Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. május 1., szerda 11:26

Előbb-utóbb várható volt. Újabb erős csapattal több a Bajnokok Ligájában. Ha okosan igazolunk és jó edzőt hoznánk akkor nem lennének ellenfelek. Ancelotti az elején még szimpatikus volt, de most már valahogy semmiképpen nem hoznám őt ide. :(

Avatar
R-l@nch
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 15:12
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane, Raúl, Casillas, Marcelo, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R-l@nch » 2013. május 1., szerda 11:21

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... ir-2240769

Hát ennyi :kivagyhe:

Avatar
Los Blancos
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Los Blancos » 2013. május 1., szerda 11:20

Verratti-val kapcsolatban semmi újdonság a tegnapi randi óta?

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4419
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2013. május 1., szerda 11:15

Paris Saint-Germain elnöke, Nasser Al-Khelaifi kész, hogy találkozzon Jorge Mendesszel az elkövetkezendő 48 órában, hogy egyeztessenek a Real Madrid portugál zsenijének, Cristiano Ronaldonak a szerződtetéséről.
egyre aggasztóbb számomra, hogy ilyen sok a hír CRről, habár a tegnapi nyilatkozata nem úgy hangzott, hogy el akar menni, és azért Perez sem szokott a levegőbe ígérgetni.
mindenesetre ha mindenképp menni akar, nem szabad itt tartani, annak sosincs jó vége.
úgyhogy legrosszabb esetben egy ThiagoSilva + Verratti + Lucas Moura + 90 milliós ajánlat esetén ellehet gondolkozni. :-)

de ha maradni akar, akkor nincs az a pénz, amiért eladnám.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. május 1., szerda 11:04

Casso írta:Verratti ügynöke kiknek az ügynöke még?

nekik
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. május 1., szerda 11:03

Verratti ügynöke kiknek az ügynöke még?

Avatar
miró
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 19:47
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miró » 2013. május 1., szerda 10:54

Mérkőzés után odament a csalódott madridistákhoz és megvigasztalta őket.
ez egy szép gesztus,bár szerintem 4 gól után még neki is jól esett oda menni.. :/ :-)
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony

zolus
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 20:28
Kedvenc játékosaid: RC, Zizou, Marco Van Basten

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: zolus » 2013. május 1., szerda 10:36

Mérkőzés után odament a csalódott madridistákhoz és megvigasztalta őket.
Lehet bennem a hiba,de én ezt valahogy sosem szerettem.Kikap a csapatom,odajönnek hozzám,hogy nem baj meg hogy jó voltatok,nekem ez sosem esett jól.Van épp elég bajom.Mondom,lehet az én hibám.

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. május 1., szerda 10:03

A Marcánál megkérdezték a felhasználókat, hogy szerintük jövőre is Mourinho marad-e az edző? 82,3%(13313) a NEM, míg az IGEN mellet csak 17,7%(2863) van.

Egyébként nagyon szimpatikus nekem ez a Lewandowski gyerek. Mérkőzés után odament a csalódott madridistákhoz és megvigasztalta őket.

Avatar
realcamp
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:28
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Iker, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realcamp » 2013. május 1., szerda 9:53

Azon kezdtel el gondolkodni,hogy ha lelép a Chelseabe Mou,ide jön Carlo,jövőre simán összekerülhetünk a kékekkel a bl-ben,és jön mourinho a célfutballjával ami a chelseabe tökéletesen működni fog,és elpicsáz bennünket :lol: na akkor mi lesz?és annyira benne van..

Manolo
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Zsigárd

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Manolo » 2013. május 1., szerda 9:46

zolus írta:a játékosok sem szeretnek,a szurkolók is kikezdtek,
Szerintem egyértelműen nem rájuk gondolt, hanem elsősorban a médiára (ezért mondta, hogy az őt utálók közül sokan épp ott ültek a sajtószobában). Hogy a szurkolók kikezdték volna őt, ilyenre nem emlékszem. Az, hogy januárban Adán pályára lépésekor fütyültek a nézők, nem a személyének szólt, hanem egy konkrét döntésnek. Kint voltam Madridban egy hétig a Galata-meccs miatt, és én a szurkolók támogatásával találkoztam, a meccsen is éltette őt a B-közép és az a pár helyi, akivel személyesen beszéltem, szintén kiállt mellette. Hogy hogyan néz ki, ha kikezdenek egy edzőt, szerintem azt Benítez tapasztalta meg a Chelsea-ben.

