OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: OFF

HozzászólásSzerző: KAG » 2018. október 31., szerda 11:48

Nagy kertre én sem vágyok.
Kurva sok idő rendet tartani benne az meg nekem nem kikapcsolódás, hogy kertészkedek szabadidőben.

Valami Buda-Budaörs egy akkora kertel, ahova befér egy autó + kemence és grill. :agree:
ZIDANE

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. október 31., szerda 11:42

H.E.H.E. írta: én inkább egy újépítésű kéglire szavazok kint a városból gecinagy kerttel, nyugalommal.

ugyanannyi idő beérni dolgozóba monnyuk, mintha a hegyről indulnál, akár autó akár tömegközli.

motorral meg pffkeci azonnali módon bárhol.
Nemtom, lehet majd 10 év múlva én is így látom, most valahogy Buda szélén jobban el tudom képzelni magam, persze még az is messze van. :lol:

Egyelőre Pestről járok melózni Budára, hát mit ne mondjak, szociológiai tanulmány.
Nem illik.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. október 31., szerda 11:39

füst írta:Szerintem a XI. kerület a legjobb, Újbuda.
Fehérvári út vége felé laktam, jó a tömegközlekedés, alig vannak cigók, nincs gettó, nyugodt környék. És nem Pest. :mrgreen:
+1 :mrgreen:
Meg Budafok, satöbbi. Van hely, van zöld, legjobb. B-)
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: OFF

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. október 31., szerda 11:37

ziro4vr írta:Én azért ellennék ott, hegyen a villa, reggel csak legurulok a mercivel, mom parknál finom reggeli, kis meló, hazafele vissza. Mellesleg mom sportnál van fasza pálya is. :mrgreen:

Mondjuk télen szopó lehet, az jogos, de valamit valamiért, ezért kell egy penthouse lakás is pest belvárosában. :mrgreen:
én inkább egy újépítésű kéglire szavazok kint a városból gecinagy kerttel, nyugalommal.

ugyanannyi idő beérni dolgozóba monnyuk, mintha a hegyről indulnál, akár autó akár tömegközli.

motorral meg pffkeci azonnali módon bárhol.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2018. október 31., szerda 11:29

Szerintem a XI. kerület a legjobb, Újbuda.
Fehérvári út vége felé laktam, jó a tömegközlekedés, alig vannak cigók, nincs gettó, nyugodt környék. És nem Pest. :mrgreen:

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Tádám » 2018. október 31., szerda 11:24

H.E.H.E. írta:
ziro4vr írta:Igazából megvan az a pár vonal Pesten, amit jobb elkerülni, egyes, hármas villamos vonala, Blaha este, de szerintem nem olyan vész, nyilván attól is függ, hol laksz, hova jársz dolgozni. Ezek a szipusok, kancigányok, ecsetfejű 16 évesek is csak sajnos a gyengébe, nőbe, öregbe bírnak belekötni..valszeg hehét is ezért találják be mindig. :mrgreen:
Nem lehet mindenkinek olyan picepsze mint neked :/

En budan nem tudnek lakni, nulla hely van, szuk az egesz, raadasul leesik egy kis ho vagy lefagyik :mrgreen: az ut, akkor meg az autoval is be lehet szopni.
Nincs egy sik par negyzetmeter hogy focizzal egyet. Geciidegesito.

Zuglo zold resze az a fasza.
Es konnyen be is lehet jutni a varosba.
Én Zuglóban lakom. Igaz Panelrengetegben, de fél perc a metró, fasza kertes környék is van (az a rövidtávú cél).
Mondjuk közel a Pillangó utca, a Hős utca, és a Puskás, ami mostanában a legótvarabb környék. undorító, mocskos, részeg, drogos, senkiháziak, mindenhol.
Mostanában a környékünk volt a hírekben is (Napló, Index stb.), hogy a drogokosok ide csoportosultak. Tűket találtak a homokozóba, a bokrok alatt stb. Én is minden nap látom őket.
De mióta kicsit felkapta a média, azóta mondjuk rendszeres a járőrözés meg ilyesmi, de ez persze max máshova "ijeszti" őket, nem oldja meg a problémát.
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. október 31., szerda 11:24

