Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Raúlito
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2018. július 26., csütörtök 14:04
Kedvenc játékosaid: Raúl, Cristiano Ronaldo, Modric, Isco, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Raúlito » 2018. október 25., csütörtök 22:27

Szerintem itt és más fórumokon is - még az úgynevezett "szakértők" is leírták már Lopit - túl korán vontak/vonnak mérleget edzőnkkel kapcsolatban... Fontos szem előtt tartanunk, hogy még nem érkezett el hajrájához a bajnokság - tavaly ilyenkor Zizouval és CR-rel a fedélzeten nagyobb ponthátrányban voltunk, mint most (!) - nem estünk ki a BL-ből, a Király Kupa pedig még el sem kezdődött...
Két hónap alig telt el és egy új séma vagy stílus, illetve a hozzá tartozó taktikai elemek begyakorlása idő kérdése. Nehezítette a spanyol szakvezető dolgát a sérülések, a gyenge forma és a kapufák. Bizony a szerencse-faktor sokszor nem merül fel elemzési szempontként, pedig a csúcsforma és a gödör megítélése gyakran a be- vagy kifelé pattanó kapufákban is mérhető :roll:
A hétvégi "Klasszikus" bizonyos szempontból döntő fontosságú lehet: a keret bizonyíthatja, hogy a kötelező kommunikációs sablonon túl tényleg kitart-e és hisz-e az edzőjében vagy a Benítez-érához hasonlóan most is az edző-buktató attitűd az erősebb... Vasárnap délután okosabbak leszünk.
"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

Bill Shankly

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2751
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2018. október 25., csütörtök 15:12

Szerintem a megfelelő erősítések hiányában nagyon is borítékolható volt, hogy döcögős lesz a gépezet és akkor még hozzáteszem, hogy a minőségi esés mellett totál kifacsart játékosok érkeztek vissza a keretbe, a nyári VB miatt.
Rosszkor jöttek a sérülések is, főleg, hogy Carvajal remek formában kezdte és Isco sem tolta rosszul a műtét előtt.
Nem lehet ezt az egészet csak Lopetegui nyakába varrni.
Másrészről meg azt sem lehet elvárni, hogy egy új játékstílust két hónap alatt csúcsra járassunk és megbasszunk vele mindenkit.
Rengeteg összetevős a dolog, egy biztos, hogy egy hullámvölgy miatt nem küldeném el az edzőt, főleg ha a játékosok is kiállnak mellette és azt mondják nem vele van a gond, fél évet minimum megérdemel, főleg amikor ilyen Conték vannak csak szabadon a piacon.
Hétvégén a szezon egyik legfontosabb meccse jön, remélem ez a srácokban is tudatosul.
Ha nyernénk, azzal nem csak hogy visszajönnénk a bajnoki versenyfutásba, hanem végre elkezdhetnénk kimászni a gödörből is.
Azért egy Messi nélküli barca ellen jelentősen javultak az esélyeink, még így pocsék formában is.

G. V.tinho
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2015. december 5., szombat 14:08
Kedvenc játékosaid: Raul, Michel, El Buitre
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: G. V.tinho » 2018. október 24., szerda 18:09

az a gondom, hogy nagyon kényszerpályára kerültünk ismét.

persze, értem én, a vezetőség ragaszkodik, kitart, mindenki mondja a mantrát, hogy nincs gödör, hogy elindulunk a győzelmek útján, meg ilyesmi.

csakhogy megint mérföldkő van.
már most négy pont a hátrány katalánékkal szemben.

ha nyerünk, lehet hinni, meg ugye megmondtamozni.

ha veszítünk...

az nagy szopóág. akkor elszakad a fonál, népharag, tuti elsöpri az edzőt. lehet kapkodni.
aztán
az ugye már minusz 7 pont lenne,
ráadásul spanyolhonban azonos pontszámnál a bajnokságban az egymás elleni számít, tehát nem elég ilyen szkenárió esetén beérni a katalánékat, majd otthon még jobb eredmény is kell, mint a barszelónai...

nehéz dió ez így már

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: miVida » 2018. október 24., szerda 17:57

Szóval most már Mourinhot is hallottam h vissza fog jönni mert egy vezető kell ide :fpalm:
Mmint értem h egy vezető egyéniség kell, de az segít ha tudja is mit csinál :roll:
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. október 21., vasárnap 21:15

RealAsensio írta:Szerintem ki fogunk jonni a godorbol, Lopetegui pedig vegig viszi ezt a szezont. Szerintem megverjuk a Plzent, es hetvegen a Barcat is. Ez a vereseg mar sok volt, felrazta a csapatot, remenyeim szerint.
Kb meccsek ota ebben bizunk...

