2018. szeptember 27., csütörtök 20:22

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Grupi » 2018. október 21., vasárnap 15:31

kiserik írta:de a mi keretünk fulltucat, túlértékelt szarokból áll, akiktől mindenki jobb, de főleg régen... :fpalm:
+1 Mint minden sportág a foci is fejlődik 10-15 év elteltével ez szemmel is látható a mostani Real simán verné a 2002-es csapatot.

kiserik
Hozzászólások: 5823
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. október 21., vasárnap 14:51

Azért ettől kiégek gecc. Perez nem hibás, mert nincs elérhető, minőségi javulást hozó játékos, de a mi keretünk fulltucat, túlértékelt szarokból áll, akiktől mindenki jobb, de főleg régen... :fpalm:

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7385
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Steve » 2018. október 21., vasárnap 13:33

Jim írta:
Steve írta: Nem egy alibi amit a spanyolok lehoznak?
.
a hátvédek nagyrészt jól játszanak
a támadókra igaz, tény

Asensiotól Iscotól és Ceballostól sokkal több kellene,
őket én minőségi játékosnak tartom, eddig nem bizonyították
okát nem értem, ennél jobb játékosok :hmmm:
Igen, én is ezt írtam, hogy Ramos, Nacho játékával nem lenne gond.

A probléma ott kezdődik, hogy középszerű játékosok a többi említett spanyolok és többet gondolnak beléjük, mint amik.Nekik kellene a támadó sztárjainknak lenni..de

Ez jól működött, amíg kiegészítettek egy CR-t,toppon volt Marcelo..Viszont most, hogy ők az alapok, kevés ez így.

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. október 21., vasárnap 13:31

talán lehet, hogy nem is olyan jók... ;)

fel kéne ébredni, persze ma már ez is szint.

néztem moratát tegnap a mu ellen, saját lábában elesik.
kiváncsi vagyok mennyi a fizetése.

hülye lenne az a gyerek, és a szülei, akik 6-7 évesen nem focizni adják a gyereküket manapság, elképesztő pénzeket lehet keresni nulla tudással, pusztán azzal, hogy futsz és belebotlasz a labdába.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5841
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Jim » 2018. október 21., vasárnap 13:07

Steve írta: Nem egy alibi amit a spanyolok lehoznak?
.
a hátvédek nagyrészt jól játszanak
a támadókra igaz, tény

Asensiotól Iscotól és Ceballostól sokkal több kellene,
őket én minőségi játékosnak tartom, eddig nem bizonyították
okát nem értem, ennél jobb játékosok :hmmm:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. október 21., vasárnap 12:18

ha lenne Perezben gerincesseg akkor tartana egy szavazast hogy kikerje a sociok velemenyet. Egyreszt hogy tamogatjake az o elnokseget tovabbra is masreszt hogy szerintuk helyes dontese az hogy azert sporolunk es nem igazolunk minosegi jatekosokat mert onerobol akarjuk a stadion felujitast lezavarni.
már múltkor igent mondtak az ínséges évekre.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. október 21., vasárnap 12:18

Pipita írta:
wxyz írta:Icardi aztán tényleg villogna, labdát se kapna a 16oson belül.
Miért ne kapna? Tegnap csak úgy kb 25× voltunk az ötösön belül. Na most ha lett volna egy csatárunk, aki neadjisten bemozog az üres területre...
Ha lett volna csatár... Ezt Benzema is megkapta.

Azt kellene már megérteni, hogyha nem működik a csapat nem csak egyéni okai lehetnek, hanem csapatszintűek.

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. október 21., vasárnap 12:03

én 200at egy 28 éves játékosért, aki a sebességéből él, és van kb 3 jó éve ezen a szinten még, vagy esetleg egy sérülés választja el, hogy tökátlag legyen, nem adnék, perez jól csinálta.
neymarért is max jövő nyáron fizetnék, utána már ő sem éri meg nekem ,még ha a brazil piacból vissza is jönne az ára.

nem tudom perezt hibáztatni, abból főz, ami van, az egész világon van alig pár extra támadójátékos ,rakás szar az egész, noname, ügyetlen, tökátlag futóbolondok, betanított sablonfoci mindenütt.

aztán jön egy bappe, és már el van ájulva a világ, csak mert technikás ÉS gyors egyszerre.
régen ez nem volt hatalmas dolog egy támadónál.
ma mutassatok nekem egy olyan csatárt, aki gyors és technikás egyszerre. nincs ilyen.
akkor perez kit vegyen céronaldo helyére?
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3133
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Pipita » 2018. október 21., vasárnap 11:56

wxyz írta:Icardi aztán tényleg villogna, labdát se kapna a 16oson belül.
Miért ne kapna? Tegnap csak úgy kb 25× voltunk az ötösön belül. Na most ha lett volna egy csatárunk, aki neadjisten bemozog az üres területre...

