Karim Benzema

A Real Madrid egykori nagyjai.
Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: füst » 2018. november 4., vasárnap 9:24

Hát nem tudom eldönteni, hogy kilencesként jobb, vagy inkább a társakból hozza ki jobban a maxot. :D

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3401
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Yazid » 2018. november 4., vasárnap 9:18

Nincs is ezzel semmi baj, csak annyi, hogy olyankor nincs senki a 16os környékén max bale v isco v ramos várja a beadást

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62847
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. november 4., vasárnap 8:36

Solari: "Rendkívüli, nagyon technikás, és nem csak a kilencesek munkáját kell elvégeznie, hanem mélyre is vissza kell lépnie és a legjobbakat kell kihozni a csapattársaiból. Extrém keményen dolgozott ma.”
:coffee:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Csabi » 2018. november 3., szombat 21:40

az ember magával hozza a rossz szerencsét meg a kapufát. :lol: na meg a kihagyott ziccereket is.

petiamadridista
Hozzászólások: 5272
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2018. november 3., szombat 21:31

Az első akit eladnék az ő.

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1363
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Buitre » 2018. november 3., szombat 18:24

Egész egyszerűen kár belőni a labdákat (pedig Regu és Odrio is jól csinálja) addig, amíg közepén egy olyan emberünk van aki mindig két védő között bújkál vagy a hosszú oldalon a langyos posványban alibizik. Milyen csatár az, aki több meccset le tud hozni anélkül, hogy egyszer is támadná a rövid sarkot és megelőzne egy védőt.. :x Milyen kényelmes volt, amíg itt volt Ronci és csinálta..

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2018. október 29., hétfő 9:57

Hat ez van ha az egyik oldalon a "vilag egyik legjobb tamadoja" van a masik oldalon meg csak egy "botlabu" Suarez.
Minden tekintetben megmutatta, hogyan is kell a hatara venni a csapatot, ugy h a fovezer nincs a csapatban, vmint hogyan kell golt fejelni, es 1v1 ben a kapussal hogyan oldja meg egy CSATAR.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2018. október 29., hétfő 9:54

ELSiete írta:Csak a Barcelona szórt meg minket komolyabban, a többiektől kb. 1-2 gólt kaptunk, az ott kialakult hátrányok bőven bedolgozhatóak lettek volna egy normális támadósorral, szerintem hülyeség mindent a védőkre kenni, nyilván ők is nagyon gyengék, de ez nem indok arra, hogy elől ne alakítsunk ki helyzeteket, vagy ne lőjül be a ziccereket. Az elmúlt években rendszerint többet lőttünk, mint kaptunk, mert volt elől egy bomba CR, akitől még a 90+ban is várhattad a gólt és számíthattál rá. Csak most tűnik fel mindenkinek a gyenge védelem, de ez nyilvánvaló, mivel elől nincs egy olyan tag sem, aki palástolja a hátsó alakzat kellemetlen játékát. Sajnos ez Benzemanal nincs meg, de "Ronaldo nélkül jobbak vagyunk" Balenel sem. Arról a problémáról nem is beszélve, hogy az elmúlt góljainkat Marcelo, a védőnk tudta lőni, bizonyítva ezzel, hogy amúgy ez nem egy lehetlen vállalás, de nyilván védőként tőle sem várhat mindig gólt az ember. Mástól viszont igen.
A Sevilla elleni 3-0, ami lehetett volna 6-0 is siman, az mi volt? 30 perc alatt lealaztak minket.
:goat:

Sunnysky
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2018. október 29., hétfő 8:14

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Sunnysky » 2018. október 29., hétfő 8:18

Ennyire gyenge játékost ennyi ideig elviselni a klubnál.... Remélem ha Conte jön, lesz töke és ő lesz az első, akit többet nem látok a kezdőcsapatban. Persze nem csak ő gyenge, de ő az, aki évek óta a semmiből él, mégis itt van és továbbra is kezdő.. De neki nem kell gólt lőni, mert itt van Ronaldo. Hát most nincs itt..

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9608
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: KAG » 2018. október 28., vasárnap 21:36

Realista24 írta:
ziro4vr írta:Én a belgát nem bántanám, szerintem jó lesz ő sok évre ide. Rosszkor jött, szét van esve a csapat, a védők annyira szétcsúszottak mint a kp-sok, de ugye halmozottan jön így a szar.

Nekem azt mondja meg valaki, 2x is lett volna lehetősége Odrit berakni, de 1x sem tette. Miért?
Szagértő.
Odrira szerintem valamin beragott.
Nem logikus, hogy ennyire mellőzi
ZIDANE

G. V.tinho
Hozzászólások: 811
Csatlakozott: 2015. december 5., szombat 14:08
Kedvenc játékosaid: Raul, Michel, El Buitre
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: G. V.tinho » 2018. október 28., vasárnap 21:33

a ziccere élet halál kérdés volt. Qrva jól kezdtük a második félidőt. Megfogtuk a barcát, padlóközelben voltak. benzema fejese kulcsmomentum volt, onnan miénk a meccs. Ajtó ablak volt, és természetesen elbhaszta. Néhány perccel később felült a halott.

