Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

ELSiete
Hozzászólások: 2981
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Lopetegui)

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2018. október 28., vasárnap 19:26

istimester írta:Kirúgták már?
:lol: :lol:
Én is folyton a hivatalos oldalakat frissítgetem, de egyelőre semmi infó.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62858
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Lopetegui)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. október 28., vasárnap 19:25

istimester írta:Kirúgták már?
Hivatalosan nem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3306
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Taktikai háború (Legyél Lopetegui)

HozzászólásSzerző: istimester » 2018. október 28., vasárnap 19:24

Kirúgták már?

markmadrid
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2016. november 21., hétfő 11:01
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Di Maria, Coutinho, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Lopetegui)

HozzászólásSzerző: markmadrid » 2018. október 25., csütörtök 12:27

Realista24 írta:
KAG írta:
Szerintem hamarabb eladnak ket kilo kenyerert masnak, mint nekunk.
Ha van kivasarlasi ara az mas tema ismet... bar perez akkor se megy ra a rivalisok jatekosaira.
(Neymar,Falcao)
400 millió.

Esélytelen,hogy eladják a Franciát. Szerintem ellenünk kezdő lesz amúgy. Jó kis játékos és nem hiszem,hogy távozna a Barcából.
Fiatal még nagyon de komoly potenciál van benne. Valverde jobban szereti a masszívabb biztosabb játékosokat. Ezért jegeli. De idővel muszáj lesz beépítenie vagy nem ő ül majd a Barca padján.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62858
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Lopetegui)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. október 25., csütörtök 12:13

KAG írta:
Szerintem hamarabb eladnak ket kilo kenyerert masnak, mint nekunk.
Ha van kivasarlasi ara az mas tema ismet... bar perez akkor se megy ra a rivalisok jatekosaira.
(Neymar,Falcao)
400 millió.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Lopetegui)

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. október 25., csütörtök 10:59

Az lenne az igazi, egy Dembelé+150 milláért Neymart behúznák. :lol: :lol:
Nem illik.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9609
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Taktikai háború (Legyél Lopetegui)

HozzászólásSzerző: KAG » 2018. október 25., csütörtök 10:58

Kerlon írta:
Csabi írta:látom most már szinte biztos, hogy dembebaba lelép a télen barcáéktól. gondolom malcommal együtt. én amúgy nem vetném el a leigazolását. mehetne egy az egyben asensio helyére. gyorsabb, agilisebb, 1v1-ben jó. csak hát ez fel se merül majd.

azért az nem lenne szar, ha a télen egy dembele & hazard pakkot berántanánk. :lol:
miért biztos?

Szerintem hamarabb eladnak ket kilo kenyerert masnak, mint nekunk.
Ha van kivasarlasi ara az mas tema ismet... bar perez akkor se megy ra a rivalisok jatekosaira.
(Neymar,Falcao)
ZIDANE

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Lopetegui)

HozzászólásSzerző: Csabi » 2018. október 25., csütörtök 10:20

Kerlon írta:
Csabi írta:most már nem elég hogy valverde nem játszatja, de a csapattársai is utálják. :lol:
de ez most honnét?
https://www.donbalon.com/noticia/detall ... -van-enero

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Lopetegui)

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. október 25., csütörtök 9:11

AKármikor hoznám Dembelét. Mondjuk nem egy Lopi alatt lesz értelmes ember belőle az is biztos. Ugye ha ZZ..egy Hazard-Dembelé pakkal erős kombó lett volna.

Coutinho nem rossz amúgy, hehe vonatkoztass el a múlttól. Manapság igenis sokat ér, hogy tud labdát kezelni, passzolni, és még néha a kapura is veszélyes.
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Lopetegui)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. október 25., csütörtök 8:53

Csabi írta:most már nem elég hogy valverde nem játszatja, de a csapattársai is utálják. :lol:
de ez most honnét?
H.E.H.E. írta:Biztos elengedi a barca a faradt suarez meg a tokatlag kutinnyo mellol.
eddig sem tűntek túl okosnak odaát
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Taktikai háború (Legyél Lopetegui)

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. október 25., csütörtök 8:36

Biztos elengedi a barca a faradt suarez meg a tokatlag kutinnyo mellol.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Lopetegui)

HozzászólásSzerző: Csabi » 2018. október 25., csütörtök 8:35

most már nem elég hogy valverde nem játszatja, de a csapattársai is utálják. :lol:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Lopetegui)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. október 25., csütörtök 8:33

Csabi írta:látom most már szinte biztos, hogy dembebaba lelép a télen barcáéktól. gondolom malcommal együtt. én amúgy nem vetném el a leigazolását. mehetne egy az egyben asensio helyére. gyorsabb, agilisebb, 1v1-ben jó. csak hát ez fel se merül majd.

azért az nem lenne szar, ha a télen egy dembele & hazard pakkot berántanánk. :lol:
miért biztos?
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Lopetegui)

HozzászólásSzerző: Csabi » 2018. október 25., csütörtök 8:15

látom most már szinte biztos, hogy dembebaba lelép a télen barcáéktól. gondolom malcommal együtt. én amúgy nem vetném el a leigazolását. mehetne egy az egyben asensio helyére. gyorsabb, agilisebb, 1v1-ben jó. csak hát ez fel se merül majd.

azért az nem lenne szar, ha a télen egy dembele & hazard pakkot berántanánk. :lol:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Lopetegui)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. október 24., szerda 10:57

Anthony írta:Modriccsal most jól kitoltak, neki sem ártana azért egy jó őszi teljesítmény az aranylabdához, ahhoz meg egy jó csapat is kellene..