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. október 21., vasárnap 11:53

ez csak részben igaz, aki erősítést jelentett volna, egyik sem volt megszerezhető.
innentől meg tökmindegy, hogy perez akar e stadiont vagy nem
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Professore
Hozzászólások: 1972
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Professore » 2018. október 21., vasárnap 11:47

Akarhogy nezem itt a fo bunos a vezetoseg Perezzel az elen. Ha mar a gerincessegnel tartunk ha lenne Perezben gerincesseg akkor tartana egy szavazast hogy kikerje a sociok velemenyet. Egyreszt hogy tamogatjake az o elnokseget tovabbra is masreszt hogy szerintuk helyes dontese az hogy azert sporolunk es nem igazolunk minosegi jatekosokat mert onerobol akarjuk a stadion felujitast lezavarni. Szerintem a tobbseg ha valasztani kell egy cimekre eselyes utos keret es hogy az uj stadionnak mi legyen a neve (Alibaba arena, Gazprom arena vagy akarmi) es az kozott hogy ne legyen szponzor a stadion felujitasnal es gyenge keret akkor az elobbi lenne a befuto. Ugyanolyan hulyeseg szponzor nelkul eroltetni egy ekkora beruhazast mint amilyen volt barcaeknal hogy "nekunk nem kell mezszponzor mert mi tobb vagyunk mint egy klubb".
Perez papa is belekenyelmesedett/oregedett az elnoksegbe es ha fogadni kell akkor szerintem a vege az lesz a sztorinak hogy ismet lemond mert vakvaganyra vezeti ismet a klubbot.
Zsinorban megnyert 3 bl cim utan azt varnam hogy futoszallagon jonnek az uj nagy szponzor szerzodesek es nekem ne mondja senki hogy nem lehetne talalni olyan ceget aki a stadionfelujitas koltsegenek a felet ne lenne hajlando kifizetni. Lopit sajnalom mert o viszi el a balhet es atmenetileg ezzel majd a szurkolok zugoladasat is kezelni tudja a vezetoseg de hosszabb tavon ez sem fog mukodni. Mas kerdes hogy alapbol hiba volt ZZ elengedese es helyette Lopi kinevezese. Amugy megertem Lopit hogy elni akart ezzel a lehetoseggel. A nagy kerdes hogy a nyaron mi lesz mert kb olyan szintu verfrissitesre lenne szukseg mint amikor CR-ek erkeztek. Erre szerintem jelen allas szerint se eleg penzunk se realis opcionk sincsen a piacot nezve. Ezert orbitalis hiba hogy ezt a nyarat lenyegeben elszorakoztuk. Roviden cudar evek jonnek...

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. október 21., vasárnap 11:23

hunmadridista írta:Visszatérve az edző témára...ha Lopetegui-ben lett volna elég gerinc, már tegnap délután felállt volna a kispadról önszántából...
Persze, meg Asensio is lemondana az idei fizetéséről, vagy Ramos meg a többi gyengén játszó játékosunk is.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. október 21., vasárnap 11:16

Icardi aztán tényleg villogna, labdát se kapna a 16oson belül.

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1457
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2018. október 21., vasárnap 9:27

Visszatérve az edző témára...ha Lopetegui-ben lett volna elég gerinc, már tegnap délután felállt volna a kispadról önszántából...

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6638
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2018. október 21., vasárnap 9:11

Sierra írta:Hát a spanyoloké sem. Lassan évtizedek óta nem terem babér a Realban spanyol játékosoknak, 1-2 kivételtől eltekintve, de őket mondjuk Raúlnak meg Gutinak hívják.
Meg volt valami casillas meg ramos is egy par evig. :D

Hiaba irjatok hogy top a vedelem meg a kp, de minde ki jol lakott.indenki legalabb 3x bl gyoztes, spanyol bajnok es mindent megnyert. Pluszba a fel keret meg vilagbajnok is :lol:
Itt szerintem ez a problema meg hogy minden idok legeredmenyesebb rm jatekosanak a helyere hoztunk egy olyat aki 26eves korara 1db teljes felnott elso osztalyu idenyen van tul. :lol:
Mar nyaron is ezt szajkoztam icardi kellett volna. A16oson belul gyilkos mint ce. Es melle hazard.
De szerintem nincs veszve messi megserult es nem sokkal vezet a barca.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3862
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: füst » 2018. október 21., vasárnap 6:17

Várhatod, hogy Benzema öregen, kerekesszékben 60 gólt hozzon..
Biztos kapni fogok, de na. Ne csináld már, 30 éves, nem 36. Annyira nem öreg, hogy a kora kegyen az akadály.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7385
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Steve » 2018. október 21., vasárnap 1:50

Most nem azért, hogy Ziro hsz-t támasszam alá, mert nem érdekel, meg mindenki úgy lát dolgokat, ahogy akar..de..

Most komolyan Jim, vagy bárki..??

Nem egy alibi amit a spanyolok lehoznak?

Nagyjából Ramos és Nacho az egyedüliek akik a szintjüket, vagy azon felül hoznak.

Várhatod, hogy Benzema öregen, kerekesszékben 60 gólt hozzon..

De inkább várnék valamit a jövő/és jelen nagy spanyol generációjától valamit az IscoAsensioLVCeballos-tól akik orrba-szájba voltak/vannak nyomatva, mégis felsültek a vb-n is és a Realban is.

Ez az igazság, ha tetszik, ha nem.

Ott kezdrném, hogy Lopeteguit a barca meccs után így is-úgy is kibasznám és egy restart.
De Perez uúgy felelôs ezért a helyzetért.Spórolt, nem igazolt, ez lett..Akik a focit csináltak leléptek/kiégtek.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5841
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Jim » 2018. október 21., vasárnap 0:34

Sierra írta:Hát a spanyoloké sem.
persze egy részéé nem, tény

a spanyolok egy részét, és a légiós egy részét is cserélni kellene
nem gondolom, egyik vagy másik csoport jobban felelős a rossz eredményekért
mindenki egyformán gyenge sajnos

(nem csak az én spanyoljaim, hanem minden Madrid szurkolóé :mrgreen: )


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 48 regisztrált és 0 vendég