Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. november 4., vasárnap 17:29

Grupi írta:
dzsi91 írta:Messi ott van az inter elleni keretben :lol: Amikor a fél világ picsogott,hogy animo legend azt volt egy brutális 10 napos sérülése :lol: Salah detto, csak ő nem legend :mrgreen:
Ez a Messi (Barca) gyűlölet kicsit tönkretette a józan ítélőképességed Dzsihad91!
Milyen 10 napról beszélsz? Kb.3 hétről volt szó és hogy tuti kihagy 4 meccset.Még ha játszik is az Inter ellen (ami nem biztos) akkor is kicsit közelebb van a 3 héthez mint a 10 naphoz !!

Kapsz meg egy esélyt normálisan leírni a nevet.

A harom het kihagyást meg totál offra irtak, de mar 10 nap utan edzett.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Grupi
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2018. szeptember 27., csütörtök 20:22

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Grupi » 2018. november 4., vasárnap 17:24

dzsi91 írta:Messi ott van az inter elleni keretben :lol: Amikor a fél világ picsogott,hogy animo legend azt volt egy brutális 10 napos sérülése :lol: Salah detto, csak ő nem legend :mrgreen:
Ez a Messi (Barca) gyűlölet kicsit tönkretette a józan ítélőképességed Dzsihad91!
Milyen 10 napról beszélsz? Kb.3 hétről volt szó és hogy tuti kihagy 4 meccset.Még ha játszik is az Inter ellen (ami nem biztos) akkor is kicsit közelebb van a 3 héthez mint a 10 naphoz !!

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. november 4., vasárnap 16:01

Messi ott van az inter elleni keretben :lol: Amikor a fél világ picsogott,hogy animo legend azt volt egy brutális 10 napos sérülése :lol: Salah detto, csak ő nem legend :mrgreen:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8060
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anthony » 2018. november 3., szombat 23:18

Nem hiszem el gecc, 96-ik percbe ránézek livescore-ra, 2-1, mondom ez rossz ómen, hát télleg az lett...hihetetlen! :vivo:

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kodo » 2018. november 3., szombat 22:45

Csabi írta:jólvan bazdmeg. ezért jobbak. mennek az utolsó percig. benzemáról az ilyen visszafelé pattan.

Nem kell ide űrfoci, bajnoki címhez ez elég. Mi is így toltuk Zidane-nal a bajnoki évben, ha kellett fel tudtunk pörögni.

Így a bl-ben is élesek lehetnek, mert nem focizzák ki magukat finoman szólva sem. Remélem mielőtt kiesünk 3 szezon után a bl-ből még kiütjük őket.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4466
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2018. november 3., szombat 22:40

Oda is lehet nekik adni a bajnoki címet. Mondjuk nem mintha bármi veszélyt is jelentenénk rájuk nézve.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Csabi » 2018. november 3., szombat 22:31

jólvan bazdmeg. ezért jobbak. mennek az utolsó percig. benzemáról az ilyen visszafelé pattan.

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8435
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ferni » 2018. november 3., szombat 22:31

Ok....
Persze, hogy fordítanak

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2018. november 3., szombat 22:28

BlancoMark írta:
pheco írta:A leghitvanyabb dolog a mult heti veresegben, hogy egy ennyire gyenge Barca ellen sikerult osszehozni. :roll:
Hat igen, itt lett volna a tokeletes alkalom bajnoksagot nyerni par nyari erositessel, ehelyett meg ezt a gyengelkedo Barcelonat is sikerult (nagyon) alulmulni.

Mondjuk annyi vigaszunk lehet veluk szemben talan, hogy mi egy meggyengult kerettel hozzuk ezt, ok meg tobb szaz milla elverese utan.

Aztan lehet csak tavaszra gyurnak.
Még mindig itt van az az esély! Sok van még a szezonból, 5-1től függetlenül a Barca sem túl acélos.

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. november 3., szombat 22:22

Csabi írta:ez is megmutatja mennyire, nagyon gyengék vagyunk, padon és játéksokeretben egyaránt. mondtam már korábban, hogy az utóbbi kb 10 év messzemenően leggyengébb barcája messi nélkül rúgott nekünk 5-öt, méghozzá probléma nélkül.
Szerintem nem vagyunk sokkal gyengébbek mint a Barca. Legalábbis nem "nagyon gyengék". Én inkább a telibeszarásnak, az edzőbuktatásnak tudom be az 5 gombócot. De az tény, hogy ez a leggyengébb barca évek óta. És mégis...

