Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
mexes
Hozzászólások: 786
Csatlakozott: 2013. június 3., hétfő 18:14
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mexes » 2018. október 26., péntek 21:14

Torquemada írta:Ez igaz. Oda mentek, ahová valók.
Hazardnak viszont akkor sok sikert a jelenlegi csapatában. Őszintén.
De ne kenje Perezre a szart, jól tudja, hogy ilyen-olyan okok miatt nem áll módunkban 200 és 300 M közötti összeget kipengetni kemény valutában. Úgyhogy nem Florenen múlik.
Hát Dembele most se siet edzésre :kivagyhe: nem mellesleg áron felül vették őket.

Én nem szeretnék hasonló politikát latni mint a szomszédban nyomják.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. október 26., péntek 19:40

Torquemada írta:Ez igaz. Oda mentek, ahová valók.
Hazardnak viszont akkor sok sikert a jelenlegi csapatában. Őszintén.
De ne kenje Perezre a szart, jól tudja, hogy ilyen-olyan okok miatt nem áll módunkban 200 és 300 M közötti összeget kipengetni kemény valutában. Úgyhogy nem Florenen múlik.
Mikor kente Perezre a szart?

Amúgy is megmondta hogy o normális keretek között fog távozni ha arra kerül a sor. Nyáron meglesz a Deal ha nem hosszabbit. Kapunk egy kiemelkedő játékost jo áron.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2018. október 26., péntek 19:10

Ez igaz. Oda mentek, ahová valók.
Hazardnak viszont akkor sok sikert a jelenlegi csapatában. Őszintén.
De ne kenje Perezre a szart, jól tudja, hogy ilyen-olyan okok miatt nem áll módunkban 200 és 300 M közötti összeget kipengetni kemény valutában. Úgyhogy nem Florenen múlik.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. október 26., péntek 18:57

Torquemada írta:
dzsi91 írta:Mér mitt kéne még csináljon Hazard? Vásárolja ki magát?
Kérdezze meg Dembelét meg Coutinhot, hogy mit kell csinálni. Mindkettőt szerették volna megtartani a klubjukban, csak hát sajnos elfelejtettek edzésre járni vagy véletlenül mindig sérültek voltak a barsza érdeklődése után. Nem mondom, hogy ezt csinálja, de akkor ne is spanoljon minket mindig. Engem csak a hangulatkeltése zavar. Ha itt akar játszani, akkor itt is fog játszani. Ha meg a cselzi az álmai csapata, akkor azt is megértem, tényleg, de akkor ezt kell mondani.
Ő is tudja amúgy, hogy Perez nem fog 200+ M eurót kiadni érte, és érthető is. Innentől kezdve nincs ügy.
Dembelé meg kutinnyo patkányok voltak és odaszartak ahonnan enni kaptak.Szerintem hazard minden tőle telhetőt meg tett amit ilyenkor meglehet a többi meg perezen múlik.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2018. október 26., péntek 18:51

dzsi91 írta:Mér mitt kéne még csináljon Hazard? Vásárolja ki magát?
Kérdezze meg Dembelét meg Coutinhot, hogy mit kell csinálni. Mindkettőt szerették volna megtartani a klubjukban, csak hát sajnos elfelejtettek edzésre járni vagy véletlenül mindig sérültek voltak a barsza érdeklődése után. Nem mondom, hogy ezt csinálja, de akkor ne is spanoljon minket mindig. Engem csak a hangulatkeltése zavar. Ha itt akar játszani, akkor itt is fog játszani. Ha meg a cselzi az álmai csapata, akkor azt is megértem, tényleg, de akkor ezt kell mondani.
Ő is tudja amúgy, hogy Perez nem fog 200+ M eurót kiadni érte, és érthető is. Innentől kezdve nincs ügy.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2018. október 26., péntek 18:45

