Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2018. október 26., péntek 11:42

Faust írta:https://index.hu/sport/futball/2018/10/ ... _uefa-tol/

Ezt most olvastam. Ilyesfajta prémium volt az előző kettő BL győzelem után is?

Ez a kess is megy a stadionba? :mrgreen: Pérez felhívhatná a szabadságharcunk nagyvezérét, meg lehetne azt okosba mókolni a magyar adófizetők pénzéből is, aztán lenne pénz igazolni.
Volt minden évben.

Viszont itt az a "probléma", hogy baromi nagy bónuszokat kapnak a játékosok, így pl. a Barcának, akik bő 30 millióval kevesebbet kerestek a BL-ben, mint mi, több marad. A játékosok nálunk 55 millió bónuszt kaptak összesen a tavalyi szezonért.

Magyarul anyagilag, akkor járunk a legjobban, ha minél tovább menetelünk, de nem nyerünk. :mrgreen:
Nyilván a győzelem hatásait most nem figyelembe véve.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. október 26., péntek 9:54

ziro4vr írta:Most akkor jó vagy top? Juhász Roli is jó védő volt az Anderlechtben.

Stones a toptól annyira messze van, mint hehe a béke nobel díjtól. :mrgreen:

Laporte tényleg jobb egy fokkal, ő kiemelkedik abból a négyesből.

Már ne is haragudj, de Roli top védő, és nem csak volt, de máig az. :mrgreen:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8348
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Faust » 2018. október 26., péntek 9:45

https://index.hu/sport/futball/2018/10/ ... _uefa-tol/

Ezt most olvastam. Ilyesfajta prémium volt az előző kettő BL győzelem után is?

Ez a kess is megy a stadionba? :mrgreen: Pérez felhívhatná a szabadságharcunk nagyvezérét, meg lehetne azt okosba mókolni a magyar adófizetők pénzéből is, aztán lenne pénz igazolni.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5864
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2018. október 25., csütörtök 21:55

hogy lehet Nachot nem kedvelni? :ozil:

ha nem lehet számítani Vallejora
nyáron egy bal- és egy középső védő is kell
Theo nem lesz itt komoly játékos már (remélem :D)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62854
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. október 25., csütörtök 21:53

Kerlon írta:Otmanedi egy gyengébb kiadású Ramos, Nacho meg köröket ver az angolra. De Laporte se tudom, hogy miért lenne Nachonál jobb.
Mert nem a mi játékosunk, Nacho meg igen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. október 25., csütörtök 17:47

Most akkor jó vagy top? Juhász Roli is jó védő volt az Anderlechtben.

Stones a toptól annyira messze van, mint hehe a béke nobel díjtól. :mrgreen:

Laporte tényleg jobb egy fokkal, ő kiemelkedik abból a négyesből.
Nem illik.

kierkegaard
Hozzászólások: 1692
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2018. október 25., csütörtök 17:12

Stones rengeteget hibazik, van is par fail videoja. Persze ettol meg kesobb lehet jo de jelenleg egyaltalan nem az. Otamendit azert szoritja ki mert konkretan volt egy jo szezonja a valenciaban de tobb nem. Ugyan az a sztori mint az arsenalnal mustafi.
Kompany meg oreg, belssult es az utobbi idoben serult volt.

Laportet en is jobbnak mondanam nachonal. Komolyabb meccseken is stabilan tud jatszani, mig nachot azert tobbszor is zavarba lehet hozni.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. október 25., csütörtök 17:01

Otmanedi egy gyengébb kiadású Ramos, Nacho meg köröket ver az angolra. De Laporte se tudom, hogy miért lenne Nachonál jobb.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

markmadrid
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2016. november 21., hétfő 11:01
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Di Maria, Coutinho, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: markmadrid » 2018. október 25., csütörtök 15:42

Kerlon írta:addig olvastam, hogy Stones top védő

Hát szerinted mi ? :D

Fiatal,tehetséges védő. Bőven van a srácban érték. Gondolom nem véletlenül szorítja padra Otamendi-t és Kompany-t. Persze az ára azért volt ilyen tulzó mert Angol de attól még ő egy jó védő. Sőt....