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Csabi » 2018. november 3., szombat 22:15

ez is megmutatja mennyire, nagyon gyengék vagyunk, padon és játéksokeretben egyaránt. mondtam már korábban, hogy az utóbbi kb 10 év messzemenően leggyengébb barcája messi nélkül rúgott nekünk 5-öt, méghozzá probléma nélkül.

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4930
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2018. november 3., szombat 22:13

pheco írta:A leghitvanyabb dolog a mult heti veresegben, hogy egy ennyire gyenge Barca ellen sikerult osszehozni. :roll:
Hat igen, itt lett volna a tokeletes alkalom bajnoksagot nyerni par nyari erositessel, ehelyett meg ezt a gyengelkedo Barcelonat is sikerult (nagyon) alulmulni.

Mondjuk annyi vigaszunk lehet veluk szemben talan, hogy mi egy meggyengult kerettel hozzuk ezt, ok meg tobb szaz milla elverese utan.

Aztan lehet csak tavaszra gyurnak.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2018. november 3., szombat 22:11

Ha... HA netan igy maradna... akkor... kb ennyit ert az El Clasico, marmint hiaba kaptunk egy otost, vissza is allna a Clasico elotti kulonbseg. Nem volna rossz. :roll:
:goat:

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. november 3., szombat 22:02

A leghitvanyabb dolog a mult heti veresegben, hogy egy ennyire gyenge Barca ellen sikerult osszehozni. :roll:

kierkegaard
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2018. november 3., szombat 5:37

Marmint ugy erted, hogy azert vonjak meg mert egy populista, fasiszta elnokot tamogat?
Az ilyen okos elnokok addig jok mig jobban szigoritanak a betelepedesi torvenyeken aztan sose fog labra allni az orszag.

Mondjuk ez a barca szemszogebol azert is furcsa mert mikor a korrupt katalan kormany muhalhet csinalt akkor nem volt gond, hogy a fel barcelona kiallt ertuk.

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. november 2., péntek 21:43

az megvan, hogy a barca lehet megvonja a nagyköveti állást ronaldinhotól, csak mert a jobboldali és konzervatív új brazil elnököt támogatja?

nyilván vmi barcás kijavítja, ha nem igy van, mindenesetre simán el tudom képzelni a klubok klubját, hogy ilyen.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. november 2., péntek 12:39

Berti írta:
Realista24 írta:El Mundo:

Man City in October 2017 offered to pay Barca Messi's €250m release clause + €250m net for 5yrs in wages + €50m to his father as premium = €755m minimum total cost.

Messi in November 2017 agreed a 2021 renewal + €700m buyout clause + €35m net yearly salary.
Ezzel nincs szerintem semmi gond.
Veszélyben volt a játékosuk és módosítottak a szerződésén, úgy hogy megérje Messinek is aláírni.

Ha igaz, akkor az arab elég tökös volt. :ozil:
Ja persze, csak a Mundo ma leakelte az anyagot, azért tettem be.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3457
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Berti » 2018. november 2., péntek 12:38

Realista24 írta:El Mundo:

Man City in October 2017 offered to pay Barca Messi's €250m release clause + €250m net for 5yrs in wages + €50m to his father as premium = €755m minimum total cost.

Messi in November 2017 agreed a 2021 renewal + €700m buyout clause + €35m net yearly salary.
Ezzel nincs szerintem semmi gond.
Veszélyben volt a játékosuk és módosítottak a szerződésén, úgy hogy megérje Messinek is aláírni.

Ha igaz, akkor az arab elég tökös volt. :ozil:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. november 2., péntek 12:27

El Mundo:

Man City in October 2017 offered to pay Barca Messi's €250m release clause + €250m net for 5yrs in wages + €50m to his father as premium = €755m minimum total cost.

Messi in November 2017 agreed a 2021 renewal + €700m buyout clause + €35m net yearly salary.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. november 1., csütörtök 21:09

HusDen2 írta: Ne legyél már légyszíves ennyire naiv. Szerinted ha használnak ilyenkor doppingot, ami valószínű, mert élsport, akkor szerinted nem ugyanazt a cuccot kapják minden elit helyen? Majd pont Barcelonában erősebb a morfium? Mindenesetre én nem kívánom senkinek, hogy essen rá megint. :hmmm:
Azt nem ertem miert engem idezel, mikor se nem irtem se nem gobdoltam olyanra amirol te irsz


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 234 regisztrált és 0 vendég