Torquemada írta: Ez is jó téma. Már unom a Hazard féle love storyt is. A Real az álmaim csapata, már gyerekkoromtól ez meg az meg minden, de ha jönni kéne, akkor köszönöm szépen, jól vagyok a cselziben. Fizessetek ennyi meg annyi száz milliót. Nekem már sok a szájkaratéjából, ha akar, jöjjön, vannak genyó eszközök egy játékos kezében is, ha nem akarják engedni, ha meg nem akar, akkor fejezze be végre a nagy lebegtetéseket. Unom, amit csinál. Kellene, de azért ne szopasson már minket.
Miért baj az, ha korrekten akar távozni onnan, ahol jól bántak vele és ahol imádják??
Egyértelműen kijelentette, hogy mi a szándéka, hogy melyik álmai klubja, de ha nem jön össze akkor sem dől össze a világ, mert imádják Londonban.
Szerintem totál korrekt a pali, nekem ezzel még szimpatikusabb lett.
Innentől kezdve minden csak Perezen múlik.

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2018. október 26., péntek 18:41

A nehezen kezelhető öltözőhöz meg annyit, hogy a legnagyobb arc (és legenda) távozott. Gondolom, a hangadók első körben a kapitányok. Ramos. Az arca talán még CRénél is nagyobb, és nálam legalább akkora legenda, mint a portugál, a maga módján letett ő is legalább akkora dolgokat az asztalra. Aztán Marci, Benzema. Szerintem 2-3 év, és egyikük sincs itt (plusz még Modric meg egy-két ember). A maradéknak mi a francra lenne nagy arca ? Lopival is az az egyik gond, hogy már egy Asensioval sem bír el, pedig ki az a fentebb felsorolt emberkékhez képest ? Nagyjából harminckettedik senki. Szerintem azt az öltözőt, amely most kezd formálódni, tudni kell majd kezelni egy kemény kezű embernek is, nem csak egy pedagógusnak, vagy volt klublegendának, mert az igazán nagy egyéniségek rúdja igencsak kifelé áll. Az idő eljárt felettük, és már egyikük sem pótolhatatlan.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. október 26., péntek 18:37

Mér mitt kéne még csináljon Hazard? Vásárolja ki magát?
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2018. október 26., péntek 18:29

Persze, minden edzőnk neve mellett meg lehet találni a fekete pontot a bizonyítványban. Most viszont több tíz éves negatív rekordokat kezdtünk kóstolgatni, javulás legkisebb jele nélkül, ez viszont nem jó. Elfogadom, hogy a keret nem túl acélos, de volt már itt sokkal gyengébb emberekből álló csapat is, Drenthékkel, Gravesenekkel, Pavónokkal, Metzelderekkel, Saviolákkal, stb., lehet, hogy az emlékek szépülnek, de nekem a mostani mindegyik korábbi csapatunknál kilátástalanabbnak tűnik. Nem feltétlenül csak az a gond, hogy kiszopunk egy Levantétől otthon, igaz, három kapufával, meg hangyafaszos lesgólokkal, ilyen becsúszhat egyszer egyszer bárkinél, de a Lopi féle gárda az ilyen "eredményeket" futószalagon állítja elő. A csehek elleni szar legalább ekkora szégyen volt nálam.
A clasíco után búcsút kell venni, nem tudom, Conte milyen lesz, de ha nincs más, akkor ő. Valamit csinálni kell. Olvastam itt, hogy akkor nem jön Hazard. Ez is jó téma. Már unom a Hazard féle love storyt is. A Real az álmaim csapata, már gyerekkoromtól ez meg az meg minden, de ha jönni kéne, akkor köszönöm szépen, jól vagyok a cselziben. Fizessetek ennyi meg annyi száz milliót. Nekem már sok a szájkaratéjából, ha akar, jöjjön, vannak genyó eszközök egy játékos kezében is, ha nem akarják engedni, ha meg nem akar, akkor fejezze be végre a nagy lebegtetéseket. Unom, amit csinál. Kellene, de azért ne szopasson már minket.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. október 26., péntek 16:43

recre is vert mar meg minket 0-3 ra. sot jose elso hazai vereseget is a levante szallitotta emlekeim szerint.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

markmadrid
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2016. november 21., hétfő 11:01
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Di Maria, Coutinho, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: markmadrid » 2018. október 26., péntek 16:23

RealAsensio írta:Mi a garancia arra, hogy Conte jobb megoldas, mint Lopi? Van arra biztositek, hogy jonni fognak az eredmenyek? Es ha atveszi a csapatot, majd rogton 5 nyeretlen meccset jatszunk, azonnal mas fog kelleni? Mi ertelme ennek, de most komolyan. Csori J.L. meg nem kapott eleg idot arra, hogy bizonyitson. Legalabb fel evet, de sokkal inkabb egy evet minimum kell kapnia, meg Benitez is megerte az uj evet. Higyjetek el, nemsokara beindulnak a sracok, aztan lehet majd pislogni, akik mar szeptember vege ota kongatjak a veszharangot.