Avatar
mexes
Hozzászólások: 794
Csatlakozott: 2013. június 3., hétfő 18:14
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mexes » 2018. október 25., csütörtök 15:41

Kerlon írta:addig olvastam, hogy Stones top védő
Pusztán anyagilag és elismertségben sajnos annak számít.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. október 25., csütörtök 15:28

addig olvastam, hogy Stones top védő
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

markmadrid
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2016. november 21., hétfő 11:01
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Di Maria, Coutinho, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: markmadrid » 2018. október 25., csütörtök 14:48

Nekünk meg a 2 védő mellé egy Nacho van. Aki szélen is pótol. A fent említett 30+-os játékosok pedig nem tolják végig a szezont (a fele akkora terhelésű Serie A ellenére se). Aztán mikor megfutnak minket a Mbappé gyorsaságú fiatal srácok, meg csodálkozunk. Ha leveszed a rózsaszín szemüveget, akkor Nachora is elmondható, hogy nagy tehetség de peremember és semmit nem tett le. Nehogy ne legyen erősebb és mélyebb az a CB sor.[/quote]


Én máshogy látom. Szerintem nem erősebb a Juve CB sora. Mélyebbnek mélyebb ez oké.

Bonucci-Chiellini páros lehozza a meccsek háromnegyedét ott is. Benatia az aki még kap lehetőséget relatíve. Rugani,Barzagli pedig alig játszik mint írtam.

Chiellini 34 míg Bonucci 31 éves.Benatia 31.
Ramos 32 míg Varane 25 éves. Nacho 28.

Idősebb is sokkal a Juve védelme.

Vallejora tény,hogy jó lenne számítani de ha egészséges sem játszana túl sokat.

Nacho nem Top védő. De szerintem jó szezonokat hozott az utóbbi időben. Megbízható védő aki keveset hibázik. Én jó védőnek tartom pedig régebben egyáltalán nem kedveltem. Szerintem arra amire kell nincs nála jobb a Real számára. Vannak periódusok amikor jobban örülök ha ő van a pályán mint Varane.

Kurva gyors a srác és a csapatért játszik.Saját nevelés aki emellett még spanyol is. A fizetési igénye sem túl magas és persze úgymond ingyen volt. Sztem ennél több nem kell.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. október 25., csütörtök 14:34

markmadrid írta:


Más azért egy CB-nél a kor meg egy irányítónál vagy egy szélsőnél....

Ramos lassul de ezt helyezkedéssel és rutinnal bőven pótolja. 32 évesen ő még nem megy kifele....

Modric idősebb és más poszton játszik. Sokkal többet robotol és fordul. Ő kapja a rúgásokat nem adja.
De ő neki is elsősorban a VB tett be. Elfáradt és tény,hogy már nem 25 éves.

Juve védelme mivel erősebb ? :D

Barzagli 37 éves.... Tavaly még kezdő játékos volt, na meg azelőtt is.
Chiellini 34 éves.... akkor már nálad ő is megy ki legalább 2-3 éve... Ahhoz képest bőven leszedte a pályáról 2 napja Lukaku,Martial,Rashford triót.

Benatia: 31 éves. Sose volt se gyors se kiemelkedő védő.
Bonucci 31 szintén.
És van még egy Rugani. Kb nem is játszik.... Nagy tehetségnek indult de 24 éves és semmit nem tett még le.

Szerintem nincs baj továbbra sem a Real védelemmel. Ramos meg még évekig magas szinten játszhat.

Egy CB jó korban van még 30+ osan is. Tapasztalattal simán ellensúlyozza a gyorsaságot.
Nekünk meg a 2 védő mellé egy Nacho van. Aki szélen is pótol. A fent említett 30+-os játékosok pedig nem tolják végig a szezont (a fele akkora terhelésű Serie A ellenére se). Aztán mikor megfutnak minket a Mbappé gyorsaságú fiatal srácok, meg csodálkozunk. Ha leveszed a rózsaszín szemüveget, akkor Nachora is elmondható, hogy nagy tehetség de peremember és semmit nem tett le. Nehogy ne legyen erősebb és mélyebb az a CB sor.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

markmadrid
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2016. november 21., hétfő 11:01
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Di Maria, Coutinho, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: markmadrid » 2018. október 25., csütörtök 14:31

markmadrid írta:A kora addig volt másodlagos, amíg nem volt 30+. Nézd meg Modricot, lassan Marcelot is. Nem lehet elvárni ugyanazt a teljesítményt fixen 30 fölött. Nachonak meg kb mindenkit pótolnia kell, Carvajalt leszámítva, most hogy van Odri. 1 embernek. Ne már. Igenis rotálni kell, ha nem 1 kupáért megyünk egy szezonban. Védelemben bárki lehet sérült, bárkit kisárgázhatnak, aztán vészmegoldásként dobálhatjuk meg Casemirot CB-be.
Nézz rá a Juve védelmére padostól...Pedig nekik a bajnokság fixen megnyert kb.


