Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27389
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. október 30., kedd 17:01

Valladoid a 2. legkevesebb gólt kapta a ligában, csak szólok. :mrgreen: Bár Ronaldo tehetne egy szívességet. :shifty: :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. október 30., kedd 16:58

pheco írta:Szombati hazai meccsen kivancsi leszek a kozonsegre meg a jatekosokra. Ha van eszuk akkor hajtanak majd, mint az allat.
nyerünk 3 góllal, aztán mindenki elhiszi hogy minden jó és megjavult :lol:
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. október 30., kedd 16:49

Szombati hazai meccsen kivancsi leszek a kozonsegre meg a jatekosokra. Ha van eszuk akkor hajtanak majd, mint az allat.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. október 30., kedd 16:45

Realista24 írta:Az ultrák egy csoportja ki akarta fejezni nemtetszését Ramosnak és bandájának az El Clásicón mutatott produkció miatt, de a klub közölte velük, hogy meg fogják akadályozni, mert nem tolerálják az ilyesmit.
Ez meg vicc. Kapják csak meg a szart is nyugodtan a nyakukban, ha kijár. Most meg azért megérdemli mindenki, hogy kicsit magába is nézzen, mert azért nem csak az edző sara, amit 6-8 meccse láthatunk. Erőből is jobbnak kellett volna lenni, de ellenállhatatlan akarat se volt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. október 30., kedd 16:41

Az ultrák egy csoportja ki akarta fejezni nemtetszését Ramosnak és bandájának az El Clásicón mutatott produkció miatt, de a klub közölte velük, hogy meg fogják akadályozni, mert nem tolerálják az ilyesmit.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8080
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2018. október 29., hétfő 19:47

Tök mindegy mit nyomsz, kell minimum egy olyan ember a csapatodban, aki érzi a kaput, és ő szerzi a gólok jó részét. Kérdem én Pereztől, vagy akár Lopitól: ki ez az ember a Real Madridban? Ki fog legalább 30 gólt szerezni egy szezonban?
Onnantól, hogy ez az ember nincsen, nem létezik, mire lehet alapozni? Sok öngólt szerez az ellenfél? Vagy mi?
Tök mindegy, hogy milyen taktikáról beszélünk.

Avatar
ArjenMagicRobben
Hozzászólások: 363
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 21:51
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: UT

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ArjenMagicRobben » 2018. október 29., hétfő 19:44

Én nem tudok haragudni a Modric, Marcelo, Varane vonalra. Gyakorlatilag amióta itt vannak világklasszis teljesítményt hoztak le folyamatosan. Nekem a Bale, Benzema, Asensio, Isco négyessel vannak a legnagyobb gondjaim. Bale egyértelműen megbukott, a vezérbika szerepre egyáltalán nem alkalmas. Kiegészítő embernek bőven jó lehet, ha ezt elfogadja felőlem maradhat, másképp mehet vissza Angliába ahol lehet futkosni. Benzema 10 éve bohóckodik a Real Madrid kezdőcsatáraként, elég volt, köszönjük, minél hamarabb túladnék rajta. Ennyi bizalmat, támogatást, új lehetőséget még senki nem kapott, nincs benne több, már rég kellett volna hozni egy versenytársat melléje. Asensionak túl korán jött a siker, 22 évesen többszörös BL-győztes, túl nagy az arc és nulla a teljesítmény. Kiegészítőembernél több soha nem lesz belőle szerintem. Isco szintén egy jó kiegészítőember, de kezdőnek egyszerűen kevés. Ő is kapott már vagy 100 esélyt, hogy megmutassa mit tud, 4-5 meccsnél tovább soha nem tartott. Sajnos többet láttunk bele, mint amennyit valójában tud. Ezt a nyáron rontottuk el, hogy nem hoztunk egy meghatározó játékost sem. A mai világban már nem lehet spórolni, ha 200 az ára Hazardnak akkor annyi, le kell tenni és kész. Minőségi játékosokat nem fogunk apróért megszerezni, csak nagyon ritkán. Ha nincs miből akkor várhatóan nézhetjük ezt a szenvedést még pár évig.
Sportklub Csíkszereda
Arjen Robben Oranje R.M.C.F. Luka Modric
Valentino Rossi Usain Bolt Mikaela Shiffrin Federica Pellegrini
St.Louis Blues Utah Utes

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2018. október 29., hétfő 19:40

babaking írta:Arról nem is beszélve, hogy a tiki takát mindenki közismerten, és tudják, hogy kell levédekezni, és amúgy sem a számos gólról híres a stílus. Cserébe hátul nem vagyunk stabilak, így nehéz többet lőni mint az ellenfél
hagyjuk már, még a Pep féle Barcelona is 100 közeli vagy 100 fölötti gólokat ért el minden szezonban, sőt utána is még évekig. Francokat nem lehet sok gólt szerezni vele.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. október 29., hétfő 17:13

Süti írta:Egyszer élném meg, hogy mi gurítunk nekik egy ötöst vagy hatost. :-@ :kivagyhe: :-( Szégyen.
Amikor megtehettük volna, akkor is előjött ez a betegségünk, hogy elkényelmesedtünk és éppen nyertünk ellenük. Ez van, ilyen téren mi nem vagyunk ott fejben sose eléggé.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3126
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: babaking » 2018. október 29., hétfő 15:39

KAG írta:
babaking írta:Arról nem is beszélve, hogy a tiki takát mindenki közismerten, és tudják, hogy kell levédekezni, és amúgy sem a számos gólról híres a stílus. Cserébe hátul nem vagyunk stabilak, így nehéz többet lőni mint az ellenfél

Barcanak csak sikerult vele otot ma is. :lol:

A Barca már rég nem azt játsza amit Pep alatt. EV alatt jóval direktebb lett focijuk. Tegnap is:
1 kidolgozott, 1 tizi, 1 letámadás, 2 kontra. Nem kifejezetten a tiki taka fö ismérve. Ráadásul mi nem a csúcsbarca féle tikitakát nyomjuk hanem csúcsbarca utáni lagyosat.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. október 28., vasárnap 20:58

Egyszer élném meg, hogy mi gurítunk nekik egy ötöst vagy hatost. :-@ :kivagyhe: :-( Szégyen.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. október 28., vasárnap 20:44

Antonio Conte to become Real Madrid manager on Monday. [as]
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Csabi » 2018. október 28., vasárnap 20:43

ez már kb eldőlt, holnaptól conte az edzőnk.