100%-ig hiszek abban, hogy ez a csapat, Lopeteguivel az elen, hozni fogja az eredmenyeket.

Nincs semmire sem garancia viszont az ahogy jelenleg kinéz a csapat kritikán aluli.

Egy Levante a saját pályánkon ne verjen meg minket.... Szerintem ez egyértelmű. A szezonban még egy igazán jó meccsünk sem volt. Roma elleni volt úgy ahogy elfogadható. Bár ott az eredmény az ami nagyszerű. Játékban ott sem voltunk annyival jobbak. A Sevilla elleni megalázó vereség sem billenti JLO felé a mérleget. Még akkor sem,ha Sevillaba szopni járunk. CSKA elleni meccs oké tét nélküli volt de ott is vereség....

Tico ellen szintén elbuktunk,bár az tényleg nem az edző hibája volt.

Nekem nincs vele bajom. Nem követelem a fejét. Viszont ő nem ide való edző. Ő egy Pellegrini féle edző. Nem a Real élére való. Egy Valencia illene hozzá inkább.

Nem kapott sok időt ez tény és az állandóság fontos de egy folyamatosan botladozó Barca is bőven előttünk van.
Nekem az idei Real meccsek egyébként unalmasak is. A játékunk sem tetszik nem,hogy az eredmények.

Nagy meccseken pedig alúlmaradtunk rendre eddig.

Szerintem,ha a Barca ellen simán kikapunk akkor megkell köszönni a Spanyol munkáját. Szimpatikus fazon amúgy de nagyon sótlan.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2018. október 26., péntek 15:49

Mi a garancia arra, hogy Conte jobb megoldas, mint Lopi? Van arra biztositek, hogy jonni fognak az eredmenyek? Es ha atveszi a csapatot, majd rogton 5 nyeretlen meccset jatszunk, azonnal mas fog kelleni? Mi ertelme ennek, de most komolyan. Csori J.L. meg nem kapott eleg idot arra, hogy bizonyitson. Legalabb fel evet, de sokkal inkabb egy evet minimum kell kapnia, meg Benitez is megerte az uj evet. Higyjetek el, nemsokara beindulnak a sracok, aztan lehet majd pislogni, akik mar szeptember vege ota kongatjak a veszharangot.

100%-ig hiszek abban, hogy ez a csapat, Lopeteguivel az elen, hozni fogja az eredmenyeket.
:goat:

markmadrid
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2016. november 21., hétfő 11:01
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Di Maria, Coutinho, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: markmadrid » 2018. október 26., péntek 15:44

Hát Conte nem tudom mennyire lenne jó megoldás.

Elég keménykezű edző aki megköveteli a fegyelmet és a szervezettséget de ebből adódóan a kreatív,látványos foci nem az erőssége...

Eddig mindenhol a 5-3-2-őt játszatott és ennek különböző variánsait. A Madrid talán soha nem játszott huzamosabb ideig 3/5 védővel. Nem illik a Realhoz. Nagyon kötött az ilyen rendszer.

Szerintem a Juvéval jó munkát végzett. Jó,erős csapatot rakott össze bár a játék csak ritkán volt látványos.

Az Olasz válogatottal szintén jól szerepelt. Sőt talán a játék sem volt rossz.

A Chelsea-s első éve meg pokolian jól sikerült. Ütős csapatot rakott össze bár ott sem volt sziporkázó a csapat.
Viszont a tavalyi Chelsea bűn rossz volt. Ilyen impotens csapatot ritkán láttam. Nem véletlen,hogy elküldték.