Más azért egy CB-nél a kor meg egy irányítónál vagy egy szélsőnél....

Ramos lassul de ezt helyezkedéssel és rutinnal bőven pótolja. 32 évesen ő még nem megy kifele....

Modric idősebb és más poszton játszik. Sokkal többet robotol és fordul. Ő kapja a rúgásokat nem adja.
De ő neki is elsősorban a VB tett be. Elfáradt és tény,hogy már nem 25 éves.

Juve védelme mivel erősebb ? :D

Barzagli 37 éves.... Tavaly még kezdő játékos volt, na meg azelőtt is.
Chiellini 34 éves.... akkor már nálad ő is megy ki legalább 2-3 éve... Ahhoz képest bőven leszedte a pályáról 2 napja Lukaku,Martial,Rashford triót.

Benatia: 31 éves. Sose volt se gyors se kiemelkedő védő.
Bonucci 31 szintén.
És van még egy Rugani. Kb nem is játszik.... Nagy tehetségnek indult de 24 éves és semmit nem tett még le.

Szerintem nincs baj továbbra sem a Real védelemmel. Ramos meg még évekig magas szinten játszhat.

Egy CB jó korban van még 30+ osan is. Tapasztalattal simán ellensúlyozza a gyorsaságot.[/quote]

Egyébként Ruganinak 91 perc jutott a szezonban. Barzaglinak pedig 180perc. Benatianak pedig 360 perc. Úgy ennyi,hogy a Juve néha három CB vel játszik amúgy ennyi sem lenne.

Kb Rugani szükségtelen. Míg Barzagli Vallejo mennyiségű időt fog kapni a szezonban

markmadrid
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2016. november 21., hétfő 11:01
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Di Maria, Coutinho, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: markmadrid » 2018. október 25., csütörtök 14:27

A kora addig volt másodlagos, amíg nem volt 30+. Nézd meg Modricot, lassan Marcelot is. Nem lehet elvárni ugyanazt a teljesítményt fixen 30 fölött. Nachonak meg kb mindenkit pótolnia kell, Carvajalt leszámítva, most hogy van Odri. 1 embernek. Ne már. Igenis rotálni kell, ha nem 1 kupáért megyünk egy szezonban. Védelemben bárki lehet sérült, bárkit kisárgázhatnak, aztán vészmegoldásként dobálhatjuk meg Casemirot CB-be.
Nézz rá a Juve védelmére padostól...Pedig nekik a bajnokság fixen megnyert kb.[/quote]



Más azért egy CB-nél a kor meg egy irányítónál vagy egy szélsőnél....

Ramos lassul de ezt helyezkedéssel és rutinnal bőven pótolja. 32 évesen ő még nem megy kifele....

Modric idősebb és más poszton játszik. Sokkal többet robotol és fordul. Ő kapja a rúgásokat nem adja.
De ő neki is elsősorban a VB tett be. Elfáradt és tény,hogy már nem 25 éves.

Juve védelme mivel erősebb ? :D

Barzagli 37 éves.... Tavaly még kezdő játékos volt, na meg azelőtt is.
Chiellini 34 éves.... akkor már nálad ő is megy ki legalább 2-3 éve... Ahhoz képest bőven leszedte a pályáról 2 napja Lukaku,Martial,Rashford triót.

Benatia: 31 éves. Sose volt se gyors se kiemelkedő védő.
Bonucci 31 szintén.
És van még egy Rugani. Kb nem is játszik.... Nagy tehetségnek indult de 24 éves és semmit nem tett még le.

Szerintem nincs baj továbbra sem a Real védelemmel. Ramos meg még évekig magas szinten játszhat.

Egy CB jó korban van még 30+ osan is. Tapasztalattal simán ellensúlyozza a gyorsaságot.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. október 25., csütörtök 14:15

markmadrid írta:
Ramos nem sok meccsen szokott hiányozni.... A kora ilyen szempontból másodlagos.

Ha megsérül,eltiltott vagy pihentet a mester akkor játszik Nacho. Ugyanez igaz Varane-ra is. De az alapkezdő,ha nincs semmi probléma akkor az a Ramos-Varane páros. Ha bármelyikkel van valami akkor Nacho játszik.

Nálunk is van 3 kezdőszintű CB. Nacho sztem ezt kiérdemelte az elmúlt években.

Egy Komolyabb védő nem fog eljönni 3.-4. számú védőnek. Azért,hogy a kupában játszhasson vagy néha a bajnokságban.