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2018. október 28., vasárnap 20:41

Én nem rúgnám ki Lopit , tény, hogy mélyponton van a csapat, meg gödörben , a Barca ellen ki lehet kapni , bár nagyon csúnya az eredmény de ezért a játékosok is felelősek! hozzáállás problémák! bosszantó tudom mindig ilyen csúnyán kikapni az ősi riválistól! én is majdnem kivágtam a tvt amikor megláttam Suarez fejét a triplánál ,de nem tudok mégsem haragudni a csapatra , és ennél már rosszabb nem jöhet!! egy új edző? de ki lenne megfelelő? és ha az is megbukik 2 hónap után? akkor megint edzőcsere? 1 évben 3 x? ezt az évet már vigye végig Lopi , majd csak kijönnek ebből a rossz szériából! azt sem lehet , hogy kirúgjuk a fél csapatot hát fél éve még ezek a játékosok nyertek Blt , 3 x egymás után! oké , hogy elment a legnagyobb gólvágó de ma szerintem Ronaldoval is kikaptunk volna , mert hátul voltak a gondok jobbára , a helyzetek megvoltak a 2-2 höz , és ha bemegy Modric kapufája , vagy Benz fejese ki tudja mi lett volna, nem kellett volna menni előre annyira! ezek apró dolgok mégis lényegesek.. Nincs a piacon most olyan edző aki megfelelő lenne a Real kispadjára, Guti? az meg nagyon kockázatos, írta valaki nem mindenki Zidane! ez nagyon igaz! és ha ő is megbukik? megint edzőcsere! akkor kész káosz! ha még most nem lenne annyira az!! hagynám már erre az évre Lopit dolgozni mert nincsen jobb opció. :agree:

Avatar
Victorioo
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 15:00
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo9,Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Victorioo » 2018. október 28., vasárnap 20:21

ziro4vr írta:Télen nem lesz itt semmi szerintem. Max új edző, Guti. Ha nyárig kihúzta volna Lopper (nem fogja) akkor szerintem vagy Allegri vagy Pochettino lett volna belőle. Így egy ZZ szerű beugrásra Gutit tudom elképzelni, esetleg sajnos Contét.
Én nem áldoznám be Gutit. Nem mindenkiből lesz Zidane. Akkor már jöjjön Conte (ami szinte biztos), marad max. szezn végéig, nyáron meg lehet épitkezni.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. október 28., vasárnap 20:06

Levele
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2018. október 28., vasárnap 20:04

Srácok nem akarok jópofizni, meg úgy tenni mintha most együtt tudnék érezni veletek de őszintén..ez csak egy kibszott játék, ennyi. Sok ember annyira komolyan veszi mintha nem is tudom..az élete múlna rajta. És nyilván ez nem ilyen egyszerű de beleolvasgatva a véleményekbe, már enge zavart hogy egyesek mennyire szét vannak esve ilyenkor... :| Lehet csak én vagyok már "túl" öreg és kevésbé fanatikus de szerintem rohadtul nem éri meg ennyire flhúzni magatokat. Sokkal szebb és jobb dolgok is vannak az életben szerencsére mint egy külföldi foci csapat meccsein stresszelni. :D

Na de eennyit az életvezetési tanácsokból, rem nem haragszotok meg érte. Ha már valaki "meghallja" a mondanivalóját én már örülök. :)

Hát az én tippem se jött be. Persze örülök, de lehetett volna ez másként, azért ott a 2. f.i. elején sikerült megint bealudni. A szerencsén is múlt ez a sok gól meg a különbség, de biztos vagyok benne hogy ez túlzó. Azzal nem értek egyet, hogy eza Barca középszer lenne, meg hogy az utóbbi évek leggyengébb csapata..bár erről nem itt kell írjak. Lényeg, hogy ez még mindig csak az ősz, semmi nem dőlt el, lehetnek jó téli igazolások meg új edző stb..én továbbra is úgy érzem, hogy ezt a bajnokságot megnyerhetitek.
Som i Serem!
6oat

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. október 28., vasárnap 19:36

Télen nem lesz itt semmi szerintem. Max új edző, Guti. Ha nyárig kihúzta volna Lopper (nem fogja) akkor szerintem vagy Allegri vagy Pochettino lett volna belőle. Így egy ZZ szerű beugrásra Gutit tudom elképzelni, esetleg sajnos Contét.
Nem illik.

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1465
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2018. október 28., vasárnap 19:34

Fú gyerekek...ekkora szégyent....pofán köpték a szurkolókat, önmagukat a játékosok...
Telibeszarták a címeres mezt...ezért már valahol a mezeket levetetik a játékosokkal a meccs után még a pályán a szurkolók...
Zuhanunk a mélybe egyre jobban...alakul az új Arsenal...

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3923
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2018. október 28., vasárnap 19:22

Én nem értem miért vagytok úgy oda.
Nekünk lesz úgyis a legszebb stadionunk. :salute:


#fuera
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 132 regisztrált és 0 vendég