Viszont nem tudom megérteni, a sajtóval folytatott vitáinak miért ad ekkora súlyt, nem tudom beleélni magam a helyzetébe, nem ismerhetek/tünk minden körülményt. Szóval lehet, hogy azért ebbe más is belejátszik.

Ha a csapat egy része nem állna ki mellette, akkor igazoltnak tartanám a döntést - nem lehet úgy valaki vezetőedző, hogy néhány alapember nem respektálja őt. Olyankor vagy az érintett játékosoknak vagy a mesternek távoznia kell, mert együtt nem megy a dolog, csak szenvedés volna. Azonban most is lenyilatkozta, hogy az edzői stáb és a keret, úgy, ahogy vannak, remek csapatot alkotnak együtt és jó érzés volna számára velük további címeket szerezni. Szóval nem tudom.

A vezetőség meg szóba sem jöhet mint problémaforrás, Florentino feltétel nélkül megbízik benne. Mindegy, ha távozik, előbb-utóbb úgyis lenyilatkozza, mi bántotta annyira a csőrét.

Azért jó lenne hallani tőle az igazságot, mert ez az egész rányomta a bélyegét az idei szezonunkra.
Vamos Real!

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. május 1., szerda 9:36

Mourinho elvárja, hogy a személyét nagyobbra csodálják mint a klubét. Sajnos egy olyan nagy klubnál mint a Real Madrid ez nem jött össze. Óriásiak az elvárások. Minden Perezen múlik, de szerintem fogja magát szépen és a szezon végén visszamegy a Chelseaba, ahol egyébként már Istenként várják.

nem egy szutykos interé
Az a szutykos Inter 2 év alatt MINDENT megnyert amit csak lehetett. :roll:
A Chelseahoz nem szólok hozzá náluk volt makkfaktor rendesen.

Avatar
stormcorner
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:13
Kedvenc játékosaid: Raul,Guti,Benzema,Varene
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: stormcorner » 2013. május 1., szerda 9:33

Sokaig kialltam Jose mellett,de nagy problemak vannak Mounal sajnos ez ma vegleg megmutatkozott,mindjart a kezdocsapat kihirdetesenel,es utana itt ez az onsajnaltatos nyilatkozat,persze az eszebe sem jut meg veletlenul sem,h talan O is tehet arrol,h itt elkezdtek megutalni :(
Utana jon ez a nyilatkozat,h meg h lehet maradok,minek? na ezeket sztem pont nem ma kellett volna mondani egy ilyen bukas utan,de talan ami meg ennel is nagyobb hibaja,h soha nem elemzi ki a sajat hulyesegeit,tevedeseit,hanem csak ugy megprobal mindent magara vallalni a hulye nyilakozataval,ha nyerunk az a csapat dicsosege,ha veszitunk az az en hibam :-) aha,seeyou neked is.....THX

zolus
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 20:28
Kedvenc játékosaid: RC, Zizou, Marco Van Basten

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: zolus » 2013. május 1., szerda 9:01

Mourinho kimondta: “Lehet, hogy nem töltöm ki a szerződésem. Olyan helyen akarok lenni, ahol szeretnek. Spanyolországban más a helyzet, itt vannak olyanok, akik egyenesen utálnak. Sokan itt vannak most is ebben a teremben.”
Nem tartom rossz edzőnek,hisz az eredmények őt igazolják.Sajnos voltak rossz döntései fontos pillanatokban,hibázott,de ettől még jó edző.Viszont ezt nem értem.Ha dolgozol valahol és érzed látod hogy valami nem stimmel,nem úgy mennek a dolgok ahogy szeretnéd,miért kell ezt megvárni?Nem vagyok se edző,se profi játékos,csak egy hobbi focista de még ilyen szinten is fontos a bizalom,sokat számít ha hisznek benned.Az eredmény nincs meg, a játékosok sem szeretnek,a szurkolók is kikezdtek,talán váltani kellett volna.Időben.