Qrva nagy felelőssége van. Mehet lopikával meg béllel együtt nyugodtan.

ELSiete
Hozzászólások: 2980
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2018. október 28., vasárnap 19:38

Csak a Barcelona szórt meg minket komolyabban, a többiektől kb. 1-2 gólt kaptunk, az ott kialakult hátrányok bőven bedolgozhatóak lettek volna egy normális támadósorral, szerintem hülyeség mindent a védőkre kenni, nyilván ők is nagyon gyengék, de ez nem indok arra, hogy elől ne alakítsunk ki helyzeteket, vagy ne lőjül be a ziccereket. Az elmúlt években rendszerint többet lőttünk, mint kaptunk, mert volt elől egy bomba CR, akitől még a 90+ban is várhattad a gólt és számíthattál rá. Csak most tűnik fel mindenkinek a gyenge védelem, de ez nyilvánvaló, mivel elől nincs egy olyan tag sem, aki palástolja a hátsó alakzat kellemetlen játékát. Sajnos ez Benzemanal nincs meg, de "Ronaldo nélkül jobbak vagyunk" Balenel sem. Arról a problémáról nem is beszélve, hogy az elmúlt góljainkat Marcelo, a védőnk tudta lőni, bizonyítva ezzel, hogy amúgy ez nem egy lehetlen vállalás, de nyilván védőként tőle sem várhat mindig gólt az ember. Mástól viszont igen.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62847
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. október 28., vasárnap 19:32

ziro4vr írta:Én a belgát nem bántanám, szerintem jó lesz ő sok évre ide. Rosszkor jött, szét van esve a csapat, a védők annyira szétcsúszottak mint a kp-sok, de ugye halmozottan jön így a szar.

Nekem azt mondja meg valaki, 2x is lett volna lehetősége Odrit berakni, de 1x sem tette. Miért?
Szagértő.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. október 28., vasárnap 19:32

Én a belgát nem bántanám, szerintem jó lesz ő sok évre ide. Rosszkor jött, szét van esve a csapat, a védők annyira szétcsúszottak mint a kp-sok, de ugye halmozottan jön így a szar.

Nekem azt mondja meg valaki, 2x is lett volna lehetősége Odrit berakni, de 1x sem tette. Miért?
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62847
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. október 28., vasárnap 19:31

Sierra írta:
Realista24 írta:Mondom, elsőként nem lenne nagy gond, ha tudnánk védekezni és lehozni nullára a meccseket.
Aztán majd mehetünk feljebb.
És mit érünk a 0-0-kal? :D Azzal sem leszünk előrébb, ha elöl senki nem képes a gólszerzésre.
Más focizni úgy, hogy nem vagy hátrányban. Asszem ezzel nem mondok sok újat.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Sierra » 2018. október 28., vasárnap 19:30

Realista24 írta:Mondom, elsőként nem lenne nagy gond, ha tudnánk védekezni és lehozni nullára a meccseket.
Aztán majd mehetünk feljebb.
És mit érünk a 0-0-kal? :D Azzal sem leszünk előrébb, ha elöl senki nem képes a gólszerzésre.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62847
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. október 28., vasárnap 19:30

ziro4vr írta:Kell egy alfa csatár nyáron, az nem vitás. De nem Benzema a fő baj, van nagyobb is.
Mondom, elsőként nem lenne nagy gond, ha tudnánk védekezni és lehozni nullára a meccseket.
Aztán majd mehetünk feljebb.

Félig egészséges Marcelo. Jobboson egy félig sérült Nacho, amikor ott van Odri. Varane és Ramos egész szezonban vakon eddig. És ha már Casemiro sem hentelt egy El Clásicón, ott nagy baj van :lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. október 28., vasárnap 19:29

Kell egy alfa csatár nyáron, az nem vitás. De nem Benzema a fő baj, van nagyobb is.
Nem illik.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9875
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: sebydani » 2018. október 28., vasárnap 18:46

Csabi írta:én kibaszottul nem szeretem a tagot, de ha elő kell őt venni, akkor jövök majd miután benéztem: bale, isco, modric, ramos, varane meg asensio topikjába.
Asensioba hiába okádtam bele, leszarjátok. :-(
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62847
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. október 28., vasárnap 18:29

Csabi írta:én kibaszottul nem szeretem a tagot, de ha elő kell őt venni, akkor jövök majd miután benéztem: bale, isco, modric, ramos, varane meg asensio topikjába.
:sziv:

Szóval mindjárt :mrgreen: :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 40 regisztrált és 0 vendég