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27359
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. október 21., vasárnap 19:51

Egyetlen fény, amit látok jelenleg, az Marcelo arca a gólja után. Az kell. :sziv:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2018. október 21., vasárnap 19:49

Szerintem ki fogunk jonni a godorbol, Lopetegui pedig vegig viszi ezt a szezont. Szerintem megverjuk a Plzent, es hetvegen a Barcat is. Ez a vereseg mar sok volt, felrazta a csapatot, remenyeim szerint.
:goat:

Avatar
Grupi
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2018. szeptember 27., csütörtök 20:22

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Grupi » 2018. október 21., vasárnap 15:31

kiserik írta:de a mi keretünk fulltucat, túlértékelt szarokból áll, akiktől mindenki jobb, de főleg régen... :fpalm:
+1 Mint minden sportág a foci is fejlődik 10-15 év elteltével ez szemmel is látható a mostani Real simán verné a 2002-es csapatot.

kiserik
Hozzászólások: 5828
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. október 21., vasárnap 14:51

Azért ettől kiégek gecc. Perez nem hibás, mert nincs elérhető, minőségi javulást hozó játékos, de a mi keretünk fulltucat, túlértékelt szarokból áll, akiktől mindenki jobb, de főleg régen... :fpalm:

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Steve » 2018. október 21., vasárnap 13:33

Jim írta:
Steve írta: Nem egy alibi amit a spanyolok lehoznak?
.
a hátvédek nagyrészt jól játszanak
a támadókra igaz, tény

Asensiotól Iscotól és Ceballostól sokkal több kellene,
őket én minőségi játékosnak tartom, eddig nem bizonyították
okát nem értem, ennél jobb játékosok :hmmm:
Igen, én is ezt írtam, hogy Ramos, Nacho játékával nem lenne gond.

A probléma ott kezdődik, hogy középszerű játékosok a többi említett spanyolok és többet gondolnak beléjük, mint amik.Nekik kellene a támadó sztárjainknak lenni..de

Ez jól működött, amíg kiegészítettek egy CR-t,toppon volt Marcelo..Viszont most, hogy ők az alapok, kevés ez így.

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. október 21., vasárnap 13:31

talán lehet, hogy nem is olyan jók... ;)

fel kéne ébredni, persze ma már ez is szint.

néztem moratát tegnap a mu ellen, saját lábában elesik.
kiváncsi vagyok mennyi a fizetése.

hülye lenne az a gyerek, és a szülei, akik 6-7 évesen nem focizni adják a gyereküket manapság, elképesztő pénzeket lehet keresni nulla tudással, pusztán azzal, hogy futsz és belebotlasz a labdába.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5850
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Jim » 2018. október 21., vasárnap 13:07

Steve írta: Nem egy alibi amit a spanyolok lehoznak?
.
a hátvédek nagyrészt jól játszanak
a támadókra igaz, tény

Asensiotól Iscotól és Ceballostól sokkal több kellene,
őket én minőségi játékosnak tartom, eddig nem bizonyították
okát nem értem, ennél jobb játékosok :hmmm:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. október 21., vasárnap 12:18

ha lenne Perezben gerincesseg akkor tartana egy szavazast hogy kikerje a sociok velemenyet. Egyreszt hogy tamogatjake az o elnokseget tovabbra is masreszt hogy szerintuk helyes dontese az hogy azert sporolunk es nem igazolunk minosegi jatekosokat mert onerobol akarjuk a stadion felujitast lezavarni.
már múltkor igent mondtak az ínséges évekre.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. október 21., vasárnap 12:18

Pipita írta:
wxyz írta:Icardi aztán tényleg villogna, labdát se kapna a 16oson belül.
Miért ne kapna? Tegnap csak úgy kb 25× voltunk az ötösön belül. Na most ha lett volna egy csatárunk, aki neadjisten bemozog az üres területre...
Ha lett volna csatár... Ezt Benzema is megkapta.

Azt kellene már megérteni, hogyha nem működik a csapat nem csak egyéni okai lehetnek, hanem csapatszintűek.

