Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. október 28., vasárnap 20:49

flori írta: Ha Conte ki lesz nevezve, nem fél évet lesz itt, azt szinte biztos.
Meresz kijelentes ez Pereznel :D

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Anthony » 2018. október 28., vasárnap 20:48

Kicsit sírhatott volna Lopi. Akkor én is nyugodtabb lennék. De nem baj, majd holnap!

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: flori » 2018. október 28., vasárnap 20:47

Nem is akarjuk a belgát, egyszerű ez. :D

Ha Conte ki lesz nevezve, nem fél évet lesz itt, azt szinte biztos.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. október 28., vasárnap 20:44

legrosszabb választás conte ha hazardot akarjuk. rossz kapcsolatban vannak
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

el magico
Hozzászólások: 862
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: el magico » 2018. október 28., vasárnap 20:43

Hazard és Conte között milyen volt a kapcsolat? Ha jól tudom a Chelsea játékosok nem igazán csipázták.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2018. október 28., vasárnap 20:40

nagyon úgy néz ki, hogy Conte lesz ebből. ennél rosszabb végülis nem nagyon lehet a helyzet, szép emlékeink pedig vannak olasz edzőkkel. majd kiderül.

idén meg címekről ne álmodozzatok szerintem, egyáltalán nem realitás. én gondolkodás nélkül aláírnám pl, ha azt mondanák hogy behúzzuk a kupát. ha esetleg a barcán keresztül lenne meg, akkor meg extra öröm lenne, de más az tényleg komolytalan teljesen.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2018. október 28., vasárnap 20:40

ELSiete írta:Amit én kirajzolódni látok:

- A keretünk még mindig jó, egyénileg még mindig nagyon sok csapat fölött állunk, viszont a bajnokság idén nem lesz meg, mert rövid a cserepad, kevés a bevethető játékos.
- Idén is rá kell menni a BL-re, ami egyébként ha télen igazol Perez, akár még... sikerülhet is.. A BL a ki-ki meccsek tornája, a bajnokság pedig egy hosszú folyamat, ami állandóságot igényel, ami nálunk évek óta nincs meg, és úgy látom idén sem lesz meg.
- Nekem amúgy semmi bajom nem lenne, ha idén is beáldoznánk a bajnokságot a BL-re. Nagyon akartam volna idén egy bajnoki címét, de amíg világ a világ, nekem a BL mindig a bajnokságok előtt lesz.
- Ha kapunk egy jobb edzőt és télen érkezik minimum egy Hazard, akkor márciusra bőven összeérhet olyan szintre a gárda, hogy a ki-ki meccsekre felszívjuk magunkat.
- Persze egy 5-1-es EL Clasico után még véletlenül sem akarom azt írni, hogy akkor most tuti BL-t nyerünk, de úgy érzem időben érkezik a váltás, ha jól reagálják le a játékosok, akkor még nincs 100%ig veszve a szezon. Mindez persze tárgytalan ha itt maradunk egy szem Conteval, de pl télen nem érkezik a támadósorba valaki. A védekezősort viszont csak össze kell rakni, ez Lopenak nem ment, Conteval jobban fog menni a hátsó alakzat ebben biztos vagyok és talán Modric is magára talál a vérfrissítést követően.
A BL teljelesen eselytelen. Igy ezzel a garnituraval, csatar nelkul... lehetetlen. Egyetlen erosebb ellenfellel sem tudjuk felvenni a versenyt. Ossze sem lehet hasonlitani ezt a csapatot a tavalyival, hiaba voltak tavaly is szar eredmenyek. Ott meg mindenki erezte, hogy a BL-ben mi vagyunk az ur, csak rajtunk mulik (ertsd: nagyon egyben volt a csapat), iden mar nem igy van.
:goat:

ELSiete
Hozzászólások: 2796
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2018. október 28., vasárnap 20:39

istimester írta:
Professore írta:As es Marca szerint Lopi holnap repul, Conte meg ki lesz neveze.

Ramos mar be is szolt Contenek: a tiszteletet ki kell erdemelni nem kikovetelni...
A kezdőtagságot is. Nem csak jár úgy magában, mert Ramos név van a mezre vasalva. Mert az idei teljesítménye egy nagy kövér nulla.
Jaj Istenem, ezt ha látná, vagy olvasná Ramos milyen jó lenne! Eszem megáll... főleg, ha igaz, hogy tényleg ezt nyilatkozta. :cens: És mennyire igaz amit Isti írt, hát ez az ember már megint mindenkivel foglalkozik csak magával nem. :(
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: istimester » 2018. október 28., vasárnap 20:37

Professore írta:As es Marca szerint Lopi holnap repul, Conte meg ki lesz neveze.