Én azért ellennék ott, hegyen a villa, reggel csak legurulok a mercivel, mom parknál finom reggeli, kis meló, hazafele vissza. Mellesleg mom sportnál van fasza pálya is. :mrgreen:

Mondjuk télen szopó lehet, az jogos, de valamit valamiért, ezért kell egy penthouse lakás is pest belvárosában. :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: OFF

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. október 31., szerda 11:18

ziro4vr írta:Igazából megvan az a pár vonal Pesten, amit jobb elkerülni, egyes, hármas villamos vonala, Blaha este, de szerintem nem olyan vész, nyilván attól is függ, hol laksz, hova jársz dolgozni. Ezek a szipusok, kancigányok, ecsetfejű 16 évesek is csak sajnos a gyengébe, nőbe, öregbe bírnak belekötni..valszeg hehét is ezért találják be mindig. :mrgreen:
Nem lehet mindenkinek olyan picepsze mint neked :/

En budan nem tudnek lakni, nulla hely van, szuk az egesz, raadasul leesik egy kis ho vagy lefagyik :mrgreen: az ut, akkor meg az autoval is be lehet szopni.
Nincs egy sik par negyzetmeter hogy focizzal egyet. Geciidegesito.

Zuglo zold resze az a fasza.
Es konnyen be is lehet jutni a varosba.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. október 31., szerda 10:57

Az, persze, de a tudatlanság még inkább, számomra.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: OFF

HozzászólásSzerző: istimester » 2018. október 31., szerda 10:55

Realista24 írta:
istimester írta:Imádom ezt a fillérbaszást. Nagyon szar tud lenni a reptéri káosz. Oltári szopás kikeveredni belőle. DE HA NINCS PÁR SZÁZ EURÓ TARTALÉKOD, HOGY MEG TUDJ OLDANI EGY VÁRATLAN HELYZETET, AKKOR INKÁBB NE REPÜLJ SEHOVA.
Az a szopas ha hülye vagy es nem tudod a jogaid. A mi jaratunkat konkrétan töröltek négy órával a felszállás elott, éppen ebédhez készülődtunk Mallorcan :lol:
Aztán persze telefonok ezerrel, segítségkeres barattol fordításban es rögtön megvolt oldva a hazaút, meg aznap. 19:00 helyett végül 23kor szálltunk le Bécsben.

A légitársaság mindig köteles hazajuttatni, mindig. Ha fapados, ha nem. Mienk is fapad volt, 6 Ft-os repülőjegy :lol: de a kötelezettség az kötelezettség.
Az nem lehez, hogy nem tudják. Az indexesek mindenhez is jobban értenek :ozil:
Nagyon gáz és felelőtlen ez a végletekig kicentizett hozzáállás.

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: OFF

HozzászólásSzerző: soadroli » 2018. október 31., szerda 10:28

Faust írta: En is ezen dilemmaztam par honapja aztan ravertem egy 20-ast es jott az 1080. Nem tudom hogy allnak most az arak.
na végül egy Gigabyte GTX1060 6GB GDDR5 GV-N1060G1 GAMING-6GD-re esett a választás. 105k, de abból lejön az enyém ára, összesen 33-mat fizetek, jó üzlet ez sztem :D
Kép

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Steve » 2018. október 31., szerda 10:23

BBeno írta:bulizni pesten elni budan. koruton tulra meg nem ajanlott mar menni.
Haha ez kiváló összefoglalás volt. :D

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Steve » 2018. október 31., szerda 10:21