Marcelo mellé szerintem is kell valaki. Coentrao volt az utolsó aki konkurencia volt a számára. Az sem most volt. Theo-val meg is próbáltuk de neme jött össze....

Egy Alex Telles jó lehet de 40 millió azért nem kevés azért,hogy üljön a padon. Főleg,hogy nem sok játékos van aki eljönne a Realba Marcelot kiszorítani.

A Brazil lassan 10 éve a Real első számú balhátvédje. 30 éves de egy Alves is elrohongál még mindig. Néha elég komoly szinten.
A kora addig volt másodlagos, amíg nem volt 30+. Nézd meg Modricot, lassan Marcelot is. Nem lehet elvárni ugyanazt a teljesítményt fixen 30 fölött. Nachonak meg kb mindenkit pótolnia kell, Carvajalt leszámítva, most hogy van Odri. 1 embernek. Ne már. Igenis rotálni kell, ha nem 1 kupáért megyünk egy szezonban. Védelemben bárki lehet sérült, bárkit kisárgázhatnak, aztán vészmegoldásként dobálhatjuk meg Casemirot CB-be.
Nézz rá a Juve védelmére padostól...Pedig nekik a bajnokság fixen megnyert kb.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8080
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2018. október 25., csütörtök 14:06

A Portóban meg a Sportingban mind jól tolják, aztán egy komolyabb csapatban kiderül, hogy hoppá, itt az ellenfelek is komolyabbak :(

markmadrid
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2016. november 21., hétfő 11:01
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Di Maria, Coutinho, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: markmadrid » 2018. október 25., csütörtök 14:04

kodo írta:Irjatok hogy Telles jo lehet. Ennyire jo a tag? Nem ismerem, de Marcelo posztjara olyan ember kell aki 1-2 even belul at tudja venni a helyet, addig pedig valos konkurenciat jelent neki. Ne Theohoz mérjük a balhatved alternatívat, azt a szintet Reguilon is lehozta.

Hát elég gyors fineszes játékos. Van benne lehetőség. Tipikus Brazil. Labdaügyes és szeret feljárni.

Kicsit Alex Sandro copy nekem. Jó a fizikuma is.

Bár már 25 éves és nem igazán tudott még kiugró szezont hozni. Galataban és az Interben sem tudott maradandót alkotni. Portoban viszont jól muzsikál.

Nincs sok alternatíva a bhv posztra.

Alaba,Alba,Marcelo a szűk elit.

Robertson elég jó a Poolban de nem ide való. Marcos Alonso lehetne még jó. Túl sok jó bhv nincs a piacon.


Bár nem jelent semmit,hogy az Interben nem ragadt meg... Cancelo-t sem vették meg pedig tavaly még ott nyomta. Idén meg 40+ misit fizetett érte a Juve.

markmadrid
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2016. november 21., hétfő 11:01
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Di Maria, Coutinho, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: markmadrid » 2018. október 25., csütörtök 14:00

A 3 belső védő túlzás. Marcelo és Ramos pótlása pedig elvárható lenne. Bár Regulion eddig egész normálisan mozgott, szóval tehermentesítőnek játszhatna többet. Achraf sem volt rossz tavaly, idén meg fix BVB játékos lett, mert kapott pár meccset és belejött... Frucsa módon nem nyúlunk hozzájuk ilyenkor és inkább kirakjuk Nachot a szélre.[/quote]



Hakimi szerintem mindenkit meglepett. Pokoli gyorsan beilleszkedett és a BVB erőssége lett. Fekszik neki a liga és a csapat is.

2 évre ment kölcsönbe. Szerintem ez jó ötlet volt. Nálunk nem hozott ilyen jó teljesítményt. Megedződik kicsit. Taktikailag is fejlődik. Szerintem őt visszafogjuk hozni,ha így folytatja.

Carvajal simán léphet 2-3 éven belül. Óriási madridista de mindig is érdekelte a PL. Kipróbálná ott magát. Odri-nak van most két éve,hogy megvesse a lábát és kitúrja Hakimit.

Theo is fejlődhet most a Sociban. Nem lesz egy Marcelo de azért valamiért csak leigazoltuk.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4530
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2018. október 25., csütörtök 13:58

Irjatok hogy Telles jo lehet. Ennyire jo a tag? Nem ismerem, de Marcelo posztjara olyan ember kell aki 1-2 even belul at tudja venni a helyet, addig pedig valos konkurenciat jelent neki. Ne Theohoz mérjük a balhatved alternatívat, azt a szintet Reguilon is lehozta.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 154 regisztrált és 0 vendég