Ramos mar be is szolt Contenek: a tiszteletet ki kell erdemelni nem kikovetelni...
A kezdőtagságot is. Nem csak jár úgy magában, mert Ramos név van a mezre vasalva. Mert az idei teljesítménye egy nagy kövér nulla. Úgy hallottam CR sem lehet nagyobb a klubná, akkor Sergio barátunkra is igaz.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Steve » 2018. október 28., vasárnap 20:34

Most akkor kik a lehetséges jelöltek edzői posztra akik szabadok és nevesebb edzők?



ZZ-t ér visszahozni és menteni, ami menthető? :D

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2018. október 28., vasárnap 20:34

Sajnálom Lopeteguit, szimpatikus fószer, látszik rajta hogy mindent belead de ezzel a kerettel csatár nélkül, csupa kiégett mindent megnyert játékossal benne volt a pakliban hogy bedőlünk mint a kártyavár. Zidane és Ronaldo is nagyon jó érzékkel lépett le. Perez is lassan nyugdíjba mehetne mert csak szétcseszni tudja amit felépít már sokadszorra. És most már nincs is mit tenni megy a kukába pár év, egycsapásra nem lehet kicserélni az egész keretet, fokozatosan kellett volna évről évre. Két nyarat végig mozizott, mire eljutottunk oda hogy cserélni kell Bale-t és Benzemát (3 éve kikéne baszni őket erre a bbc-ből Cét rakjuk ki, agyrém), Modric-ot, Marcelo-t, Isco is totál haszontalan. Jelenlegi piacon ezt lehetetlen megoldani egy nyár alatt. De kettő alatt is. Pláne stadionprojekt mellett. És Jlo lesz a bűnbak, mikor a fő felelős Perez. Na mindegy ha kirakja, akkor Gutira szavazok. Neki van karizmája, hátha valamit összehoz ebből, télen nem hiszem hogy tudunk hozni értelmes embert de meg kell próbálni valami támadót lőnni.

Ha a BL-ről lemaradunk azt nehezen emészti majd meg a madridizmus. Belegondolni is szőrnyű, nyilván a keretben több van, de motiválni ezeket már Zidane se tudta tavaly a bajnokságban. És akkor nekivágunk idén is, ugyanazzal, -CR. Elmebaj. Amúgy a második félidő első fele bizonyitja hogy nincs edzőbuktatás, ott mentünk rendesen, csak kifingtunk hamar, ennyit tudunk
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. október 28., vasárnap 20:32

flori írta:
Ramos mar be is szolt Contenek: a tiszteletet ki kell erdemelni nem kikovetelni... valasz arra a kerdesre hogy egy kemenykezu edzovel mint Conte milyen lenne az elet.
Szep szappanopera ele nezunk...
Ezt konkrétan nem olvastam, de Courtois nyilatkozata sem sejtet sok jót. :roll:
Az is csak olyan nyilatkozat, hogy valaki hallotta, hogy edzésen ezt mondta.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: flori » 2018. október 28., vasárnap 20:32

Ramos mar be is szolt Contenek: a tiszteletet ki kell erdemelni nem kikovetelni... valasz arra a kerdesre hogy egy kemenykezu edzovel mint Conte milyen lenne az elet.
Szep szappanopera ele nezunk...
Ezt konkrétan nem olvastam, de Courtois nyilatkozata sem sejtet sok jót. :roll:
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

ELSiete
Hozzászólások: 2796
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2018. október 28., vasárnap 20:31

Amit én kirajzolódni látok:

