Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. november 5., hétfő 10:28

Nem állunk le
AS: Brazil is the market Real Madrid are keen to exploit. Their chief talent scout Calafat continues to monitor promising youngsters

Gabriel (18 forward, Flamengo)
Kaio (16 forward, Santos)
Cesar (17 forward, Flamengo)
Alan (18 midfielder, Palmeiras)
Alberto (17 forward, Santos)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. november 5., hétfő 8:45

Realista24 írta:
BBeno írta:
Real Madrid and Adidas reach a 1.1 Billion shirt sponsorship deal for 10 years. /marca/
Jelenleg 42 millió a fix, amit kapunk és 10 millió a változó, most 85 millió lesz a fix, a többi a változó, illetve évente emelkedhet az összeg, amelynek plafonja 150 millió euró.

Elvileg a fix lóvén felül az eladott cuccok 22,5%-a a Real Madridot illeti.
Alairas elott felemelnem a telefont, hogy portland mit mond erre.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. november 5., hétfő 8:42

Szuperliga sokadik.
https://www.theguardian.com/football/20 ... -satisfied
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. november 5., hétfő 8:24

BBeno írta:
Real Madrid and Adidas reach a 1.1 Billion shirt sponsorship deal for 10 years. /marca/
Jelenleg 42 millió a fix, amit kapunk és 10 millió a változó, most 85 millió lesz a fix, a többi a változó, illetve évente emelkedhet az összeg, amelynek plafonja 150 millió euró.

Elvileg a fix lóvén felül az eladott cuccok 22,5%-a a Real Madridot illeti.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. november 5., hétfő 8:16


Real Madrid and Adidas reach a 1.1 Billion shirt sponsorship deal for 10 years. /marca/
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. november 5., hétfő 7:20

BBeno írta:allitolag ma felepitettek a stadionban a prezentalo szobat.
Nem csak állítólag, hanem valóban. Elvileg egyetemi tanévvel kapcsolatos okosság lesz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. november 4., vasárnap 23:18

allitolag ma felepitettek a stadionban a prezentalo szobat.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3838
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2018. november 3., szombat 19:03

az volt már, hogy a Fifa is beganézta magát arab pénzzel :coffee:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. november 3., szombat 17:33

Ne csak a BLt keverjük ide, mint penzforras, mert a honi bajnokság miatt is kapnak 100-150 milliót a legnagyobbak.
Nem tudom hogy ez az uj mennyivel járna fejenként, de ha hozzaveszem, hogy a jegyárak elszallnak, akkor nem kell 80ezres stadion, mert a kinti emberek nagy részenek mar 90 euró is sok egy meccsert.
Egy ilyen presztizsu meccs meg mindig horror árban mozog. Nem hiszem hogy majd odatoljak 40 euroert ezeket a meccseket.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2018. november 3., szombat 15:04

Realista24 írta:
Csabi írta:amerikai bajnoksagok modjara akarjak az egeszet letrehozni. ott is van egy NBA és csak egy bajnok van.
Ez oké csak a ket kontinens sportja jelenleg teljesen máshogy működik. Nem tudom hogy régen mas rendszer uralkodott e kint, de továbbra is tartom hogy megölne az itteni focit.
az mindegy mert ők cső gazdagok lesznek, perez meg mindem évben felhuzhat egy új stadiont.

idővel meg tuti kibővítik a 16ot, csak a 11 founder lesz stabil...gazdag. mondjuk azert azokat se kell sajnalni akik külsősként kerülnek be, mert annyi pénzt kapnakajd egy szezonra mint amennyit most egy BL győztes. a különbségek meg most is megvannak úgyis. egy dortmund nem annyiból garazdalkodik mint a barsza pl.

Professore
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Professore » 2018. november 3., szombat 14:24

En nem orulnek neki mert egyreszt eltunne a foci varazsa marmint az hogy a kicsik neha meglepetest tudnak okozni bajnoksagban, kupaban. Volt nekunk is Alcorcon meg hat nemreg egy Dinamo veres stb. Inkabb a mostani kereteket kellene atgondolni es jobban szabalyozni. Mondjuk ez sem mukodik mert ahova egyszer a nagy love beteszi a labat onnan nem lehet kiszoritani. Jelenleg is ott tartunk hogy a bajnoksagokban atlag kb 3 csapat a nagy favorit es evtizedenkent akad egy Licester csoda, a bl meg kb 4-5 favorit. Hosszu tavon nem jo iranyba halad a foci es ennek a fo okozoja az eszmeletlenul sok penz ami forog es evrol evre egyre tobb es tobb tenyleges kontrol nelkul.

Majd ha beut egy komoly vilagszintu gazdasagi valsag akkor normalizalodni fog a dolog...akkor esszeru dontesekkel talan meglehet reformalni (menteni) a focit. Ha tenyleg lesz szuperliga az lenyegeben elviszi a nezok javat es a penzugyi bevetelek legnagyobb reszet es a tobbi csapat es rendszer szepen leepul. Erdemes belegondolni hogy mekkora a nezoszam amikor egy gyengebb csapat egy vilagsztar csapatot fogad otthon. A tv kozvetiteseknel meg detto nem hinnem hogy tomegesen gerjednenek az emberek pl. egy Levante vs Celta meccsre. Ha nincs erdeklodes nincsenek komoly szponzorok sem (na jo penzt azt kell mosni valahogy) es ha nincs penz nincs szinvonal sem.