Honnan szedte elő ezt a Valverdet Lopi, ennyire nem volt kit felküldeni?
Vagy csak úgy volt vele, hogy hadd játszon a gyerek pár percet egy "sima" meccsen.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3923
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Taktikai háború (Legyél Lopetegui)

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2018. október 24., szerda 10:30

amúgy Lopi milyen megfontolásból tolja LV-t a jobb bukóként? a kiscsávó lehozott egy kemény 25 percet tavaly a Bayern ellen... ahol egy kifacsart Ribéry futkosott mellette s azóta ő a kiskirály ott.

Csak tudnám minek ül a padon Odriozola? :kivagyhe:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8080
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Lopetegui)

HozzászólásSzerző: Anthony » 2018. október 24., szerda 10:26

Modriccsal most jól kitoltak, neki sem ártana azért egy jó őszi teljesítmény az aranylabdához, ahhoz meg egy jó csapat is kellene..

Honnan szedte elő ezt a Valverdet Lopi, ennyire nem volt kit felküldeni?

pluszegy
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2018. augusztus 16., csütörtök 11:17

Re: Taktikai háború (Legyél Lopetegui)

HozzászólásSzerző: pluszegy » 2018. október 24., szerda 10:13

Abból kiindulva, hogy Marcelo abszolút nem tud már védekezni és mást nem is nagyon lehet balhátvédként játszatni, én simán kipróbálnék egy 3 védős felállást.
Támadásban Ramos-Varane-Nacho;Carvajal/Odriozola-Modric-Casemiro-Kroos-Marcelo;Isco;Benzema 3-5-1-1
Védekezésben pedig Carvajal/Odriozola visszalép a védelembe és 4-4-1-1
Széljátékkal nem lenne gond, Carvajal/Odri és Marcelo megoldanák ebben biztos vagyok. A pálya közepét uralnánk, ez is 100%. Csak ugye az örök probléma: ki rúgna gólt? Isco helyett oda lehetne rakni Bale-t, aki játszhatna a csatár mögött, mint a Tottenhamben az utolsó évében, nem lenne kiszorítva jobb oldalra, ahol láthatóan nem ér lófüttyöt sem. Benzema nem szeret középen maradni, folyamatosan kihúzódik a bal szélre, az ő helyére esetleg Mariano-t be lehet rakni, de a dominikai engem nem győzött meg eddig. De lehet ha kapna egymás után pár meccset kezdőként, akkor ő megoldaná a "center" szerepet. Asensio helye is ott lehetne, ahova én Isco-t tenném, mert szélen ő sem jó szerintem.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Taktikai háború (Legyél Lopetegui)

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2018. október 23., kedd 23:03

Én eddig türelmes voltam Lopival de mostmár nekem is elfogyott, ez a cseh csapat kevéssel van egy Vidi fölött aztán még izgulnunk kell a végén. A legnagyobb baj a középpályán van, Kroos a vb óta hoz egy Gago-Illarra szintet, csak oldal és visszapassz, más semmi, védekezésben meg lepkefing. ZZ alatt azért ő általában a jobbak között volt, most meg semmi. Amúgy a németünknél formahanyatlás is van, nem csak rendszer áldozat ő, válogatott sem véletlenül van szopóágon. Szögletei továbbra is parádésak. :lol: Modric csapágyasra van hatjva látszik a mozgásán meg a tekintetén, ennek ellenére még mindig ő tud váratlant húzni, sajnos egyre ritkábbak a testcselek, a ritmusváltások meg a lövőhelyzet kialakítások. Sem Benzema sem Mariano nem kap értelmes labdát a kp-tól, nem hiába kutyaszar mindkettő, nálunk ilyen kp mellett Mbappé is szenvedne, ne legyen kétségünk. Támadásban nem vállalunk semmi kockázatot, nincsenek 1v1-ek, nincs széljáték, Marcelonak nincs ott CR az oldalán, így azért nagyon nehéz. Asensio meg LV olyan szinten fogalmatlanok ehhez a szinthez, hogy az már fáj. Mondanám, hogy jöjjön Conte, de ezzel a kerettel, gyors, fizikálisan kemény és fegyelmezett játékosok nélkül klub vb után ő is menne.
Love football, hate antifa.

Professore
Hozzászólások: 2002
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Taktikai háború (Legyél Lopetegui)

HozzászólásSzerző: Professore » 2018. október 21., vasárnap 11:28

Kerlon írta:
___Samy___ írta:Nem is a védelem irányítására gondolok itt elsősorban, hanem az összhangra. Keylor többet mozog ki a kapuból, és ez több, védelem mögé belőtt labda esetén is észre lehet venni, hogy mintha a védők kivarnanak egy ütemet, mert Keylor úgyis jönni fog érte, nem mozdulnak rá feleslegesen. Aztán kiderül, hogy a belga áll a kapuban.

Courtois nagyon be volt harangozva, hogy mennyire magabiztos, és irányítja a védelmet. Jelenleg ebből semmit nem látok. Én személy szerint vissza raknam Navast. Aztán majd meglátjuk.
Szerintem is így van. Keylor sokkal jobban érzi a védelmet, mint Courtois. Pl. bár ha nincs, de szerintem Keylor az első hibánál odaért volna, mert fürgébb, meg mert ilyen fajta kijövetleknél szerintem jobb is, mint a belga.
Na persze a legnagyobb problemank hogy Courtois vedett. Keylor meg az Atm ellen a szuperkupa donton akkorat potyazott amekkorat a belga meg nem. Nekem 8 hogy melyik van a kapuban amig az elorejatek teljes csod. Itt a golkeptelenseg a legnagyobb gond na meg a vedelem is de nem kapus poszton.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 150 regisztrált és 0 vendég