- A keretünk még mindig jó, egyénileg még mindig nagyon sok csapat fölött állunk, viszont a bajnokság idén nem lesz meg, mert rövid a cserepad, kevés a bevethető játékos.
- Idén is rá kell menni a BL-re, ami egyébként ha télen igazol Perez, akár még... sikerülhet is.. A BL a ki-ki meccsek tornája, a bajnokság pedig egy hosszú folyamat, ami állandóságot igényel, ami nálunk évek óta nincs meg, és úgy látom idén sem lesz meg.
- Nekem amúgy semmi bajom nem lenne, ha idén is beáldoznánk a bajnokságot a BL-re. Nagyon akartam volna idén egy bajnoki címét, de amíg világ a világ, nekem a BL mindig a bajnokságok előtt lesz.
- Ha kapunk egy jobb edzőt és télen érkezik minimum egy Hazard, akkor márciusra bőven összeérhet olyan szintre a gárda, hogy a ki-ki meccsekre felszívjuk magunkat.
- Persze egy 5-1-es EL Clasico után még véletlenül sem akarom azt írni, hogy akkor most tuti BL-t nyerünk, de úgy érzem időben érkezik a váltás, ha jól reagálják le a játékosok, akkor még nincs 100%ig veszve a szezon. Mindez persze tárgytalan ha itt maradunk egy szem Conteval, de pl télen nem érkezik a támadósorba valaki. A védekezősort viszont csak össze kell rakni, ez Lopenak nem ment, Conteval jobban fog menni a hátsó alakzat ebben biztos vagyok és talán Modric is magára talál a vérfrissítést követően.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

ELSiete
Hozzászólások: 2796
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2018. október 28., vasárnap 20:26

az AS hozza, hogy Lopet gyakorlatilag kirúgták és Conte érkezik.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

illgner
Hozzászólások: 2515
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: illgner » 2018. október 28., vasárnap 20:24

LiamGallagher írta:
illgner írta:Itt most a taktika abszolút másodrangú kérdés, olyan edző kéne, akitől jó értelemben félnek a játékosok. És Conte ilyen lenne.
Ezek félni? Idény végéig megbuktatják.
Ha meglesz a kémia közte, és a csapat között, akkor miért buktatnák meg? Kérdés, hogy tud-e spanyolul, mert a jó kommunikáció most nagyon fontos lenne.

Professore
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Professore » 2018. október 28., vasárnap 20:24

As es Marca szerint Lopi holnap repul, Conte meg ki lesz neveze.

Ramos mar be is szolt Contenek: a tiszteletet ki kell erdemelni nem kikovetelni... valasz arra a kerdesre hogy egy kemenykezu edzovel mint Conte milyen lenne az elet.
Szep szappanopera ele nezunk...

Avatar
CRonika
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2013. június 7., péntek 7:10
Kedvenc játékosaid: CR,Varane,Raúl,Ronaldo,Zidane,Figo
Kedvenc csapatod: A galaktikus Real Madrid!

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: CRonika » 2018. október 28., vasárnap 20:22

Én beraknám Raúlt, számomra ő lenne a tökéletes edző a Real Madrid élére- évek múlva, persze ha vannak ilyen jellegű ambíciói. Most ha edzővé nevezném ki Perez helyében, úgy tenném, hogy kijelentem és feszt azt hangoztatnám, hogy Raúllal közösen megállapodtak, hogy csak és kizárólag a szezon végéig vállalja el a munkát, mint megbízott edző, és történjen a szezon hátralévő részében, Raúl lesz nyárig az edző. Nyáron új tréner jön, de addig ideiglenesen Raúl.

Így a játékosok is tudják, hogy edzőbuktatással ne próbálkozzanak (mondjuk Raúl nem olyan sztem akivel megtennék), Raúlon is jelentősen kisebb lenne a teher, hisz ha szarul menne a játék, lehet mondani, hogy nem az eredménytelenség miatt lett elküldve nyáron, hanem mert előre ennyi ideig lett megbízva (a munkát folytatná persze az utánpótlás csapatnál valamelyikben).

És ő már valóban az a típus akire fel lehet nézni, csak úgy mint anno Zizoura, plusz spanyol, szerény, alázatos volt mindig is,edzőként se lenne különb.

Csak azért írtam ezt be, mert ez se lenne 1 szar opció, még ha ennek megvalósulására a mai világban és a mai körülmények között nem sok esély van. :-(

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1449
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2018. október 28., vasárnap 20:22

Kéne egy keményf.szú edző...mondjuk most pont Conte...
vagy legyen Ramos...úgyis ő most a főgóré...

Avatar
LiamGallagher
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 11:28
Kedvenc játékosaid: Raúl,Zidane,R9,RC,Toni Kroos,CR,Ramos, Karim
Kedvenc csapatod: Békéscsaba,HSV,Real Madrid
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: LiamGallagher » 2018. október 28., vasárnap 20:18

illgner írta:Itt most a taktika abszolút másodrangú kérdés, olyan edző kéne, akitől jó értelemben félnek a játékosok. És Conte ilyen lenne.
Ezek félni? Idény végéig megbuktatják.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 82 regisztrált és 0 vendég