Avatar
Movember
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:20
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Movember » 2013. május 1., szerda 8:59

A kis szeretetéhes. :lol: Tartok tőle, hogy Londonban di Matteo óta egy csöppet magasabban van a léc. Ha nyáron elindul a khedira és arbeloa szintű játékosok eltüntetése, akkor felőlem maradhat, csak az a gond, hogy ehhez önkritika kell, annak pedig mou a gyakorlatban nem sok jelét mutatta eddig.

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: adamzz » 2013. május 1., szerda 7:59

akkor menny haza apucihoz nyomorék. Mit vár ez? Ha hülyeséget halmoz akkor mit vár? Ez a Real Madrid padja nem egy szutykos interé vagy cselzié bmeg. Amúgy is engem pont az motiválna ha a szurkolók utálnának(ami azért egyértelműen még nincs igy madridban).

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9133
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. április 30., kedd 23:47

Mou nyilatkozata a merkozes utan:"Hogy jövőre a Reallal ismét megpróbálom-e megnyerni a BL-t? Lehet, hogy nem, mert ott szeretnék edzősködni, ahol szeretnek engem."

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3431
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. április 30., kedd 22:41

Könyörgöm még hány szezonnak akarunk vele neki álllni, még hány szezon megy a levesbe...Nem, nem ez a szint, a Juvében lehet hogy menne, de itt nem ez kell, itt más, ..több...
Szerinted. Szerintem meg nem, ennyi. Nem kell egyeznie a véleményünknek! :|

Egyébként meg úgyse mi döntünk.

Nika91127
Hozzászólások: 2634
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2013. április 30., kedd 21:59

Ahogy nézem ezt a meccset,nem csak csatár kell. Az észrevételeim(bár lehet én vagyok a vak...):
1. Essient el kell felejteni,kell egy jobb védő-> Carvajal talán megfelelő lesz,egy próbát megér
2. Xabi kegyetlenül lassú,talán ez a Verratti gyerek jobb lesz(ha leigazoljuk).
3. Higuaín totál impotens a Bl-ben,persze régóta itt van meg minden,de kérem...Ezt a helyzetet a 36 éves Raúl is berúgta volna
4. DM buta,ívelget,belevezeti az emberbe-> kuka
5. Özil első évben jó volt,azóta nem küzd,nem hajt, csak lézeng a pályán.
6. A kispadunk NULLA. Egy kiégett Kaká,egy fejben szétesett Benzema,egy Callejón,aki egy labdát ne képes átvenni. Hogy Khediráról,Arbeloáról ne is beszéljünk.

Akiket elküldenék a francba a nyáron: Khedira,Higuaín,Kaká,DM,Carvalho, de Özil/Benzema is mehet megfelelő ajánlat esetén.
Hogy kiket kéne venni? Nem tudom. Egy jobb védő,középre 2 ember,szélre valaki és egy vérbeli csatár... :/

Avatar
DavieS
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:17
Kedvenc játékosaid: #2 #12 #19

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: DavieS » 2013. április 30., kedd 21:46

CS0ki írta:Pontosan. Főleg úgy, hogy várhatóan új taktika, új felállás jön.
Könyörgöm még hány szezonnak akarunk vele neki álllni, még hány szezon megy a levesbe...Nem, nem ez a szint, a Juvében lehet hogy menne, de itt nem ez kell, itt más, ..több...

Van egy Cé és ennyi, ő se rúg mindig 3-mat, kell más is, Higu nem elég, tudjuk rég...


CSATÁR KELL.
92:48

#2 #8 #12 #19 #23


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 20 regisztrált és 0 vendég