Faust írta:Orulj neki. :lol: Eddigi eletem felet Pesten, masik felet Budan toltottem 3 ev agglomeracios kiterovel. Nevezzetek budai kocsognek, ha valaha is elkoltozok a kozeljovoben belfoldon, maradok Budan, Pesttol olyan szinten undorodom mar, hogy azt elmondani nem tudom, egy ferto az egesz. Pedig a 7. keruletben nottem fel, kaptam edzest rendesen (amikor a Dob utcatol hazaig rohantam haza a firkak elol :lol: ). Altalaban az ott elo ismeroseimnek is a metroval es a koruti kocsmak kozelsegevel ki is merul az elonyok hosszas felsorolasa. :lol:
Akkor eleg közel laktunk egymashoz. Én is a 8. kerületben, nőttem föl és éltem az életet rendesen, szóval jutott tapasztalat a pesti éjszakából. :lol: :D :|

Mondjuk a 8.kerület józsef körúti jobb oldalán nőttem fel.Az azért sokat jelent.
sebydani írta:Látszik nem szabolcsiak vagytok :mrgreen: :mrgreen:
Te meg ne vigyorogj itt mert ha emlékeim nem csalnak jössz es húsgolyóval.. :D :-* :-*

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sebydani » 2018. október 31., szerda 9:57

Látszik nem szabolcsiak vagytok :mrgreen: :mrgreen:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2018. október 31., szerda 9:51

BBeno írta:koruton tulra meg nem ajanlott mar menni.
:lol: :lol:
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: OFF

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. október 31., szerda 9:42

bulizni pesten elni budan. koruton tulra meg nem ajanlott mar menni.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Sierra » 2018. október 31., szerda 9:17

Huhh sajnos nagy sok ilyen van. Jaratok kozul meg kiemelnem a 99es buszt, de a 66os sem piskota, vagy neha a 23as. Csepelen meg a legtobb sajnos. 24-es meg 28as villamos is emlitesre melto.

Terulet szerint pedig Kobanya nagy resze, Hatar ut es kornyeke, Pesterzsebet-Soroksar-Csepel szentharomsag, Havanna, Ujpest bizonyos reszei... sajnos sok tre hely van pesten.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. október 31., szerda 9:00

Igazából megvan az a pár vonal Pesten, amit jobb elkerülni, egyes, hármas villamos vonala, Blaha este, de szerintem nem olyan vész, nyilván attól is függ, hol laksz, hova jársz dolgozni. Ezek a szipusok, kancigányok, ecsetfejű 16 évesek is csak sajnos a gyengébe, nőbe, öregbe bírnak belekötni..valszeg hehét is ezért találják be mindig. :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Faust » 2018. október 31., szerda 7:28

Steve írta:
H.E.H.E. írta:ne viccelj én is gyűlölöm a sok balhézó ecsetfejű kisköcsögöt meg cigányt a belvárosban.
komolyan az egyetlen bajom pesttel
Érdekes amúgy ez.

Közel 10 éve nem élek BP-en és Magyarországon.
Orulj neki. :lol: Eddigi eletem felet Pesten, masik felet Budan toltottem 3 ev agglomeracios kiterovel. Nevezzetek budai kocsognek, ha valaha is elkoltozok a kozeljovoben belfoldon, maradok Budan, Pesttol olyan szinten undorodom mar, hogy azt elmondani nem tudom, egy ferto az egesz. Pedig a 7. keruletben nottem fel, kaptam edzest rendesen (amikor a Dob utcatol hazaig rohantam haza a firkak elol :lol: ). Altalaban az ott elo ismeroseimnek is a metroval es a koruti kocsmak kozelsegevel ki is merul az elonyok hosszas felsorolasa. :lol:

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Steve » 2018. október 31., szerda 0:07

H.E.H.E. írta:ne viccelj én is gyűlölöm a sok balhézó ecsetfejű kisköcsögöt meg cigányt a belvárosban.
komolyan az egyetlen bajom pesttel
Érdekes amúgy ez.

Közel 10 éve nem élek BP-en és Magyarországon.

Mégis minden alkalommal, amikor ott vagyok egyszerre fog el az utálat, az imádat és a nosztalgia.

Az utálat az élhetelen levegő, fura emberek miatt(lsd Blaha, Nyugati stb) az imádat a pesti pörgés, éjszakai élet és a budai nyugalom miatt. A nosztalgia pedig azért mert az egész gyerekkorom, családom, magyar életem pesthez köt.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 56 regisztrált és 0 vendég