Sarri idei Chelsea-je szintekkel jobb mindenben. Azért ez is elgondolkodtató.

Viszont mindenhol ahol járt nagyjából sikeres volt. Fiatal edző aki borzasztóan megszállott a foci iránt.

Viszont az igazolásokért ha jól tudom ő felelt a Chelsea-nél. Kb. csak munkás játékosokkal vette magát körül.

Giroud,Barkley,Bakayoko,Rüdiger,Morata,Drinkwater és még sorolhatnám.

Érdekes lenne a Real élén látni az Olaszt. Szerintem itt is képes lehetne Bajnoki címet nyerni. Viszont a játék nála kötve hiszem,hogy pozitív lenne.

Abban sem vagyok biztos,hogy neki szüksége lenne pl.Neymar,Hazard féle kreatív játékosokra.

Szereti a munkás,nagy teherbírású játékosokat. Ez pedig nagyon nem egyezik a Madriddal.

Capello féle csapat is nyert bajnokságot de küzdelem volt minden meccsük. Nekem az az irány nem szimpatikus.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3838
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2018. október 26., péntek 15:38

dannen írta:a gond az, ha conte jon es esetleg marad is kovetkezo evre akkor hazard nem fog jonni, fasirtban voltak. aztan lehet amugy sem jonne..


Courtois sincs jóba Conteval.

Tipikusan az az edző, aki nem képes nyugalmat és harmóniát hozni az öltözőbe.
bizonyították az elmúlt évek, ide tanár kell, nem pedig forradalmár.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. október 26., péntek 15:35

Kerlon írta:
Realista24 írta:Értelek pheco, meg egyet is értek, de nem látom Contéban sem az erőt. CsakaZidane.
Szerintem Conte hozhatna azért javulást, ha a játékosok is elfogadnák. Erőből és direktebb játékkal jobbak vagyunk, védekezni tud, motiválni tud. Sak olyan, mint mourinho. 2 évere jó. Nyárig kell vészmegoldás, utána Pochettino.
Nyáron elvileg pont azért nem került képbe Péreznél mert a Chelsea játékosaival sem bírt és megbuktatták és a Real öltözőjében nagy az egó.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. október 26., péntek 15:34

Realista24 írta:Értelek pheco, meg egyet is értek, de nem látom Contéban sem az erőt. CsakaZidane.
Szerintem Conte hozhatna azért javulást, ha a játékosok is elfogadnák. Erőből és direktebb játékkal jobbak vagyunk, védekezni tud, motiválni tud. Sak olyan, mint mourinho. 2 évere jó. Nyárig kell vészmegoldás, utána Pochettino.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. október 26., péntek 15:26

BBeno írta:olasz és brit firkászok szerint conte végleg megszabadult a chelseatől. mindenki egyre gondol.
Azt írják most, hogy nem történt semmi hivatalos előrelépés az ügyben.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. október 26., péntek 14:52

Értelek pheco, meg egyet is értek, de nem látom Contéban sem az erőt. CsakaZidane.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. október 26., péntek 14:43

Realista24 írta:
BBeno írta:ezt idén eddig is nélkülözni kellett. ilyen unalmas meccseket sok éve nem láttam még a realtól mint jlo alatt. és ezzel nem conte mellett beszélek.
Csak szart szarra cserélni nincs értelme. És ezzel nem Lopi mellett beszélek.
Inkabb neznek egy szervezett es eredmenyes szart, mint ezt a nullat. :D
Perez meg ugye kirakott mar edzoket amiatt, hogy jott az eredmeny, de nem volt szep a jatek, szoval egy felevre meg lehetne probalni Contet. Aztan, ha talalunk jobb edzot nyaron, akkor johet, ha nem akkor jobb Conte, mint Lopi.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. október 26., péntek 13:51

BBeno írta:ezt idén eddig is nélkülözni kellett. ilyen unalmas meccseket sok éve nem láttam még a realtól mint jlo alatt. és ezzel nem conte mellett beszélek.
Csak szart szarra cserélni nincs értelme. És ezzel nem Lopi mellett beszélek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 89 regisztrált és 0 vendég