A nagy klubbok nem eppen arrol hiresek hogy jatekosokat nevelnek ki hanem hogy vasarolnak. De ha a tobbi torna szinvonala leesik es keves penzhez is jutnak a csapatok akkor elfogy a minosegi utanpotlas is es a szuperliga szinvonala is idovel csokkene. Tehat igazabol a foci egeszenek hosszabb tavon tobbet artana mint hasznalna a dolog.

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. november 3., szombat 13:39

ha nba módra akarják, akkor tényleg teljesen más sportág lesz, mert ez lesz az etalon, a többi meg a falábú lófasz.
viszont akkor nem elég 16 csapat, sokkal nagyobb a piac, a bázis, minden.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. november 3., szombat 13:00

Csabi írta:amerikai bajnoksagok modjara akarjak az egeszet letrehozni. ott is van egy NBA és csak egy bajnok van.
Ez oké csak a ket kontinens sportja jelenleg teljesen máshogy működik. Nem tudom hogy régen mas rendszer uralkodott e kint, de továbbra is tartom hogy megölne az itteni focit.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2018. november 3., szombat 12:39

amerikai bajnoksagok modjara akarjak az egeszet letrehozni. ott is van egy NBA és csak egy bajnok van.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2018. november 3., szombat 12:15

Nem lehet, hogy ez az egész Szuperliga ötlet, ami csak a bevételre van kihegyezve, simán csak nyomásgyakorlás a top klubok részéről, hogy az uefa több pénzt adjon nekik a bl-ben a kicsiknek meg kevesebbet?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. november 3., szombat 12:13

reeed_ati írta:Amúgy az miért érné meg a nagy csapatoknak, hogy évekig folyamatosan kupák nélkül maradnának?..
Értem én, hogy pénz, de kupák nélkül eléggé csökkenne a presztízsük.
Jelen esetben ezen 16 csapat között szétoszlik kb. 10-15 különféle kupa(saját bajnokságok,saját kupák,Bl..), ami jó, mert ha az egyik nem jön össze, attól még lehet javítani máshol és faszányos idényt zárni, de ha csak egy szuperliga van, akkor 1 kupa is marad, szóval elég sokan szomorúak lesznek majd..
Tebas pont ezt mondta. Hogy mehet mindenki ha akar, de majd amikor egy Real vagy ManU év vegen a 11. helyen lesz, megy a pislogas a presztízsveszteség miatt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. november 3., szombat 12:11

BBeno írta:az hogy jó ötlet-e kiválni az uefától: igen
jó ötlet-e ez a szuperliga: ilyen lebonyolításban biztos nem.
alapjáraton hidegen hagy hogy mi lesz a maradék spanyol csapattal, eddig sem néztem őket nem hiányoznának nekem a szuperligából sem.
itt van ez a válogatott kérdés is. szerintem ezt nem a kluboknak kell eldönteni hogy egy játékos mehet -e a válogatottba vagy sem, ez is rossz. ezért írtam hogy ilyen formában halott ötlet a szuperliga. pénzügyileg mindenképpen megérné és szerintem idővel ha folyamatosan top 20 csapat mérkőzne egymással a játékosállomány javulásához vezetne, sokkal több kimagasló tehetséget eredményezne ez.
az hogy ennyire elszabadultak az árak és fizuk ezért is az uefa/fifa a felelős. évek óta csak azt mondom hogy rég meg kellett volna állni egy "egészséges" nettó 10 millió eurós fizunál és ez a plafon. akinek ennél több kell az mehet kínába. ha átigazolási plafon is lenne az azt eredményezhetné hogy a játékosok sokkal mozgékonyabbak lehetnek a piacon és szívük szerint is választhatnának klubot nem csak a pénz miatt hiszen máshol sem kaphatna többet a fizuplafon miatt.
Fizetési sapka pont annyit érne mint az FFP.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2018. november 3., szombat 12:06

Amúgy az miért érné meg a nagy csapatoknak, hogy évekig folyamatosan kupák nélkül maradnának?..
Értem én, hogy pénz, de kupák nélkül eléggé csökkenne a presztízsük.
Jelen esetben ezen 16 csapat között szétoszlik kb. 10-15 különféle kupa(saját bajnokságok,saját kupák,Bl..), ami jó, mert ha az egyik nem jön össze, attól még lehet javítani máshol és faszányos idényt zárni, de ha csak egy szuperliga van, akkor 1 kupa is marad, szóval elég sokan szomorúak lesznek majd..

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. november 3., szombat 11:51

Szerintem rossz ötlet ez a szuperliga. Én jobban élveztem amikor a Juve-Bayern-Mu csapatokkal évente 1-2 alkalommal, a bl-ben találkoztunk. Most meg egy bajnokságban leszünk/lennénk. Számomra a csapatok elleni csaták varázsa tűnne el.

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. november 3., szombat 11:12

benő ez azt eredményezné, hogy az összes jó játékos átmegy kínába.
nagyobb piac, több pénz, nagyobb nézettség.

senkit nem érdekelne, hogy milyen nagy nevű klubok maradnak itt európában, mindenki célja kína lenne.

nem lehet máshogy, csak az ffp-vel, ha rendesen csinálnák ugye...
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 94 regisztrált és 0 vendég