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. október 21., vasárnap 12:03

én 200at egy 28 éves játékosért, aki a sebességéből él, és van kb 3 jó éve ezen a szinten még, vagy esetleg egy sérülés választja el, hogy tökátlag legyen, nem adnék, perez jól csinálta.
neymarért is max jövő nyáron fizetnék, utána már ő sem éri meg nekem ,még ha a brazil piacból vissza is jönne az ára.

nem tudom perezt hibáztatni, abból főz, ami van, az egész világon van alig pár extra támadójátékos ,rakás szar az egész, noname, ügyetlen, tökátlag futóbolondok, betanított sablonfoci mindenütt.

aztán jön egy bappe, és már el van ájulva a világ, csak mert technikás ÉS gyors egyszerre.
régen ez nem volt hatalmas dolog egy támadónál.
ma mutassatok nekem egy olyan csatárt, aki gyors és technikás egyszerre. nincs ilyen.
akkor perez kit vegyen céronaldo helyére?
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3134
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Pipita » 2018. október 21., vasárnap 11:56

wxyz írta:Icardi aztán tényleg villogna, labdát se kapna a 16oson belül.
Miért ne kapna? Tegnap csak úgy kb 25× voltunk az ötösön belül. Na most ha lett volna egy csatárunk, aki neadjisten bemozog az üres területre...

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. október 21., vasárnap 11:53

ez csak részben igaz, aki erősítést jelentett volna, egyik sem volt megszerezhető.
innentől meg tökmindegy, hogy perez akar e stadiont vagy nem
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Professore
Hozzászólások: 1996
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Professore » 2018. október 21., vasárnap 11:47

Akarhogy nezem itt a fo bunos a vezetoseg Perezzel az elen. Ha mar a gerincessegnel tartunk ha lenne Perezben gerincesseg akkor tartana egy szavazast hogy kikerje a sociok velemenyet. Egyreszt hogy tamogatjake az o elnokseget tovabbra is masreszt hogy szerintuk helyes dontese az hogy azert sporolunk es nem igazolunk minosegi jatekosokat mert onerobol akarjuk a stadion felujitast lezavarni. Szerintem a tobbseg ha valasztani kell egy cimekre eselyes utos keret es hogy az uj stadionnak mi legyen a neve (Alibaba arena, Gazprom arena vagy akarmi) es az kozott hogy ne legyen szponzor a stadion felujitasnal es gyenge keret akkor az elobbi lenne a befuto. Ugyanolyan hulyeseg szponzor nelkul eroltetni egy ekkora beruhazast mint amilyen volt barcaeknal hogy "nekunk nem kell mezszponzor mert mi tobb vagyunk mint egy klubb".
Perez papa is belekenyelmesedett/oregedett az elnoksegbe es ha fogadni kell akkor szerintem a vege az lesz a sztorinak hogy ismet lemond mert vakvaganyra vezeti ismet a klubbot.
Zsinorban megnyert 3 bl cim utan azt varnam hogy futoszallagon jonnek az uj nagy szponzor szerzodesek es nekem ne mondja senki hogy nem lehetne talalni olyan ceget aki a stadionfelujitas koltsegenek a felet ne lenne hajlando kifizetni. Lopit sajnalom mert o viszi el a balhet es atmenetileg ezzel majd a szurkolok zugoladasat is kezelni tudja a vezetoseg de hosszabb tavon ez sem fog mukodni. Mas kerdes hogy alapbol hiba volt ZZ elengedese es helyette Lopi kinevezese. Amugy megertem Lopit hogy elni akart ezzel a lehetoseggel. A nagy kerdes hogy a nyaron mi lesz mert kb olyan szintu verfrissitesre lenne szukseg mint amikor CR-ek erkeztek. Erre szerintem jelen allas szerint se eleg penzunk se realis opcionk sincsen a piacot nezve. Ezert orbitalis hiba hogy ezt a nyarat lenyegeben elszorakoztuk. Roviden cudar evek jonnek...

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. október 21., vasárnap 11:23

hunmadridista írta:Visszatérve az edző témára...ha Lopetegui-ben lett volna elég gerinc, már tegnap délután felállt volna a kispadról önszántából...
Persze, meg Asensio is lemondana az idei fizetéséről, vagy Ramos meg a többi gyengén játszó játékosunk is.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. október 21., vasárnap 11:16

Icardi aztán tényleg villogna, labdát se kapna a 16oson belül.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 55 regisztrált és 0 vendég